Rasmus Voolaid: Premium liiga on tagasi ja tervitame teid Kuressaare - Tammeka mõõduvõtuga!
19:29
Külastaja Soccernet kommentaar
Missugust mängu täna ootate? Otsustatakse mäng juba esimesel poolajal ära?
19:29
Rasmus Voolaid: Ma ootan väga põnevat ja võrdset mängu, ma ei usu, et siin kiirelt midagi ära otsustatakse.
19:30
Rasmus Voolaid: Kahjuks praegu ülekanne jukerdab ja mitte midagi ma ei näe, aga annan endast maksimumi.
19:31
Rasmus Voolaid: Korras, mäng algas!
19:31
Külastaja Rallikas kommentaar
Kuidas Kuressaare meestega on, kes Kalevi vastu viga said?
19:32
Rasmus Voolaid: Ka eelvaates kirjutasime: ainsatena veel katki Saar ja Maar.
19:32
Jess, Postimees kannab üle! 75% mängust jääb nägemata.
19:34
Rasmus Voolaid: Aga koosseisudest kah, suuri üllatusi pole. Riskisin eelvaates ja läksin kohvipaksu pealt ennustama, et Tammeka tuleb 4-2-3-1 formatsioonis peale, siis nii ikkagi ei läinud. Järviste on äärel, Paur ja Koskor koos ees.
19:34
Rasmus Voolaid: Kuressaarel panin alustama Mario Sterni, aga tema on pingil ja alustab Karmo Paju.
19:37
Rasmus Voolaid: Koskorile tuli kuuendal minutil hea võimalus, aga lajatas lõpuks üle!
19:42
Rasmus Voolaid: Värav KOSKOR SAAB OMA HOOAJA ESIMESE KÄTTE!
19:43
Rasmus Voolaid: 12. minutil tuli Koskor pallile vastu, lükkas äärele Paurile, kes kohe Tammeka ründajale viiekasti joonele tagasi söötis ning nii lihtne see oligi.
19:44
Rasmus Voolaid: Värav 14. KURESSAARE KAITSE PÕLEB JA KOSKOR LÕI TEISE!
19:45
Rasmus Voolaid: Umbes poolteist minutit hiljem paneb keegi Kure meestest väga halva tagasisöödu, Koskor võtab selle vahelt ja kuigi Paplavskis sai veel käed vahele, siis põrkas see uuesti ründaja jalale.
19:45
Hea töö Kure!
19:47
Külastaja njaa kommentaar
Tõin Andrejevi asemele Koskori ;)
19:47
Tammeka teeb tegelikult väga head kõrget pressi ning kui Kuressaare poolt pallikaotus tuleb, siis on juba Tammekal mängijad väga ohtliked positsioonides. Väga head pressi näidati ka Kalju vastu.
19:47
Külastaja kurg kommentaar
miks pupart ei vilista täna?
19:49
Rasmus Voolaid: Seni on lisaks Koskorile ja Paurile väga sümpaatse mulje jätnud Mihkel Järviste, kes noore poisina väga rahulikult Kure kaitsjate vahel konksutab ja niite tõmbab.
19:54
Rasmus Voolaid: Värav KOSKORILT 24 MINUTIGA KÜBARATRIKK!
19:55
Rasmus Voolaid: Kapper lööb peale, Paplavskis tõrjub enda ette ja Koskor lükkas tühja.
19:55
Rasmus Voolaid: Vahel on jalgpall ikka väga lihtne mäng.
19:56
Külastaja Hmmm kommentaar
Mis "VIP" vaataja mina Postimehes olen, kellel peaaegu mitte kunagi mitte ühtegi probleemi ei ole ja saan ilusti algusest lõpuni ära vaadata, aga teatud tüübid kogu aeg virisevad, et ei näe. Ehk asi teis endis mitte postimehes? Kehv arvuti, halb telefon, halb internet?
19:57
Rasmus Voolaid: Koskor mängis nüüd väga hea söödu Järvistele, aga noor poiss pani kohe ühe puutega peale ja löök läks liialt Paplavskise suunas.
19:57
Järviste kiirustas praegu...
19:59
Rasmus Voolaid: Kui Kuressaare rünnakutest rääkida, siis Suursaar on umbes kaks korda kastis palli saanud ja veidikenegi ärevust Pechteris tekitanud, aga midagi muud mitte. Nüüd teenis ta ka nurgalöögi, aga pehme pealöök läks mööda.
19:59
Külastaja Budu kommentaar
Kurja ma just müüsin Koskori maha :D
20:00
To: Hmmm Ainult Postimehe ülekannetega on probleem. Kas siis tema jaoks on vaja paremaid arvuteid ja internetti?
20:01
Rasmus Voolaid: Laht söötis, Kapper lõi pallist mööda ja Seeman sai karistusalajoonelt peale kõmmutada, aga Pechterilt ilus tõrje! Nüüd on Kure ka ärganud.
20:02
Külastaja nipimees kommentaar
Jaan, virise vähem, peab oskama ka keskmise arvutiga toimetada.
20:02
Rasmus Voolaid: Paplavskis tuli välja, lõi palli veidi eemale ja Järviste sai umbes 30 pealt tühja lüüa, aga üle!
20:02
Rasmus Voolaid: Ja kohe pani Paplavskis väga-väga kesise lahtilöögi. Jube eksimuste jada.
