Laupäev, 7. aprill 2018
12:57
Kasper Elissaar: Tere ja ilusat jalgpallilaupäeva!
12:57
Kasper Elissaar: Kohe-kohe on mängud algamas, Paides mõlemad meeskonnad juba ka väljakul. Just Paide ja Kuressaare mängu kohtumist vahendan mina.
12:57
Kristjan Remmelkoor:  Tere päevast ka minu poolt! Vahendan täna Pärnu Vapruse ja Tallinna Levadia mängu sündmuseid.
12:59
Kasper Elissaar: Eelvaated on siin rippunud juba terve hommiku. Koosseisud on üleval uudises. Paide poolel on suuri probleeme keskkaitsjatega, Kaldma ja Watara on väljas. See andis võimaluse esimeseks algkoosseisumänguks noorele Kristjan Peldile.
13:00
Kasper Elissaar: Muid suuri üllatusi ei ole. Paide poolelt on koosseisust väljas Andrea Liotti. Tõenäoliselt viimase hetke terviserike. Aga eks selle info täpsustame hiljem.
13:00
Kristjan Remmelkoor:  Levadial asendab Igor Morozovit, kes suutis juba kuue vooruga neli kollast kaarti korjata, oodatult Igor Dudarev. Aga üks üllatus on Levadia algkoosseisus ka: Premium liiga märtsikuu parimaks mängijaks valitud Roman Debelko on jäetud pingile ja teda asendab Gando, kes lõi eelmises voorus Nõmme Kaljule viigivärava.
13:00
Kasper Elissaar: LÄKS käima Paides!
13:00
Kristjan Remmelkoor:  Pall pandi Pärnus käima.
13:01
Külastaja Bussijuht kommentaar
Kas Rogic sõidab endiselt sinise toyota avensisega ?!?
13:01
Kristjan Remmelkoor: Gando söödust sai kastis löögile Harin, aga see löök oli Alandile lihtne saak.
13:02
Kasper Elissaar: Mängudel käib Rogic ja kogu Levadia meeskond ühise bussiga. Ka Tallinna mängudele tullakse üheskoos bussiga.
13:02
Kasper Elissaar: Paidel oli juba esimene nurgalöök, aga liialt ohtlikuks ei läinud.
13:03
Kristjan Remmelkoor:  Vaprus on toonud Palatu algkoosseisu, Sarapuu on nihutatud keskkaitsest poolkaitsesse ja poolkaitsest on Tutk jäetud pingile. Rünnakul alustab täna Sõerde asemel Tiismaa.
13:03
Kasper Elissaar: Liotti jääb tänasest mängust eemale tõesti ootamatu haigestumise tõttu. Varuväravavaht on Mattias Sapp seetõttu.
13:05
Kristjan Remmelkoor:  4. minutil tsenderdas Kruglov ohtlikult karistuslöögi trahvikasti, Dudarev jätkas peaga ja Gando lõi raskest asendist mõnelt meetrilt üle!
13:05
Kasper Elissaar: Esimesel viiel minutil on Paide palliga domineerinud.
13:05
Kasper Elissaar: Olgu ka öeldud, et täna on ideaalne jalgpalliilm - päike paistab, sooja vähemalt kuus kraadi, tuult ei ole ...
13:06
Kasper Elissaar: Loodetavasti selline kevad jääb lõpuks ka pidama.
13:06
Kasper Elissaar: Paide standardolukorra järel sai Kuressaare kontrasse ja Suursaar jõudis ka löögile, aga Tamme sai kätte.
13:07
Kristjan Remmelkoor:  Gando lõi karistusalast väljastpoolt peale, Aland tõrjus.
13:08
Kasper Elissaar: Paidel nurgalöök ja kõik mehed on etteposti koondunud.
13:08
Kasper Elissaar: Suhharov lasi palli aga tagumisse posti ja sealt lõi Paplavskis rusikaga ära.
13:09
Kristjan Remmelkoor:  Veensalu karistuslöögi suunas Villota peaga raamide vahele, Lepmets püüdis kindlalt.
13:10
Külastaja Marek kommentaar
Kasper, mis jutt see on, et Mart Martinil kohtunikudebüüt PL-s? Ta on minu mälu järele üpris kindlalt kõrgliigas varem vilistanud?
13:10
Kasper Elissaar: Sel hooajal pole ta peakohtunik olnud veel kõrgliigas. Varem muidugi on.
13:11
Okei, siis paha sõnastuse ja minu mõistmatuse kombo :)
13:11
Kasper Elissaar: Neemelo sahistas 11. minutil võrku, aga suluseisus!
