Reede, 13. aprill 2018
12:55
Kristjan Remmelkoor: Tere hommikust, algamas on kaks Premium liiga 9. vooru mängu, sealhulgas Soccernet.ee otseülekanne Tammeka - Transi kohtumisest. Mina vahendan täna Tulevik - Kalju mängu sündmusi.
12:56
Külastaja .. kommentaar
Mis toimub TRANSI pingil?
12:57
Meinhard Pulk: Tere ka minu poolt! Tammeka ja Transi koosseisudes on üks üpris abstraktne üllatus ehk Transi pingi täituvus. Seal istub tänasel mängul vaid kolm jalgpallurit.
12:58
Kristjan Remmelkoor:  Kaljul on teist mängu järjest väravas Teleši asemel Londak. Kaitsvate poolkaitsjate (Reginald, Tjapkin) puudumise on Kalju vähemalt paberil lahendanud nii, et nende kohta mängivad keskkaitsja Ugge ja ründaja Liliu.
12:58
Meinhard Pulk:  Mängukeelu all kedagi pole, ju siis on vigastustelaine Transist üle käinud.
12:58
Kristjan Remmelkoor:  Kaljul puuduvad täna ka Mašitšev ja Tumasjan.
12:59
Kristjan Remmelkoor:  Tulevikul on päris palju puudujaid ja nendel on sarnaselt Transiga pingil vaid kolm jalgpallurit, Kaljul on pingil neli meest.
13:00
Külastaja ee kommentaar
Telešil vigastus või miks Londak põhis jälle?
13:00
Meinhard Pulk: Transi koosseis on täna äärmiselt ründav - näiteks on Eduard Golovljov poolkaitses.
13:00
Meinhard Pulk:  Tammeka pani palli mängu!
13:00
Kristjan Remmelkoor: Telešil vigastust pole, lihtsalt treenerite otsus oli eelistada Londakut.
13:01
Kristjan Remmelkoor:  Saito pani palli mängu.
13:01
Meinhard Pulk: Tammeka on aktiivselt alustanud - Pauri löök blokeeriti, seejärel lõi Sairinen küljeaudi järel palli küljevõrku.
13:04
Kristjan Remmelkoor:  Esimese nurgalöögi teenis Tulevik, aga Hunt lõi selle peaga kastist välja.
13:04
Meinhard Pulk: Trans on Pauri ja Koskori kiirusega juba mitmel puhul hätta jäänud.
13:06
Kristjan Remmelkoor:  Liliu mängibki täna sügavamal, nagu paberile joonistatud on.
13:06
Kristjan Remmelkoor:  Subbotin uhas terava nurga alt selgelt üle.
13:08
Meinhard Pulk: Kaheksaminutilise mängu järel on ka Trans väikese surve peale saanud. Zakarljuka kauglöök blokeeriti, järgmise minuti-paari jooksul püüdis Pechter kaks tsenderdust.
13:10
Kristjan Remmelkoor:  Elhi tsenderduse lõi Post peaga minema.
13:14
Meinhard Pulk: Tartus on mäng pigem keskväljale sumbunud. Trans proovib aeg-ajalt läbi Ovsjannikovi tsenderdustega, kuid midagi ohtlikku pole neist tulnud.
13:15
Kristjan Remmelkoor:  Kalju esimese korneri järel said roosades särkides mehed meestesummas peaga löögile, aga üle.
13:16
Meinhard Pulk: Trans sai mängu esimese nurgalöögi - Poljakovi palli klaaris esipostist peaga Anderson.
13:17
Kristjan Remmelkoor:  Kalju domineerib, aga tempot veel väga kõrgeks aetud ei ole.
13:19
Kristjan Remmelkoor:  Volkov ulatus nurgalöögist palli vaid pealaega riivama.
13:22
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusSeeder sai 21. minutil kollase, kui võttis keskväljal Kirsi maha.
13:22
Meinhard Pulk: Tammeka pole aga enam positioonirünnakut suutnud eriti üles võtta - proovitakse peamiselt pikade pallidega kaitseliini seljataha leida Pauri ja Koskorit, kuid söödukvaliteet jätab tihtipeale soovida.
13:23
Kristjan Remmelkoor: Subbotini karistuslöök lendas üle ja tundub, et Nõmm oleks ka ära võtnud, kui pall raamide vahele oleks suundunud.
13:24
Kristjan Remmelkoor:  Seeder lõi Subbotinile kossi ja sai Karhult suulise hoiatuse.
13:25
Meinhard Pulk: Paur sai 40 meetri kauguselt karistuslöögi anda, 30 sekundit hiljem mängis Poljakov käega ja Paur sai viis-kuus meetrit lähedamale minna. Kui esimese tsenderduse klaarisid Transi kaitsjad, siis teise karistuslöögi virutas Paur üle värava.
