Laupäev, 17. märts 2018
12:55
Meinhard Pulk: Tere päevast!
12:56
Meinhard Pulk: Premium liiga 5. voor jätkub kahe mänguga. Ma toon teieni kahe uustulnuka mängu.
12:56
Kristjan Remmelkoor:  Tere päevast ka minu poolt! Vahendan kohtumise Tallinna Flora - Pärnu Vaprus sündmusi.
12:58
Kristjan Remmelkoor:  Võrreldes eelmise vooruga, on Flora teinud algkoosseisus kaks muudatust (Märten Kuuse asemel Jürgen Lorenz, Rauno Alliku asemel Maksim Gussev), Vaprus ühe muudatuse (Kristofer Kaasiku asemel Karl Anton Sõerde).
13:00
Meinhard Pulk: Kalevi ja Kuressaare mängude koosseisudes on pisikeseks üllatuseks see, et üllatusi ei ole. Ehk hoolimata sellest, et alles nädala keskel mõlemad meeskonnad mängisid, siis roteerima pole kumbki peatreener läinud. Vaid Kuressaare on teinud ühe vahetuse - Rasmus Saare asemel on paremal äärel Mairo Miil ning Miili asemel on keskkaitses Viljandi Tuleviku vastu pingilt alustanud Mario Pruul.
13:00
Meinhard Pulk:  Kalev pani palli mängu!
13:00
Kristjan Remmelkoor:  Kaptenid Kams ja Sarapuu viisid kohtunikega poolteloosimise läbi.
13:01
Kristjan Remmelkoor:  Vaprus pani palli mängu.
13:03
Külastaja Ladva Ants kommentaar
Mis Rääbisel viga?
13:04
Meinhard Pulk:  Rääbis on kerge haiguse tõttu veel eemal.
13:05
Meinhard Pulk:  Kalev on päris teravalt alustanud, kuid kahel korral on suluseis lõpetanud potentsiaalselt ohtliku rünnaku.
13:06
Kristjan Remmelkoor:  Vaprus alustas ebatäpse tsenderdusega, mille noppis üksinduses olnud Toom. Hiljem on Flora kaks palli külaliste kasti pannud, aga ei Kamsi pikast audist ega Beglarišvili karistuslöögist keegi peale lööma ei pääsenud.
13:08
Kristjan Remmelkoor:  7. minutil esimesed momendid! Beglarišvili läbisöödust pääses kastis löögile Liivak, Aland pani käed ette. Aloe madalast tsenderdusest pääses Beglarišvili ise löögile, aga pehme palli püüdis Aland.
13:09
Meinhard Pulk: 8. minut. Nüüd ei vilistatud Sobtšenkole suluseisu! Sai kauni kaarpalli kaitseliini seljataha, kuid lõi napilt tagumisest postist mööda! Suurepärane võimalus
13:11
Meinhard Pulk: Värav  11. Milline geniaalne kannasööt Contelt ja nüüd Sobtšenko üks-üks olukorras ei eksi!
13:11
Meinhard Pulk: Tõeliselt kaunis värav Kalevi poolt!
13:12
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili tulistas kasti joonelt, Aland tõrjus lati alt.
13:13
Meinhard Pulk:  Kuressaare ise pole suutnud esimese 12-13 minuti jooksul üldse Kalevi karistusala lähistele jõuda. Kas kordub sama, mis kolmapäeval Saaremaal?
13:13
Meinhard Pulk: Hoiatus  13. minutil teeb Džumadil Suursaarele toore vea ja saab teenitud kollase.
13:14
Kristjan Remmelkoor:  Floral oli praktiliselt neli nurgalööki järjest, Vaprus suutis neis olukordades puuri puhtana hoida.
13:16
Meinhard Pulk: Kalev proovib taas üle kaitseliini tõsta ning Kuressaare kaitsjad on Sobtšenko kiirusega raskustes.
13:19
Külastaja DoubleStuffing kommentaar
endised sportland arena tribüünid on kalevi staadionil?
13:19
Külastaja KR8 kommentaar
Rääbisele tuleb aega anda!
13:22
Kristjan Remmelkoor:  Vaprus on suutnud viimasel viiel minutil mängu rahustada ja ka ise palliga tegutseda.
13:23
Meinhard Pulk: Kuigi vahepeal oli Kuressaarel isegi täitsa hea periood, kui suudeti ka viimasel kolmandikul ohtu näidata, siis nüüd on Kalev taas ohjad haaranud.
13:23
Meinhard Pulk:  Vastuseks küsimusele Kalevi kunstmurustaadioni tribüünide kohta, siis on küll seal endised Sportland Arena tribüünid.
