Teisipäev, 17. aprill 2018
17:57
Rasmus Voolaid: Tere õhtust! Kuigi Premium liiga täna-homme puhkab, siis on ikkagi oodata väga põnevaid mänge, kui selguvad neli Evald Tipneri karikavõistluste poolfinalisti.
18:00
Rasmus Voolaid: Hiiul anti avavile!
18:00
Rasmus Voolaid: Kalju ja Levadia panid palli mängu ja kuigi enne mängu oli staadionil rahvast suhteliselt vähe, siis arvestades varast kellaaega tiksub ilmselt publikut korralikult juurde.
18:00
Külastaja realist kommentaar
Levadial fännid ka kohal v ...
18:00
Rasmus Voolaid: Mõned ikka.
18:01
Rasmus Voolaid: Levadia teenis juba 30 sekundiga nurgalöögi, aga Tkatšuki madal korner klaariti.
18:01
Külastaja asd kommentaar
Kui Kalju edasi saab ja poolfinaalis ka kodus on(nt Flora vastu) siis vôiks mäng alata 19:00 kui mitte veelgi hiljem ...
18:03
Rasmus Voolaid: Aga algkoosseisudest: Levadial pole ühtegi üllatust - kõige märkimisväärsem on ilmselt see, et ründes on koos Nikita Andrejeviga Gando mitte Roman Debelko.
18:05
Rasmus Voolaid: Aga Kalju näeb täna päris põnev välja: väravas Pavel Londak, keskkaitses Henrik Pürg ja Vladimir Avilov ning keskpoolkaitses põnev tandem Maximiliano Ugge ja Sergei Tumasjan. Vigastusega on väljas Reginald ja Deniss Tjapkin. Tumasjanil on selles hooajas kirjas 45 minutit Esiliigast.
18:05
Rasmus Voolaid: Tkatšuk pani taas kaks väga madalat ja ebaõnnestunud nurgalööki.
18:07
Rasmus Voolaid: Levadia sai juba neljanda nurgalöögi, seda teiselt poolt ja palli taha asus Dmitri Kruglov. Tuli parem, aga kõigist läbi ja Londak saab rahustada.
18:08
Rasmus Voolaid: Levadial oli palju ruumi, Svraka konksutas Avilovi kohvile, aga Londak teeb hea jalatõrje! Üheksas minut ja Levadiale viies nurgalöök.
18:08
Rasmus Voolaid: Värav Kruglovilt taas suurepärane korner ja MOROZOV LÖÖB PEAGA ÄRA!
18:11
Infoneti noortel vâravas vist Roman Šmisko ...
18:12
Rasmus Voolaid: Jah, nüüd on mõlema meeskonna koosseisud ka meil uudises olemas. Transilt täpselt samad 11 meest, kes alustasid ka Tammeka vastu. Oma vana koduklubi vastu saab seega alustada Eduard Golovljov. Infonetil alustab mitu tuttavat meest eelmiste hooaegade Esiliigast ja loomulikult Roman Smiško.
18:13
Külastaja Mhm kommentaar
Tallinna TV heli ikka v2ga perses
18:13
Rasmus Voolaid: Roosnupp astus Kalju lahtilöögile ette, aga pääses kaardist. Kalju on pärast kaotusseisu jäämist natuke aktiivsemaks muutunud.
18:17
Rasmus Voolaid: Tumasjan proovis umbes 30 meetrilt imeväravat, aga selgelt mööda.
18:18
Rasmus Voolaid: Nikita Andrejevil oli supervõimalus teine lüüa, aga Roosnupu tsenderdus tuli põrkega ja nii lajatas Narvas sündinud ründaja palli taevasse!
18:20
kalju on sama halb kui ttv
18:21
Külastaja Jaan kommentaar
Kuid Golovjov on selles sarjas mänginud juba FCI eest
18:22
Rasmus Voolaid: Näiteks Hunt on ka Levadia eest. See ei sega, kui sügisel mängida ühe klubi eest ja uuel aastal teise.
18:22
Külastaja Njaa kommentaar
Ei saa aru mida Kalju treenerid mõtlesid kui panid meeskonda kokku, keskväli on nii õhuke et jube kohe.
18:22
Rasmus Voolaid: Morozov hoiab vasaku jala hüppeliigesest kinni ja arstid on platsil.
