Meinhard Pulk: Suur vutinädal on jätkumas siis kahe Euroopa liiga poolfinaaliga. Hakkame vaikselt koosseise jagama!
20:57
Meinhard Pulk:
20:58
21:00
Meinhard Pulk: Ehk siis tänavu kaheksas Euroopa liiga mängus väravas olnud David Ospina alustab poolfinaali. Mõlemas veerandfinaalmängus Moskva CSKA-ga oli postide vahel Petr Cech.
21:01
Meinhard Pulk:  Kogemustest kubisev Marseille'i algkoosseis

21:01
Meinhard Pulk:  Ja nimede poolest vähemkõlavam Salzburgi oma:

21:06
Meinhard Pulk:  Aga võib öelda, et tänane päev on mingis mõttes Arsenali jaoks juba korda läinud. Fännide üks lemmikuid Santi Cazorla on lähedal naasmisele!

21:07
Meinhard Pulk: Ise olen tagasi umbes 50-55 minuti pärast. Seniks võite enda ootusi ja ennustusi tänasteks mängudeks pakkuda!
21:49
Meinhard Pulk: Selline põnev statistika siis. Meistrite liiga alagrupiturniiril jäädi tänavu küll Chelsea seljataha.
22:02
Meinhard Pulk: Londonis on meeskonnad staadionile jalutamas.
22:03
Meinhard Pulk:  Esmapilgul on Emiratesi staadioni atmosfäär harukordselt võimas!
22:06
Meinhard Pulk:  Pall on Arsenali ja Atletico Madridi ajaloo esimeses ametlikus omavahelises vastasseisus mängus!
22:08
Meinhard Pulk: Hoiatus Vaid kaks minutit läks esimeseks kollasega aega! Gimeneze kehva söödu järel kaotab Šime Vrsjalko palli ning võtab kiirrünnaku takistamiseks Wilshere'i maha.
22:11
Meinhard Pulk: Arsenal on päris hästi alustanud ning on ka esimene nurgalöök teenitud.
22:14
Meinhard Pulk: Millised võimalused Lacazette'il! Welbecki täpse tsenderduse järel oli Lacazette täiesti vaba, kuid prantslase ülepuusalöök riivas posti! Järgnevast rünnakust sai Lacazette Monreali tsenderduse järel peaga löögile, kuid Oblak tegi hiilgava tõrje!
22:15
Meinhard Pulk:  Uh-uh. Vägev algus!
22:15
Meinhard Pulk:  HoiatusEemaldamine USKUMATU! Vrsjalko sai teise kollase ja kümne minutiga duši alla!
22:16
Külastaja inimene kommentaar
Kas keegi teab, kas telekas näitab arsenali ja Atletico mängu
22:16
Meinhard Pulk:  Tegi keskväljal vea Lacazette'ile. Viga oli, aga teine kollane? Isiklikult ei oleks andnud.
22:19
Meinhard Pulk: Ja nüüd saadeti Simeone tribüünile!
22:19
Meinhard Pulk:  Õudne algus külalistele. Nende õnneks püsib Arsenal veel nullil.
22:21
Meinhard Pulk: Mängust Prantsusmaal: Marseille valdab küll enam palli, kuid minevikus Jürgen Kloppi ja Thomas Tucheliga töötanud Marco Rose juhendatava Salzburgi kõrge press on Marseille'ile peavalu valmistamas.
22:21
Meinhard Pulk:  Lacazette sai taas tsenderdust peaga rünnata, kuid seekord läks pall kõrgelt üle värava.
22:21
Külastaja mc kommentaar
to inimene: telekast näed ainult seda igavat korvpalli
22:22
Külastaja Hardmein kommentaar
Tegelt ka poleks andnud või? Astub niimoodi hüpeka peale, et jalg all väändub? Luid murtakse selliste asjadega
22:22
Meinhard Pulk:  Värav 15. Florian Thauvin viib Marseille'i Payet'i söödust juhtima!
22:23
Külastaja Marsille fänn kommentaar
Marsellie Marsellie Marsellie go go go go
22:23
Külastaja asmo kommentaar
22:24
Meinhard Pulk: Arsenali tugeva surve järel oli Ramsey karistusalas löögile pääses, kuid Godini blokk päästis! Kohe seejärel sai Wilshere peaga löögile, kuid Oblak püüdis maapõrkega tulnud palli. Värav on õhus!
22:27
Meinhard Pulk: Welbeck ja Wilshere kombineerivad, kuid Oblaki jalatõrje päästab Atletico! Nurgalöögi järel saab Koscielny tagapostist jalaga mööda, kuid keerulisest positsioonist sooritatud löök ei õnnestu.
22:27
Külastaja Sten kommentaar
Mille eest Simeone minema saadeti?
22:27
mis värk diego simeonega on?? teab keegi? hakkasin hiljem vaatama, miks ta tribüünidel? :)
22:27
Meinhard Pulk: Nagu ikka, ei olnud kohtunike otsustega rahul.
22:28
Meinhard Pulk: Õhtu avavärav:

