Teisipäev, 13. märts 2018
18:24
Ivar Lepik:  Tervitused!
18:25
Ivar Lepik:  Pikalt puhata ei lasta ja Premium liiga on päevase pausi järel tagasi tules. Esimeses mängus vastamisi Paide Linnameeskond ja Pärnu Vaprus ehk esimest korda sel hooajal jõuab tippvutt ka Kesk-Eestisse.
18:26
Ivar Lepik:  Koosseisud uudises. Üllatusi? Väga mitte. Paidel on äärekaitsja Oleksandr Suhharov vigastusega eemal ja võis arvata, et pärast eelmist mängu vahetab Vjatšeslav Zahovaiko väravavahti.
18:26
Külastaja Hmm kommentaar
Ainuõige otsus paide poolt vahetada väravavahti, kiidan heaks.
18:26
Külastaja Fantasy Fan kommentaar
Mina olen mänguks valmis ja edutasin algkoosseisu Iyede. Ootan põnevat mängu.
18:27
Ivar Lepik: Pärnul on puudu Rauno Tutk ja Kristian Lenk, mõlemad töökohustuste tõttu. Lisaks on Indrek Zelinski keskkaitses Rasmus Ilvest eelistanud Dmitri Kutsarevile ja Ronaldo Tiismaad ründes Karl Anton Sõerdele.
18:27
Külastaja soovitus kommentaar
Oskad midagi ennustada selle mängu kohta? Väravate hulka/mitme väravaga võita võiks?
18:28
Ivar Lepik:  Kui koosseise vaadata, siis Vaprusele on keeruline head ennustada. Väga noor keskväljaduo Robin Limberg - Rocco Mõtt ja keskkaitses Ilves, keda juba puudutasin. Mina ennustaksin Paidele siit pigem suurt võitu, eks neil on pärast Florat ka tõestada vaja. Lisaks päeva rohkem puhanud. 3:0 Paidele.
18:31
Ivar Lepik:  Ja läks!
18:32
Külastaja realist kommentaar
Paide kohta ei tea aga Tallinnas vist küll terve pãev sadanud seega pigem arvan, et (läbivettinud platside tõttu) täna vâravaterohkeid pelasid ei näe ...
18:32
Ivar Lepik:  Kunstmurul see vettimise efekt nii tugev ei ole. Pall liigub küll veidi teisiti, aga nii palju vihma pole küll tulnud.
18:33
Ivar Lepik:  Palju sellest Tallinna veest on ka lumesula, aga eks kunstmuru oli ju puhtaks lükatud.
18:33
Külastaja R. kommentaar
Kaua Neemelo veel eemal olla võib?
18:34
Ivar Lepik: Vanameistri vigastus pidi olema selline, et vaadatakse päev-päeva kaupa, aga arvan, et enne koondisepausi lõppu teda ei näe.
18:35
Ivar Lepik:  Algus on üsna rahulik. Sinilaid proovib neljandal minutil kaugelt, aga üsna kindlalt üle.
18:36
Ivar Lepik:  Aga Vaprus on päris alla vajunud ja Paide domineerib.
18:37
Ivar Lepik: Iyede proovib, aga ei keri raami peale.
18:40
Külastaja ee kommentaar
Tur on küll kuidagi halb praegu olnud, mitu korda esimese puutega pall võssa läinud
18:43
Ivar Lepik:  Vaprus on hakanud ka kohati hambaid näitama, aga sisulist midagi pole suudetud tekitada veel.
18:46
Külastaja tali kommentaar
80 pealtvaatajat, piinlik on see Meistriliiga anno 2018
18:48
Ivar Lepik:  Paide saab nurgalöögi järel päris mitmest huvitavast asendist proovida, aga vaba teed löögi jaoks ei tule.
18:51
Ivar Lepik:  20 minutit täis ja midagi väga ohtlikku pole kumbki suutnud. Paidel oli äsja ehk mängu parim šanss, kuid Iyede värava eest läbi söödetud pallile ei olnud ühtegi tahtjat.
18:54
Ivar Lepik:  Frolov sai nüüd peaga suunata, aga ei olnud korralikult jõudu löögis ja Aland rahulikult kattis palli auti ära. Aga esimene ohtlik märk Vapruse kaitseliinile.