13:27
Kristjan Remmelkoor:  Värav25. minutil viib Avilov peaga Kalju 1:0 juhtima! Post oli Subbotini korneril peaga vahel, aga Subbotin sai anda jätkutsenderduse, mille keskkaitsja viiekastist võrku suunas.
13:29
Külastaja whoever kommentaar
Meinhard ja Kristjan on koos sama fotograafi juures viibinud v
13:29
Kristjan Remmelkoor:  Mitte ainult meie, vaid praktiliselt kogu Soccerneti toimetus.
13:30
Kristjan Remmelkoor: Pall põrkas ette Elhile, kes lõi 17 meetrilt peale, Nõmm tõrjus.
13:31
Kristjan Remmelkoor:  Nõmm korjas rahulikult Kirsi pealöögi.
13:31
Meinhard Pulk: Tartus on mäng endiselt üpris sumbuurne. Minimaalne ülekaal on Transil.
13:32
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus31. minutil sai kollase Pürg, kes tegi blokeeringu Saitole.
13:32
Kristjan Remmelkoor:  Posti karistuslöök lendas üle.
13:33
Meinhard Pulk: Huvitav olukord. Tammeka tuleb kaunite puudetega kiirrünnakusse, Pauri tsenderduse peatab Tamberg käega ja kuigi Tekko oli karistusalas löögipositsioonile jõudmas, määras kohtunik ikkagi karistuslöögi.
13:34
Kristjan Remmelkoor: Värav33. minutil jälle peaga Avilovilt värav! Sööduandjaks taas Subbotin, nurgalöögist.
13:34
Meinhard Pulk: Karistuslöögist tuli vist mängu esimene pealelöök raamidesse. Kotenko püüdis esipostist probleemideta Pauri ürituse.
13:36
Kristjan Remmelkoor:  Ugge tõusis palliga kasti ja tõstis palli tagumise posti juurde, kus Volkov sai peaga lüüa, aga oli ebatäpne.
13:38
Kristjan Remmelkoor:  Kirsi pommlöök oleks vist napilt mööda läinud, aga Nõmm pani igaks juhuks käe vahele.
13:38
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus37. minutil kollane Ilvesele ja Liliu teenis Kaljule penalti! Nurgalöögist tuli see olukord.
13:39
Meinhard Pulk: Hoiatus Veelgi huvitavam olukord! Trans pani pika palli ette, Pechter tuli karistusalast välja, Plotnikov tõstis käega palli üle Pechteri ja lõi palli väravasse! Väravat loomulikult ära ei loetud ja Plotnikov sai kollase kaardi.
13:39
Kristjan Remmelkoor:  Värav38. minutil realiseeris Liliu penalti! 3:0 Kaljule! Veeretas alla nurka ja pettis Nõmmi vales suunas.
13:40
Meinhard Pulk:  Nüüd Leverock eksis ja Koskor pääses jooksma, kuid lõi palli tagumisest postist mööda. Tammeka ja võib-olla ka kogu kohtumise parim võimalus!
13:40
Meinhard Pulk:  Värav 41. Barkov viib Transi juhtima!
13:41
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus40. minutil võttis Teor kollase kaardi.
13:41
Meinhard Pulk: Plotnikovilt paremalt äärelt suurepärane tsenderdus ja Barkov lükkab värava ees palli kindlalt võrku!
13:43
Kristjan Remmelkoor:  Rimo Hunt sai võitluses Postiga haiget ja jäi värava taha lamama.
13:44
Kristjan Remmelkoor:  Loigo heast eeltööst ja tsenderdusest sai Arlet Hunt löögile, kuid ebapuhtalt.
13:45
Kristjan Remmelkoor:  Rimo Hunt on terveks saanud ja tagasi platsil.
13:46
Kristjan Remmelkoor:  Liliu karistuslöök lendas 10 meetrit üle.
13:46
Meinhard Pulk:  Poolaeg! Trans on 1:0 juhtimas ja võib öelda, et nad on ka mänguliselt kergelt paremad olnud.
13:46
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg on läbi ka Viljandis, Kalju juhib tänu nurgalöökidele 3:0.
13:47
Külastaja Hyrax kommentaar
"Nõmm läks nagu marju korjama" hea huumor kommentaatorite poolt
14:00
Kristjan Remmelkoor:  Viljandis on pealtvaatajaid 194.
14:01
Kristjan Remmelkoor:  VahetusKalju teeb juba vaheajal kaks vahetust: Rimo Hunt ja Subbotin välja, Tamm ja Sinjavski sisse.
14:02
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg Viljandis algas.
14:02
Meinhard Pulk:  Teine poolaeg algas Tartus. Vahetusi tehtud ei ole.
14:03
Meinhard Pulk:  Huvitavat statistikat ka: esimest korda tänavuse hooaja jooksul läks Tammeka puhkepausile kaotusseisus.
