Rasmus Voolaid: City puhul on kõige huvitavam, et Pep Guardiola jättis istuma Raheem Sterlingu.
Sterling jäeti pingile... Päris huvitav :D Kamoon City!
Rasmus Voolaid: Roma Nainggolani ikkagi terveks ei suutnud putitada.
20:43
Rasmus Voolaid: Kaks koondisemängu ja nädalavahetuse liigakohtumise vahele jätnud Sergio Busquets on koosseisus tagasi. Ousmane Dembele näiteks pingil.
20:47
Rasmus Voolaid: Jätan LIVE-ülekande avatuks ehk kommenteerige ja arutlege. Tuleme koos Kasperiga teid lõbustama umbes 10-15 minutit enne avavilet.
21:32
Külastaja Ingmar kommentaar
Ma ei saa aru kui alavormis/katki Ragnar on, et ta nii mängust eemale on jäetud?
21:35
Külastaja J kommentaar
Keegi teab kes täna vbsis komentaatorid?
21:37
Rasmus Voolaid: Vana hea Raul Ojassaar ning Sander Jürjens.
21:39
Rasmus Voolaid: Aga peagi läheb mänguks. Mis seise oodata? Ma usun, et Inglismaa madinas me kindlalt väravaid näeme ja ka mõlemalt poolt. Veidi kardan, et Barcelonas läheb ühepoolselt ja itaallastele pahasti.
21:42
Kasper Elissaar: Tere ka minu poolt! Kataloonias on Barcelona ja Roma kohe-kohe väljakule sammumas. Loodetavasti tuleb pingeline lahing!
21:43
Külastaja ee kommentaar
Tore seda hingamist seal TV6's kuulata.
21:43
Külastaja Z kommentaar
Klavan ikka täiesti maha kantud Kloppi poolt.. mingi noor iirlane pingile võetud. Väga kurb. Ootaks soccerneti intervjuud Klavaniga tuleviku suhtes, sest Liverpoolis on nähtavasti mängud mängitud
21:45
Rasmus Voolaid: Anfieldil on möll ikka päris kõva.
21:47
Kasper Elissaar: Rasmus oli ilmselt Premium liiga jalgpallist veidi segaduses. Mäng ikka Barcelonas.
21:50
Külastaja Alek kommentaar
Ja taaskord - tere õhtust ka minupoolt,
21:52
Rasmus Voolaid: Sane purjetas Liverpooli kaitsjate vahelt päris ohtlikult ja teenis ka nurgalöögi. Kompany sai ka Silva korneri järel pallile pihta, aga mitte ohtlikult.
21:53
Kasper Elissaar: SUAREZ sahistab, aga suluseis!
21:53
Külastaja R. kommentaar
Klavan pole vormis, seda oli ka koondise mängudes näha.. sellepärast ei pääsenud ka pingile.
21:53
Kasper Elissaar: Olin just kirjutamas, et kõik on rahulik, aga Suarez saab liini taha söödu ja karistas külmavereliselt ära. Roma õnneks oli Uruguay mees kahe meetri jagu kaitsjatest värava pool.
21:54
Rasmus Voolaid: City on palju aktiivsemalt alustanud. Harjumatu Liverpooli nii rahulikult kaitses istumas näha.
21:55
Kasper Elissaar: Džeko nõuab penaltit, aga ei anta! Semedo tõukas selga! Uno Tutk seda otsust võib-olla päris heaks ei pea.
21:57
Kasper Elissaar: Messi proovis esimest korda lüüa, aga Alisson suutis tõrjuda, raskustega.
21:57
Rasmus Voolaid: Värav MOHAMED SALAH! MOHAMED SALAH!
21:58
Rasmus Voolaid: Milner avas alguses Salahi väga hästi jooksma, sööt edasi Firminole, kelle löögi Ederson tõrjus, aga teise lõi Salah ära!
22:02
Rasmus Voolaid: Tõele au andes oli seal Salahil ka väike suluseisupoiss.
22:03
Kas Liverpooli ja City kommentaatoritel on mingi jalgpallialane taust ka?
22:03
Rasmus Voolaid: Üks neist on olnud Eesti Jalgpalli Liidu president.
22:04
Kasper Elissaar: Rakitic virutas posti! Väga ohtlik löök!
22:05
Kasper Elissaar: Nüüd on kollased õhupallid väljakul. Tükki neli.
22:06
Rasmus Voolaid: Värav ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN JÕHKER KUUL RISTNURKA!
