12:55
Kasper Elissaar: Tervitus vutisõpradele! Jalgpalliteisipäev on kohe algamas!
12:55
Külastaja rallikas kommentaar
Seekord on Kuressaare see, kes peab kell 06:00 hommikul ärkama ja sõitma hakkama. Tammeka peaks vähemalt 4 siin täna lööma.
12:56
Kasper Elissaar: Koosseisud on uudises kirjas. Tammeka põhikoosseisus on üks üllatus Daaniel Maanase näol. Kuressaare poolel teeb oma Premium liiga algkoosseisudebüüdi 35-aastane hiidlane Tõnis Koppel, kes asendab rünnakul Maarek Suursaart.
12:59
Kasper Elissaar: Meeskonnad on juba väljakul. Tammeka mängib sinises ja Kuressaare bordoopunases-valges.
13:00
Kasper Elissaar: AVAVILE!
13:03
Kasper Elissaar: Tammeka jõudis pealelöögini, aga pall lendas väravast mööda.
13:03
Kasper Elissaar: Tarltased on veidi aktiivsemalt alustanud.
13:04
Külastaja Hmm kommentaar
See kontkar huvitav nimi, mis positsiooni see poiss mängib? Ja kuidas ta mängida saab? Ei ole kuulnudki, et hooaja algul esindusse registreeriti ja alati u21 mänginud.
13:05
Kasper Elissaar: Kontkar on poolkaitsja. Kui mängija on registreeritud duublisse õigeaegselt, saab ta ka oma esinduse eest mängida.
13:09
Kasper Elissaar: Alari Saarelt tuli tõsine võrkpalluri pikk küljesissevise ning Kurele tekkis moment, mis päädis lõpuks nurgalöögiga.
13:09
Kasper Elissaar: VäravKure läheb üheksandal minutil juhtima! Tõnis Koppel lööb oma esimeses Premium liiga algkoosseisumängus värava!
13:11
Külastaja Tsaar kommentaar
Värav
13:11
Kasper Elissaar: Sander Laht andis nurgalöögist tsenderduse värava ette ning Koppel lõi Sander Kapperi selja tagant palli võrku.
13:12
Kasper Elissaar: Kusjuures Koppel ei mängi täna ikkagi ründajana, vaid mängib kolmeses poolkaitseliinis ning Kure rünnakul on Rass ja Laht.
13:13
Kasper Elissaar: Kure saab nüüd taas nurgalöögi.
13:14
Kasper Elissaar: Seekord jäi Lahe pall madalaks ja Tammeka lõi palli kastist välja.
13:15
Kasper Elissaar: Saare pikk aut oli taas väga ohtlik. Lõpuks sai Kure ka löögile ning külalismeeskond võtab korneri taas välja.
13:15
Kasper Elissaar: Laht otsis Viirat, aga teenitakse uus nurgalöök.
13:16
Kasper Elissaar: Tammeka nüüd klaaris.
13:17
Kasper Elissaar: Hoiatus17. minutil saab Viira keskväljal tehtud vea eest hoiatuskaardi.
13:19
Kasper Elissaar: Tammekale nurgalöök. Nüüd said surve alt välja.
13:19
Kasper Elissaar: Sairinen lööb, aga lõpuks lükkab Koppel palli kastist välja.
13:20
Kasper Elissaar: Koskor sai Maanaselt liini taha söödu, ründaja pani palli värava ette, aga kedagi ei olnud kohal!
13:20
Kasper Elissaar: VäravSander Laht lööb 2:0! Ma kordan, 2:0!
13:22
Kasper Elissaar: Tammeka rünnaku lõpetuseks läks Kure kontrasse, Rass mängis vasakult söödu värava ette ning Laht sai 20. minutil kirja väga lihtsa värava - viielt meetrilt jalg vastu.
13:23
Külastaja ee kommentaar
Huvitav liigutus Pechterilt
13:23
Kasper Elissaar: Suursaar paneb end juba valmis. Ei ole veel märganud küll, et mõnel Kure mehel probleeme oleks.
13:24
Kasper Elissaar: Koskor sai löögile, aga blokeeriti!
13:24
Kasper Elissaar: Hoiatus24. minutil võttis Saar Kapperi kasti ääres maha.
13:25
Kasper Elissaar: VahetusOliver Rass tuleb 25. minutil välja. Istus enne korraks maha ja kergelt lonkab. Mingi häda on küljes. Suursaar platsile.
13:25
0:2 oli Sairineni kapsas
13:25
Kasper Elissaar: Karistuslöögist klaaris taas Koppel palli.
13:26
Külastaja ads kommentaar
see hetk kui sul sander laht pingi peal on.
13:27
Kasper Elissaar: Laht on täna kõva punktitooja küll jah Fantasys.
