14:28
Ivar Lepik:  Tervitused!
14:28
Külastaja Kommentaar kommentaar
Ma pigem leian, et Liverpool mängib siiski neljase kaitsega. Eks muidugi veel täpselt selgub, aga mulle tundub et Klavan saab täna esimest korda mängida 'poolis vasakul äärel.
14:28
Külastaja asd kommentaar
Mis positsioonil Klavan siis seekord ...
14:29
Ivar Lepik:  Mängu eel graafilises tõepoolest nii oli. Eks näeme, kui pihta hakkab. Klavan pole ikka päris ammu ju üldse vasakkaitses mänginud - loodame, et läheb hästi!
14:30
Ivar Lepik: Rõõmustav on see igal juhul, et Klavan võimaluse sai. Mängud on praegu sellised, et vähetähtsaid kohtumisi sisuliselt ei ole enam alles.
14:30
Ivar Lepik:  Ja avavile kõlab!
14:31
Ivar Lepik:  Jah - neljane liin ja Klavan vasakkaitses!
14:33
Ivar Lepik:  Kui meie räägime Ragnarist, siis Inglismaal pakuvad rohkem kõneainet Nathaniel Clyne ja Danny Ings. Esimene kuulub esimest korda algkoosseisu sel hooajal, teine üldse Jürgen Kloppi käe all.
14:33
Ivar Lepik:  Esialgi hoiab Klavan üsna tagasihoidlikku joont. Mõistlik.
14:35
Ivar Lepik:  Klavani otseseks vastaseks on mängus siis Theo Walcott, tema selja taga veel Seamus Coleman ja Wayne Rooney paberi peal parempoolne poolkaitsja.
14:35
Ivar Lepik:  Klavani ees on James Milner ja Sadio Mane.
14:38
Ivar Lepik:  Everton on pigem aktiivne praegu vasakul äärel. Klavan jälgib Walcottit pingsalt.
14:40
Ivar Lepik:  Ahjaa - soojendusel sai viga ka Alberto Moreno, kes samuti vasakkaitsja. Seegi võib Klavani seisukohast oluline olla.
14:42
Ivar Lepik:  Solanke pealöök on üks mängu esimesi ohtlikuid momente. Pikk rünnak Liverpoolilt ja Klavan sai ka mitu söötu selle jooksul mängida. Väga mõnusalt rahulikult võtab asja, ei ole üldse rabistanud.
14:46
Ivar Lepik:  Solanke lööb kuuelt meetrilt, aga Pickford on tasemel!
14:47
Ivar Lepik:  Veerandtunni peal senise mängu kõige ohtlikum võimalus kindlasti, kui pall õnnelikult Solankele jalale kukub.
14:47
Külastaja Jaak kommentaar
Klavan v Rooney - arguably the slowest 'sprint' race you'll see in the Premier League this weekend
14:48
Ivar Lepik:  Klavan klaarib nurgalöögiks. Van Dijk ka muidugi ei pannud pead vahele.
14:52
Ivar Lepik:  Ragnar näitab vahepeal seda ka, mida ta Viljandis ja hiljem õppis - kerkis mööda äärt kõrgemale ja Milner jäi alla katma.
14:52
Ivar Lepik:  Oli Klavan ju nooruses hoopis ääremängija, kuni liikus sealt äärekaitsesse ja siis keskkaitsesse.
14:52
Külastaja njaa kommentaar
"klaarib" :D
14:53
Ivar Lepik:  Walcotti tsenderdus ei toonud kohe ohtu, aga sama rünnak lõppes hiljem Bolasie väga hea löögiga.
14:54
Ivar Lepik:  Esimest korda jäi Theo seal Ragnariga üks-ühele. Ette võtme vist enam ei kipu, eks tuleb tal ka vanus peale.
14:57
Ivar Lepik:  Kui esimesed veerand tundi olid Liverpooli omad, siis nüüd on Everton ka käigu juurde pannud.
15:00
Ivar Lepik:  Hea löök tuleb Milnerilt vasakult ja Pickford paneb jälle käe vastu.
15:03
Ivar Lepik:  Pool tundi vahepeal märkamatult täitunud. Klavani panusega võib seni rahul olla, ma arvan.
15:06
Ivar Lepik:  Van Dijkil lubatakse karistuslööki lüüa. Klavan oskab ka...
15:08
Ivar Lepik:  Klavan surub Evertoni mehe päris kõrgele ära ja pannaksegi pall auti.
15:09
Ivar Lepik:  Lovren pannakse korraliku surve alla ja horvaat panebki valesöödu, aga asi laheneb Liverpoolile positiivselt. Klavan aitab palli Kariuse kätte katta.
15:13
Ivar Lepik: Liverpool domineerib. Everton mängib sellist klassikalist Big Sam Allardyce'i mängu siiani.
15:16
Ivar Lepik:  Ja poolaeg väravateta! Klavan võib minu arvates küll rahule jääda oma poolajaga. Teie mõtteid?
15:16
Ivar Lepik: Mina aga jätan teiega siit praegu hüvasti ja suundun Sportland Arenale. Teisel poolaja toob Liverpoolist sündmusi teieni Kasper.