22:06
Külastaja Matu kommentaar
Tulin mardisalu ja kanniku solvanguid lugema :D omalt poolt lisan, et mõlemad üritavad targutada ja segavad teise jutule vahele, et täiesti mõttetut jura ajada :D
22:07
Rasmus Voolaid: Firmino võeti maha, aga kohtunik andis edu ja Chambo vajutas otse keskelt ilge litaka ära. Päris ristnurka ikkagi polnud, aga vapustav värav!
22:07
Külastaja RealFan kommentaar
Jõhker litakas
22:08
Rasmus Voolaid: Nüüd on Liverpooli jaoks kõige tähtsam see, et Cityle võõrsilväravat ei anta. 2:1 Liverpooli võidu puhul piisaks Cityle kodus 1:0 võidust.
22:09
Rasmus Voolaid, usu mind, siin tuleb kõvasti väravaid veel
22:09
Rasmus Voolaid: No ma usun. Väravate vastu mul tavaliselt midagi ei ole.
22:09
Külastaja uuuyyyu kommentaar
Jimmy Milner on mu lemmik jalgpallur!!!:))
22:10
22:11
Külastaja rallikas kommentaar
OX WTF?!?!?
22:11
Kasper Elissaar: Pallivaldamine 60-40 Barcelonale. Kõik loogiline.
22:14
Kasper Elissaar: Alisson tassis Messi kannasöödu järel tulnud Suareze löögi ära! Karm andmine käib!
22:15
Rasmus Voolaid: Üks neist otsustest, mida Uno Tutk kõvasti hindama hakkab.
22:16
Rasmus Voolaid: Värav  SADIOOOO MANEEEE! LIVERPOOL JUHIB KOLM - NULL!
22:17
Rasmus Voolaid: Salah mõõtis ideaalse palli ja Mane oli üksinda. Lihtne!
22:18
22:20
Aa küsimus suurele ringile: "Kas teid häirib ka Mardisalu äää ja öeöe peaaegu enne igat lauset" ?
22:20
Külastaja madis kommentaar
Messi on täna võtnud eesmärgiks pall väravasse vedada?!
22:20
Mardisalu ja kompanjonn sis jõudsid praegu järeldusele, et vladimir putin täna ei mängi. Milline imepäraselt pask viis kommenteerida head mängu
22:21
No siit küll City mitte kuidagi välja ei roni, lootsin, et siit tuleb just kõige huvitavam paar aga...
22:21
10 minutit per värav.. Sellises tempos lõppeb mäng 9:0.
22:21
Kumb see Inglismaa esimene sats on?
22:21
Puude tundub minimaalne.. tundis puudet ja pani juurde. Arvan, et õige otsus :D
22:21
Külastaja Lürmis kommentaar
Mardisalu kuulub kasiino sampusepeo õhtujuhiks mitte jalgpallikommentaatoriks, hüppa pommi plz
22:21
Külastaja Rainer kommentaar
Mida tutk seletama hakkab...vend kukku ise ju
22:22
Kasper Elissaar: Barcelona otsib ja otsib. Roma ei ole leidnud head rohtu praegu võõrustajate vastu.
22:24
Kasper Elissaar: Värav38. minutil on Lionel Messi oma töö ära teinud!
22:25
Kasper Elissaar: Ja ei läinud isegi Messilt lõpp-puudet vaja! Messi mängis Iniestaga seina, Iniesta otsis sööduga tagasi Messit, aga De Rossi sai varba vahele ja pall võrgus!
22:25
Külastaja .. kommentaar
De Rossi omavärav siiski
22:26
Kasper Elissaar: Messi selle rünnaku käima tõmbas, aga De Rossi lõpetas.
22:26
Kasper Elissaar: Roma tahab penaltit, aga saab karistuslöögi!
22:27
Kasper Elissaar: Umtiti lohistas Pellegrini pikali ja tundus, et tegi seda karistusala joonel, aga kohtunik andis karistuslöögi.
22:27
Kasper Elissaar: Väga piiripealne olukord oli.
22:27
City ründemäng on hetkel väga ideetu.. usun, et teiseks poolajaks tuleb CIty uue hingamisega ja siis läheb mänguks
22:27
Mardisalu ja Kannik ikka suudavad mängud ära rikkuda oma jutuga, täpselt sama nagu eile, peab ikka teist mängu vaatama
22:27
Külastaja Pallur kommentaar
Millised on panused?
22:27
Kasper Elissaar: Kolarovi karistuslöök ebaõnnestus.
22:28
Kasper Elissaar: Roma on seega täna tahtnud juba kahte penaltit ja Barca kolme. Antud on hetkel null.
22:28
22:29
Kasper Elissaar: HoiatusKolarov ei saa Messiga hakkama ja kaart käes.
