Teisipäev, 1. mai 2018
15:52
Kristjan Remmelkoor: Tere päevast, varsti läheb käima Narva Transi ja Tallinna Levadia 12. vooru kohtumine.
Levadia algkoosseisus ühtegi üllatust ei ole, laupäevase mängu kerge põlvemure tõttu vahele jätnud Igor Morozov puudub ka täna.
Transi kapten Dmitri Prošin ja peatreener Adjam Kuzjajev kannavad mängukeeldu, aga lisaks puuduvad täna ka Bi Sehi Elysee Irie ja Nikita Savenkov. Esimest korda sel hooajal kuulub Premium liigas algkoosseisu kaitsja Maksim Tšerezov. Kaptenipaela kannab Artur Kotenko.
16:00
Kristjan Remmelkoor:  Levadia pani pali mängu.
16:02
Kristjan Remmelkoor:  Levadia teenis juba esimestel sekunditel heast kohast karistuslöögi. Kruglov jooksis pallist üle ja Tkatšuk lõi selle väravast selgelt üle.
16:04
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovi karistuslöögi lõi Golovljov peaga puhtaks.
16:08
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovi nurgalöögi lõi jalaga puhtaks Leverock.
16:10
Kristjan Remmelkoor:  Jürgenson tegi Transi väljakupoolel vea Ovsjannikovile, kes vajab turgutamist arsti poolt. Jürgenson sai kohtunikult väikese loengu.
16:11
Kristjan Remmelkoor:  Andrejevil jäi natuke puudu, et Harini tsenderdusele värava ees korralikult pihta saada.
16:14
Kristjan Remmelkoor:  Esimesed tsenderdused sai kasti panna ka Trans, aga need ei olnud ohtlikud.
16:17
Kristjan Remmelkoor:  Mõlemad meeskonnad on proovinud pikka audisisseviset (sooritajateks Tamberg ja Kruglov), kuid need pole edu toonud.
16:21
Kristjan Remmelkoor: Levadia valdab pidevalt palli ning tekitas 20. minutil senise mängu parima võimaluse. Harin tsenderdas vasakult äärelt ja Debelko lõi peaga värava eest mööda!
16:22
Kristjan Remmelkoor:  22. minutil jäi Harini löök kasti joonelt pehmeks ja Kotenko püüdis.
16:25
Kristjan Remmelkoor:  Poljakov sai anda kaks nurgalööki järjest, Levadia sai hakkama.
16:25
Külastaja saabas kommentaar
Jälle ülekanne ei tööta!
16:27
Kristjan Remmelkoor:  Kruglov tsenderdas, Ovsjannikov võitis oma karistusalas õhuvõitluse.
16:32
Kristjan Remmelkoor: Valusalt nurgalöögi ajal kukkunud Harin hoidis õlast kinni ja vajas arstiabi, kuid saab jätkata.
16:37
Külastaja Jaan kommentaar
Postimehe ülekanded polegi mõeldud rahulikuks vaatamiseks
16:39
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus39. minutil takistas Harin vasturünnakut selge veaga ja teenis kollase kaardi.
16:44
Kristjan Remmelkoor:  Roosnupp söötis Harinile, kes ei tabanud karistusala nurga juures korralikult palli.
16:45
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati 1 minut.
16:46
Külastaja realist kommentaar
Levadial fännid ka kohal või ...
16:46
Kristjan Remmelkoor:  Kaasaelamist on kuulda küll, jah.
16:46
Kristjan Remmelkoor:  Esimene poolaeg lõppes, 0:0.
16:48
Kristjan Remmelkoor:  Tempo oli rahulik. Standardolukordi ja tsenderdusi oli, aga mitte korralikke raamide vahele lennanud pealelööke. Ohtlikem võimalus avanes Debelkol, kes sai mõnelt meetrilt peaga löögile, kuid oli ebatäpne.
17:01
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
17:04
Kristjan Remmelkoor:  Golovljovi löök blokeeriti, aga Transi ründaja sai kohe palli tagasi ja virutas uuesti, sedapuhku üle.
17:05
Kristjan Remmelkoor:  Andrejevi kauglöök võttis Ovsjannikovist ohtliku rikošeti, kuid lendas väravast mööda. Järgnenud Tkatšuki korner jäi liiga kõrgeks.
