Ivar Lepik:  Liverpooli tänane 11 siis ja Ragnar Klavan pingil nagu eeldatud. Suurt šokki Jürgen Klopp ei korraldanud.
Ivar Lepik:  Ja Roma algrivistus. Peaks olema kolme keskkaitsjaga rivistus ehk et saab olema põnev näha, mida roomlased suudavad.
20:33
Keda sa edasi ennustad?
20:34
Ivar Lepik:  Väga, väga keeruline. Romal võiks olla justkui väike eelis, sest nemad mängivad korduskohtumise kodus ja on Barcelona vastu juba imet teinud. Liverpool on favoriit olukorras, kus nad pole harjunud seda olema.
20:38
Ivar Lepik: Ehk siis Roma, kui peaksin ennustama. Arvasin juba pärast veerandfinaale, et tegelikult on nemad Liverpoolile kõige ebamugavam loos.
20:39
Ivar Lepik:  Aga jätan akna taas lahti ja ootan teie arvamusi sellesosas, mida täna loota või oodata tasub.
20:40
Ise pakun edasi Pooli,sest seal mängib Ragnar.Peale seda kui Ragnar Pooliga liitus sai liverpool väga südamelähedaseks
20:40
Külastaja Lennujaamakoristaja kommentaar
Vabandust Ivar,aga loll jutt suhu tagasi...
20:43
Aga keda teisest paarist edasi ennustad? Real madrid voi muncheni bayern
20:44
Ivar Lepik:  Bayern tundub praegu niivõrd zen olevat, et nemad on minu silmis favoriit. Aga mõlemad meeskonnad on kõike näinud ja kõike kogenud - seal võib üks moment briljantsust otsustada ja selleks on kõige võimelisem selles paaris Cristiano Ronaldo. Ja selle juurde jäängi, et Bayern on favoriit, aga edasi läheb Real.
20:44
Külastaja ff kommentaar
mis kell mäng hakkab
20:45
Ivar Lepik:  21.45 nagu Meistrite liiga ikka. Jõuab veel rahulikult õhtusöögi võtta, poes käia või osa lemmikseriaali vaadata.
20:46
Väga tark otsus. :D Ma arvan ka et Real madrid edasi :D
20:47
Real juba sellised tiimid välja lükkanud nagu PSG ja Juventus
20:48
Külastaja Johannes Luht kommentaar
Väga huvitav paar anyways. Vist võib öelda, et väravad ilmselt löömata ei jää - Liverpool Anfieldil lendab nkn sajaga peale ja sellest tekivad ka Romale võimalused. City vastu näitas Pool kaitsefaasis ikka üllatavat kindlust, samas selle elemendi võib nende mängust vast küsimärgi alla seada. Muidugi oleks lahe, kui Roma edasi läheks, sest Liverpooli puhul vast võib sarnast tulemust veel oodata. Italianode puhul pigem on see õnnefaktor suurem olnud. Roma-Bayern finaal oleks ideaalne. Real on veits ära tüüdanud ja samas Bayerni vastu ehk karistatakse see nende ebastabiilne hooaeg ehk ära ka.
20:51
T6si,see Reali domineerimine Euroopas on vist liiale juba läinud.Aga samas tahaks Reali finaalis näha
20:53
Külastaja Liveroma kommentaar
Pakun, et Romal läheb täna lapesse ja tuleb jälle mingi 3-0 vms.
20:54
Ivar Lepik:  Väga huvitav paar tõesti, just selles valguses, et tegu ei ole tavaliste nimedega selles faasis. Mõnus vaheldus.
20:54
Ivar Lepik: Nimekiri mängijatest, kes on mõlemat esindanud, on ka omamoodi põnev.
20:56
@BassTunedToRed Of the last 22 Champions League semi-final first legs which haven't ended 0-0, the side which has scored the opening goal has reached the final 18 times.
21:00
Eks see Liverpool ikkagi väike favoriit ole, ei saa vaielda. Samas ütleme, et kaalukauss on kuskil 60% ja 40%, siis ikkagi sisuliselt ennustamise osas võiks edasisaaja otsustada ka münti visates.
21:14
Külastaja NeverWalkAlone kommentaar
Italjaano-makaronid purustatakse täna vähemalt 5-0. Salah annab spagettidele armu ja kõiki ära ei loo, piirdub hattrickiga. Premier on parim, sukeldujatest geelipeadel ei ole võimalust.
21:18
Ivar Lepik: Jürgen Klopp on siin muidugi juba olnud. Unustamatu mäng ja uskumatu, et juba viis aastat on sellest päevast möödas.
21:24
Ivar Lepik: Tundub, et päris valutult ei ole asjad Liverpoolis läinud. Sedakorda küll ründaja rollis siis Roma fännid.
21:39
Ivar Lepik:  Liverpoolis kallab. Mis sa ikka Inglismaalt ootad.
21:41
Ivar Lepik:  Meeskonnad tulevad väljakule!
21:41
Üks kohv ja siis läheb nautimiseks
21:45
Ivar Lepik:  AVAVILE!
21:47
Ivar Lepik:  Roma testib teisel minutil juba Kariust! Strootman lööb 18 meetri pealt, aga väravavahile lihtne saak.