22:30
Kasper Elissaar: Messi tegi karistuslöögist Kolarovi ehk virutas palli müüri.
22:31
Ja esimene poolaeg Liverpoolis ongi lõppenud. Ootame nüüd huviga teist poolaega
22:31
Liverpool-city 5-1 ja barca-roma 3-1
22:31
Kasper Elissaar: Avapoolaeg Barcelonas on lõppenud võõrustajate 1:0 eduseisuga! Ainsa värava lõi Roma legend De Rossi oma võrku.
22:31
Rasmus Voolaid: Siiski kaks üleminutit anti ka, Külastaja Alek.
22:32
Ma olen staadionil, Rasmus. Teil lagg prolly
22:33
(poolaeg jäi 3-0. Väike spoiler teile)
22:33
Rasmus Voolaid: HoiatusOtamendi pani päris valusa paugu veel Firminole.
22:33
Teeks mingi eventi või asja Mardisalu ja Kanniku vastu? Vaatame, kas kuulatakse rahvast..
22:34
Rasmus Voolaid: Salah pani päris hea tsenderduse sealt, mida van Dijk suunata sai, aga mööda.
22:34
Aitäh Alek.
22:34
Rasmus Voolaid: Aitäh Alek, tõesti. Oligi poolaeg 3:0!
22:35
Külastaja Staarreporter kommentaar
Alek, kas teed mõnele väljaandele otsereportaaži veel?
22:35
Külastaja Dima kommentaar
kas rasmuse ja aleki vahel toimub midagi tõsisemat
22:35
Alek vaatab anfieldil ikka TV6 otseülekannet? :D
22:44
mul telost tuleb tv6 ülekanne a mängu vaatan otse. Jah, teen jalgpall25.ee portaalile otseblogi. See pole veel avaldatud, aga tuleb hiljem välja
22:46
Kasper Elissaar: Barcelonas teine poolaeg! Vahetusi ei olnud.
22:47
Kasper Elissaar:  Perotti sai 20 sekundi järel viie meetri pealt peaga löögile, aga mööda! Väga valus eksimus!
22:48
Kasper Elissaar: Alisson üritab vägisi Barcelonale asju kinkida, aga see pudistus tema õnneks väravaga ei lõppenud.
22:49
praegu panin telost etv "suud puhtaks". Vist jätan mängu ajaks ka, kui kannik ja mardisalu peaksid jätkama
22:50
Külastaja Erik kommentaar
Kas Liverpool suudab edasi saada?
22:50
Ärge unustage et Liverpool on see hooaeg Meistriteliigas ühes mängus samamoodi 3:0 ette läinud ja võidu suutnud maha mängida.
22:50
Külastaja KJL kommentaar
Otseblogi, mis hiljem välja tuleb??? :D :D :D siis vist ei ole väga otse?
22:50
Palun roma lööö 1
22:50
22:51
22:51
Rasmus Voolaid: Algas teine poolaeg ka Anfieldil!
22:52
Kasper Elissaar: Roma on teinud hea alguse teisele poolajale, aga ei saada seda palli võrku. Võõrsilvärav oleks oi-oi kui magus!
22:54
Kasper Elissaar: Messi sõitis nüüd kasti, aga tabas löögiga otse Alissoni.
22:54
Mõtlesin sellise asja prg välja, et mõelge kui geniaalne oleks kui oleks olemas selline jalgpallurile geniaalne doping - poolajal süstid palluritele midagi, mis kaotab lühiajalise mälu, et nt praegu uut poolaega alustav liverpool ei tea mis seis on ja mängivad nagu oleks 0-0. Päris kõva idee mult
22:56
Kasper Elissaar: VäravTEINE kotis! Korner mängiti lahti ja Umtiti keevitab Romale vist teise omavärava.
22:57
Rasmus Voolaid: Aiaii, Salah kõndis ise küljejoone äärde ja hoidis kubemest kinni.
22:57
Tõesti geniaalne idee oleks poolajal jalgpallureid süstima hakkata :D :D
22:57
Kasper Elissaar: Jep, Umtiti segas ja võtiles ja lootis, et lõi ise selle värava, aga reaalsuses oli Manolas see, kellest pall väravasse põrkas.
22:58
Rasmus Voolaid: Vahetus 52. Salah kõnnibki tunnelisse ära ja sisse tuleb Gini Wijnaldum. Väga valus pauk Liverpoolile!
23:00
Kasper Elissaar: VäravPique lööb 3:0! Ma kordan, 3:0!