18:56
Külastaja to tali kommentaar
Keegi ei viitsi sellist taset vaadata, eriti veel sellise ilmaga.
18:57
Ivar Lepik:  Vaprus teeb ka esimese pealelöögi statistika jaoks. Kristjan Tamme ei pidanud liigutama.
18:59
Ivar Lepik:  Vaatan, et keegi on uudise kommentaaridesse kirjutanud, et hakib. Mul näiteks vastupidi töötab täna vahelduseks väga korralikult, teistes väljaannetes jooksvad ülekanded aeg-ajalt ei taha seda teha.
19:01
Külastaja põmm kommentaar
Kogu aeg on hästi jooksnud, aga tavaliselt lipsab mingi hetk tõke sisse, jääme ootama ja loodame, et ei tõkkagi täna
19:02
Külastaja Mis toimub? kommentaar
Kas selline ongi meistriliiga tase? Mehed ei suuda 2-3m kindlaid sööte teha. Tur puterdab koguaeg. Söödud ei ole isegi kaitsetel suunaga edasi, vaid pigem selja taha ja mängu tempo ilgelt aeglane. Päris rõve on vaadata. Ilgelt palju ruumi on aga keegi peale kahe Paide mustanahalise mängida ei tundu oskavat.
19:03
Ivar Lepik:  Võrreldes Vaprus-Tammekaga nädalavahetusel on mäng küll hoopis uimasem jah. Mõlemad ootavad midagi.
19:03
paaegu profid paidest on üpris võrdsed vastased amatööridele Pärnust. Imelik.
19:04
tur ei saa millegagi hakkama
19:05
Ivar Lepik:  Sinilaid esimest korda paneb nüüd ohtlikult raami! Kaugelt ja posti äärde, aga Aland toob ära.
19:07
Ivar Lepik:  Nonii. Karistuslöök, 30 meetrit, Frolov.
19:07
Ivar Lepik:  Mängib Sinilaidile löögi peale, aga see saab meestesummas vist Vainumäele pihta.
19:11
Ivar Lepik: Iyede ja Yao kombineerisid, aga löök ei taba palli...
19:12
Ivar Lepik: Kaldma proovib kaugelt, aga Alandile otse sülle.
19:13
Ivar Lepik: Vaikselt korjab Paide nüüd tempot üles, aga Vjatšeslav Zahovaiko nahas ei tahaks praegu olla. Mida sa räägid poolajal? Väga ideetu on ründefaasis mäng olnud.
19:13
Külastaja Soccernet kommentaar
Meistriliiga tase ei kannata mitte mingisugust kriitikat. Valus on vaadata.
19:14
Ivar Lepik:  Vaprusel võimalus standardist, aga Kaasikul ei õnnestu löögile minna.
19:15
Ivar Lepik:  Poolaja viimane minut ja pall Alandi käes.
19:16
Ivar Lepik:  Vaprusel ka pall ohtlikult karistusalla saadud, aga ei ole kedagi, kes lööks!
19:16
Ivar Lepik:  Ja Tomi Rahula lõpetab selle poolaja ära. Väravateta ja õiglaselt. Väike paus ja oleme peagi tagasi!
19:20
Külastaja edgar tur kommentaar
ma ei saa aru kas paide treeneri duo on idioodid voi teeb paide lihtsalt raha. Miks antakse pärnu sugusele satsile pool väljakut ära? Edgar kas sa oled üldse eestis õlle liiga tasemel minu arust mitte kaks korda lased jala palli alt läbi no miks sa üldse jalgpalli mängid? Seda vutti on lihtsalt INETU vaadata südaläheb lihtsalt pahaks
19:25
Külastaja K kommentaar
Zahovaiko Vôiks kûll millegi muuga tegelema hakata , sellise taktikaga Pàrnu vastu màngima minna , paneb ikka pead kratsima kûll . Vàga kole .
19:29
Ivar Lepik:  Uuesti!
19:30
Ivar Lepik: Vahetus  Vahetus ka kohe, Yao teeb ruumi Randin Randele.
19:31
Ivar Lepik: Alandi kätest nurgalöögiks ja nüüd on korra pall lahti, aga Aland korjab ikka kätte.
19:32
Ivar Lepik: Tempot on rohkem. Paide üritab ja see avab Vaprusele ka ruumi.
