Esmaspäev, 6. mai 2013
19:21
Raul Ojassaar: Tere esmaspäeva õhtust, kallid meistriliiga sõbrad!
19:22
Raul Ojassaar:  Just nimelt - esmaspäev ja meistriliiga. Sel hooajal esimest, kuid mitte viimast korda!
19:23
Raul Ojassaar: "Esimest, kuid mitte viimast korda" saab tänase mängu kohta öelda mitmes võtmes. Tegu on Kalju esimese Kadrioru kodumänguga ning ka esimese internetis ülekantava mänguga.
19:23
Raul Ojassaar:  Ilm on, nagu Eestis täna üldse, väga kena ning päikesepaisteline. Sellest hoolimata on publikut suurel staadionil kahetsusväärselt vähe - 30 ringis, kuid vaikselt tiksub juurde.
19:24
Raul Ojassaar: Netiülekanne aadressil http://otse.err.ee/jalgpall/ on samuti otsa lahti teinud. Esimesed sõnad, mis mind viie minuti eest tervitasid, olid eesti- ja venekeelsed roppused.
19:25
Raul Ojassaar:  Kalju fänne on kohal kaheksa, Tammeka omi kaks. Sellest hoolimata usun, et fännilauludest täna me puudust ei tunne.
19:25
Külastaja ennustaja kommentaar
Tere jah,ootaks siis põnevat andmist :)err teeb vist ülekannet ka? Njaa,Premium liiga ikka :)
19:25
Külastaja !!! kommentaar
Esmaspäev + jalgpall="publiku juurdekasv"
19:25
Raul Ojassaar:  JK Kalju: 1-Teleš, 77-Šišov, 3-Koogas, 5-Bärengrub, 14-Kallaste, 7-Puri, 16-Melts, 11-Kimbaloula, 9-Quintieri, 23-Voskoboinikov, 99-Neemelo.

Varus: 69-Aland, 88-Hadžanovitc, 19-Toomet, 20-Dupikov, 18-Terehhov, 6-Rodrigues, 2-Bianchi.

JK Tammeka: 1-Koppel, 18-Paju, 4-Prempeh, 12-Tutk, 15-Hurt, 10-Torop, 5-Mboungou, 7-Siim Tenno, 6-Tekko, 23-Tiirik, 14-Ivanov.
Varus: 98-Kütt, 22-Hausenberg, 13-Lorenz, 9-Valtna, 32-Tamm, 17-Philips, 27-Fernandes.