17:08
Kristjan Remmelkoor:  Svraka tsenderdusele küünitas Ovsjannikov jala vahele.
17:11
Kristjan Remmelkoor:  55. minutil Levadia ohtlik võimalus! Harin tsenderdas ja Andrejev pääses korralikult peaga löögile, Kotenko tõrjus näpuotstega posti äärest.
17:16
Kristjan Remmelkoor:  Jürgensoni tsenderduse suunas Ovsjannikov peaga üle otsajoone.
17:16
Külastaja Hyrax kommentaar
Andrejev aeg-ajalt näitab mängu ja oskusi aga enamus aega jääb kahvatuks. Levadial kuluks üks teravam ründaja ära.
17:17
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus62. minutil Levadia esimene vahetus: Roosnupp välja, Gando sisse.
17:19
Kristjan Remmelkoor:  Ovsjannikov tegi oma karistusala läheduses Debelkole vea, Levadiale hea koht karistuslöögiks.
17:20
Kristjan Remmelkoor:  Sealt väravat ei tulnud.
17:20
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus EemaldamineAga Harin võtab 64. minutil oma hooaja teise punase kaardi ja jätab Levadia vähemusse!
17:21
Kristjan Remmelkoor:  Keskjoone juures jäi Harin korralikult Poljakovi vastu hiljaks ja sai mängu teise kollase.
17:24
Suht rumal punane Harinilt. Pole nii hull mäng, et oli seda vaja teha. 10kesi läheb nüüd raskeks see mäng ära võita.
17:24
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus69. minutil Levadia teine vahetus: Andrejev välja, Dõmov sisse.
17:25
Kristjan Remmelkoor:  Gando sai Tkatšuki kornerist peaga löögile, kuid see läks selgelt mööda.
17:26
Külastaja mc kommentaar
Harin on ikka väga kehv mängija FCI Levadia jaoks!!! Tuleks kohe minema saata selline!
17:28
Kristjan Remmelkoor:  Barkov pääses viiekasti nurga juurest virutama, lõi taevasse!
17:30
Julgeb keegi enam üldse seda FCI Levadiat nimetada superklubiks?
17:33
Külastaja Vestiga mees kommentaar
To mc, super klubiks on seda ainult ajakirjandus nimetanud! Aga mulle meeldib, et mingi kloun ühe mängu põhjal järeldusi teeb. Mis on enda saavutused jalgpallis ?
17:33
Pärast euro mänge ja hooaja lõpus vaatab seda superklubi asja. Hetkel pole midagi katki
17:33
Külastaja Loll kysimus kommentaar
Eesti mõistes ikka teistest tunduvalt üle ja kaotusteta seeria ütleb nii mõndagi. Jah see kaotus nkn tuleb, aga ka superklubid libastuvad :) üldiset ikka kõva asi kokku pandud
17:35
Kristjan Remmelkoor:  Poljakov tõstis palli Levadia kaitseliini taha. Sinna spurtis Barkov, kelle puude ebaõnnestus.
17:36
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus80. minutil Levadia viimane vahetus: Svraka välja, Peetson sisse. Trans pole ühtki vahetust teinud.
17:36
Külastaja krokodill kommentaar
päris palju leva fanne kohal ,hea töö
17:38
Kristjan Remmelkoor:  Peetson tegi Zakarljukale oma karistusala lähistel vea, Transile väga heast kohast karistuslöök.
17:38
Kristjan Remmelkoor:  Poljakov lõi napilt ristnurgast mööda.
17:41
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus85. minutil võttis Poljakov keskväljal kollase kaardi ja peab järgmise mängu vahele jätma.
17:44
Kristjan Remmelkoor:  Levadia fännid möllavad pürotehnikaga.
17:45
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus89. minutil Golovljov välja, Mihhailov sisse.
17:45
Kristjan Remmelkoor:  VäravLevadia lööb 90. minutil ära!
17:46
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovi karistuslöögi suunas vahetusmees Peetson peaga väravasse!
17:46
Külastaja No vot kommentaar
10kesi Narva karukoopas igayks väravat ei löö :)
17:48
Kristjan Remmelkoor:  Värav90+2. minutil Trans viigistab!
17:49
Kristjan Remmelkoor:  Poljakovi lähilöögile pani Dudarev ebaõnnestunult jala vastu ja pall muutis suunda ning veeres väravasse.