18:23
Rasmus Voolaid: Asi tundub halb.
18:24
Rasmus Voolaid: Lonkab siiski omal jalal üle otsajoone. Loodame, et saab jätkata!
18:25
Rasmus Voolaid: Morozov tuli õnneks platsile tagasi.
18:27
Selline punkt on jah: "Erandina on mängijal lubatud Võistlustel osaleda (sh olla protokolli kantud) uue võistkonna eest, kui tema üleminek ühest võistkonnast teise on toimunud 1/8- ja 1/4-finaalide vahel."
18:32
Rasmus Voolaid: Mäng kulgeb suhteliselt rahulikult ja enamasti keskmisel kolmandikul. Päris palju praaki on mõlemalt poolt.
18:32
Rasmus Voolaid: Tõuklemine! Liliu on pikali ja hoiab näost kinni, tundus, et Andrejev võib süüdlane olla.
18:33
Rasmus Voolaid: Hoiatus34. minutil saavad nii Andrejev kui Liliu mõlemad kollase.
18:37
Rasmus Voolaid: Markovitš tegi hästi äärel oma vastasele ära, sööt Uggele, kes pani tsenderduse värava alla, aga Hunt lükkas varbaga mööda! Kindlasti Kalju parim võimalus.
18:39
Rasmus Voolaid: Kalju surve on päris korralik. Nurgalöögi järel oli pall karistusalas lahti ja kukkus lõpuks värava katusele. Uus korner.
18:42
Rasmus Voolaid: Dudarev võtab Subbotini päris jõuliselt karistusala külje peal maha ja pole otsusega rahul.
18:42
Rasmus Voolaid: Subbotin ise ka palli taga, keerutas värava ette, aga Levadia mehed rahulikult puhastasid.
18:43
Rasmus Voolaid: Hoiatus 44. Kruglov tegi Markovitšile haiget ja korjas endale ka kollase. Pärast rahulikku algust on nüüd tuliseks läinud.
18:44
Rasmus Voolaid: Hoiatus 45. minutil oli Liliu juba karistusalasse pääsemas ja Morozov tõmbas õlast Kalju ründaja maha. Levadial kindlasti vedas, et siit ainult kollane tuli.
18:44
kohtunikud jälle hoiavad levad
18:45
Rasmus Voolaid: Kaks lisaminutit.
18:45
Rasmus Voolaid: Subbotin ja Liliu palli taga, praktiliselt karistusala joonelt.
18:45
Rasmus Voolaid: Liliu ise lõi, aga müüri.
18:46
Rasmus Voolaid: Poolaja viimane minut käib ja Kaljule nurgalöök.
18:46
Rasmus Voolaid: Ugge sai umbes viiekastijoonelt löögile, aga üle!
18:47
Rasmus Voolaid: Ja poolaeg lõppebki Levadia 1:0 eduga. Levadia alguse põhjal kindlasti seda edu väärib, aga lõpuks peavad nad ka õnnelikud olema, et neid veel platsil 11 on.
18:50
Külastaja Rallikas kommentaar
Kes TTVs kommenteerib?
18:50
Rasmus Voolaid: Ivar Lepik.
19:00
Rasmus Voolaid: Nüüd on meeskonnad platsil nii Hiius kui ka Narvas. Hoiame mõlemal mängul silma peal.
19:01
Rasmus Voolaid: Pall mõlemal staadionil mängus!
19:01
Rasmus Voolaid: Elhi tegi kohe Gando vastu vea ja päris magusa koha pealt trahvilöök.
19:02
Rasmus Voolaid: Kruglov virutab müüri vahelt, aga otse Londaku peale!
19:04
Rasmus Voolaid: Kui Hiiul on väga ilus jalgpalliilm, siis Narvas sajab päris korralikult.
19:06
Rasmus Voolaid: Kruglov sai nüüd mõned meetrid kaugemalt lajatada ja seekord pidas müür löögi kinni.
19:09
Rasmus Voolaid: Subbotini karistuslöögist asja ei saanud, teist palli sai Tumasjan eemalt lüüa, aga taas kindlalt mööda.
19:10
Rasmus Voolaid: Vahetus 55. Andrejev puhkama, Debelko platsile. Loogiline vahetus.
19:11
Rasmus Voolaid: Tkatšuk pani päris korraliku karistuslöögi, aga Londak lükkab üle lati!