22:28
Meinhard Pulk:  Lacazette läheb kastis pikali, kuid penaltit ei tule.
22:31
Meinhard Pulk:  Özil proovib kaugelt keerutada, kuid jääb veidi ebatäpseks.
22:31
Külastaja Arsenal kommentaar
Arsenal peab võitma kas või Wengeri nimel
22:36
Meinhard Pulk: Arsenal domineerib endiselt täielikult mängu, aga Atletico on oma kaitse enam-vähem pidama saanud.
22:36
Meinhard Pulk: Nüüd proovis Monreal otse õhust, kuid läks tagumisest postist mööda.
22:36
Külastaja R. kommentaar
Arsenali ja Atletico mängus kisub see mäng käest ära kohtunikul..
22:36
22:38
Meinhard Pulk: Korrigeerin ka enda arvamust ja ütlen, et tuleb prantslasest kohtunikku otsuse eest kiita. Tõsi, mäng ise on kohati käest ära läinud ja see kohtuniku mainele tõenäoliselt hästi ei mõju.
22:39
Meinhard Pulk: Griezmannilt hea löök õhust ligikaudu 17-18 meetri pealt ja kuigi löök võttis ka väikese rikošeti, suutis Ospina palli posti kõrvalt mugavalt püüda. Esimene korralikum võimalus ka hispaanlastelt.
22:40
Külastaja mutionu kommentaar
Atletico võidab kasvõi 9kesi
22:41
Külastaja realist kommentaar
Kes see Arsenali fännist vilemees seal Londonis siis kah on ...
22:42
ootan aega, kui pildile ilmub kohtunik, kes kõik maas püherdajad kollase või punasega karistab. Rõve vaadata kuidas aelevad nagu oleks luu kahest kohast puruks ja siis tõusevad püsti ja jooksevad edasi..
22:44
Meinhard Pulk: Thomase omapärase soolo järel kukub pall 13-14 meetri peal Griezmanni jalale, kuid prantslase löök läheb liialt keskele ja Ospina tõrjub rusikatega! Atletico parim võimalus
22:45
Meinhard Pulk: Atletico on üha enam mängu tulnud. Arsenal võib kasutamata jäänud võimalusi nii päris tõsiselt kahetsema hakata.
22:47
Külastaja P kommentaar
Huvitav palju kannik ja mardisalu maksavad et kommenteerida mänge?
22:49
Meinhard Pulk: Umbes minut oli pall Atletico väravast stabiilselt 15-20 meetri kaugusel, kuid pealelöögi Arsenal teha ikkagi ei suutnud.
22:50
Meinhard Pulk: Correa pääseb kiirrünnakul kastist löögile, kuid läheb üle. Üpris keeruline positsioon oli ka.
22:50
Külastaja H kommentaar
Aubast puudu praegu
22:50
Külastaja mcr kommentaar
Atletico daividest ja rullimistest saab mängu lõpuks 10 minutilise klipi kokku panna
22:50
Pole see hooaeg näinudki Arsenalilt nii head mängu
22:52
Meinhard Pulk:  Nurgalöögi järel kukkus pall Ramsey jalal, kuid löögil olid Atletico mehed taas vastas.
22:52
Külastaja C kommentaar
Mittu lisa minutit ant
22:52
Meinhard Pulk: Anti kaks, kuid need on läbi. Poolaeg Londonis 0:0!
22:53
Meinhard Pulk:  Ning puhkama mindi ka Prantsusmaal. Seal on Marseille juhtimas.
22:54
22:55
Meinhard Pulk: Hoolimata katastroofilisest algusest on Atletico endiselt seeria favoriit. Viimasel kolmandikul jäi Arsenal kokkuvõttes ikkagi hätta ja ei imesta, kui Atletico ise lõpuks ühe kiirrünnaku ära kasutab.
22:56
Kannik ja Mardisalu võiks CL finaali kommenteerida :D TV6 ja VSB oleks siis seeaeg vaatajadeta.
23:00
Külastaja tyui kommentaar
Ma väänleks Atletico asemel samamoodi maas peale sellist algust. Õigesti teevad, et venitavad. Kui vilemees on nii ühepoolne siis lihtsalt tuleb see mäng kuidagi õhtusse veeretada.
23:00
23:02
23:04
Marseille värav oli käega mäng...
23:08
Vilemees ühepoolne? Esimene kollane võib vaieldav olla, aga teine kollane oli pigem oranžkui ei olnud kaart. Täiesti rumal tackle olukorras, kus sul on kollane all
23:09
Meinhard Pulk:  Mõlemas mängus pallid taas mängus. Vahetusi tehtud pole.
23:12
Külastaja Mhm kommentaar
Simone saadeti selle eest ära et Arsenali mees ei saanud kollast?väga pehme olukord aga noh simeonet me juba teame :D
23:15
BurgoGoogle Glassi
23:15
Meinhard Pulk:  Üpris rahulikult on teine poolaeg alanud Londonis.
23:16
Meinhard Pulk: Xhaka ja Lacazette mängivad taas hästi kokku, esimesest lainest lööki ei tule, kuid seejärel proovib Ramsey vasakuga 17-18 meetrilt keerutada. Oblak püüab kindlalt.
23:16
Meestel natukene juba närvid keevad,Lucas ja Xhaka olid juba face vs face :d
23:19
Meinhard Pulk: Vaikselt on Kahurimehed taas survet peale kerimas. Võitu on neil täna vaja!
23:20
Arsenalil raske lüüa kuo buss on pargitud
23:20
1.0 piisaks araenalile
23:20
Ma juba ootan seda uut arsenali peatreenerit,sellep et teada saada kui heaks see tiim siis läheb/halvaks
23:22
Meinhard Pulk: Arsenal sai Atletico viiekastis palli, kuid taas ei pääsetud löögile! Keeruline periood hispaanlaste jaoks käsil igatahes.
23:23
Meinhard Pulk: Väravat vajab hädasti ka teine täna kodus mängiv meeskond Marseille. Arvestades, millise comebackiga tuli veerandfinaalist Lazio vastu läbi Salzburg.
23:23
Arsenalil tegelt täitsa head mehed
23:24
Meinhard Pulk: Värav 61. Lacazette! Arsenal juhib!
23:25
Meinhard Pulk: Kolmandat korda sai prantslane peaga löögile ja seekord oli Oblak võimetu! Pikk surve taaskord ja Wilshere'i ideaalse tsenderduse järel kerkib võimsalt kõige kõrgemale Lacazette!
23:26
Meinhard Pulk:  Võib vast meelde tuletada, et Arsenali kõrval oli suvel suurimaks favoriidiks Lacazette'i allkirjale just Atletico.
23:27
Meinhard Pulk: Värav  Vajaliku teise värava sai kätte ka Marseilel! Vaid kolm minutit varem vahetusest sekkunud Clinton NIje realiseeris 63. minutil kauni kiirrünnaku! 2:0.
23:28
Meinhard Pulk: Vahetus  Atletico vahetab. Vanameister Gabi sisse, Gameiro välja. Minnakse kaitseliini esist polsterdama.
23:30
23:31
Meinhard Pulk:  Arsenal jätkab surumist ja võimalusi kukub neile endiselt hulganisti.
23:33
Meinhard Pulk:  Lacazette on nurgalöögi järel taas õhus võimas, kuid napilt tagumisest mööda.
23:34
Meinhard Pulk:  Payet'ile päeva teine resultatiivne sööt.