14:04
Meinhard Pulk: Kerge ping-pongi järel maandus pall 16 meetri peal olnud Poljakovi jalal, kuid Transi poolkaitsja ei saanud pallile liiga hästi pihta.
14:05
Kristjan Remmelkoor:  Kaljul on veel pingilt võtta ainult väravavaht Teleš ja äärekaitsja Mägi.
14:08
Meinhard Pulk: Kui esimese paari minuti jooksul oli Transil kerge surve peal, siis valdas Tammeka päris pikalt palli ja sai ka karistuslöögi. Graubergi hea tsenderduse klaarisid aga taas Transi kaitsjad.
14:10
Kristjan Remmelkoor:  Tulevik on teist poolaega aktiivselt alustanud.
14:12
Meinhard Pulk: Prošini pomm põrkus Sairineni seljast Transi viiendaks nurgalöögiks. Graubergi klaarimise järel lõi Zakarljuka päris kaugelt peale ja kuigi pall põrkus ebamugavalt, sai Pechter sellega siiski hakkama.
14:13
Meinhard Pulk:  Hoiatus 57. minutil niitis Ovsjannikov Andersoni maha. Transi äärekaitsja sai kollase, Tammeka oma arstiabi.
14:14
Kristjan Remmelkoor:  Loigo kauglöök lendas selgelt üle.
14:15
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus59. minutil tegi Avilov vea Ilvesele ja sai kollase.
14:16
Meinhard Pulk: Tammekalt tuli ohtlik pall liini taha, Kotenko puhastas selle ja murdis ka Leverocki pikali. Teisest lainest head pealelööki ei tulnud.
14:17
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus60. minutil mängu kuues kollane kaart Roosalule.
14:17
Meinhard Pulk:  Vahetus 62. minutil äärekaitsjate vahetus. Lonkav Anderson välja, Mikk Laas asemele.
14:19
Meinhard Pulk: Koskor murdis end otsajoone juurest osavalt karistusalla, kuid Pauri nina eest päästis Transi Tamberg!
14:20
Meinhard Pulk:  Tammeka senist mängupilti arvestades väga ohtlik võimalus.
14:22
Kristjan Remmelkoor:  Värav63. minutil lööb Volkov 4:0 Kaljule! Sinjavski võitis õhuvõitluse ja suunas palli Volkovile, kelle ülepuusalöök läks küll veidi üle jala, aga maandus õnnelikult täpselt ristnurgas.
14:22
Meinhard Pulk: Kristo Külljastinen saatis Transi peatreeneri Kuzjajevi tribüünidele!
14:22
Meinhard Pulk: Vahetus Tammeka vahetas 65. minutil. Paju välja, Järviste sisse.
14:24
Meinhard Pulk: Aga Kuzjajevi tribüünidele saatnud olukorrast - Tekko tegi keskväljal Barkovile vea, mille järel astus Tekko vist kogemata Barkovile peapiirkonda, kes sai seejärel päris tõsiselt haiget. Transi mängijad ja Kuzjajev nõudsid Tekkole kaarti, kuid Tammeka kapten sai viimase hoiatuse.
14:25
Kristjan Remmelkoor:  Eemaldamine67. minutil Roosalule punane kaart! Kirss oli keskelt läbi pääsemass, kui Roosalu ta maha niitis.
14:25
Meinhard Pulk:  Käsitletamatu olukord Tartus!
14:28
Meinhard Pulk: Tekko-Prošini veale järgnenud karistuslöögi järel lõi vist Barkov palli väravasse, kuid see tühistati suluseisu tõttu. Seejärel läks tribüünidele suundunud Kuzjajev kätega äärekohtunikule kallale. Mõned sekundid hiljem tegi väljaku teises pooles Prošin Sander Kapperile sellise vea, mida kommentaator Kaarel Kiidron pidas selgeks punaseks kaardiks. Olukord lõppes sellega, et nii Pechter kui ka Prošin said kollase kaardi.
14:28
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus71. minutil Kalju viimane vahetus: Markovitš välja, Mägi sisse.
14:29
Meinhard Pulk: Igatahes umbes kuue-seitsme minuti jooksul mängiti jalgpalli vaevu minuti jagu. Vahepeal ravis Transi doktor ka Golovljovi.
14:29
Külastaja Narvakas kommentaar
Kuzjaev....nagu alati....
14:30
Kristjan Remmelkoor:  Värav72. minutil lõi Tamm 5:0 Kaljule! Liliu oli vist see, kes vasakult palli värava ette söötis, ja Tamm lükkas võrku.
14:30
Kristjan Remmelkoor:  74. minutil andis Mägi söödu kasti ja Tamm oli ihuüksinda, kuid kõmmutas posti!