19:34
Tiisma ikka kergesti üritas kukkuda, ise jookseb mehele otsa.
19:35
Ivar Lepik: Jah - Tiismaa saab nagu jooksu, aga ei saa ka, ja kukub. Selgelt läks ise püüdma, pallini ei oleks enam jõudnud.
19:38
Ivar Lepik: Värav VÕRGUS! PAIDE SAAB OMA!
19:38
Ivar Lepik:  Tur riputab vasakult äärelt sisse, Andre Frolov on viiekastijoonel ja kuigi Aland saab posti ääres veel pealöögile näpud vastu, maandub pall küljevõrgus!
19:40
Külastaja anni pohlak kommentaar
täna kandsin 154 üle, maksin internetti ka. nüüd peaks 2x200 veel olema
19:41
Ivar Lepik:  Frolov paneb hea nurgalöögi ja Kaldma ei saa raamidesse suunatud!
19:41
Ivar Lepik: Vahetus  Vahetus oli ka vahepeal, Paide vahetas keskkaitsjaid: Martin Kase sisse ja Ouattara välja.
19:43
Ivar Lepik: VäravVAPRUS VIIGISTAB!
19:44
Ivar Lepik:  59. minut, Oskar Lepik tsenderdab ja Kristjan Tamme aitab ise sisse selle! Kas Paide väravavahid on neetud?
19:45
Miks ta sellele pallile alguses üldse vastu hakkas jooksma? Mõtles, et hüppab 4m kõrgusele v
19:45
pa*akotid
19:46
Ivar Lepik:  Paneks selle värava pigem küll Oskar Lepiku arvele, seega keegi sai siit ka söödupunkti. Seda ei jõudnud jälgida, kes.
19:47
Külastaja njaa kommentaar
Kes on Paide kolmas väravavaht?
19:48
Ivar Lepik:  Rumberg ja Merilo järgmised, aga nemad laenati mõlemad välja. Mattias Sapp seisis duublis viimati.
19:48
Neemelo vigastusest välja tuleb siis pannakse mees väravasse olukorda arvestades..
19:48
Külastaja paidest kommentaar
Paidel pole tõesti vahet, kas väravas on Karofeld, Vahi, Liotti või Tamme. Mingil imeväel suudavad kõik räigeid asju sisse imeda - olgu nad nii andekad kui tahes.
19:48
Külastaja Ruubert kommentaar
Üks korralik väravavaht on parem kui kaks kehva.
19:48
Kas audi viskaja saab söödupunkti saada?
19:48
Ivar Lepik:  Lepik viskas ise auti ja sai seal kelleltki söödu tagasi.
19:49
Ivar Lepik:  Küljevõrku paneb Iyede nüüd!
19:49
Ivar Lepik:  Vihma on seal kõvasti sadama hakanud.
19:49
Külastaja urmar kommentaar
esialgu tundub, et kaasik andis söödu
19:50
Ega kuskilt duublist peaks kolmas väravavaht tulema, kuna ejl ja soccerneti lehel ei olegi kirjas kolmandat VV
19:50
Külastaja Viik on normis kommentaar
Nonii tahaks viiki
19:51
Ivar Lepik: Värav MIS SEE NÜÜD OLI? MIS SEE OLI! TÕNIS VIHMOJA!
19:51
Ivar Lepik:  Karistuslöök vasakult äärelt, umbes 35-40 meetri pealt ja tagumisse ristnurka! Tammet siin on keerulisem süüdistada, ei oodanud keegi, et Vihmoja löögile läheb!
19:52
Külastaja .. kommentaar
paide võtke kokku ennast ometigi, misasja te teete?
19:52
Vot selline ongi Eesti jalgpall ;):):):):):)
19:54
Ivar Lepik:  Pärnu on siin suure võidu lävel. Tuletame meelde, 19 mängu on järjest kaotatud.
19:56
Ivar Lepik: Vahetus Tur katki ja läheb välja. Tema asemele Kristofer Piht ehk saame näha, kuidas nüüd Paide lahendab. Probleem jälle juures.
19:56
Külastaja Tas kommentaar
Saatke see esinduse sats laiali ja edutage Paide III kutid esindusse.. kutid mängivad oma lõbuks ja teevad vähemalt seal platsil midagi asjalikku
19:59
Ivar Lepik: Vihmoja teiselt poolt sama kohta pealt jättis Veensalule.
