Kasper Elissaar: Tervitus vutisõpradele!
tere sullegi, kasper!
12:58
Rasmus Voolaid: Tervitused ka minu poolt! Mina keskendun täna Pärnule, kui sealsel kunstmurustaadonil lähevad omavahel vastamisi Vaprus ja Viljandi Tulevik.
12:59
Kasper Elissaar: Kohe-kohe saab laupäevane vutilaupäev alguse. Mina vahendan täna sündmusi Paidest. Selle mängu otsepilti saate vaadata siin samas! Kes pilti aga jälgida ei jõua, siis Paide ja Kalju on väljakule sammunud.
13:01
Külastaja R. kommentaar
Roosa vorm on eriti silmapaistev :D
13:01
Rasmus Voolaid: Pärnu Vapruse koosseisus midagi ülemäära üllatavat ei olnud - ründes on minu pakutud Karl Anton Sõerde asemel Ronaldo Tiismaa, aga nemad olidki suhteliselt 50-50. Kuigi vanameister Karl Palatu on vigastusest paranenud, siis algkoosseisus ta siiski ei ole, vaid pingil.
13:01
Kasper Elissaar: Paides mäng käib!
13:01
Rasmus Voolaid: Pärnus läks mäng käima!
13:01
Kasper Elissaar: Kui Paide mängib sinises, siis Kalju tõesti täna roosas.
13:02
Kasper Elissaar: Kalju koosseisus ei ole ka üllatusi, Paide omasse neid jagub. Piht on täna algkoosseisus rünnakul, Yao ja Iyede on põhirivistusest välja jäänud, Iyede isegi koosseisust.
13:03
Kasper Elissaar: Liliu (Kalju) tegi esimese pealelöögi, aga optimistlik sooritus jäi ebatäpseks.
13:04
Kasper Elissaar: Tamme pannakse juba proovile, aga mees on jaol. Seejärel sai Kalju veel löögile, aga kaitsjad blokeerisid.
13:05
Rasmus Voolaid: Tuleviku koosseisus on Levadia vastu mitte mänginud Sander Post tagasi algkoosseisus, aga meeskonna üks põhimehi Indrek Ilves täna rivistuses ei ole. Äärtel on täna Roger Teor ja Illimar Loigo.
13:07
Kasper Elissaar: Tamme võttis veel nüüd Liliu löögi ära!
13:07
Rasmus Voolaid: Esimesed kuus minutit on Pärnus väga vaiksed olnud ja ei saaks isegi öelda, et emb-kumb pool üritavam oleks olnud.
13:08
Kasper Elissaar: Sai Kalju taas läbi ja Tamme pidi korraliku hüppe tegema.
13:08
Kasper Elissaar: Teisel pool väljakut sai Piht löögile, aga Teleš püüdis.
13:09
Kasper Elissaar: Vainumäe on nüüd maha jäänud ja saab arstiabi.
13:10
Rasmus Voolaid: Vaprus nüüd ehk natuke rohkem palli vallanud, aga veerandvõimalustest kaugemale pole veel jõutud.
13:10
Kasper Elissaar: Sai Markovitšilt küünarnukiga näkku, aga nüüd läheb mäng juba edasi.
13:11
Külastaja realist kommentaar
Kaua Kaljul Sergei laatsaretis veel on ...
13:12
Kasper Elissaar: Tumasjan veel meeskonnaga ei treeni ehk läheb aega.
13:12
Kasper Elissaar: Kalju saadab palli võrku, aga Hunt rikub määruseid ja värav ei loe! Hunt lükkas õlaga Tammet viiekastis.
13:13
Kaldma pani igaksjuhuks pea alla, et Elhi ilusti lüüa saaks, vedas et viga tuli.
13:14
Rasmus Voolaid: Nüüd tuli esimene pealelöök Alandi värava suunas, aga pall veeres väga aeglaselt üle otsajoone ja Vapruse puurilukul probleeme ei olnud.
13:14
Kasper Elissaar: Kalju teenib 35 meetri pealt karistuslöögi.
13:15
Kasper Elissaar: Subbotin lükkas Reginaldile löögile, aga madal pomm võttis rikošeti ja nurgalöök Kaljule.
13:15
Rasmus Voolaid: Ja kohe uuesti. Nüüd sai Õunap karistusalast jalaga löögile, aga üle lati. Tulevik on nüüd kerge surve peale saanud!
13:15
Külastaja ... kommentaar
Kaljust on viimaste aastatega saanud venekeelne meeskond. Isegi suhtlus platsil käib vene keeles. Kahju..
