Kolmapäev, 14. märts 2018
18:02
Rasmus Voolaid: Suur vutiõhtu on käes. Tervitused!
18:04
Rasmus Voolaid: Eestis kolm mängu, Itaalia ja Prantsusmaa kõrgliigas üks, aga Meistrite liigas kaks. Keskendume esimesena siis Bayerni ja Besiktase omavahelisele asjaajamisele.
18:04
Rasmus Voolaid:
18:05
18:58
Rasmus Voolaid: Meeskonnad sammuvad platsile. Bayern on äärmiselt tugeva koosseisuga ja seega 5:0 eduseis neile midagi ei tähenda. Tundub, et täna tahetakse ka Istanbulis kindlasti võita.
19:01
Rasmus Voolaid: Ja mäng käib!
19:01
Rasmus Voolaid: Pean lugejate ees natuke vabandama, et peamine tähelepanu on mul täna Premium liigal, aga millestki olulisest ma teid ilma ei jäta.
19:18
Rasmus Voolaid: Ja väga lihtne on see mäng!
19:20
Rasmus Voolaid: Värav Müller lükkab tsenderduse kasti ning Thiago Alcantara paneb täiesti vabalt selle palli väravasse.
19:37
Rasmus Voolaid: Vahetus  Aiaiii. Värava löönud Thiago sai vigastada ning Heynckes kamandas James Rodriguezi platsile. Valus löök!
19:37
Rasmus Voolaid: Hoiatus Hummelsile 37. minutil ka kollane.
19:42
19:48
Rasmus Voolaid: Istanbulis vilistati poolaeg lõppenuks!
20:03
Rasmus Voolaid: Ja nüüd läks teine käima!
20:03
Rasmus Voolaid: Värav Kohe lõi Bayern oma teise! Õnnetult läks pall Gokhan Gonulist oma väravasse...
20:07
Rasmus Voolaid:  Vahetus Bayern tegi ka poolajal oma teise vahetuse, kui Hummelsi asemele Niklas Süle tuli.
20:17
Rasmus Voolaid: Värav Vagner Love vastab Bayernile! Värav on vähemalt türklastel käes.
20:36
20:41
Rasmus Voolaid: Tulevad juba ka Chelsea ja Barcelona algkoosseisud.
20:41
20:46
Rasmus Voolaid:  Värav Sandro Wagner lõi 84. minutil Bayerni kolmanda!
20:46
20:50
Rasmus Voolaid: Kõik! Bayern läheb 8:1 väravate vahega edasi!
21:34
Külastaja ... kommentaar
Ja kuhu jääb chelsea line up???
21:34
Rasmus Voolaid: See on siin allpool olemas. :)
21:43
Rasmus Voolaid: Ja meeskonnad juba sammuvad platsile. Pidu on Camp Noul kõva.
21:45
Rasmus Voolaid: Barcelona on siis Andre Gomese ikkagi pingile jätnud ja Andres Iniesta on platsil. Teisel äärel on imelaps Ousmane Dembele.
21:46
Külastaja ee kommentaar
Kurat see vile tekitab rohkem külmavärinaid kui hümn ise
21:49
Rasmus Voolaid: Värav LIONEL MESSI! KES MUU!
21:49
Rasmus Voolaid: Kui Messi saab lapse, siis Messi teeb skoori! Ciro auks tuli esimene ära juba kahe minuti järel.
21:50
Rasmus Voolaid: Enam teravama nurga alt praktiliselt lüüa ei saagi. Suarezelt maagiline sööt ja Courtois' tõrje oli ikkagi piinlik. Lihtsalt jalgevahelt.
22:01
Rasmus Voolaid: Chelsea on väga ilusat jalgpalli näitamas, ter Stegen on korraliku surve alla pandud, aga seni Barca püsib. Päris ilusat söödumängu näitavad Hazard, Willian & co.
22:06
22:07
Rasmus Voolaid: Värav  DEMBELE LÖÖB ÄRA!
22:07
Rasmus Voolaid: Thibaut Courtois on nõutu.
22:08
Rasmus Voolaid: Messi varastas keskväljal Fabregaselt palli, tõmbab Azpilicuetale koti pähe ja söötis risti üle platsi vaba olnud Dembelele. Jälle läbi Courtois' näppude, oli tõrjutav pall, kuigi tõsi - ilge litakas oli ka.
22:09
Külastaja Alek kommentaar
Sa ennustuse tänase ringi jätad vahele jh? Eile oli vahe veel 9, praeguseks vist 2
22:09
Rasmus Voolaid: Hoiatus Sergi Roberto korjas endale kollase.
22:10
Külastaja Ants kommentaar
nonii , kus need premmi fänboiõlid on kes karjusid 5 inglise tiimi 100% edasi.... ei jõua ära oodata millal cityle tuleb reaalne vastane vastu
22:14
Külastaja mutionu kommentaar
peale järgmist vooru jääb heal juhul City veel alles
22:14
Külastaja ölu kommentaar
ants, see oli kõigest loll linnupojake, kes nii ütles..teda ei tasu tõsiselt võtta
22:14
Rasmus Voolaid: Nüüd oli Courtois tasemel, kui Suareze lähilöögi ära võttis. See oli isegi raskem löök kui näiteks Messi avavärav.