21:48
Ivar Lepik:  Ja vastu ka! Salah saab esimest korda jooksu ja proovib ise!
21:49
Ivar Lepik:  Äärekohtuniku lipp läks katki. Väga ootamatu.
21:50
Ivar Lepik:  Liverpool ohtlik! Firmino paneb madala palli värava eest läbi, aga pole kedagi, kes jala vastu sätiks!
21:55
Ivar Lepik: Roma kõrge kaitseliin tundub parasjagu riskantne. Nii ei lähe kaua, kuni Liverpool ära karistab.
21:56
Ivar Lepik:
22:00
Ivar Lepik: Oxlade-Chamberlain tegi põlvele haiget ja seis ei tundu kuigi hea.
22:01
Ivar Lepik:  Ja vaja vahetust! See pole nüüd küll Ragnar Klavani, vaid Georginio Wijnaldumi võimalus.
22:03
Ivar Lepik: Vahetus 18. minutil tehaksegi vahetus ära. Ox välja, Wijnaldum sisse.
22:03
Ivar Lepik:  Ja latt ragiseb!
22:04
Ivar Lepik:  Kolarov vajutab 35 meetri pealt seistes hirmsa puraka ja Karius saab vaevu näpud vahele, lükkab latti!
22:09
Ivar Lepik: Pool poolaega selja taga ja seni ei saa küll öelda, et üks selgelt domineeriks. Mõlemal on omad võimalused olnud.
22:11
Ivar Lepik: Hoiatus Mängu esimene kollane kaart ka ja Juan Jesus selle võtab. Pole küsimustki. Teda peetakse üldiselt Roma kaitseliini kõige nõrgemaks lüliks.
22:11
Külastaja No ikka kommentaar
Millal reali ja Bayerni mäng on??
22:12
Ivar Lepik:  Homme. Ühemängulised õhtud nüüd.
22:13
Ivar Lepik:  ÜLE! Sadio Mane jookseb kaitseliini taha, aga kõmmutab üle!
22:14
Ivar Lepik:  Selliseid momente ei saa raisata, kui tahetakse...
22:14
Ivar Lepik:  Ja uuesti Mane! 13 meetrilt taevasse!
22:14
Külastaja Kaotus kommentaar
Kamoon Roma!
22:15
Ivar Lepik:  Alisson! Salah proovib ja väravavaht lükkab eemale.
22:18
Ivar Lepik:  SULUSEIS! MANE LÜKKAB VÕRKU, AGA SULUS!
22:19
Ivar Lepik:  Ja oli ka meetri jagu. Mane tahtis nii väga heastada, et kiirustas siin liini taha.
22:20
Ivar Lepik:  Firmino testib hea löögiga Alissoni ja Salah noolib reboundi, aga väravavaht püüab.
22:20
Ivar Lepik: Värav AGA NÜÜD! MO SALAH! KES SIIS MUU!
22:21
Ivar Lepik:  JA ON OLEMAS! Salahile antakse karistusala serval natuke ruumi ja egiptlane sätib palli täpselt ristnurka.
22:21
Ivar Lepik:  Eelnevalt oli keskväljal kaks järjestikust võitlussituatsiooni, aga Brychi vile vaikis.
22:23
Ivar Lepik:  Lovren paneb latti! Teine väga lähedal!
22:23
Ivar Lepik:  Nurgalöögi järel on ruumi maa ja ilm, aga ei suuda peaga raami suunata!
22:23
Uskumatu mees. Selline komeet
22:23
Külastaja Eston99 kommentaar
"Salah! Mane Mane! And Bobby Firminoooo!"
22:23
Ivar Lepik:
22:24
Ivar Lepik: Hoiatus  Alexander-Arnold võtab ka kollase. Roma nüüd korraks sai surve alt välja.
22:29
Ivar Lepik:  Poolaja viimased minutid. Roma nüüd saab ka elu vaikselt sisse, aga nende jaoks peamine, et see ära kannatatakse nüüd.
22:30
Ivar Lepik:  VäravJA SALAHI TEINE!
22:30
Ivar Lepik:  SEE MEES LÄHEB BALLON D'ORI JÄRGI!
22:31
Ivar Lepik:  KAHE KAITSJA VAHEL, VÄIKE STOPP JA KÕKSUGA TEISE NURKA!
22:32
Ivar Lepik:  JA POOLAEG! Pole midagi teha, Mo Salah ei mängi enam Romas, vaid Liverpoolis. Tema on täna vahe olnud.
22:34
Järgmine aasta uus Ballon d'Ori võitja.. siin ei tohiks kahtluski olla :D
22:34
Roma laguneb
22:34
Haha vot liverpool on meeskond, roma meeskond on mingi külapoest kokkukutsutud pompsud.
22:35
Vara Romat maha teha. Kodumäng veel ees
22:35
Külastaja beebs kommentaar
Liverpooli avapoolaeg oli täiesti perfektne lihtsalt. Mane küll mõne käkkis aga siiski oivaline.
22:35
Ivar Lepik:
22:36
Ivar Lepik:  Teine värav siis ka.