23:34
Burgose asemel olles võtaksin Correa ja Giezmanni välja ja paneks Savici ja Costa sisse
23:37
Meinhard Pulk:  Ja paistab, et Savici osas teie mõtted klapivad. On kohe-kohe sisse tulemas.
23:38
Meinhard Pulk:  Vahetus Puhkama tuleb Angel Correa.
23:38
Arsenal ilma võõrsilvãravata ei saaks elusees sest paarist edasi ...
23:40
Külastaja Fuuu kommentaar
Kedagi ei koti, mida mutionu teeks, oluline on, mida Atletico teeb
23:40
Correa tuli välja savix sisse
23:40
samas pole hullu Atletico poolelt vaadatuna. mitu võitu võõrsilt Arsenalil on sel aastal?
23:40
Meinhard Pulk: Kui peast öelda, siis pakun, et liiga vähe.
23:42
Meinhard Pulk:  Aga Gabi ja Savici vahetused on Atletico mängule hästi mõjunud. Arsenali surve on olematuks jahtunud.
23:42
Meinhard Pulk:  Welbeck oli kastis täiesti üksinda, kuid Lacazette ei suutnud söötu anda.
23:43
Meinhard Pulk: Söötude arvuks on meeskondadel 608-155. Päris muljetavaldav.
23:46
Meinhard Pulk:  Värav 82. ANTOINE GRIEZMANN! Mees vajab vaid ühte võimalust ja seis on viigis!
23:46
Meinhard Pulk:  Staadion on šokis igatahes.
23:47
Meinhard Pulk:  Welbecki vastu Atletico väljakupoolel viga ei vilistatud, kohe pandi pikk pall ette, Koscielny Griezmanniga hakkama ei saanud ning prantslane realiseerib seejärel olukorra!