13:12
Kristjan Remmelkoor:  Svraka lõi 20 meetrilt üle.
13:14
Kasper Elissaar: Suursaar võitis Kuressaarele nurgalöögi.
13:14
Kasper Elissaar: Rass andis kvaliteetse palli, aga asi lõppes lõpuks ründajate veaga.
13:14
Kristjan Remmelkoor:  Kruglov on paar pikka auti karistusalasse pannud, aga nendega on pärnakad hakkama saanud.
13:15
Kasper Elissaar: Paide nurgalöögist jäi pall lahti, aga lõpuks lõi Pruul selle kastist välja.
13:17
Kristjan Remmelkoor:  Levadia fännid elavad Pärnus omadele häälekalt kaasa.
13:17
Kasper Elissaar: Kure ei leia mängu ülesehituseks täna üldse käike.
13:17
Kasper Elissaar: Mart Martin pidas pika loengu Sinilaiule, miks pole vastase varbale astumine ilus tegu.
13:19
Kasper Elissaar: Selle viiese tagaliiniga on küll Kurel taga palju mehi, aga keskväljal puudub kompaktsus ja seetõttu saab Paide üsna vabalt alati viimase kolmandikuni tulla.
13:19
Kasper Elissaar: Neemelo läks löögile, aga posti kõrvalt mööda! Paplavskis kontrollis.
13:20
Külastaja Tarmo kommentaar
Kasper: Mängudel käib Rogic ja kogu Levadia meeskond ühise bussiga. Ka Tallinna mängudele tullakse üheskoos bussiga. Lihtsalt, huvi pärast - kus kohast nad Tallinna mängudele bussiga tulevad kui nad ongi Tallinna meeskond ja mis selle point võiks olla?
13:21
Kasper Elissaar: Vast Maarjamäelt, kus nende baas on. Rogicile meeldib professionaalsus ja ju talle meeldib, et kogu meeskond on enne mängu koos, teeb koosoleku ja sõidab siis koos mängule. Mitte ei tilgu igaüks eraldi mängu alguseks oma autoga staadionile.
13:21
Külastaja R. kommentaar
Huvitav kas Paide legonäärid on elementaarsed sõnad eesti keeles ära õppinud? Ainult eesti keeles käib mäng
13:22
Kristjan Remmelkoor: Nurgalöögijärgses olukorras sai kastis lüüa Andrejev, aga lõi sinna, kus oli Aland.
13:22
Kasper Elissaar: Ilmselt saavad nad elementaarsetest sõnadest aru, aga ise olen palju ka ingliskeelset aitamist kuulnud.
13:23
Kasper Elissaar: Viimastel minutitel on mõlemal pool ohtlike tsenderduste järel löögile saadud. Kure on natuke mängu sisse saanud. Aga Paide on siiski endiselt üle.
13:25
Kristjan Remmelkoor:  Kruglov virutas 35 meetrilt karistuslöögi, pall tabas Harinit ja lendas siis üle otsajoone.
13:27
Külastaja ee kommentaar
Täiesti mõttetu peksmine paide poolt, ainult kasti taovad, aga kordagi ei saa oma mees palli
13:27
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus27. minutil Veensalule kollane ja Levadiale penalti!
13:27
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovi pika audi järel tõmbas Veensalu Nesterovi maha, Kruglov on palli taga.
13:28
Kasper Elissaar: Neemelo sai löögile, aga napilt mööda!
13:29
Kristjan Remmelkoor:  Värav28. minutil avab Kruglov penaltist skoori! Lõi alla nurka, Aland hüppas õigele poole ja tal ei jäänud palju puudu, aga pall siiski võrgus.
13:30
Kristjan Remmelkoor: Svraka pääses seitsmelt meetrilt löögile, aga Villotalt fantastiline tõrje.
13:31
Kasper Elissaar: Rass sai nüüd pika audi järel löögile, aga Tamme oli jaol.
13:31
Kristjan Remmelkoor:  Värav31. minutil lõi Gando viiekastist peaga Kruglovi korneri väravasse, Levadia 2:0 ees!
13:32
Külastaja realist kommentaar
Oleks pidanud Kruglovi kapteniks panema... aga ehk saab kapten lepmets vähemalt nullimängu kirja vms
13:32
Kasper Elissaar: Vahepeal tähtsaid sõnumeid mujalt:
13:32
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus33. minutil kollane kaart Villotale.
13:35
Kristjan Remmelkoor:  Levadia teenis superkohast karistuslöögi. Zelinski hüüdis pingilt, et Villota maha rahuneks, kuna viimasel on juba kollane kaart all. Karistuslöögi lõi Tkatšuk napilt mööda.