13:24
Meinhard Pulk: Identne stsenaarium mängu alguses olnud olukorrale, kuid seekord lõi Sobtšenko asemel Jakovlev napilt üks-üks olukorras väravast mööda!
13:25
Kristjan Remmelkoor:  Flora seitsmes nurgalöök oli väga ohtlik, Aloe löök klaariti väravajoonelt peaga!
13:25
Meinhard Pulk:  Kuressaare soovib pidevalt suluseisulõksu korraldada, kuid tihti on nad sellega ebaõnnestunud. Äsja tuli Paplavskis väravast hästi välja.
13:27
Meinhard Pulk: Stern võitles Kuressaarele välja nende esimese nurgalöögi, kuid sealt midagi ei tulnud.
13:28
Kristjan Remmelkoor:  Värav25. minutil järjekordsest nurgalöögist läheb Flora 1:0 juhtima! Beglarišvili kornerit suutis Vihmann peaga jätkata ja kellegi pärnaka puute kaudu kukkus pall Milleri jalale. Poolkaitsja tulistas palli lati alla.
13:28
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus27. minutil Vapruse sunnitud vahetus: Mõtt välja, Mark sisse.
13:29
Meinhard Pulk: Paplavskis! Viira hakkas oma karistusala lähistel triblama, kaotas palli ning Wakui ja Sobtšenko söötude järel lõi Conte värava ees Kuressaare väravavahile pihta! Kuidas seis endiselt 1:0 on?
13:31
Meinhard Pulk: Vahetus  Ka Kalev teeb varajase vahetuse. 31. minutil Džumadil välja, Gregor Wahl sisse. Ei paista sunnitud vahetus olevat.
13:32
Kristjan Remmelkoor:  Liivak sai vabalt peaga löögile, aga tabas vist rohkem turjaga ja ebaõnnestus.
13:32
Külastaja .. kommentaar
Sööt läheb Vihmannile?
13:33
Kristjan Remmelkoor:  Peaks minema küll sööt Vihmannile.
13:33
Meinhard Pulk:  Paistab, et Raudsepp on keskväljale liikunud ja Wahl äärekaitsesse.
13:33
Meinhard Pulk: Pall on Kuressaare väravas, kuid vilistati suluseis.
13:34
Meinhard Pulk:  Vahetus Juba eelnevalt arstiabi saanud Viira ei saa siiski mängu jätkata. Rasmus Saar asemele.
13:35
Meinhard Pulk: Vahetust veel ei tehtud. Viira mängib longates edasi, kuni Saar saab end mänguvalmis.
13:36
Meinhard Pulk:  Paplavskis taas! Embalo jätkab peaga Matsunagale, kuid Paplavskis teeb suurepärase jalatõrje!
13:37
Kristjan Remmelkoor:  Limberg puges hea tehnikaga kahe floraka vahelt läbi, aga lasi palli üle küljejoone.
13:38
Meinhard Pulk:  38. minutil tehti eelnevalt mainitud vahetus ära lõpuks.
13:42
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili lõi 20 meetrilt täpselt ristnurga suunas, aga liiga pehmelt ja Aland püüdis suhteliselt rahulikult.
13:44
Kristjan Remmelkoor:  Värav43. minutil lööb Beglarišvili 2:0! Miller andis vasakult madala tsenderduse, Poom lõi pallist mööda, aga Beglarišvili lükkas palli võrku.
13:45
Külastaja ee kommentaar
Umbes pooled fantasy inimesed rõõmustavad praegu. Sest Zaka siiski kapten enamusel
13:45
Meinhard Pulk: Kuressaare sai 40 meetri pealt karistuslöögi, Koroljov oli juba päris kaugele välja tulemas, kui Laht pani pea vahele! Koroljov sai käe vahele ja järgnenud kiirrünnaku järel tõrjus Paplavskis Wakui löögi!
13:46
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili jättis kastis palli rinnaga Liivakule, Aland tegi head tõrjetööd.
13:47
Meinhard Pulk:  Kalevile 20 meetrilt karistuslöök, Artjunin lööb suluseisus olnud Kalevi mängija kaudu palli latti!
13:47
Kristjan Remmelkoor:  Veensalu kauglöök lendas üle ja avapoolaeg lõppenud. Flora - Vaprus 2:0.
13:49
Meinhard Pulk:  Poolaeg ka Kalevi ja Kuressaare mängus. Kalev 1:0 ees, kuigi võimalusi on igale maitsele jagunud.
13:50
Kristjan Remmelkoor:  Pea kogu mäng käis avapoolajal Vapruse väljakupoolel, Flora surve oli kohati väga tugev ja nurgalööke oli võõrustajatel 11. Kornerist avavärav tuligi. Vapruse liinid seisid tihkelt ja kui Beglarišvili keskelt midagi korraldada püüdis, oli tal pidevalt suur kollane müür ees. Aga lõpuks leidis Flora ka mängulisest olukorrast värava, mis teeb nende seisu muretumaks.
