Kasper Elissaar: Tervitus vutisõpradele!
15:59
Kasper Elissaar: Tammeka pani Kadriorus palli mängu!
16:00
Kasper Elissaar: Ilm siin Kadriorus on kergelt tuuline. Päike paistab. Muruväljak on praeguse aja kohta üsna kaunilt roheline.
16:03
Kasper Elissaar: Koosseise näete uudisest. Mõlemal pool väikesed üllatused on. Heas hoos olnud Kaspar Paur on Tammekal täna esialgu pingile jäänud nagu ka Kevin Anderson. Vasakkaitses mängib seega täna Andre Paju, kes varasemalt on tuttav paremkaitsjana ja tänavu palju äärepoolikus mänginud. Ees rünnakul alustab Koskori kõrval Levadia "enda poiss" Mart Paul Preiman.
16:04
Kasper Elissaar: Levadia poolelt on koosseisust puudu Igor Morozov, kes tundis põlves ebamugavust. Samuti ei ole koosseisus Kirill Nesterovi, kel eelmises mängus näppudele astuti. Arvati, et ehk ta mängib, aga ei ole teda oma lahasega ikkagi täna kasutama hakatud.
16:04
Kasper Elissaar: Levadial oli karistuslöögist ohtlik moment, millele järgnes Kruglovi nurgalöök. Selle järel lõi Roosnupp palli aga üle värava.
16:05
Kasper Elissaar: VäravNüüd on 1:0 aga olemas! Täna ei suutnud Tammeka kannatada. Muamer Svraka lööb peaga ära!
16:07
Kasper Elissaar: Harin lasi seitsmendal minutil tsenderduse paremalt värava ette ja Svraka hüppas kõige kõrgemale.
16:07
Kasper Elissaar: VäravNüüd lööb Koskor aga juba vastu!
16:09
Kasper Elissaar: Esmalt oli Tammekal karistuslöök, kust Lepmets püüdis Paju löögi. Lepmets avas Podholjuzinile, kes tahtis tagasi sööta, aga söötis täpselt Preimani jalale. Preiman jooksis veel keskele, sööt ja Koskor lükkas tühja.
16:10
Külastaja njaa kommentaar
Unustage Liverpool vs Stoke ja vaadake parem Levadia vs Tammekat
16:10
Kasper Elissaar: Väga põnev on selle mängu algus olnud tõesti!
16:12
Külastaja mc kommentaar
Levadia küll see hooaeg meistriks ei tule, kui ei suudeta isegi Tammekat võita
16:13
Kasper Elissaar: Tammekal on sel hooajal hetkel neli punkti vähem kui Levadial. Tabeli järgi ollakse suhteliselt võrdsed vastased.
16:14
Kasper Elissaar: Levadia on mänguliselt esimese veerandtunni jooksul veidi parem olnud, aga Tammeka seisab kaitses hästi. Praegugi ei toonud Levadia nurgalöök midagi.
16:16
Kasper Elissaar: Uskumatu! Debelko sai Pechteriga vastamisi, aga kaitsjad segasid ka ja lõi väravast mööda! Sarnane eksimus, mille tegi Mo Salah täna Liverpooli ja Stoke'i mängu alguses. Tuli lihtalt teiselt poolt.
16:16
Kasper Elissaar:  Hoiatus17. minutil paneb Svraka Graubergile kossi ja saab kaardi.
16:17
Külastaja DoubleStuffing kommentaar
Kaks võimalust kuidas mäng lõpeb, viik või levadia taob 5+ väravat
16:17
Paberil küll peaks Levadia ikka kõvasti parem olema kui Tammeka
16:17
Kasper Elissaar: Paberil ongi Levadia tugevam, jah. Pall on aga ümmargune ja Tammeka varemgi Levadiale peavalu valmistanud.
16:18
Kasper Elissaar: Kui veel Salahi võrdlusest rääkida. Ka Kadriorus arvas kogu staadion, et see pall lõpetas võrgus. Analoogne olukord.
16:20
Kasper Elissaar: Levadia otsib oma väravat, aga kuna kast on Tammeka mehi täis, proovitakse kaugelt ja seni ebatäpselt.
16:20
Kasper Elissaar: Podholjuzin pani nüüd taas kaitses täiesti uskumatu valesöödu lihtsalt auti. Mees on liimist lahti.
16:24
Kasper Elissaar: HoiatusTekko virutas 25. minutil Dudarevile kogemata jalaga munadesse ja saab kaardi.
16:25
Kasper Elissaar: Levadia mängis karistuslöögi lahti, aga olukord lõppes nii, nagu kõik viimased Levadia rünnakud on lõppenud - palli üle otsajoone veeremisega.
16:26
Kasper Elissaar: Nüüd Kapperilt väga ohtlik klaarimine ja Levadia saab korneri.
16:26
Kasper Elissaar: Sairineni peast tuleb uus nurgalöök.
16:28
Kasper Elissaar: Tuli veel üks, aga lõpuks maandub pall Pechteri käte vahel.
16:30
Kasper Elissaar: Ei ole õnne Levadial! Pechter tõrjus Harini löögi Andrejevi pea peale 31. minutil, aga pall kukkus värava katusele.
16:33
Kasper Elissaar: Järviste lööb viie meetri pealt üle! Grauberg leidis äärelt hea sööduga Koskori, kes jooksis otsajooneni ja pani passi värava ette. Järviste ei suutnud sealt ära lükata. Aga eks kaitsjad segasid ka.
16:34
Kasper Elissaar: Sündmused ei vaibu! Kapper sai 20 peale söödu, võttis ette, läks vasakuga löögile ja korralik kuul vuhises täpselt posti kõrvalt mööda reklaamtahvlitesse. Oli see vast alles löök!