13:36
Külastaja asd kommentaar
Villota saab veel täna punase
13:38
Kasper Elissaar: Seitse minutit veel avapoolaega mängida. Paides püsib 0:0.
13:38
Kristjan Remmelkoor: Aland pudistas Kruglovi karistuslöögi üle otsajoone, aga järgnenud Levadia korneri järel vilistati ründeviga.
13:40
Kasper Elissaar: Paplavskis on järjepanu tsenderdusi püüdnud.
13:41
Kasper Elissaar: Paplavskis teeb imelise reaktsioonitõrje! Neemelo sai mõne meetri pealt löögile!
13:41
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovi järjekordne nurgalöök, Aland läks seda kätega ära lööma ja Dudarev peaga lööma, pall läks nende võitlusest Dudarevi pea kaudu üle otsajoone.
13:43
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus42. minutil esimene kollane Levadiale, täpsemalt Nesterovile, kes Margi vastu vea tegi.
13:44
Kasper Elissaar: Rajaver tegi väikese soolo ja võeti maha. 25 pealt karistuslöögi. Sander Lahe koht.
13:44
Kristjan Remmelkoor:  Nesterov söötis Svrakale, kellel oli kastis aega pall esimese puutega vastu võtta ja teisega lüüa, aga saatis palli üle värava.
13:45
Kasper Elissaar: Läks ikkagi Valmas lööma, aga tema pomm jäi müüri kinni.
13:45
Külastaja Karl kommentaar
Tundub, et selle nädala koosseisuga sai ikka väga mööda pandud
13:45
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes. Vaprus 0, Levadia 2.
13:46
Kasper Elissaar: Esimene poolaeg Paides on lõppenud 0:0 viigiga! Kure läheb esmakordselt sel hooajal pausile taga nulliga.
13:46
Kasper Elissaar: Paide mehed on pahased, et miks lisaminuteid ei tulnud.
13:46
Külastaja Paide kommentaar
Kuidas teine pool poolajast nüüd tundus? Suudab Paide midagi korda saata teine poolaeg?
13:47
Külastaja Henri kommentaar
Krt, mul on Kruglov varukapten, Debelko kapten :D
13:47
Kasper Elissaar: Paide kindlasti suudab. Initsiatiiv on nende käes. Eks näis, kuidas nad vaimse survega toime tulevad. Mida uljamalt ründavad, seda rohkem jääb ruumi Kurele vasturünnakuteks.
13:48
Kristjan Remmelkoor:  Henri, pead siis lootma, et Debelkot sisse ei vahetataks. Kuigi pigem ilmselt vahetatakse.
13:50
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaega domineeris oodatult Levadia. Vaprus sai korralikult rünnakule haruharva. Tempo seevastu kõige kiirem ei olnud, palju oli aute ja vigu. 27 minutit pidas Vaprus vastu, aga seejärel lõi Levadia lühikese aja jooksul kaks väravat, kusjuures mõlemad tulid Kruglovi standardite järel. Esimene oli pika audi olukord, millest teeniti penalti, mille Kruglov ise realiseeris, ning teise vormistas kornerist Gando.
13:52
Külastaja kx kommentaar
klavan vasakkaitses?
13:52
Kasper Elissaar: Pigem kolmene tagaliin. Mängu lõppudes on Klopp seda kasutanud. Alustanud veel nii ei ole. Just sedasi, et Raku ka põhis oleks.
13:58
Kasper Elissaar: Teine poolaeg Paides! Vahetusi ei olnud.
13:59
Kristjan Remmelkoor:  VahetusLevadia vahetas vaheajal ühte ründajat: Andrejev välja, Debelko sisse.
13:59
Kristjan Remmelkoor:  Ja teine poolaeg Pärnus algas.
14:00
Kasper Elissaar: Märten Opp lõi oma värava latti! Oli ohtlik tsenderdus ja ohtlik klaarimine.
14:01
Kasper Elissaar: Hoiatus48. minutil saab Valge esimese kollase, võttes keskväljal Rassi maha.
14:04
Kristjan Remmelkoor:  Kaasik pääses karistusala nurga juurest lööma, keerutas veidi mööda.
14:04
Olen ikka arvamusel, et Paide vajab treenerite vahetust, et mängijatel taas see usk ja mängurõõm tagasi tuleks..
14:04
14:05
Kasper Elissaar: Paplavskis püüdis järjekordse tsenderduse! Paide lapib neid palle sinna kasti, aga veel ei ole neist tolku.
