Teisipäev, 3. aprill 2018
18:33
Ivar Lepik: Värav  TARTU TAMMEKA!
18:34
Ivar Lepik:  Tere ka! Häbenen. Aga teine minut, Kaspar Pauri nurgalöök, keegi pihta ei saanud ja Akim Sairinen saab paarilt meetrilt võrku lükata!
Külastaja realist kommentaar
Eeldan, et Kiidron on see kommentaator kes vôiks vähe valjemalt rääkida. Aitäh.
18:36
Ivar Lepik: Jah, see sõnum on juba staadionile edastatud, et Kiidron tahaks volüümi juurde saada.
18:37
Ivar Lepik:  Pechteril käsi vastas! Sulg oli ka, aga Neemelo kohe esimeses standardolukorras näitab, et on ohtlik.
18:37
Kiidroni debüüt kommentaatorina?
18:38
Ivar Lepik:  Vist küll.
18:40
Ivar Lepik:  Tammeka on paremini alustanud.
18:43
Ivar Lepik: On küll Kiidroni debüüt. Mees ise kinnitas.
18:45
Külastaja saabas kommentaar
Tammekalt päris ilus kiire söödumäng
18:45
Tulevikus võiksite rohkem kasutada endiseid mängijaid kommentaatoritena, eriti hästi kui endist meeskonda kommenteerivad. Räägivad head n.ö sisejuttu, mida üsna huvitav kuulata.
18:46
Ivar Lepik:  Eks me üritame ikka inimesi proovima meelitada jah, kui võimalus on.
18:48
Ivar Lepik: Hoiatus Boliguibya Ouattara teeb Kapperile vea ja mängu esimene kollane ka kirjas.
18:49
Külastaja AuOhUh kommentaar
AINULT TARTU - AINULT TAMMEKA!
18:51
Ivar Lepik: Paide on nüüd natuke domineerivam olnud, Tammeka proovib nõelata võimalusel.
18:54
Ivar Lepik:  Paide ei saa võrku palli! Pikk rünnak ja Neemelo paneb vasakult madala palli värava ette, aga kuidagi lõpetab pall ikka Pechteri käes!
18:55
Ivar Lepik:  Frolov lööb peaga ja otse Pechteri sülle taas.
18:58
Ivar Lepik:  Suhharov sai vahepeal korraliku hoobi, aga tundub, et ikkagi valmis edasi mängima.
19:04
Ivar Lepik: Lilanderi karistuslöök otsib päid, aga leiab ainult Tammeka omasid.
19:07
Ivar Lepik:  Lilanderi nurgalöök tuleb Pihti peale, aga noor ründaja ei saa pead vahele!
19:08
Külastaja Z kommentaar
zahho tegeleb ikka kõige muuga peale juhendamise
19:09
Ivar Lepik: Hoiatus Andre Paju saab nime märkmikusse.
19:12
Ivar Lepik: Viis minutit poolajani. Nüüd on mäng justkui võrdsustunud.
19:13
Ivar Lepik: Värav JA TEINE!
19:14
Ivar Lepik:  Tammekale natuke ruumi, Paur annab paremalt madala palli kasti ja Andre Paju rammib 12 meetri pealt võrku!
19:14
Külastaja Rallikas kommentaar
Mis kinni ei jää saab kinni löödud
19:14
Ivar Lepik: Värav  Aga 43. lööb Andre Frolov ühe tagasi kohe!
19:15
Ivar Lepik: Sattus kuidagi Tammeka kaitseliini taha ja säilitab külma närvi!
19:18
Ivar Lepik:  Ja poolaeg! Piht ja Neemelo nõuavad seal penaltit veel, aga 2:1 eduseisus Tammekale poolaeg.
19:31
Ivar Lepik: Vahetus  Paide vahetab ka, Michael Lilander välja ja Edgar Tur sisse. Eks Lilanderi puhul oligi suur üllatus, et ta üldse kohe algkoosseisu mahtus.
19:33
Ivar Lepik:  Tammeka on alustanud paremini.
19:38
Ivar Lepik: Hoiatus  Kapperile kollane ja Hanson vist oli esimesel poolajal sööduandjaks.
19:38
Ivar Lepik:  Pechter võtab Neemelo löögi ära!
19:40
Ivar Lepik: Hoiatus Eemaldamine  Ja 54. minutil Ouattara saab punase kätte!
19:40
Ivar Lepik:  20 meetri peal võtab Kapperi maha ja Kristo Tohveril pole valikut!
19:41
Ivar Lepik: Vahetus Tammeka vahetab 55., Kapper välja ja Mihkel Järviste sisse.
19:41
Ivar Lepik:  Mikk Laas lööb hästi alla nurka, aga Tamme toob ära!
19:45
Ivar Lepik: Värav Tammekale kolmas! Andre Paju leiab Mihhail Slaštšjovi ja 3:1 Tammeka ette!
19:45
Tammeka on sats kelle vaatu ei tasu 10-kesti olla
19:46
Ivar Lepik:  Paju sööt on ha, aga Tamme oleks pidanud esipostis ilmselt selle ära võtma.
19:47
Väga sümpaatne mäng Tammekalt! Kiitus!
19:50
Ivar Lepik: Vahetus 63. Hanson ja Rande välja, Samson Iyede ja Martin Kase sisse.
19:50
Ivar Lepik: Vahetus  Ja Tammeka vahetas ka, Laas välja ja Kevin Anderson sisse.
19:51
On enne juhtunud, et poolamatöör sats laseb peatreeneri lahti?
19:51
Ivar Lepik:  Üsna tavaline asi isegi.
19:52
Ivar Lepik: Värav Pall on võrgus! Paide lööb kummaliselt ühe tagasi!
19:53
Ivar Lepik:  Suhharov otsib Neemelot, Neemelo pöörab ideaalselt kaitsjate vahelt läbi, aga Slaštšjov tuleb ja lööb Neemelo nina eest oma võrku!
19:56
Ivar Lepik:  Viimane sisuliselt vallandamise teel peatreenerit vahetanud amatöörklubi oli Rakvere Tarvas 2016. aasta suvel.
19:59
Ivar Lepik:  Aga 20 minutit veel. Paidel on raske, aga mitte võimatu missioon.
20:01
Ivar Lepik:  Iyede teeb pika soolo, aga Grauberg paneb Pihti söödu kinni!
20:07
Ivar Lepik: Vahetus Tammeka kolmas vahetus 80. minutil: Sten Reinkort sisse, Paju välja.
20:07
Ivar Lepik: Eemaldamine Ja 81. minutil teeb Sören Kaldma Reinkortile vea ja duši alla!
20:07
Ei ole küsimustki siin!
20:07
Külastaja ... kommentaar
lõpeta ära tohver, on tore mänge otsustada?
20:07
Ivar Lepik:  Jah, raske olukord. Kaldma tuli küll tald ees, aga võttis viimasel hetkel jala tagasi.