23:00
Mardisalu ütles kindlalt ära, et Salah terve hooaeg väljas :D
23:00
wijnaldumi sisse toomine salah asemele on ilmselge märk, et see mäng läheb maru igavaks
23:00
Kasper Elissaar: Suarez lõi, Alisson tõrjus taas enda ette ja rünnakule tormanud Pique pani jala vastu viie meetri peal.
23:01
23:01
Rasmus Voolaid: See siis veel teine.
23:02
Rasmus Voolaid: Vahetus Loogiline vahetus. Gündogan 57. minutil välja, Sterling sisse.
23:02
Kasper Elissaar: VahetusPellegrini välja Roma poole pealt ja Maxime Gonalons sisse.
23:02
Külastaja Aamen kommentaar
Panin mute peale ära, ei jaksa kuulata enam neid vendi lihtsalt. Uskumatu
23:02
Külastaja collins kommentaar
Järgmiseks nädalaks ei jää siis ühtegi huvitavat ja "lahtist" mängu?
23:03
Kasper Elissaar: No nagu oleme näinud, siis jalgpallis on kõik võimalik, aga praegu on tekkinud tõesti selged favoriidid.
23:06
mane ja sane on suht sarnased - mardisalu 2018
23:06
Külastaja sass kommentaar
ja "suud puhtaks" sai lõpuvile. Viiki jäi
23:06
Ja 3:1, onju alek, me anfieldil ja oleme ees teistest paar mintsa, sterling värava autor
23:06
Külastaja ops kommentaar
Loogiline kindlasti ja samas väga ohtlik vahetus meile, kui pooli poolehoidjatele
23:07
Kasper Elissaar: Vahetus66. minutil Sergio Busquets puhkama ja Paulinho sisse.
23:07
Rasmus Voolaid: Liverpool on väga selgelt kaitsesse ära surutud, aga City pole veel ohtlikuks saanud.
23:10
Kannik: ei see oli Robben, kes jala vahele sai
23:11
poolest meetrist on meil kannikuga erinev arusaam ikkagi. Tema arvutuste järgi olen ma 5 meetrit pikk
23:13
Kasper Elissaar:  Vahetus72. minutil Florenzi ära ja El Shaarawy tuleb Roma mängu päästma.
23:13
Neil üldse kõigest oma arusaam, huumor on ikka väga julm, endal ka piinlik üksi kodus
23:13
Alek, kas sa võiks mõni kord ise Mardi asemel kommenteerida?
23:14
Rasmus Voolaid: Praegu tuli Otamendilt ilmselt City üks teise poolaja ohtlikemaid lööke, aga see läks kõrge kaarega üle. Liverpool on kaitsesse surutud, kuid seni väga edukalt.
23:15
Olen oma arvamuse suure jalgpalli kohta juba ühes Barankade podcastis ära öelnud ja ma arvan, et mul ei ole midagi lisada, seega maru vaikne eeter tuleks. Samas praeguse ülekande puhul tundubki, et rääkimine hõbe, vaikimine kuld
23:16
Mardisalu - jalgpall on kahe poolajaga mäng
23:16
Kasper Elissaar: Strootmanil kuldne võimalus, aga Barca meestel jalad vahel ja korner vaid!
23:16
Rasmus Voolaid: Vahetus 71. Krimpsus näoga Firmino välja, Dominic Solanke sisse.
23:16
Jalgpall on ikkagi kahe poolajaga mäng! - Mardisalu 2k18
23:16
Kasper Elissaar: Kaks lühidalt lahtimängitud kornerit järjest ja null ohtu Roma poolt.
23:17
Külastaja BAY kommentaar
Aitab sellest Kanniku ja Mardislu hädast siin. Muude, mulle nad meeldivad. Varsti ei kannata soccerneti LIVE enam jälgida ... nii tüütu on see hädaldamine siin. Viitsi lugeda ja häirib. Arutage mängu ikka.
23:17
Rasmus Voolaid: Solanke oli kohe terav, pani hea palli värava ette ja Mane oli lähedal!
23:18
JA SOLANKE TULEB
23:18
bayern mängis eile
23:18
Kasper Elissaar: VahetusDe Rossi ära ja Defrel sisse. De Rossi omavärav avas täna skoori.
23:18
ok, sorri. kommenteerin nüüd mängu, mitte Marti
23:19
Kasper Elissaar: TER STEGEN TASSIB! Defrel sai juba löögile. Kastis oli korralik segadus ter Stegeni enda eksimuse järel, aga siis paikas oma vea!
23:19
Kasper Elissaar: Ter Stegenilt veel üks supertõrje Perotti kauglöögile!