14:05
Kristjan Remmelkoor:  Svraka pettis oma pausidega hästi pärnakaid ja läks 14 meetrilt löögile, Alandilt hea tõrje.
14:06
Kasper Elissaar: Tamme püüdis probleemideta Valmase karistuslöögist antud püstsöödu.
14:06
Külastaja ennustaja kommentaar
vaatan,et see paide on küll heade koomikute punt :D ja pakuti 5 ndaks mängimist,vaadaku,et liigast välja ei kuku :D
14:08
Liidu lehel kirjas, et Paide 53minutil värava löönud. Midagi vahele jäänud mul? :D
14:08
Kasper Elissaar: Mina pole märganud väravat.
14:09
Kasper Elissaar: Neemelo nõudis Lahele käega mängu, aga ei saa seda.
14:09
neemelo ka teisiti ei jõua enam,siis nõuab olematuid vigu ja pendlaid :)
14:09
Riskisin ja panin frolovi kapteniks, saan mingi topelt miinuspunktid kindlasti lõpuks
14:09
Kristjan Remmelkoor:  Värav54. minutil läheb Levadia 3:0 juhtima! Veensalu kinkis oma väga kehva tagasisööduga Levadiale nurgalöögi. Kruglov tsenderdas kasti, kus pallil lubati maha põrgata ja seejärel lõi vahetusmees Debelko jalaga palli võrku!
14:10
Kasper Elissaar: VahetusValge tuleb 57. minutil puhkama ja Vainumäe sisse.
14:10
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus55. minutil sai Sarapuu kollase kaardi.
14:11
Kasper Elissaar:  VäravVAINUMÄE LÖÖB KOHE ÄRA!
14:11
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus58. minutil Levadia teine vahetus: Nesterov välja, Roosnupp sisse. Harin nihkus vasakult äärelt paremale, Roosnupp läks vasakule.
14:11
Kasper Elissaar: 58. minutil mängis Iyede Lahest mööda, sööt värava ette ja just vahetusest sekkunud Vainumäe pani palli tagumisse nurka.
14:12
Õnne neile, kes Dima kapteniks panid
14:12
Korra oli flashscores ka, et paide ees
14:13
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovilt tõesti imemäng - praeguse seisuga nullimäng, värav ja kaks väravasöötu.
14:13
Külastaja Iceman kommentaar
Tänan Karl.
14:15
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus61. minutil Vapruse esimene vahetus: Vihmoja välja, Sõerde sisse.
14:15
Kasper Elissaar: Paplavskiselt supertõrje! Frolov sai paarilt meetritilt löögile, aga Kure kiiper oli tasemel!
14:16
Kasper Elissaar: PENALTI PAIDELE!
14:16
Kasper Elissaar: Frolov tahtis lööma minna, aga jättis palli Vainumäele.
14:16
Kasper Elissaar: Pole aimugi, mille eest penalti tuli.
14:16
Kasper Elissaar: PAPLAVSKIS TÕRJUB ÄRA VASAKULT ALT NURGAST!
14:17
Kasper Elissaar: Hoiatus64. minutil rääkis Valmas omale kollase.
14:18
vaatan parem peatselt kuidas klavan evertoniga pusib,saab ka üle hulga aja mammonale
14:18
Kasper Elissaar: Värav65. minutil lööb Sandert Laht 1:1! VIIK!
14:18
Kasper Elissaar: Tamme tõrjus Suursaare löögi ja Laht saatis ühe puutega palli võrku!
14:19
Külastaja saabas kommentaar
paide ja kure - võrdsed vastased
14:19
Kristjan Remmelkoor:  Levadia korneri järel läheb Roosnupu ülepuusalöök kõvasti mööda.
14:19
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus65. minutil Vapruse teine vahetus: Tiismaa välja, Saarts sisse.
14:20
Külastaja tupla kommentaar
2-0 asemel 1-1, jälle valus löök paidele, eks ole näha, kas mast läheb nüüd väga maha või suudavad sellest üle olla...
14:20
icc,slava peab kõvasti ragusteid võtma ja vist uut töökohta otsima hakkama,või tuleb ise platsile ? kurega nii pusida,see on omaette nähtus
14:20
Võib vist vaikselt juba järgmise vooru satsi peale mõtlema hakata, hetkel ikka väga kesine seis :(
14:20
Kasper Elissaar: Värav67. minutil lööb Paide 2:1!
14:20
Kasper Elissaar: Turi tsenderdus lendas Valmase peast Iyedele jalale ja paari meetri pealt värav. Uskumatu, mis toimub.
14:21
Külastaja Paide pennu kommentaar
Kes paidel penalti löömata jättis?