13:27
Kasper Elissaar: Grauberg klaaris Kuressaare tsenderduse.
13:28
Kasper Elissaar: Paur lööb kuue meetri pealt mööda! Sai Koskorilt söödu, aga Tammeka mees eksib!
13:28
Külastaja To ads kommentaar
See hetk kui pechter alg-11 on
13:29
Kasper Elissaar: Paur saab taas vasakult kasti keskele söödu, aga löök ebaõnnestus ja Paplavskis püüdis.
13:29
Kasper Elissaar: Koskor sai peaga löögile, aga mööda! Tammeka on nüüd hoo üles saanud.
13:30
Kasper Elissaar: Seeman tõmbas Kapperi maha. Tartlastele karistuslöök päris ohtliku koha pealt.
13:31
Kasper Elissaar: Paju virutas palli müüri.
13:32
Kasper Elissaar: Saare aut oli taas teravust toomas.
13:33
Kasper Elissaar: Paur  võttis karistuslöögist tulnud palli omaks, aga löögiga läks nihu.
13:34
Külastaja Henri kommentaar
See hetk, kui Pechter alg11 on ja Pauri kapteniks valisid...
13:35
Kasper Elissaar: Mis Pauri puudutab, siis aega veel on. Umbes tund aega mängida.
13:35
Kasper Elissaar: Valmas blokeeris Koskori löögi!
13:36
Kasper Elissaar: Jätkuolukorras lõi taas Valmas tsenderduse peaga välja.
13:36
Külastaja . kommentaar
Täiesti vastuvõetamatu skoor Tammeka poolt
13:36
Kasper Elissaar: Koskor leiti liini tagant, aga oli suluseisus.
13:37
Tammeka elab suluseisus
13:40
Kasper Elissaar: Väravaautor Koppel istus maha - põlv teeb liiga ja mehe mäng jääb pooleli.
13:40
Kasper Elissaar: Vahetus40. minutil tulebki kogenud hiidlane ära ja Karmo Paju väljakule. Kaks sunnitud vahetust Kurelt!
13:42
Külastaja Kitupunn kommentaar
Sellises liigas võib Kure oma kolme võiduga püsimagi jääda
13:44
Kasper Elissaar: Hoiatus  43. minutil astus Paju Lahe jalale ja sai kaardi.
13:45
Kasper Elissaar: Tammeka teenib avapoolaja lõppu karistuslöögi.
13:46
Kasper Elissaar: Kaks üleminutit!
13:46
Kasper Elissaar: Milline kombinatsioon! Paju mängis Koskorile, kes jätkas Kapperile, kes sai ka löögile, aga suluseis!
13:47
Külastaja saabas kommentaar
Kure on Tammeka mängu läbi hammustanud
13:47
Kasper Elissaar: Tammeka nõuab kätt ja penaltit, aga Martin näitas, et kõik oli loomulikus asendis ja tuleb ainult korner.
13:48
Kasper Elissaar: Järviste sai löögile, aga pall lendas taevasse.
13:48
Kasper Elissaar: Esimene poolaeg Tartus on lõppenud Kuressaare 2:0 võiduga!
13:48
Kasper Elissaar: Üllatav skoor, aga Tammeka pole täna olnud nii hea ning saarlased on näidanud head efektiivsust.
13:49
Kasper Elissaar: Kure jaoks on miinuspoolel väravates osalisteks olnud Koppeli ja Rassi vigastused.
13:50
Kasper Elissaar: Tartus on 407 pealtvaatajat ning selle teadmisega teeme ka siit väikese pausi.
13:58
Külastaja huviline kommentaar
0:2 kaotusseisus! Ju siis volbriöö on ikka kuidagi mõjunud,eile oli ju TV-s näha kuidas Tartu peole algus pandi!
13:58
Külastaja Kas tõedti kommentaar
Kas Alari Saar on tõesti see sama vend kes võrkpalli meistriliigas mängib?
13:58
Kasper Elissaar: Alari Saar mängib talvel võrkpalli ja suvel jalgpalli, jah. Multitalent!
14:01
Kasper Elissaar: Teine poolaeg Tartus!
14:02
Kasper Elissaar: Puhkepausil vahetusi ei tehtud.
14:04
Kasper Elissaar: Tammeka on tulnud selge eesmärgiga väravani jõuda.
14:05
Kasper Elissaar: POSTI! Laht sai Pechteriga üks-üks olukorda ja mängis palli juba väravavahist mööda, aga pall veeres lõpuks posti.
14:06
Kasper Elissaar: Grauberg eksis jämedalt tolles olukorras.
14:06
Kasper Elissaar: Tammekale teisel pool karistuslöök.
14:06
Kasper Elissaar: Mängiti lahti ja anti tsenderdus, aga Laabuse pealöök ebaõnnestus.