23:20
Kasper Elissaar: Värav  OLEMAAAAASS! ROMA LÕI ÄRA! DŽEKO!
23:21
To staarreporter: vb ja kaua sa ikka vingud aga üks asi siiski, viisakus, ära sega vahele, kui teine räägib, mingi pool ülekannet nad üksteist üle rääkinud.. ja no ikka pean mainima, et täielik jura mida ajavad
23:21
Kasper Elissaar: Perottilt sööt penaltipunktile, Džeko läks väravale paar sammu lähemale ja vasakuga pall nurka. 1:3! Võõrsilvärav on käes!
23:21
Rasmus Voolaid: Hoiatus 76. Jesus noppis endale kollase.
23:22
sel nädalal oleme tunnistajateks olnud taaskordsele itaalia jalgpalli allakäigule. Ma loodan, et järgmisel aastal neile enam CL kohti ei antagi
23:24
Kasper Elissaar: VahetusSergi Roberto puhkama, Andre Gomes sisse. 7 minutit minna.
23:24
Ilmselt ei saa keegi Hispaania meeskondadele vastu CLis praegu
23:25
Kasper Elissaar: VahetusIniesta läheb ovatsioonide saatel puhkama. Denis Suarez väljakule.
23:26
Rasmus Voolaid: Hoiatus Mane näitas praegu korralikku kiirust ja osavust ning De Bruynele kollane.
23:26
Külastaja Alevikus kommentaar
City võiks ikka Livele kahe mänguga ikka ära teha. Ja soccerneti omad ei oska ka erapooletud olla. Kuna Klavan kuulub Liverpooli, siis ei tähenda see seda, et nüüd kõik eestlased seda klubi fännaks!
23:26
Kasper Elissaar: Fännama ei peagi, aga Eesti koondise kapteni edule tuleb loota. Ka klubis.
23:27
23:27
Kasper Elissaar: HoiatusStrootman võttis Messi maha 86. minutil.
23:28
Kasper Elissaar: VäravLuiiis Suarez. 87. minut ja 4:1. Sai kastis löögile ja lõi palli kukkumise pealt võrku. Ta esimene värav Meistrite liigas sel hooajal!
23:29
Mardisalu vist Kloppi ja Mourinhoga lähedane suhteliselt, et kii kindlalt väidab, mis puust üks mees v teine tehtud 😀
23:29
ilmselt jh prg liverpool juhib sp, et soccerneti kollektiivis rohkem live fänne
23:29
Kummaline oleks ka kui me ei elaks kaasa ainsa eestlase edule nii tipus ... selleks ei pea ju veel kohe LIV fänn olema.
23:30
Rasmus Voolaid: City sai lõpuks oma tahtmise, aga Sane oli enne suluseisus ja värav ei loe!
23:30
Rasmus Voolaid: Liverpoolil ikka vedas. Salahil jäi samasugune enne lugemata.
23:30
Liverpooli ja city teine poolega veita igavam kuna väravaid pole tulnud
23:31
Kasper Elissaar: Kolarov keerutas karistuslöögist üle lati!
23:31
Rasmus Voolaid: Hoiatus 86. Hendersonile kollane ja järgmises mängus teda ei ole!
23:31
Kasper Elissaar: Normaalaeg täis Barcelonas. Üleminutid.
23:31
kanniku ja mardisalu arvates pole cityl prg olnud mitte midagi teha ses mängus
23:32
Rasmus Voolaid: Vahetus 85. Moreno tuli Oxlade-Chamberlaini asemele.
23:32
Rasmus Voolaid: City on seni ainult ühe vahetuse teinud.
23:34
Kasper Elissaar: LÄBI! Barcelona alistab Roma 4:1 ja võtab järgmiseks nädalaks kaasa kindla edu. Roma sai võõrsilvärava, ent kodus tuleks võita 3:0. See tundub üsna võimatu.
23:35
23:35
Mardisalu arust on taktikaliselt õigustatud viga, et henderson 86. minuti vea pärast järka mängu vahele jätab. "Tegi õige otsuse"
23:35
Külastaja See kommentaar
3:0 on väga hea seis. Kannik
23:35
Kasper Elissaar: Minu poolt aitäh ja ilusat õhtu jätku!
23:36
Aitäh, Kasper
23:37
Rasmus Voolaid: Kolm üleminutit Liverpoolis.
23:38
Külastaja Lipp kommentaar
Liverpool mängib 12 mehega 11 mängijat ja üks ääre kohtunik (oleme ausad mitu kahtlast suluseisu on see vana määrand ja salahil polnud ) kuigi olen Live poolt siis jääb sitt mekk külge