13:16
Kasper Elissaar: LATT! Tjapkin sai Subbotini tsenderdusest peaga löögile ja väravalatt ragises.
13:16
Kasper Elissaar: Kalju sai nüüd mitu lööki veel järgi, aga nii kaitsjad kui väravavaht on ees. Sooritused blokeeriti!
13:17
Kasper Elissaar: Kalju on hetkel selgelt üle.
13:17
Rasmus Voolaid: Allik lasi väga hea nurgalöögi karistusalasse, Saito sai peaga löögile, aga Alandilt väga hea tõrje!
13:17
Kasper Elissaar: Mängus väike seisak - Tamme ja äärekohtunik käisid väravat joone peale tagasi lükkamas.
13:17
Rasmus Voolaid: Ka teise nurgalöögi järel tuli pealelöök, aga mitte midagi ohtlikku. Kolm nurgalööki, kolm pealelööki Tulevikult.
13:19
Kasper Elissaar: Markovitši käsi käis nüüd Frolovi näos. Ukrainlane kimbutab täna neid paidekaid.
13:20
Paide kaitse peaks trennis harjutama palli puhtaks löömist, kogu aeg lüüakse pallist mööda
13:23
Rasmus Voolaid: Üle tüki aja sai Vaprus oma positsioonirünnakuga täitsa Tuleviku kasti ning nurgalipu juures sai Kaasik vea kätte.
13:24
Kasper Elissaar: Elhi jooksis Suhharovile sisse ja Suhharov jäi maha lamama.
13:24
Rasmus Voolaid: Vihmojalt väga hea põrkav pall kasti ning Viljandi kaitsjatel oli selle klaarimisel kerge paanika.
13:25
Kasper Elissaar: Kaldma lõi nüüd karistusala ees pallist mööda, aga suutis ise kiirelt reageerida.
13:26
Kasper Elissaar: Tammelt supertõrje! Hunt jooksis Paide kaitsjad üle, jõudis kasti ning väravavaht päästis!
13:26
Kasper Elissaar: Korneri järel jäi pall taas kastis lahti, aga Pürgi löök suudeti blokeerida.
13:26
Tammele on koondisepaus hästi mõjunud. Paide kaitse on tõesti leebe
13:27
Rasmus Voolaid: Esimene tõsisem pealelöök ka Vapruselt, kui kontrarünnaku lõpetuseks Vihmoja vasakuga löögile pääses, aga pehme pall otse Nõmmele sülle.
13:27
Kasper Elissaar: Nüüd lõi väljaku üks lühemaid mehi Vainumäe nurgalöögi järel palli kastist välja.
13:29
Kasper Elissaar: Paide rünnak lõppes sellega, et Frolovi jalad läksid kastis sõlme.
13:29
Kasper Elissaar: Tjapkin virutas nüüd kaugelt, aga Tamme kontrollis.
13:30
Rasmus Voolaid: Vihmoja sai pea keskringist karistuslööki toimetada, aga sealt peale lööma ei läinud. Tuli tsenderdus tahaposti, mida omad võita ei suutnud. Korraks kerge deja vu tunne oli, kui meenutasin Paides toimunud 2:2 mängu.
13:30
Kasper Elissaar: Valge löök teisel pool väljakut blokeeriti.
13:31
Kasper Elissaar: Ouattara lasi Hundi endast mööda, aga siis päästis olukorra hea libistamisega.
13:32
Rasmus Voolaid: Vihmoja tegi nüüd paremal äärel kindlalt Seederile ära, murdis kasti, aga taas pealelöök ebaõnnestus. Väga palju ta pildis on olnud.
13:33
Kasper Elissaar: Kaljule juba väga mitmes nurgalöök.
13:34
Rasmus Voolaid: Kähr kõmmutas 33. minutil latti ja põrkest ei käinud pall üle joone! Vasakuga 20 meetrilt korralik purakas vastu põiklatti ja hiljem lõpetas pall siiski Alandi süles!
13:34
Kasper Elissaar: Korneri järel nõuti uut nurgalööki ja kui alguses kohtunik seda ei määranud, siis Kalju jõudmise peale ikkagi anti uus korner. Õige otsus ka. Kaldma peast läks pall.
13:35
Kasper Elissaar: Nüüd aga rikkus Kalju ise reegleid ja sinna see olukord läks.
13:35
Rasmus Voolaid: Täitsa joone peale kukkus ikka see Kähri löök pärast latipõrget.