20:00
Ivar Lepik:  VahetusPärnu esimene vahetus, Karl Anton Sõerde teravust tooma ja Tiismaa välja.
20:01
Ivar Lepik:  Paide surub, aga mida veerand tunniga suudetakse?
20:02
Tundub, et paide jätkab sealt kus eelmine aasta algul pooleli jäid. Toovad veel suuremaid nimesi meeskonda, aga mängivad ikka sama s*t*sti, vahet ei ole, kui head mängijad paberil on
20:02
Ivar Lepik: Hoiatus  Robin Limberg sai kaardi.
20:02
Ivar Lepik:  Ja penalti Paidele! Valge löögi blokeerib Ilves käega!
20:03
Ivar Lepik:  Magnar Vainumäe lööma.
20:03
Ivar Lepik: Värav VIIK MAJAS! 79. Magnar Vainumäe!
20:03
Ivar Lepik:  Kindlalt alla ära, Aland hüppab ära.
20:04
Ivar Lepik:  Vihmoja saab 15 meetrilt lüüa, aga Tamme nüüd tõrjub!
20:04
Väga selge penalti, kuidas zelinski elementaarset asja ei ole mängijatele selgeks teha, et kastis hoitakse käed vastu keha, vahet ei ole kuidas sa ette hüppad pallile.
20:06
Ivar Lepik:  Vahetus Vaprus vahetab. Reno Mark teeb Premium liiga debüüdi, Kaasik puhkama.
20:06
Davaitje, jätame nii
20:06
Selle käe teemaga meenub kohe transi eelmise vooru mäng, kui segane penalti said nõmmekad. Keegi ei saanud aru miks penalt ja siis see leverock oli pühaviha täis. Mõtlesingi algul et mingi õigustamatu, aga kordusest oli näha, kuidas nii selgelt leverock käega mängis, ei tea miks sedasi neid sõnu loopis nagu kaamerasse jäi, kas tema kodumaal võib käega mängida jalgpalli.
20:07
Ivar Lepik:  Vaprus surub nüüd ootamatult.
20:07
Ivar Lepik:  Sõerde jätkab hästi Veensalule, aga lööb vastu kaitsjat!
20:10
Ivar Lepik:  Teine poolaeg on väga vaadatav olnud. Esimesega võrreldes hoopis teine jalgpall.
20:10
Ivar Lepik:  Neli minutit ja natuke peale jäänud.
20:14
Külastaja Pool fänn paidest kommentaar
Väga häbi on... Pettumus
20:14
Ivar Lepik: Hoiatus Randin Rande kollane. 90. minut! Kaks juurde.
20:15
Ivar Lepik:  Ei saa Paide kuidagi!
20:15
Ivar Lepik:  Minut jäänud.
20:16
Ivar Lepik: Hoiatus Oskar Lepik 90+2. Paidele standard. Kas?
20:16
Ivar Lepik:  Vapruse kontra lõppeb kehva sööduga!
20:16
Külastaja RL kommentaar
Oijah, Tomi Rahula kunagi ka minu mängu vilistanud. Sain kollase kaardi kuna proovisin särki seljast värava tähistamise ajal tirida, aga kere külge kleepus kinni. Terava silmaga härra, müts maha.
20:16
Ivar Lepik:  JA KÕIK! VAPRUS SAAB PAIDEST PUNKTI!
20:17
Ivar Lepik:  Paide maksis praegu selle eest, et esimene poolaeg ei saadud asjadega lihtsalt hakkama. Teine poolaeg oli parem, aga Vapruselt kaks väga ebatõenäolist väravat ja sellest piisas!
20:17
Külastaja Paide kommentaar
Paide on ikka väga kehva, kuigi meeskonda on toodud igasugu välismängjaid ja täiendusi. Alati ei tööta see, et musta mandri mehi kokku osta. Pärnu ju veel amatöör klubi posisid- mehed koolis tööl. Midagi peab muutma!
20:18
Tammeka fännina asi meeldib, eriti kui Tammeka suudaks alistada veel paide
20:18
Ivar Lepik:  Aga mina siit lõpetan praeguseks, teine mäng jätkub teises aknas juba kümne minuti pärast. Aitäh!