14:21
Kasper Elissaar: Vainumäe - see on kirjas nii uudises kui siin aknas.
14:21
Kristjan Remmelkoor:  Värav66. minutil viib Roosnupp Levadia 4:0 juhtima! Mõlemal Levadia vahetusmehel seega värav kirjas. Söödu andis Roosnupule karistusalas Svraka.
14:23
Kasper Elissaar:  Vahetus70. minutil Stern ära ja nooruke Georg Ander Sild väljakule.
14:23
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus69. minutil Levadia viimane vahetus: äsja väravasöödu andnud Svraka välja, mullu Vapruses laenul viibinud Peetson sisse.
14:24
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus70. minutil sai kollase Dudarev, kes võttis veaga Saartsi maha.
14:24
Külastaja G kommentaar
Miks fantasy punkte wi näita
14:24
Kasper Elissaar: Tundub, et arvutab hoolega.
14:26
Kasper Elissaar: Paplavskis tõrjus Iyede löögi ning Yao eksis jätkuolukorras.
14:26
Kristjan Remmelkoor:  Kohtunik Marko Liiva on päris helde käega - oma hooaja esimeses meistriliiga mängus jagas 8 kollast kaarti, täna oma teises mängus on praeguseks jaganud 5 hoiatuskaarti.
14:27
Kasper Elissaar: Vahetus74. minutil Rajaver puhkama ja Poopuu sisse.
14:29
Kasper Elissaar:  Vahetus77. minutil tuleb Paide oma poiss Neemelo puhkama ja Piht sisse.
14:31
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus77. minutil sai kollase kaardi Tkatšuk.
14:31
Kasper Elissaar: Kuressaare surus kõrgelt korra ja oli ohtlik.
14:32
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovi karistuslöögi järel pääses pealelöögile Harin, aga lõi otse Alandile sülle.
14:33
Kasper Elissaar: VäravSander Sinilaid lööb 81. minutil 3:1!
14:34
Kasper Elissaar: Suhharovi nurgalöögist põrkas pall Kure kaitsjate vahel ja Sinilaid virutas ära.
14:35
Kristjan Remmelkoor:  Sarapuu sooritas karistusala kaare seest hea löögi posti kõrvale, Lepmets pidi supertõrjega päästma!
14:37
Kasper Elissaar: Suursaar kukub kastis, aga penaltit ei tule.
14:38
Kristjan Remmelkoor:  Vaprus, kellel enam midagi kaotada pole, on ründama asunud.
14:38
Kasper Elissaar: Paplavskis tõrjub Iyede löögi.
14:38
Kasper Elissaar: Vahetus85. minutil tuleb Suursaar ära ja Paju sisse.
14:40
Kasper Elissaar: Frolov ei suutnud mõne meetri pealt ära lüüa! Nurgalöök!
14:41
Kasper Elissaar: Pelt sai kornerist peaga löögile, aga mööda!
14:41
Külastaja karl kommentaar
vastik frolov, ei vali enam tiimi, veel vähem kapteniks
14:43
Kasper Elissaar: Suhharov lõi tagapostist mööda! Paide saab siit täna oma esimese võidu kirja. Normaalaeg täis. Üleminutid.
14:43
Kasper Elissaar: Kolm tükki tuli neid.
14:43
Kristjan Remmelkoor:  VäravHarin lööb pika soolo lõpetuseks 5:0 Levadiale! Murdis end Vapruse kasti, pettis Palatu pikali ja lükkas palli tagumisse nurka. Harin vedas nii pikalt palli, et hetkel ei tule enam meelde, kellelt ta söödu sai.
14:45
Kristjan Remmelkoor:  90+1 minutit sai täis ja kõlas lõpuvile, Levadia alistas Vapruse 5:0.
14:45
Kasper Elissaar: HoiatusEemaldamine 90+2. saab Valmas kaardi. Teine kollane ja punane.
14:45
Kasper Elissaar: HoiatusKeegi rääkis omale veel kaardi.
14:45
Kasper Elissaar: Valmas hoidis Pihti käest kinni.
14:46
Kasper Elissaar: Frolov keerutas karistuslöögist palli üle ristnurga.
14:46
Kasper Elissaar: LÄBI! Paide saab oma hooaja esimese võidu! Paide 3, Kuressaare 1!
14:46
Valmase olukorras on näha, et tegemist amatöörsatsiga :D Nii rumal
14:47
Kasper Elissaar: Minu poolt praeguseks aitäh. Kohtume juba taas Liverpooli mängu teisel poolajal. Püsige Soccernet.ee lainel! Rasmus toob teieni otseülekandes kohe ka intervjuud.