19:25
Raul Ojassaar:  Meeskondade kaptenid on Alo Bärengrub ja Kristjan Tiirik.
19:28
Raul Ojassaar: Netiülekannet kommenteerivad Alvar Tiisler ja Karel Voolaid.
19:29
Raul Ojassaar:  Kadrioru muru just erilise rohelusega ei hiilga - üldpilt on ikka üsnagi pruun. Aga see on Eesti maikuu võlu.
19:31
Raul Ojassaar:  Mäng algas!
19:33
Külastaja MK kommentaar
"Hetkel ülekannet ei toimu" on ERRi lehel kiri...
19:33
Raul Ojassaar:  Noh, mina näen pilti küll kenasti...
19:33
Raul Ojassaar: Mängu esimene ärev moment oli Tammeka värava all, kui Puri hea läbisööt Voskoboinikovi leidis, kuid tõusis ka suluseisulipp.
19:37
no mina näiteks olen saksamaal väga korraliku netiühendusega ja ei näe midagi :(
19:37
Ma ka ei näe
19:37
Külastaja kulka kommentaar
see Voskoboinikov on täielik udukogu.
19:37
Raul Ojassaar:  Kalju saab heast kohast trahvilöögi. Koogas palli taga.
19:38
@Torm K6ik on korras
19:40
Külastaja pp kommentaar
Väljak võib ju pruun olla, aga see ei tähenda, et see poleks täiesti mängitaV. Hetkel tundub küll, et maast söödud ei põrka suvaliselt huupi vaid veerevad kenasti nii nagu peaksid.
19:41
Raul Ojassaar: Kalju teenib taas heast tsenderdamiskohast karistuslöögi.
19:41
Raul Ojassaar:  Hea võimalus Kaljul!
19:42
Raul Ojassaar:  Melts saab karistuslöögile pea vahele ning suunab selle värava ette, kust Neemelo pealöök omakorda napilt mööda lendab.
19:43
Raul Ojassaar: Väga hea võimalus taas Kaljul, kuid Puri lähilöök lendab kas posti või tõrjutakse, ei saanudki täpselt aru.
19:44
Kalju, kus publik on aeae?
19:46
Raul Ojassaar:  Mäng on pisut rahunenud, kuid veerand tundi on läinud kui linnulennul.
19:48
Raul Ojassaar:  Kalju lööb värava, kuid suluseisust!
19:48
Raul Ojassaar:  Hästi välja mängitud rünnak - Neemelo andis palli äärele Šišovile, kelle suurepärase tsenderduse Voskoboinikov peaga väravasse suunas.
19:51
Raul Ojassaar:  Koppel tuleb penaltipunkti juurde kõrget palli noppima ning veidi libiseb, kuid Tammeka kaitsjad aitavad oma puurivahi hädast välja.
19:54
Külastaja Jass kommentaar
Mängust pilt hea, kuid reporter patrab liiga palju, tihti ka mööda asjast. Kõrvalolev ekspert seevastu mees omal kohal.
19:57
Raul Ojassaar:  Kalju teenib ründetsoonis küljeaudi, millele Neemelo ka jätku leiab, kuid endine Kalju väravavaht Koppel on taas õigel ajal õiges kohas.
19:57
Külastaja tanel kommentaar
ei ole küll kõige parem pilt minu arvates
19:59
Raul Ojassaar:  Hurt saab karistusala joonelt ohtlikult löögile, kuid saadab palli vastu kaitsjat.
20:01
Raul Ojassaar:  Pool tundi saab kohe mängitud. Tammeka on seni suutnud Kalju rünnakuid pidurdada.
20:02
Raul Ojassaar:  Tammeka on viimastel minutitel ka ise korralikult rünnakuid ehitanud. Kalju initsiatiiv on kadumas.
20:07
Raul Ojassaar: Kimbaloula teenib üle pika aja Kaljule korneri. Mängitud 36 minutit.
20:09
Raul Ojassaar:  Ivanov saab õnnega pooleks palli Kalju karistusalasse ning jätkuolukorrast saab Tammeka oma esimese nurgalöögi.
20:09
Raul Ojassaar:  Väga hea nurgalöök Tiirikult ning Mboungou saab ka oma pea sellele vastu, kuid napilt mööda! Tammeka senine parim võimalus!
20:10
Raul Ojassaar:  Toropi tsenderdus leiab Ivanovi, kuid Tammeka ründaja tegi eelnevalt vea. Tammekal mitu head rünnakut järjest, Kalju peab rohkem valvel olema, kui nad enne poolaja lõppu kaotusseisu jääda ei soovi.
20:11
Raul Ojassaar:  Nüüd oli ohtlik võimalus Kaljul! Voskoboinikovi suurepärane kehamäng annab võimaluse Purile, kelle lähilöögi suudab Koppel tõrjuda!
20:12
Vaadake, mida tähendab võistkonnale korralik VV. Koppel tunneb asja!
20:13
Raul Ojassaar:  Värav 1:0 KALJULE! 48. Vladimir Voskoboinikov!
20:15