14:30
Meinhard Pulk:  Hoiatus 74. minutil kaart ka Mikk Laasile. Äärmiselt tuliseks on mäng läinud.
14:31
Kristjan Remmelkoor: Liliu murdis vasakult kasti ja pääses Nõmmiga silmitsi, üritas pehme tõstega rünnakut lõpetada, aga Nõmm noppis selle kindlalt.
14:32
Meinhard Pulk: Hoiatus Eemaldamine75. minutil mängib Ovsjannikov Laasist osavalt mööda, kuid läheb seejärel penaltit õngitsema ja saab sukeldumise eest teise kollase kaardi!
14:32
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus76. minutil Tuleviku esimene vahetus: Teor välja, Rüütel sisse.
14:33
Meinhard Pulk:  Mängupildist ka - Tammeka valdab palli, kuid võimalusteni ei kiputa jõudma.
14:35
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus79. minutil Tuleviku teine vahetus: Arlet Hunt välja, Elur sisse.
14:36
Kristjan Remmelkoor:  Värav80. minutil Sinjavski söödab värava ette ja Liliu lükkab 6:0 Kaljule!
14:37
Külastaja saabas kommentaar
Tamm on hea - poisil on väljaku nägemist.
14:37
Meinhard Pulk:  Koskor pöörab federicomachedalikult end kastist löögile, kuid lööb üpris nõrgalt ja keskele! Kotenko püüab.
14:38
Meinhard Pulk:  Teisel pool teeb Pechter Zakarljuka vastu väga hea tõrje.
14:38
Meinhard Pulk:  Tartus on 405 pealtvaatajat.
14:39
Meinhard Pulk:  Vahetus 84. Transi esimene vahetus. Plotnikov välja, Vadim Mihhailov sisse.
14:41
Meinhard Pulk:  Värav 85. minutil viigistab Kaspar Paur suurepärase väravaga!
14:41
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus84. minutil kollane Volkovile. Viljandis on täna juba jagatud seitse kollast ja üks otse punane kaart.
14:42
Meinhard Pulk: Keerutab end 20-meetrilt löögile ja lööb täpselt esimese posti kõrvale!
14:42
Kristjan Remmelkoor:  Avilov püüdis paar minutit tagasi kübaratrikki lüüa, aga Nõmm tõrjus üle otsajoone.
14:42
Külastaja njaa kommentaar
Paur is on fire, your defence is terrified!
14:42
Meinhard Pulk:  Tuletame meelde, et mängule on tulemas ka päris palju lisaminuteid - umbes kuus-seitse vähemalt.
14:43
Kristjan Remmelkoor:  Ugge söötis värava ette ja Sinjavski libistades lõi, löök jäi nõrgaks ja Nõmm püüdis väravajoonelt.
14:43
Meinhard Pulk: Juba kollast kaarti omav Pechter niitis Golovljovi karistusalas maha, kuid Tammeka õnneks vilistati suluseis.
14:44
Meinhard Pulk: Kohe seejärel võttis Koskor pika palli dennisbergkamplikult maha, kuid välisküljelöök ebaõnnestus.
14:44
Meinhard Pulk:  Vahetus 89. Golovljov välja, Irie sisse.
14:46
Kristjan Remmelkoor:  Posti karistuslöök lendas napilt üle.
14:46
Meinhard Pulk: Transi tsenderdus põrkab karistusalas ohtlikult, Pechter saab sellega hakkama ja kukub sisuliselt näoga kunstmurule, kuid saab kerge toibumise järel mängu jätkata.
14:46
Meinhard Pulk:  Seitse lisaminutit!
14:47
Kristjan Remmelkoor:  Viljandis anti 1 lisaminut.
14:48
Meinhard Pulk: Trans sai tõsise surve peale, olukord lõpeb Barkovi blokeeritud löögiga!
14:48
Kristjan Remmelkoor:  Kohtumine on lõppenud, Kalju teenis 6:0 võidu. Minu poolt head päeva jätku.
14:49
Meinhard Pulk: Kohe oli Tammeka väravale lähedal, kuid vilistati ka suluseis.
14:49
Meinhard Pulk:  Vahetus 90+4. Preiman sisse, Kapper välja.
14:50
Meinhard Pulk:  Mõlemad meeskonnad jahivad veel võiduväravat.
14:50
Meinhard Pulk:  Irie saab kasti joonelt virutada, kuid Pechterile sülle!
14:52
Meinhard Pulk:  Kotenko tuleb 20-25 meetri kaugusele välja ja klaarib peaga. Poolteist minutit minna!
14:54
Meinhard Pulk:  Aga ei tule. Tammeka ja Trans tegid ülipõnevas mängus 1:1 viigi!
14:55
Meinhard Pulk:  Tänan jälgimast. Veidi enam kui tunni pärast juba Levadia ja Flora mäng!