14:06
Külastaja Hyrax kommentaar
Kure mehed rämedalt hakivad ja lammutavad. Võiks hakata juba neid kollaseid andma, võiks ikka jalgpalli mängida.
14:07
Kasper Elissaar: Hoiatus51. minutil tuleb Daaniel Maanas, samuti oma Premium liiga algkoosseisudebüüdi teinud mees, puhkama ja Mikk Laas sisse.
14:08
Kasper Elissaar: Koskori löök võttis rikošeti.
14:10
Kasper Elissaar: Tammeka surub.
14:11
Kasper Elissaar: Väga ohtlik rikošett ja pall vuhises Kure väravast mööda.
14:12
Kasper Elissaar: Vahetus57. minutil teeb Tammeka oma teise vahetuse: Järviste ära ja Mart Paul Preiman tuleb sisse.
14:13
Kasper Elissaar: Preiman sai kohe esimese puutega löögile, aga Paplavskiselt supertõrje!
14:14
Kasper Elissaar: Preiman lõi kahe meetri pealt üle värava! VAU!
14:15
Kasper Elissaar: 59. minutil sai ründaja Laasilt söödu värava ette, aga lõi raamide ripsega palli mööda.
14:18
Kasper Elissaar: Preiman sai veel löögile, aga löök lendas üle värava!
14:18
Kasper Elissaar: Kure pole päris pikalt rünnakule saanud.
14:19
Kasper Elissaar: Paplavskis tuleb vastu ja korjab Preimani jala pealt palli!
14:20
Kasper Elissaar: Laht võidab nüüd karistuslöögi.
14:23
Kasper Elissaar: Sellest lendas pall ristnurga kõrvalt mööda!
14:26
Kasper Elissaar: Vahepeal on täpsustunud ka publikunumber: 407 asemel on hoopis 416 pealtvaatajat!
14:26
Kasper Elissaar: Umbes 20 minutit veel minna. Kure eduseis püsib.
14:28
Kasper Elissaar: Paplavskis tõrjus järjekordse Tammeka löögi! Preiman oli taas aktsioonis.
14:29
Kasper Elissaar: Kapper üritas kasti murda, aga teenib enne karistuslöögi.
14:30
Kasper Elissaar: Laas proovis müüri alt lüüa, aga müür ei hüpanud.
14:30
Kasper Elissaar: Värav75. minutil saab Preiman oma värava kätte! Korralik löök tahanurka!
14:32
Kasper Elissaar: Sairinen mängis Laasi standardi järel söödu Preimanile, kes ette võttis ja karistusala kaare vasakust äärest löögi Paplavskise selja taha saatis!
14:32
Kasper Elissaar: Väga põnevaks läheb see mängu lõpp.
14:34
Kasper Elissaar: Vahetus78. minutil tuleb kaitsja Reivo Vinter seisu kindlustama. Vahetusest sekkunud ründaja Suursaar tuleb ära.
14:35
Kasper Elissaar: Hoiatus80. minutil saab Sander Seeman oma kaardi kätte. Järgmise mängu peab ta vahele jätma.
14:37
Kasper Elissaar: Paplavskis võtab Pauri löögi ära! Sai ründaja täitsa vabalt kastis löögile!
14:38
Kasper Elissaar: Kure mehed on jooksmisest päris väsinud juba.
14:38
Kasper Elissaar: Sairinen sai peaga väga hästi löögile, aga Paplavskis püüab!
14:40
Kasper Elissaar: Viis minutit minna.
14:42
Kasper Elissaar: Tammeka otsib ja otsib.
14:44
Kasper Elissaar: Laht läks keskväljalt löögile, sest Pechter on väravast väga väljas, aga sooritus jäi ebatäpseks.
14:45
14:46
Kasper Elissaar: Eemaldamine Hoiatus90+1. saab Viira oma teise kollase ja jätab viimaseks minutiks Kure vähemusse!
14:46
Kasper Elissaar: VahetusSamal minutil Koskor ära ja Reinkort sisse.
14:47
Kasper Elissaar: Pechter all! Nurgalöök!
14:47
Kasper Elissaar: Laht klaaris.
14:47
Kasper Elissaar: LÄBI! Kuressaare võtab teise võidu järjest! Võimas!
14:47
Külastaja Oi ei kommentaar
Üks kord panen koskori kapteniks ja siis ta ei tee mitte midagi
14:49
Kasper Elissaar: Uskumatu mäng. Kuressaare oli kaitses väga võimas.
14:54
Kasper Elissaar: Mina tänan jälgimast. Püsige ikka Soccernet.ee lainel, sest vutimänge on täna veel. Esmalt juba kella neljast Transi ja Levadia mäng ning õhtu lõpetab Meistrite liiga. Ilusat kevadpüha jätku!