19:12
Rasmus Voolaid: Värav 10. Trans sai oma tahtmise, kui Zakarljuka ära lõi! Esmalt saatis Ovsjannikov posti ja siis Zakarluka tahaposti. Smiško liigutused pole enam päris need.
19:13
Rasmus Voolaid: Hoiatus 58. Hunt pani Morozovile kogemata laksu käoga näkku ja kollasest pääsu ei ole.
19:17
Rasmus Voolaid: Liliu paugutas umbes 20 meetri pealt otse õhust vasakuga, aga Lepmets lükkas eemale.
19:18
Külastaja Juhan kommentaar
Tere. Ma ei suutnud siit leida seda vastust hetkel ja ehk ma ei tea kõige kohta nii hästi, aga kui Infonet liitus Levadiaga, mis peaks tähendama, et Infoneti pole enam olemas, siis mis meeskond see praegu Narvaga mängib siis?
19:18
Rasmus Voolaid: Praegu mängib jalgpallikool Infonet ehk omavahel liitusid ainult esindused ja U21 meeskonnad. Jalgpallikool tegutseb Infoneti nime all edasi.
19:19
Rasmus Voolaid: Jürgensonil oli nüüd väike vigastuspaus, kui ta Tumasjaniga kokku põrkas, aga midagi hullu vist ei olnud.
19:21
Rasmus Voolaid: Tumasjan on päris agressiivne ja temperamentne olnud täna. Külljastinen andis viimase hoiatuse.
19:22
Rasmus Voolaid: Hoiatus 67. minutil saab Avilov Gandole tehtud vea eest kollase ja Kruglovil järjekordne löögikoht.
19:23
Rasmus Voolaid: Kruglov läks tsenderdama, aga asja sellest ei saanud. Vahetus 68. minutil tuleb Harin välja ja Nesterov platsile.
19:26
Rasmus Voolaid: 70 minutit mängitud ja Kalju taas hoo üles saanud.
19:27
Rasmus Voolaid: Hoiatus72. Kaarte aina lendab. Nüüd Pürgile.
19:29
Rasmus Voolaid: Liliu pääses paremalt äärelt läbi, kukkus karistusalas, aga Külljastinen näitab, et penaltit ei tule!
19:30
Rasmus Voolaid: Vahetus 75. minutil tuli Volkov lonkava Kirsi asemel väljakule.
19:31
Rasmus Voolaid: Vahetus 76. Teisel poolajal veidi nähtamatu olnud Svraka teeb nüüd Peetsonile ruumi. Levadial kolm vahetust tehtud, Kaljul üks.
19:32
Rasmus Voolaid: Gandot rapitakse väga korralikult. Järjekordne karistuslöök Levadiale, aga Tkatšuk lõi vastu Volkovit.
19:33
Rasmus Voolaid: Tumasjan ja Debelko läksid umbsõlme ja pusklema. Tundub, et Külljastinen piirdus loenguga.
19:34
Rasmus Voolaid: Külljastinenile teine väga keeruline mäng järjest. Mäletame ju, et tema vilistas ka laupäevast Tammeka - Trans mängu, kus Adjam Kuzjajev riietusruumi saadeti ja ka punane kaart välkus.
19:35
Rasmus Voolaid: Kalju tuli neli kahele, aga lõpuks ei saanud Volkov isegi nurgalööki kätte.
19:36
Rasmus Voolaid: 80 minutit Hiiul mängitud.
19:37
Volkov isetses täiega. Oleks võinud ikka söötu anda.
19:40
Rasmus Voolaid: Kalju on kogu oma meeskonnaga Levadia poole peal, aga rohesärgid seisavad väga kompaktselt. Kalju ei leia häid käike.
19:41
Rasmus Voolaid: Samal ajal püsib Narvas seis endiselt 1:0 ja veel on kõik lahtine.
19:43
Rasmus Voolaid: Volkov pääses nüüd lööma, aga väga lihtne pall Lepmetsale. 87 minutit mängitud.
19:44
Rasmus Voolaid: Kaljul nüüd karistuslöök ja kõik tornid on kastis.
19:44
Rasmus Voolaid: Kõigi meeste eest läbi ja nurgalöögiks.
19:44
Rasmus Voolaid: 89 minutit mängitud, Pavel Londak karistusalas.
19:45
Rasmus Voolaid: Liliu sai lõpuks löögile, aga üle!