13:52
Kristjan Remmelkoor:  Florast Vapruses laenul viibiv väravavaht Aland on saamas korralikku tööpäeva.
13:52
Külastaja vaatan teist mängu kommentaar
Kuidas Liivak oli? Paistab vähemalt Pärnu vastu silma või ei suuda isegi selles mängus silma paista?
13:54
Kristjan Remmelkoor:  Liivakul oli mitu võimalust. Alguses tõrjus tema lähilöögi esipostis Aland, hiljem tema pealöök ebaõnnestus ja poolaja lõpus sai mõnelt meetrilt löögile, kuid Aland oli vastas ja tõrjus ära.
13:57
Külastaja Kalev kommentaar
Mis arvad, kas Kalev suudab edu suurendada teisel poolajal?
13:57
Meinhard Pulk: Mängupildi järgi oleks igati loogiline.
14:02
Kristjan Remmelkoor:  VahetusVaprus tegi vaheajal oma teise vahetuse: Tiismaa välja, Lenk sisse.
14:02
Kristjan Remmelkoor:  VahetusJa Flora tegi oma esimese vahetuse: Miller välja, Järvelaid sisse.
14:03
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg käib.
14:04
Meinhard Pulk:  Vahetus Kuressaare tegi poolajal ka ühe vahetuse. Märten Opp läks välja, Oliver Rass läks tema asemel keskväljale.
14:05
Meinhard Pulk:  Stern lõikas keskväljal palli ja oli üksinda kiirrünnakusse sööstmas, kuid kaotas lõpuks vahetult enne karistusalla jõudmist palli.
14:06
Meinhard Pulk: Värav 48. minutil Ioan Jakovlev 2:0!
14:07
Meinhard Pulk:  Conte diagonaalsöödu järel konksutab Jakovlev end Saarest mööda keskele ja lööb siis palli esiposti kõrvale!
14:07
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus51. minutil Flora teine vahetus: Dmitrijev puhkama, Kreida sisse.
14:09
Meinhard Pulk: Poolajal sisse tulnud Saar on suurtes valudes maas. Kas tuleb veel üks sunnitud vahetus?
14:10
Meinhard Pulk:  Tundub nii olevat. Kanderaam tuuakse väljakule.
14:11
Kristjan Remmelkoor:  VäravFlora läks nurgalöögist 3:0 juhtima! Vihmanni pealöök käis üle joone ära, enne kui pärnakad palli ära lõid.
14:13
Meinhard Pulk:  Vahetus 55. Renno Soosaar tuleb Saare asemel platsile.
14:14
Meinhard Pulk:  Värav 55. Hansbergi söödu järel lööb Matsunaga 15 meetrilt tagumisse nurka! 3:0!
14:15
Meinhard Pulk: Värav Ning neljas! Äsja platsile sekkunud Soosaar paneb väga halva valesöödu, Sobtšenko lõikab vahelt ja realiseerib ilusti üks-üks olukorra.
14:16
Meinhard Pulk:  Uskumatu. Karl Ivar Maar on vigastusega maas ja paistab, et ka tema ei saa mängu jätkata! Kuressaarel on vahetused tehtud.
14:17
Meinhard Pulk:  Mees ei saa isegi omal jalal väljakult lahkuda. Kuressaare mängib lõpuni kümnekesi.
14:17
Külastaja Dfja kommentaar
Kes Flora kolmandale söödu andis?
14:18
Kristjan Remmelkoor:  Ilmselt andis seda nurgalööki Gussev, aga päris kindel ei ole.
14:18
Meinhard Pulk:  Artjunin oli palli fair play žestina tagasi andmas, kuid palju ei jäänud puudu, et pall oleks väravasse lennanud!
14:19
Lorenz palli on puutunud? Pole 60min jooksul nagu eriti näinud teda
14:19
Kristjan Remmelkoor:  Kams andis paremalt madala palli värava ette, Sarapuu suutis Beglarišvilit nii palju segada, et sealt korralikku lööki ei tulnud.
14:20
Meinhard Pulk:  Vahetus 63. Andre Järva platsile, kaks resultatiivset söötu andnud Conte välja.
14:22
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus66. minutil Flora viimane vahetus: Gussev välja, Herol sisse.
14:22
Külastaja GAGA kommentaar
Kes lõiv astu Ford Galaxyt :D Nägin Kamsi mõni aeg tagasi Galaxy roolis, kättemaksuks taotud raudselt.