Raul Ojassaar:  Puri sai õnnega pooleks palli karistusala vasakusse äärde ning tema tsenderdus värava alla on täpne - Vosko on tagapostis ihuüksi ning suunab palli kindlalt väravasse. Voskoboinikovi karjääri ilmselt üks lihtsamaid väravaid, Kaljule vahetult enne poolaega aga ääretult vajalik.
20:15
Raul Ojassaar:  Purilt väga hea tegutsemine - tema tsenderdus oli väga hästi välja mõõdetud ning täpne.
20:16
Raul Ojassaar:  Tammeka teenib 45 minuti täitumisel endale veel korneri. Kas poolaja viimane olukord?
20:17
Raul Ojassaar:  Nii on - Teleš püüab palli ning kõlab kohtuniku vile.
20:18
Raul Ojassaar:  Teeme pisikese pausi ka siit.
20:20
Külastaja Korralik kommentaar
Mängu ülekanne on super! Korralik pilt ja korralik kvaliteet, mitte nagu TV6 kahe kaameraga filmimine ja väga madal pilt... pole enam isu TV6 ülekandeid jälgidagi. ERR super töö !
20:20
Külastaja kollane kommentaar
huvitaval kombel on mõlemad väravavahid kollases. epl-i tasemel üsna harukordne.
20:20
Külastaja kaitz kommentaar
Nooruk Tekko valmistab pettumust
20:21
Raul Ojassaar: ERR demonstreerib poolajal ka oma vägevat ekraanigraafikat, kui väljakupooltele projitseeritakse meeskondade logod ja mänguseis.
20:22
Külastaja Marts kommentaar
Kiitused ERR-ile ka minu poolt! Hea töö! TV6-l on, kuhu poole püüelda.
20:23
Raul Ojassaar:  Eks palju annab üldpildile juurde ka see, et Kadriorus saab mängu küllaltki kõrgelt filmida.
20:25
Külastaja noja kommentaar
aga tv6 ikka oma konstruktsiooni otsas kui kadriorus mäng
20:28
Külastaja YLE HD kommentaar
ERR-i ülekanne jõuab vaikselt Soome meistriliiga tasemele :D niipalju kui olen YLE-st jälginud...
20:29
Raul Ojassaar:  Meeskonnad tilguvad tasapisi tagasi võitlustandrile.
20:30
Külastaja Tola kommentaar
Pigem polegi asi nii väga kõrguses, kui hoopis kauguses. Lähedalt filmides peab 2x rohkem kaamerat pöörama, et kõik pildile jääks.
20:31
Raul Ojassaar:  Teine poolaeg algas!
20:32
No jutustab ju reporter tsipa ülearu?
20:33
Raul Ojassaar:  Tegu on tegelikult raadioreporteriga, eks ta olegi harjunud eetriaega jutuga täitma. Minule näiteks see jutt üleliigsena ei tundu.
20:35
Raul Ojassaar:  Kimbaloula suurepärane tsenderdus paremalt äärelt leiab täiesti vaba Neemelo, kuid mees suudab palli peaga väravast mööda saata.
20:38
Raul Ojassaar:  Kalju on teist poolaega sarnaselt esimesele alustanud päris aktiivselt ja ründavalt.
20:39
Raul Ojassaar:  Tammeka näitab nüüd aga ka enda rünnakut ning teenitakse nurgalöök.
20:40
Raul Ojassaar:  Tekko paneb kornerijärgsest olukorrast väga hea palli värava alla, kust Hurt selle peaga üle värava lööb! Tammeka üks parimaid võimalusi.
20:42
Külastaja metssiga kommentaar
kes see nö ekspert on err-is?
20:42
Raul Ojassaar:  Karel Voolaid.
20:44
Raul Ojassaar:  Peagi saab tund aega mängitud, seis endiselt 1:0 Kaljule.
20:45
Külastaja mjaasa kommentaar
Torop on mõlemas kalju mängus väga ebasümpaatse mulje jätnud. Lootsin vähekene paremat temalt.
20:46
Raul Ojassaar:  Kaljul oli hea võimalus, kuid Koppel suudab segaduse puhastada.
20:46
Raul Ojassaar:  Tammeka teenib nüüd väga heast kohast karistuslöögi. Tiirik?
20:46
Tammeka jääb alla peamiselt ainult ühes elemendis - palliga liikumises.
20:47
Raul Ojassaar:  Tiirik lööbki, kuid mööda.
20:48
Palliga liikumine lihtsalt aeglasem.
20:48
Tammeka peab ära kasutama võimaluse. Viik on täiesti võimalik
20:49
Raul Ojassaar:  Neemelo saadab keskväljalt Vosko suunas väga hea läbisöödu, kuid Koppel tuleb oma 20 meetrit väravast välja ning lööb nahkkera ründaja nina alt minema.
20:50
Raul Ojassaar:  Aga selle väitega, et viik täiesti võimalik on, olen täiesti nõus. Kalju on suhteliselt uimaselt mänginud.
20:51
Raul Ojassaar:  Tammeka vahetab:

Vahetus Ivanov välja, Fernandes sisse.
20:53
Raul Ojassaar:  Toropil oli Tiiriku söödust väga hea šanss, kuid kaitsjad jõudsid üritust blokeerima.
20:53
Raul Ojassaar:  Kalju vahetab:

Vahetus Quintieri välja, Toomet sisse.
20:55
Raul Ojassaar:  Kalju saab nurgalöögi, kuid enne seda toibub murul Mboungou.
20:56

Vahetus Torop välja, Tamm sisse.
20:56
Pealtvaatajaid: 184 - E kohta vast päris hea saavutus.
20:58
Külastaja pirku kommentaar
Voolaid kommenteerib hästi.
21:01
Raul Ojassaar:  Väga hea võimalus Kaljule, kuid Koppel päästab olukorra!
21:02
Raul Ojassaar:  Hurt hüppas karistusalasse tulnud pallist mööda ning Toomet pääses lähedalt löögile, kuid Koppel teeb supertõrje!
21:04
Raul Ojassaar:  78 minutit on mängitud. Tammekal veel aega natuke on.
21:06
Raul Ojassaar:  Vahetus Kaljult:

Vahetus Voskoboinikov välja, Dupikov sisse.
21:08
Raul Ojassaar:  Kimbaloula virutab 20 meetrilt peale, Koppel taas tõrjub.
21:08
Külastaja tinn kommentaar
Koppel väga hea olnud täna.
21:08
Raul Ojassaar:  Tõsi.
21:11
Raul Ojassaar:  Nurgalöök Tammekale. Tartlastel on veel võimalus.
21:12
Raul Ojassaar:  Toomet! Milline võimalus!
21:13
Raul Ojassaar:  Kaljul oli suurepärane vasturünnak ning Toomet saab läbisöödu. Esimene löök tabab kaitsjat ning teine lendab sisuliselt tühjast väravast üle!

21:15
Raul Ojassaar:  Terehhov teeb kohe vea, kuid kohtunikul jäävad kaardid taskusse.
21:16
Raul Ojassaar:  90 minutit on täis tiksunud. Kas Tammeka suudab veel punkti päästa?
21:16
Raul Ojassaar:  Värav 2:0! TANEL MELTS!
21:18
Raul Ojassaar: Melts saadab palli otse karistuslöögist väravasse! Ootamatu oli see pealelöök nii kaitsjatele, väravavahile kui ilmselt ka Kalju enda mängijatele, kuid see tabamus jääb küll Kaido Koppeli hingele. Väga kaval löök Meltsi poolt.
21:18
Nii palju siis Koppeli väga heast mängust.
21:19
Raul Ojassaar:  See värav langetas ilmselt paljude Kalju poolehoidjate südamelt suure kivi.
21:19
Raul Ojassaar:  Ja kõlas ka lõpuvile! Kalju saab siit mitte just eriti kindla, kuid sellegipoolest täisväärtusliku 2:0 võidu, mis hoiab neid endiselt meistriliiga tabeli tipus, sellest nädalast alates koos vaid Tallinna Levadiaga.
21:21
Raul Ojassaar:  Meltsi väravast veel - karistuslöök oli trahvikasti külje pealt ning müüris oli vaid üks Tammeka mees. Kõik peale Meltsi enda ootasid sealt tsenderdust ning ka Kaido Koppel oli väravajoonelt pisut eemale liikunud. Löök tuli aga täpne ning vindiga hoopis värava peale ning Koppel seal enam midagi teha ei suutnud.
21:21
Külastaja o0o0o kommentaar
5:1 - 2:0 - x:x ; kui Tallinnas viigipunkti ei saanud, siis koduses Tartus ikka saab!