15:18
Kasper Elissaar: Tere ka minu poolt! Nagu näete, Premium liiga sunnib meid siin vangerdama. Lõpetan isegi veel Premium liiga asjad ära ja olen siis teie ja Ragnar Klavani mängu päralt.
15:27
Külastaja LepikIvar kommentaar
Klavan väga solid olnud
15:31
Kasper Elissaar: Meeskonnad on tagasi väljakul! Ragnar tuli esimesena.
15:32
Kasper Elissaar: Milner pani palli taas mängu!
15:37
Kasper Elissaar: Liverpool pani paremalt tsenderduse kasti ja meie oma Klavan oli lähedal, et löögile pääseda! Raku naudib oma tänast vabadust rünnakul toimetada.
15:41
Külastaja Suvakas n.u.s.s kommentaar
Mis seis on
15:42
Kasper Elissaar: Seis on endiselt 0:0. Liverpool kontrollib, Everton on päris mannetu.
15:42
Kasper Elissaar: Samas ei suuda ka Liverpool praegu liiga ohtlik olla.
15:43
Kasper Elissaar: Miller saatis nüüd terava palli värava eest läbi, aga ei olnud seal kedagi.
15:43
Kasper Elissaar:  Vahetus57. minutil tuleb mannetu Rooney ära ja Guaye sisse.
15:46
Kasper Elissaar: Ings ja Coleman sõnelevad ja vehivad. Derbihõngu ka lõpuks!
15:46
Plus on see, et Everton eriti ohtlik olnud pole. Miinus on see, et Liverpool eriti ohtlik olnud pole
15:47
Kasper Elissaar: Ings, Coleman ning mõlemad kaptenid Henderson ja Jagielka käisid kohtuniku jutlust kuulamas. Said rahu majja.
15:48
Kasper Elissaar: Vahetus61. minutil tuleb Bolasie välja, Calvert-Lewin sisse.
15:48
Kasper Elissaar: Raku võttis hea vaheltlõikega palli Evertonilt ära ja jätkas kohe hea passi ettepoole.
15:53
Külastaja Alek kommentaar
Tervitused ka minu poolt!
15:54
Kasper Elissaar: Klavan pole sel poolajal veel Walcotti sisuliselt näinudki. On meie mehel seni üsna rahulik mäng olnud.
15:55
Kasper Elissaar: Vahetus68. minutil tuleb Milner puhkama ja Oxlade-Chamberlain sisse. Ründeteravust on juurde vaja.
15:56
Kasper Elissaar: Tegi juba esimese jooksusoolo ja pealelöögi - mööda!
15:57
Kasper Elissaar: Klavan võttis nüüd vea välja. Lihtne, lihtne on see mäng, kui seda mängida oskad.
15:59
Kasper Elissaar: Firmino on peagi tulemas. Ründeteravust on Kloppil juurde vaja.
16:01
Kasper Elissaar: VahetusNüüd see vahetus tuleb: Mane välja, Bobby Firmino sisse. 75. minut.
16:03
Kasper Elissaar:
16:05
16:06
Kasper Elissaar: Vahetus79. minutil tuleb Davies ära ja Baningime sisse.
16:06
Kasper Elissaar: Üks härra võttis mängu kokku:

16:08
16:08
Kasper Elissaar: Okei, aitab praeguseks Twitteri-emotsioonidest, aga seal nimetatakse meie meest juba ka Eesti Roberto Carloseks ja Cafuks. Üheksa minutit minna. Seni on Klavanil kõik hästi.
16:10
Kasper Elissaar: Van Dijk klaaris nurgalöögi ning seejärel oli Klavan vahel. Lisaks oli Walcott ka suluseisus.
16:12
Kasper Elissaar: Viis minutit minna. Chamberlaini löök maandus Pickfordi süles.
16:14
Kasper Elissaar: UUH! Tosun ei ulatunud nüüd pallini. Väga-väga lähedal oli värav! Walcott sai Klavani kõrvalt tsenderdama. Sealt see algas. Tõsi, Klavan seisis nii palju ees kui sai.
16:15
Kasper Elissaar: Ja uuesti! Everton keerutas tagapostist palli mööda.
16:16
Kasper Elissaar: Vahetus89. minutil tuleb Ings ära ja Alexander-Arnold sisse.
16:17
Kasper Elissaar: Kolm üleminutit.
16:18
Kasper Elissaar: Arnoldit otsiti nüüd läbisööduga, aga ei saanud palli kätte.
16:20
Kasper Elissaar: Suluseis veel lõpus Evertonile.
16:21
Kasper Elissaar: LÄBI! Klavanilt täismäng, Liverpoolilt nullimäng, aga null ka ees.
16:21
Kasper Elissaar: Derbi lõppes 0:0 viigiga, mis jätab Liverpooli hetkel kolmandale kohale. Vähemalt ei kaotatud ja võib julgelt teisipäevasele Meistrite liiga mängule vastu minna.
16:22
Kasper Elissaar: Aitäh, et olite meiega! Võite nüüd end tagasi Premium liiga lainele kruttida. Flora ja Transi lahing on hetkel käimas. Head vutilaupäeva jätku!