22:21
Rasmus Voolaid: Chelsea ikka üritab, aga ei õnnestuta. Selles plaanis pole 2:0 kaotusseis veel hull, et kui siit ilma lisaajata edasi soovitakse minna, siis oli niikuinii vaja ise kaks lüüa.
22:22
22:24
Rasmus Voolaid: Fabregas ja Kante segavad üksteist! Kaks-kolm supervõimalust Chelseal järjest, aga ei lööda ära.
22:31
Rasmus Voolaid: Poolaja viimasel minutil teenis Giroud Chelseale hea koha pealt trahvilöögi. Oi kui magus see oleks!
22:31
Rasmus Voolaid: Willian ja Marcos Alonso palli taga.
22:32
Rasmus Voolaid: ALONSO VAJUTAS POSTI!
22:33
Rasmus Voolaid: Barca võitis avapoolaja 2:0, aga mängu on küll ja veel.
22:48
22:49
Rasmus Voolaid: Läks taas!
22:51
Rasmus Voolaid: Courtois'lt kohutav prohmakas, söötis lihtsalt Suarezele jala peale. Aga ise ikkagi lapib ära kah.
22:53
Rasmus Voolaid: Hoiatus Giroud võeti ipponiga maha, penaltit ei tulnud ja mees sai ise kollase.
22:54
Rasmus Voolaid: Noh, tegelikult oli ikkagi olukorras Alonso ja korra vist jalad põrkasid kokku. Giroud sai lihtsalt seletamise eest kaardi.
23:06
Rasmus Voolaid: Ei õnnestu, ei õnnestu Chelseal! Alonso mängiti löögile, aga vastu Barcelona kaitsjaid alatasa!
23:07
Neid "linnupojakesi" oli siin reali ja PSG mängu chatis oma 10 või enam.... City ainult nutab kui saab RM või barca oma vastaseks :) Muideks meenub eelmine RM - City kohtumine kus suur naftaklubi sooritas 180 minuti jooksul 4 ( NELI ) lööki väravale :D:D:D
23:07
Rasmus Voolaid: Vabandused, kõik kommentaarid tulid alles nüüd läbi.
23:07
Rasmus Voolaid: Värav COURTOIS JÄLLEGI!
23:08
Rasmus Voolaid: Messi purjetab ja tal on vaja lihtsalt Courtois hargivahe üles leida. Löö sinna pihta ja siis on sees!
23:12
olgem ausad, see on tegelt ilge joppamine et saad palli väravahil jalge vahelt läbi. see on ikka ilgem täpsus et just õigel ajal läheb pall läbi
23:12
Rasmus Voolaid: Kõik väravad siis sealt nähtavad.
23:12
Külastaja Huviline. kommentaar
Pole kumbagi tiimi poolt. Neutraalse vaatajani ütleks et chelsea on parem tiim. Giroud ja Willian on uskumatult head. Chelsea belglased aga on kohutavad täna. Eriti courtois, tänu kellele mäng on kaotatud.
23:18
23:19
Rasmus Voolaid:  Hoiatus 75. Alonsole kollane.
23:21
Külastaja #HalaMadrid kommentaar
TV6es ei kannata vaadata,aint kiidavad messit.
23:22
Rasmus Voolaid: Ei tea jah, et miks. Tal ainult kaks väravat ja resultatiivne sööt täna.
23:23
2väravat + sööt, mis nad peaksid ütlema, et Messi kuidagi kahvatu täna?
23:25
Ei mitte seda,keegi pole oelnud et messi halb on.Kedagi teist äkki voiks ka? :) NT:Willian
23:26
Rasmus Voolaid: Tegelikult tuleb Chelseale ka au anda. Täna on mängitud korralikult, aga jah, Messi maagia sai neist jagu ning Thibaut Courtois tegutsemine ei aidanud kaasa.
23:26
Rasmus Voolaid: Vahetus Chelsea võtab Hazardi välja ning Pedro pääses platsile. Oma vanas kodus võeti ta südamliku aplausiga vastu.
23:29
Rasmus Voolaid: Paulinho sai Rakitici korneri järel vabalt peaga löögile, aga Courtois võtab lati alt ära!
23:31
Külastaja Määre kommentaar
Mitu väravat willianil kirjas on?
23:31
Rasmus Voolaid: Täna peaks null olema.
23:31
Rasmus Voolaid: Courtois'le veel halbu uudiseid. Belgia koondise peatreener Roberto Martinez on tribüünil kohal.
23:31
Rasmus Voolaid: Tema õnneks on muidugi Loris Karius Liverpoolis Simon Mignolet' pingile mänginud.
23:34
Rasmus Voolaid: Chelsea leidis kahe mängu peale juba neljandat korda väravaraamid üles.