13:35
Rasmus Voolaid: Värav MAAGILINE TÕNIS VIHMOJA LÖÖB 35. MINUTIL ÄRA!
13:36
Rasmus Voolaid: Täna väga palju positiivselt pildis olnud Vihmoja teeb seda jälle! Mängib Roosalust end läbi ja Õunapi tagant keerutab vintpalli vasaku jalaga postipõrkest sisse!
13:37
Kasper Elissaar: Fantasy sõpru huvitab: kas oli ka väravasööt?
13:38
Kalju väravahil vorm sarnane mis väljakul olevatel Kalju omadel ju?
13:38
Kasper Elissaar: Teleši vorm on punakas oranž, mängijate vorm roosa.
13:38
Külastaja urmar kommentaar
pigem polnud söötu
13:39
See roosa vorm on ikka täielik pervo
13:39
Rasmus Voolaid: Ma pean üle kontrollima, et kuidas täpselt see pall Vihmojani jõudis, aga esmapilgul ütleks, et ei olnud, jah.
13:39
Kasper Elissaar: Hunt saatis nüüd veel palli võrku, aga tegi enne Ouattarale vea - käed seljas.
13:41
Kasper Elissaar: 40. minutil Kaljule penalti! Ouattara pani Liliule jala taha ja asi klaar. Tamme on väga vihane kohtunike peale!
13:42
Rasmus Voolaid: Suurepärane rünnak Vapruse meestelt, aga Vihmoja lähilöögi võtab Nõmm parema jala tõrjega ära!
13:42
Kasper Elissaar: Ouattara käis veel punkti pealt palli ära lükkamas. Liliu sai pahaseks.
13:43
Kasper Elissaar: Värav42. minutil lööb Liliu palli penaltipunktilt võrku! 1:0! Löök vasakusse alla nurka. Tamme aimas, aga ei ulatanud.
13:45
Kasper Elissaar: Paide rünnak on kehvake olnud küll. Pall ei jää absoluutselt ees püsima.
13:46
Kasper Elissaar: Üks üleminut Paides.
13:46
Rasmus Voolaid: Juri Frischer vilistas Pärnus sekundi pealt poolaja lõppenuks!
13:46
Kasper Elissaar: Vainumäe keerutas karisusalajoonel ning kukkus, aga Paide teenib vaid nurgalöögi. Penaltit ei saada.
13:47
Kasper Elissaar: Suhharovi korner läks pikaks ning esimene poolaeg on lõppenud Kalju 1:0 eduseisuga.
13:49
Kasper Elissaar: Paides on Kaljul teenitud eduseis. Külalised on väljakul selgelt paremad olnud. Tamme on teinud häid tõrjeid ja on olnud ka mitmeid blokeeringuid. Paide peab midagi muutma, kui soovitakse mängu tagasi tulla.
14:00
Rasmus Voolaid: Pärnus läks mäng uuesti käima!
14:00
Rasmus Voolaid: Tundus, et platsile jooksis ka Rainer Rüütel. Kas siis Roger Teori asemele?
14:01
Kasper Elissaar: Paides teine poolaeg!
14:01
Kasper Elissaar: VahetusVainumäe võeti puhkama ja Rande tuli sisse.
14:02
Rasmus Voolaid: Hoiatus Vihmoja on täna Seederile ikka korralikult peavalu valmistanud. Nüüd lükkas värske U19 koondislase jalge vahelt palli läbi  ja teenis talle kollase.
14:02
Kasper Elissaar: HoiatusProtokoll selgitab, et 41. minutil sai Tamme kohtunikuga sõnelemise eest ikkagi ka kollase kaardi.
14:03
Rasmus Voolaid: Saito lõi palli väravasse, aga suluseisust! Värav ei loe! Tundus, et paar sentimeetrit siiski oli tõesti.
14:04
Rasmus Voolaid: Siiski mitte Rainer Rüütel vaid Rainer Peips vasakul äärel jooksmas on. Aga tõesti Teor puhkamas.
14:05
Kasper Elissaar: VäravRande lükkab Pihtile läbisöödu ja noor ründaja virutab 49. minutil 1:1!
14:05
Kasper Elissaar: Randelt väga hea pass liini taha ja Piht lükkas palli kindlalt tagumisse nurka.
14:05
Mingi kloun on hakanud 2. abikohtuniku taga jooksma :D
14:05
super paide, nii edasi
14:06
Kasper Elissaar: Kalju fännid lubasidki täna hundi ja karu kostüümides veidi teatrit teha.