22:36
Külastaja Fuuu kommentaar
Krt kõik juba matavad Romat, tõesti ei mäleta inimesed, mis alles eelmises ringis toimus? Eriti veel Liverpool, kes suutis alagrupis ühe poolajaga 3:0 seisu maha mängida
22:39
Külastaja Y kommentaar
Roma lööb 1 ära ja oni kodus vaja 1:0 võita.
22:39
Täna võib isegi Rakut näha viimased 10 minutit, kui seis sama on lõpuks..
22:45
Külastaja . kommentaar
Kust esimene värav nähtav on?
22:46
Ivar Lepik:  Siin on mõlemad.
22:47
Ivar Lepik: Vahetus Aga Roma pole alla andnud. Patrik Schick, teine torn Džeko kõrval kohe platsile.
22:47
Esimene värav on Mane suluseis
22:47
Ivar Lepik:  Tänud. Midagi ära vahetatud.
22:48
Ivar Lepik:
22:48
Ivar Lepik:  See on esimene värav. Aga teine poolaeg läks ka!
22:49
Ivar Lepik:  Käsi ja karistuslöök Liverpoolile 25 meetrilt.
22:55
Ivar Lepik: Nüüd on mäng natuke Roma kätte läinud. Surutakse kõvemini, aga see omakorda avab taas Liverpoolile uksi.
22:57
Ivar Lepik:  Ja kõige olulisem, et väga ohtlikuks ei ole Roma ikkagi veel saanud. See Liverpooli kaitse püsib uskumatult kindlalt.
22:58
Ivar Lepik: Värav Salah annab söödu ja Sadio Mane paneb kolmanda ära!
22:58
Ivar Lepik:  Nii lihtne mäng on jalgpall! Mane ei lähe ise vajutama, vaid otsib keskele söötu ja Mane enam ei eksi!
22:58
RIP Roma, Mane lõi LÕPUKS ära
22:59
Ivar Lepik:  Aga kas Salah võis suluseisus olla?
23:00
Pigem oli, rohkem kui eelmine olukord
23:00
Roma hahahhahahhaha mdv kuidas sellised üldse nii kaugele jõudsid, minge koju ära
23:00
Ivar Lepik:
23:00
Ivar Lepik:  Sellest videost on küll väga raske midagi arvata suluseisu osas.
23:01
Ivar Lepik: Aga siit küll. Oli suluseis.
23:03
Ivar Lepik: Värav  ROBERTO FIRMINO! NELJAS!
23:04
Ivar Lepik: Liverpool teeb mis tahab!
23:04
Ivar Lepik:  Jälle Salahile, nüüd suluseisu ei ole, ja Firmino peab ainult sisse suunama!
23:04
Game over
23:04
Salah show
23:05
Henderson on täiesti ulme olnud. Selline võitleja.
23:06
Kui kaitse pidama saada siis liverpool on hetkel võimas sats. Klopp on kutid hingama saanud
23:07
Davai Mo, löö kolmas ka, siis full house koos. 3 kolli ja 2 söötu
23:08
Ivar Lepik:
23:09
Ivar Lepik: Vahetus Daniele De Rossi võetakse välja ja Maxime Gonalons sekkub. See ütleb ära, mis seisus Roma on. Lisaks Juan Jesus ära ja Diego Perotti sisse.
23:09
Ivar Lepik:
23:10
Ivar Lepik:  Neljas värav siis videos ka.
23:11
Ivar Lepik:  VäravVIIS JA FIRMINO PANEB NÜÜD ISEGI NURGALÖÖKE PEAGA VÕRKU!
23:11
Ivar Lepik:  Esimene värav täna, kus Salahi jalga mängus pole, aga Firmino võtab van Dijki eest selle ära ja 5:0!
23:11
Külastaja Marx kommentaar
Ivar, julgeksid juba Liverpooli CLi võidule panustada? Või on favoriit siiski teise poolfinaali võitja?
23:12
Ivar Lepik:  Praegu panustamine on sellesmõttes tänamatu töö, et piisab ühest õnnetust kõksust treeningul, et näiteks Salahi hooaeg läbi oleks. Küll aga pean tõdema, et ülehindasin täna Roma võimalusi.
23:12
Hakkab vägisi tunduma, et Liverpool mängib sügisel Tallinnas
23:13
Ivar Lepik:  Lovren lööb karistusala serval vastu Schicki. On õnne ka, et võrk ei sahise.
23:13
Kardan, et Reali või Bayerni suguse meeskonna vastu Liverpooli kaitse lihtsalt ei pea..
23:14
Ja kohe mu sõnade kinnituseks teeb Lovren midagi sellist :D
23:15
Ivar Lepik: Viies.
23:16
Ivar Lepik: Vahetus Salah puhkama. 2+2. Ings väljakule. Üks vahetus veel Liverpoolil...
23:17
Ivar Lepik:
23:18
Külastaja yr kommentaar
Finaalis on see oht küll, et hakatakse väristama ega mängita oma mängu. Emb-kumb vastane on tunduvalt kogenum taolise pingega mängudes ning neutraalne väljak pigem sobib selle tõttu neile.