20:03
Külastaja waataja kommentaar
papafskis on katastroof
20:04
Rasmus Voolaid: Hoiatus33. Grauberg pani peaga palli minema ja Suursaar lõi talle kogemata jalaga vastu kätt.
20:04
Külastaja EJL kommentaar
tee lõpuks silmad lahti. see jalgpall, mida kõrgliigana reklaamitakse, on lihtsalt piinlik.
20:05
Külastaja Hipper kommentaar
Keegi võiks minna selle auto juurde, mis on taga paremal nurgalipu taga...ja öelda, et tuled kustu paneks...otse silma paistab
20:05
Luges vist ülekannet
20:06
Rasmus Voolaid: Paplavskis jälle... Pani palli maha ja Koskor jäi 0,1 sekundit hiljaks, et see pall endale röövida.
20:11
Kure võinuks Lavrjentjevi omale meelitada! Raske on tervet hooaega ilma väravavahita mängida
20:11
Pavlavskisel vähe kogemust sellel tasemel.
20:11
või sai aku tühjaks, nii ruttu poleks ta reageerida jõudnud.
20:12
Rasmus Voolaid: Kui Kure suudab ründefaasis midagigi toota, siis kaitse on neil tõesti kahjuks väga nõrguke. Raske näha, et Tammeka täna kolme peal püsib.
20:15
Rasmus Voolaid: Graubergi nurgalöögi järel sai Koskor rahulikult tagapostist jalaga lüüa. Paplavskisele läks see meeste vahelt ja põrkega, aga vähemalt suutis värava ära hoida.
20:16
Rasmus Voolaid: Andrei Karhu vilistas poolaja lõppeks! Koskori sõu siin Kuressaares käimas on.
20:19
Paplavskis nüüd kõige suurem patuoinas ka pole. Ikka kaitse on jube enesekindel tagasimängul ja alustamisel.
20:19
Külastaja sanderos kommentaar
Oleks siis Pärnuga ka nii lihtne aga ei.
20:25
Külastaja Küsimus kommentaar
Kes see hooaeg esimesena 100-nda palli võrgust välja võtab?
20:30
Rasmus Voolaid: Mul oli väike hirm, et kas eelmise vooru väravad ikka jõutakse vaheajal ära näidata? 5:0, 5:0 ja 7:0 võidud, aga siiski Kalju ja Trans vist päästsid ära. Teine poolaeg läks käima!
20:36
Rasmus Voolaid: Teine poolaeg on seni päris rahulikult käima läinud. Tammekal pole ka kuhugi kiiret ning Kure väga suurt ohtu kujutada pole suutnud,
20:38
Rasmus Voolaid: Nüüd võtab Laabus Oppi väga paha koha peal maha ning praktiliselt kastijoonelt karistuslöök.
20:40
Rasmus Voolaid: Hoiatus56. minutil sai Paur jooksma ja Opp astus talle konkreetselt tagant jalgadesse, et rünnak maha võtta.
20:43
Rasmus Voolaid: Koskor?! Väga-väga kaua oli tal aega mõelda, et kuidas üks-ühele lahendada ja lõpuks pani palli posti. Ta on juba oma kolm sajaprotsendilist löömata ka jätnud.
20:45
Rasmus Voolaid: Kuressaares on täna 93 pealtvaatajat.
20:48
Kui ülekanne on arvutispetsidele mõeldud, siis ei viitsi vaadata.
20:48
Rasmus Voolaid: Hoiatus 64. Kuressaare kapten Sander Viira korjab endale Tekko vastu kollase.
20:51
Rasmus Voolaid: Vahetus 67. minutil mängu esimene vahetus, kui Margus Rajaver tuleb Märten Oppi asemele.
20:56
Rasmus Voolaid: Värav 72. minutil lõi KOSKOR NELI-NULL!
20:56
Rasmus Voolaid: Tsenderdajaks paremkaitsja Slaštšjov, Pruul väga Koskorit kiusama ei hakanud ja lubas tartlasel peaga ära lüüa.
21:01
Rasmus Voolaid: Koskor ikka mängib ka Kuressaare kaitsjatega. Pingutab natuke üle ja lööb posti.
21:01
Külastaja tigu kommentaar
Kuressaarele löödav 100. värav on nüüd matemaatiliselt 27. mängu 29. minutil. läksid vaprusest mööda. vaprusel endiselt tuleb 27. mängu 61. minutil
21:02
Rasmus Voolaid: Vahetus77. Järviste välja, Preiman sisse. Poopuu tuli ka Kuressaare poolelt Paju asemele.
21:05
Kuressaare liigub hooaja peale 22-137 värava kursil, pärnu 18-135
21:06
Rasmus Voolaid: Tammeka ikka aina tuleb ja tuleb veel. Nüüd oli lähedal Kapper.
21:07
Külastaja ats kommentaar
Miks ma Koskorit kapteniks ei pannud? :(
21:07
Rasmus Voolaid: Kahjuks on mul endale sama küsimus...
21:09
Rasmus Voolaid: Vahetus 85. minutil tuleb Kure viimane vahetus, kui Suursaare vahetab välja Mario Stern.
21:10
samas tuleb ikka rahul olla, sai Koskor just enne seda vooru meeskonda toodud :D
21:10
Rasmus Voolaid: Vahetus86. Ühe väravasöödu andnud Kapper välja, Temari Nuuma platsile.