14:06
14:08
Kasper Elissaar: Paide läks kasti tagant löögile, aga mööda.
14:08
Kasper Elissaar: Mašitševi kauglöök ebaõnnestus.
14:09
Rasmus Voolaid: Vaprus on täna tõesti sümpaatselt mänginud, aga Tulevik on näidanud, et nende kontrarünnakud on väga teravad. Väga suure hurraaga ei saa Pärnu ise ründama minna.
14:10
Kasper Elissaar: Sinilaid läks 20 pealt virutama, aga pomm langes lati kohale.
14:11
Kasper Elissaar: Hoiatus55. minutil seletas Liliu omale kaardi välja.
14:11
Rasmus Voolaid: Roosalu proovis oma esimese poolaja väikseid patte lunastada, aga kõmmutas kuskilt 25 meetri pealt otse õhust üle.
14:12
Kasper Elissaar: Vahetus56. minutil tuleb Mašitšev puhkama ja Robert Kirss tema asemel väljakule.
14:13
Rasmus Voolaid: Kähr sai päris-päris hea koha pealt löögile, aga sentimeetreid mööda!
14:14
Kasper Elissaar: Ouattara lõi viie meetri pealt napilt esipostist mööda! Väga ohtlik!
14:15
Kasper Elissaar: Armeenia mängul jooksis Flora fänn Brandon.
14:15
Rasmus Voolaid: Värav 60. KÄHR LÜKKAB PALLI VÄRAVA ETTE JA SAITO VEERETAB ÜLE JOONE!
14:16
Rasmus Voolaid: Mõttuselt suurepärane sööt Kährile, Kährilt aga veel parem värava ette. Kukkumise pealt pani Saito palli üle joone.
14:16
kui vahetusi ja kaarte näitate, siis vana logo
14:17
Kasper Elissaar: Otsepildi tootmisega tegeleb MIND Media, aga juhin tähelepanu, jah. Aitüma!
14:17
Kasper Elissaar: Hoiatus62. minutil saab Randin Rande kollase.
14:18
Kasper Elissaar:  VahetusTulevad ka vahetused 62. minutil: Hanson ära ja Yao sisse.
Vahetus63. minutil Subbotin välja ja Volkov sisse.
14:20
Rasmus Voolaid: Allik läks karistuslööki otse peale lööma, aga päris mitu head meetrit mööda.
14:20
Külastaja Post kommentaar
Post oleks vaja ründesse tõsta, nõus?
14:21
Rasmus Voolaid: Ma ei usu, et Marko Kristal seda käiku viigiseisul kasutab.
14:21
Kasper Elissaar: Liliu oli lähedal oma teisele kollasele, aga Saar selle seletamise eest kaarti ikkagi ei andnud. Kuigi vahepeal käsi juba taskus käis kohtunikul.
14:21
Rasmus Voolaid: Viljandi on päris korraliku surve peale saanud.
14:22
Rasmus Voolaid: Mõttus tuli kontrasse, aga andis kohutava söödu. "KORRALIK SÖÖT ANNA, KURAT!" karjus väga kuri Kristal.
14:22
Aga kas ta on läinud ründesse varem?
14:22
Kasper Elissaar: Hoiatus  67. minutil saab Ugge kollase. Kalju mehed ei saa midagi aru. Oli Ugge see, kelle vastu viga tehti, aga mees äsas jalaga. Seepärast kaart.
14:22
Rasmus Voolaid: Sel hooajal ma ei ole kindel, aga varasemalt muidugi.
14:23
Kasper Elissaar: Juba hooaja avamängus käis Post ees lõpuminutitel.
14:23
Kalju mehed täna päris tujukad
14:24
Kasper Elissaar: Tamme sai vahelduseks tõrjetööd teha, aga 1:1 seis püsib.
14:25
Rasmus Voolaid: Aland päästab!
14:26
Kasper Elissaar: Yao sai jooksu, aga oli suluseisus.
14:26
Rasmus Voolaid: Nurgalöögi järel, muidugi, tuleb Tiismaa puutest väga kummaliselt pall oma värava peale ja käis vist isegi latis ära.
14:27
Rasmus Voolaid: Vahetus 72. Sõerde tuleb Tiismaa asemel platsile.
14:27
Kasper Elissaar: Värav72. minutil lööb Liliu 2:1!
14:28
Kasper Elissaar: Elhi lasi korneri viiekasti nurka ning Liliu suunas palli jalaga võrku.