14:24
Meinhard Pulk:  Järva triblab otsajoone juures mööda kahest Kuressaare mängijast, kuid värava ees ründajaid omal kohal ei ole.
14:24
Meinhard Pulk: Kristo Tohver saadab Argo Arbeiteri küljejoone juurest ära!
14:24
Meinhard Pulk:  4:0 eduseisus. Päris omapärane.
14:25
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus69. minutil Vapruse viimane vahetus: Veensalu välja, Kutsarev sisse.
14:28
Kristjan Remmelkoor:  Lenk tegi hea löögipette ja söötis kasti Vihmojale, kes polnud aga sööduks valmis.
14:29
Meinhard Pulk:  Värav 5:0! Järva lollitab taas vasakul äärel kaitsja ära ning Wahl lükkab meetri pealt palli väravasse!
14:29
Meinhard Pulk: Vahetus  Kohe tuleb ka mängu viimane vahetus. Sobtšenko välja, Reinhard Reinmaa Premium liiga debüüdiks platsile.
14:32
Kristjan Remmelkoor:  Herol sai viga ja võttis põlvest kinni. Floral on kõik vahetused tehtud, mistõttu mängib praegu kümnekesi.
14:32
Millega Arbeiter siis hakkama sai?
14:33
Kristjan Remmelkoor:  Tundub, et Flora peabki lõpuni vähemuses mängima.
14:33
Meinhard Pulk:  Oli pehmelt öeldes pahane kohtuniku peale. Midagi täpsemat on raske öelda.
14:34
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus78. minutil saab mängu esimese kaardi Lenk.
14:37
Meinhard Pulk:  Kuressaare probleemid poel lõppenud. Suursaar on keskväljal lonkamas.
14:38
Kristjan Remmelkoor:  Järvelaid vasakult tsenderdas, Liivak sai pealaega pallile pihta, aga natuke ikkagi liiga kõrgeks jäi tema jaoks see pall.
14:39
Meinhard Pulk:  Samal ajal on kiirabi Kalevi kunstmurul kohal ning Saar viiakse minema.
14:40
Meinhard Pulk: Suursaar on maas. Kas Kuressaare lõpetab mängu üheksakesi?
14:40
Kristjan Remmelkoor:  Vaprus on ka viimasel ajal saanud korralikult palliga mängida.
14:41
Külastaja Hmm kommentaar
Nüüd küsimus, et kas saarlased ei oska mängida sedasi, et vältida vigastusi. Jalgpallis peab oskama ka vältida teatud olukordi, mis vigastuse tooks või trennid on lihtsalt nii kehvad ja mängudeks ei osata valmistuda, et vigastused kerge tulema
14:41
Meinhard Pulk: Nii on. Suursaare mäng on läbi.
14:42
Meinhard Pulk:  84. minutil teenib Järva penalti ja talle sisse lennanud Paplavskis saab kollase.
14:42
Meinhard Pulk:  Hoiatus
14:43
Kristjan Remmelkoor:  Värav85. minutil lööb Järvelaid 4:0! Sai Beglarišvililt söödu, mängis Alandist mööda ja lükkas palli värava suunas, kuid Lepik tõrjus libistades palli joonelt ära. Tagasipõrganud palli virutas Järvelaid ikkagi terava nurga alt võrku.
14:43
Meinhard Pulk:  Järva läks panenkat tegema, kuid Paplavskis jäi keskele ja väravat ei tulnud!
14:43
Külastaja joppen kommentaar
Huvitav, kui vigastusi ei oleks olnud, kas paplavskis oleks punase saanud
14:44
Meinhard Pulk:  Ning nüüd lõi Sander Laht palli latti. Kuressaare parim võimalus!
14:44
Meinhard Pulk: Uute reeglite järgi siiski pigem mitte. Ei olnud meelega tehtud viga.
14:46
Meinhard Pulk: Ametlikult mängib Kuressaare siiski lõpuni kümnekesi, sest Suursaar lonkab endiselt väljakul.
14:47
Kristjan Remmelkoor: Viimasel minutil penalti Florale! Järvelaid söötis Beglarišvilile, kes tõmmati kastis maha.
14:48
Kristjan Remmelkoor:  Värav90+1. minutil realiseerib Liivak penalti. Veeretas enda poolt vaadates paremale alla, Aland hüppas teisele poole.
14:48
Meinhard Pulk:  Lisaminuteid ei tule ja mäng on Kalevi 5:0 võiduga läbi!
14:48
Kristjan Remmelkoor:  Sportland Arenal anti 2 lisaminutit.
14:49
Kristjan Remmelkoor:  Need on nüüd läbi ja ka Florale 5:0 võit kirjas.
14:51
Kristjan Remmelkoor: Üks Premium liiga mäng tuleb täna veel, praegu head päeva jätku!