19:46
Rasmus Voolaid: Neli lisaminutit. Kalju surub tormiliselt ja Liliu ise läheb Kuno Tehva eest auti sisse viskama.
19:46
Rasmus Voolaid: Samal ajal vilistati Narvas poolaeg 1:0 seisuga lõppenuks.
19:47
Rasmus Voolaid: ELHI TSENDERDAS, HUNT LÕI, AGA LEPMETS TÕRJUS! Kas see oli nüüd see Kalju võimalus, mida pärast leinama hakatakse?
19:49
Rasmus Voolaid: Hoiatus 90+3. mängitud ja Tumasjan sai ka oma kollase kätte. Nüüd vist suudab Levadia mängu lõpuni ära tappa.
19:50
Rasmus Voolaid: KÕIK! Levadia lähebki Igor Morozovi üheksanda minuti väravast poolfinaali.
20:00
Rasmus Voolaid: Vutipäev läheb siiski edasi, sest peagi jätkub kohtumine Narvas!
20:00
Rasmus Voolaid: Läks käima!
20:01
Rasmus Voolaid: Vahetus Roman Majakov läks Infonetil puhkama, Kirill Leontjev platsile.
20:03
Külastaja Hmm kommentaar
Suht naljakas tegelikult, et Trans ei löö Infonetil võrku palle täis, kuna see infonet ei ole ammugi enam sama infonet nagu oli premium liigas.
20:07
Külastaja jumal kommentaar
FCI keskmine vanus 19a 4 kuud... ilma smishkota oleks alla 18 ilmselt. Eriti hea on Vitali Klimovi pilt liidu lehel
20:08
Rasmus Voolaid: Smiško käis Plotnikoviga nurgalipu ääres tantsimas ja lõpuks lõi palli silmad kinni auti.
20:10
Rasmus Voolaid: Vahetus 56. Irie platsile, Poljakov puhkama.
20:11
Rasmus Voolaid: Smiškol on ikka päris korralik tööpäev - mõne minutiga kolm korralikku tõrjet teinud.
20:12
Rasmus Voolaid: Vahetus Vahetab ka Infonet: 57. minutil tuleb välja Vitali Klimov ja mängu Nikita Vastšenko.
20:22
Rasmus Voolaid: Värav Barkov lõi teise ära ja nüüd on Transil rahulik!
20:24
Rasmus Voolaid: Ei saanud aru, kas tuli Transi või Infoneti mehe peapuutest pall Barkovile ette, aga lõpuks lõi Barkov väga terava nurga alt sisse!
20:24
Külastaja viljandi kommentaar
staadioniteadustaja on venekeelne?
20:24
Rasmus Voolaid: Ida-Virumaal on tavaliselt kakskeelne. Praegu ma konkreetselt sellele tähelepanu ei pööranud.
20:31
Rasmus Voolaid: Värav 76. minutil saab Plotnikov oma kirja! Barkov avas suurepäraselt vasakule äärele Prošinile, tuli tsenderdus tahaposti ja olemas!
20:32
Rasmus Voolaid: Värav Ja samal minutil paneb Infoneti kapten Martin Eensalu nii õnnetult tsenderdusele jala vahele, et lükkab omale! Smiško oli juba väravast väljas, et tsenderdust püüda.
20:35
Rasmus Voolaid: Vahetus 80. minutil tuleb Vadim Mihhailov äsja värava löönud Viktor Plotnikovi asemele.
20:37
Rasmus Voolaid: Vahetus 82. Transi viimane vahetus: avavärava löönud Zakarljuka teeb ruumi Roman Grigorevskile.
20:39
Rasmus Voolaid: Värav 84. Transi kapten Dmitri Prošin lõi pika soolo lõpetuseks viienda ära!
20:40
No nüüdlõpuks nagu loogilisem skoor.
20:40
Rasmus Voolaid: Jah, tund aega pani Infonet ikka väga viisakalt vastu.
20:43
Rasmus Voolaid: Tamberg oli väravast meetri kaugusel täiesti vaba, aga ei jõua reageerida ja lõi sisuliselt palli puhtaks.
20:46
Rasmus Voolaid: Värav Golovljovi löögi suutis Smiško tõrjuda, aga Mihhailovi oma enam mitte. Ainsal üleminutil löödi ka kuues ära!