14:28
Rasmus Voolaid: Vahetus 74. Rauno Tutk tuleb välja, Robin Limberg mängu.
14:32
Kasper Elissaar: Paide lasi ka vahepeal standarditest palli kasti, aga Teleš oli jaol ja tema vastu tehti viga ka.
14:32
Rasmus Voolaid: Enrico Veensalu nüüd hüppab paremal jalal ja vasakut maha toetada ei saa. Ilmselt tuleb kahjuks vahetus teha.
14:34
Rasmus Voolaid: Vaprus on Kristian Lenki platsile toomas ja Zelinski hõikas oma väravavahile Alandile, et paneks aeglaselt palli mängu, sest nad on vähemuses.
14:34
Rasmus Voolaid: Vahetus 80. minutil see vahetus ära ka tehti.
14:35
Rasmus Voolaid: Hoiatus 80. Sander Postile ka siia lõppu veel kollane.
14:36
Kasper Elissaar: Sinilaid otsis Randele head läbisöötu, aga Rande ei ulatanud. Oleks võinud Sinilaid ka ise lüüa.
14:36
Kasper Elissaar: Vahetus81. minutil Paide kapten Frolov ära ja Neemelo sisse.
14:38
Kasper Elissaar: Värav82. minutil mängis Liliu täiesti vabana löögile Robert Kirsi, kes lükkas palli paremasse alla nurka. 3:1!
14:38
Kasper Elissaar: Liliu oli kastis, tegi konksu, sööt seitsme meetri peale ja asi korras.
14:40
Kasper Elissaar: Otsiti Neemelot, aga pall veeres Telešile sülle.
14:40
Rasmus Voolaid: Vahetus 85. minutil teeb Tulevik oma teise vahetuse, kui Roosalu asemele tuleb Arlet Hunt.
14:40
Rasmus Voolaid: Viis minutit Pärnus veel minna ning kui vahepeal oli Tulevik üle, siis nüüd on mäng taas võrdsustunud.
14:42
Kasper Elissaar: Markovitš lõikas Rande läbisöödu ära. Ei jõudnud Paide löögile.
14:43
Rasmus Voolaid: Suurepärane kombinatsioon Vapruselt 89. minutil, aga Limberg lööb palli lõpuks taevasse.
14:44
Rasmus Voolaid: Vahetus 89. minutil tuleb Kähr välja, Rainer Rüütel mängu.
14:44
Kasper Elissaar: Sinilaiu löök võeti lati alt ära Teleši poolt!
14:45
Kasper Elissaar: Neemelo jätkas, Sinilaid virutas. Jäi täpsusest puudu.
14:45
Kasper Elissaar: Vahetus90. minutil Liliu puhkama ja Sinjavski sisse.
14:46
Kasper Elissaar: Kolm üleminutit.
14:46
Rasmus Voolaid: Hoiatus90+1. Reno Mark võtab kollase ja Tulevikul võimalus pall kasti toimetada. Post saigi löögile, aga pehme pall Alandile sülle.
14:46
Rasmus Voolaid: Sõerde sai veel väga ohtlikult löögile, lõi mööda, aga ka suluseisust. Pärnu publik juba lootis.
14:46
Kasper Elissaar: Tamme püüdis Volkovi löögi.
14:48
Rasmus Voolaid: Vaprusele veel karistusala külje pealt trahvilöök. Kolm üleminutit on juba täis.
14:48
Kasper Elissaar: Suhharov lükkas karistuslöögist palli Sinilaiule ette, aga pomm takerdus meestesse. Viimane minut käib.
14:48
Rasmus Voolaid: Lenk palli taha...
14:48
Rasmus Voolaid: Seitse pärnakat kastis.
14:48
Rasmus Voolaid: Nõmm lükkas palli minema, Sõerde sai veel üritada, aga ei. Kõik!
14:49
Kasper Elissaar: VäravRimo Hunt lööb 90+3. värava ära! 4:1!
14:49
Kasper Elissaar: LÕPUVILE KA!
14:49
Rasmus Voolaid: Mõlemalt poolelt väga sümpaatne mäng, aga Vapruse võiduta seeria jätkub.
14:49
Kasper Elissaar: Kontra, Kirss mängis söödu värava ette Hundile ja ründaja lükkas palli tühja.
14:50
Kasper Elissaar: Kalju oli täna üle ja teenitud võit neile. Aitäh jälgimast ja püsige Soccernet.ee lainel! Kuulake ülekandest ära veel asjaosaliste kommentaarid ja kella neljast juba uus mäng - Levadia ja Trans.