16:35
Kasper Elissaar: Levadia tsenderdus võttis nüüd rikošeti ja läks napilt mööda. Korner!
16:38
Kasper Elissaar: Preimanil oli kuldne šanss, kui Järviste ta löögile mängis, aga tema õnneks tõusis suluseisulipp, sest mees ka eksis.
16:40
Kasper Elissaar: Mis toimub, Levadia? Kohe selle hetke järel eksiti taas sööduga, aga Tammeka ei karistanud ära.
16:41
Kasper Elissaar: Andrejev läks löögile, aga napilt ei kukkunud ristnurka.
16:42
Kasper Elissaar: Podholjuzin klaaris Koskori tsenderduse korneriks. Väga võrdne mäng on!
16:43
Kasper Elissaar: Pajult korralik pall, aga Debelko klaaris.
16:44
Kasper Elissaar: VäravRiietusruumi kaasa! 45. minutil lööb Tkatšuk kasti tagant vasakusse alla nurka ja poolaeg käes ka!
16:46
Kasper Elissaar: Andrejev oli sööduandja. Levadiale esimene poolaeg 2:1 skooriga. Oli võrdne mäng. Mõlemad oleksid võinud lüüa veelgi rohkem väravaid.
16:46
Podholjuzin tuleb välja vahetada!
16:47
Kasper Elissaar: Podholjuzin on täna tõesti olnud väga ebakindel ja Tammeka värav tuli just tema eksimusest. Täna Morozovit pole, seega pigem kahtlane, et vangerdama hakatakse.
16:58
Kasper Elissaar: Teine poolaeg!
16:58
Kasper Elissaar: Vahetusi ei tehtud.
17:03
Kasper Elissaar: Harin tõmbas Kapperi maha ja sai viimase hoiatuse. Karistuslöök Tammekale.
17:04
Kasper Elissaar: Paju löök lendas sellise trajektooriga, nagu lendavad Kadriorus tavaliselt kettad - selgelt üle!
17:08
Kasper Elissaar: Jürgenson leidid sööduga Andrejevi, aga terava nurga alt tehtud löögi püüdis Pechter.
17:09
Kasper Elissaar: Teine poolaeg on seni vähemintensiivne olnud.
17:09
Külastaja Hmm kommentaar
Tammeka võiks kuidagi viisi viigi ära võtta, siis rohkem põnevust liigas
17:10
Kasper Elissaar: Hoiatus57. minutil sikutas Harin tartlase maha ja sai oma kollase kätte.
17:11
Miks Gando enam põhimees ei ole? Kas ta pole Rogici jaoks piisavalt hea mängija?
17:11
Kasper Elissaar: Eks vahel on ka Gando saanud algkoosseisus mängida, aga hetkel usaldab Rogic rünnakul Andrejevit ja Debelkot rohkem.
17:13
Kasper Elissaar: Uuh! Slaštšjov võitis Kruglovi käest palli, tõusis rünnakule, söötis liini taha Koskorile, aga ründaja lõi mööda!
17:13
Kasper Elissaar: Rahvas tribüünil nõuab Gandot!
17:14
Kasper Elissaar: Laabus läks kasti tagant löögile, aga üle!
17:15
Kasper Elissaar: Gando ongi nüüd sisse tulemas.
17:15
Kasper Elissaar: Vahetus63. minutil tuleb Nikita Andrejev ära ja Gando sisse.
17:18
Kasper Elissaar: Kapper polnud Külljastineni otsusega rahul, kohtunik kutsus ta jutule ja Kapper kinnitas kohtuniku õlgadele käsi toetades, et saab vist aru.
17:18
Debelko hoog on liigas raugenud, Liliuga ta enam parima väravalööja tiitlile ei konkureeri
17:18
17:20
Kasper Elissaar: Rogic on täna juba kahel korral pallipoisiks kehastunud. Mõlemal korral saatis teda tribüünilt aplaus.
17:21
@mc miks seda arvad? Liliu võib poole aastase vigastuse saada ja siis vabalt võib Debelko vorm ja hoog uuesti tõusta ja nii lähebki
17:21
Kasper Elissaar: Tkatšuki karistuslöök jäi pehmeks ja ebatäpseks.
17:24
Kasper Elissaar: Levadia võttis kontravõimalusel tempo maha, aga lõpuks jõuti kasti ja Harin lõi, aga rikošett ja korner tulemuseks vaid.
17:24
Kasper Elissaar: Kruglov sai korneri järel kaks korda proovida, mõlemad sooritused blokeeriti.
17:25
Kasper Elissaar: Tkatšuk proovis nüüd kaugelt ja korraliku puraka pani teele ka, ent siiski paari meetri jagu mööda.
17:26
Kasper Elissaar: Reinkort on peagi mängu lülitumas.
17:27
Kasper Elissaar: Debelko sai peaga löögile, kuid selgelt üle.
17:30
Kasper Elissaar: Vahetus77. minutil Järviste ära ja Reinkort sisse.
17:30
Külastaja Kj kommentaar
Tra kus paur
17:30
Kasper Elissaar: Pingil, pole sooja ka tegemas mitte ehk tõenäoliselt mingi väike tervislik asi.
17:30
Kasper Elissaar: HoiatusTkatšuk teeb keskväljal Sairinenile vea.
17:31
Kasper Elissaar: 278 pealtvaatajat täna siin.
17:32
Kasper Elissaar: Värav79. minutil keerutas Debelko tahanurka ja 3:1!
17:34
Kasper Elissaar: Roosnupp söötis.
17:36
Kas Flora ja Tammeka on mänginud ka juba sel hooajal? Ja kui on siis mis seisuga?
17:37
Kasper Elissaar: Vahetus84. minutil tuleb Debelko puhkama ja Rasmus Peetson sisse.