Kolmapäev, 2. mai 2018
18:55
Rasmus Voolaid: Tervitused! Alustame väga tiheda jalgpalliõhtuga.
18:55
Rasmus Voolaid: Järgmise viie tunni jooksul teeme kokku neljast mängust LIVE-ülekande. Esimesena pannakse pall mängu Kalevi staadionil ja Pärnus Rannastaadionil.
18:58
Kristjan Remmelkoor:  Tere ka minu poolt, mina vaatan täna Tallinna Kalevi ja Viljandi Tuleviku kohtumist.
18:59
Kristjan Remmelkoor:  Kalevi põhimeestest on täna ainsana puudu Artjunin, keda asendab Laur.
18:59
Rasmus Voolaid: Ja mina siis vahendan sündmuseid Pärnust. Esimest korda on jalgpall jõudnud sel hooajal Rannastaadionile ja muru tundub seal olevat väga kena.
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Tulevikul on lisaks Eestist lahkunud Saitole ja mängukeeldu kandvale Ilvesele puudu ka Allik ja Kähr.
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Kalev pani palli mängu.
19:01
Kristjan Remmelkoor:  Tulevik mängib viiese kaitseliiniga, mille keskel on peatreener Post.
19:01
Rasmus Voolaid: Mäng läks käima ka Pärnus!
19:02
Kristjan Remmelkoor:  Järva lõi 2. minutil väga terava nurga alt, Nõmm tõrjus jalaga. Järgnenud Wakui kornerile pani Sakho pea vahele, aga pall ei lennanud värava suunas.
19:04
Kristjan Remmelkoor:  Laur eksis keskkaitses sööduga, kuid võitis kohe ise Elurilt palli tagasi.
19:05
Rasmus Voolaid: Vaprusel suurt üllatust algkoosseisus ei paista: viimasel ajal head mängu näidanud Ronaldo Tiismaa on esialgu pingil ning alustab Karl Anton Sõerde. Paidel on taas varus Kristofer Piht ja Tarmo Neemelo, ent algkoosseis tundub seisvat nii, et tipuründes Magnar Vainumäe ja Samson Iyede.
19:06
Rasmus Voolaid: Paidele esimene karistuslöök, mille Suhharov nurgalipu juures Vihmoja vastu teenis.
19:06
Rasmus Voolaid: Kaldma sai ka peaga löögile, aga selgelt üle.
19:07
Rasmus Voolaid: Põrkas pall korduvalt Richard Alandi värava ees, aga Pärnu õnneks lõi Ouattara lõpus palli taevasse.
19:08
Kristjan Remmelkoor:  Jakovlev mängis end paremalt äärelt keskele löögile, kuid põrutas üle.
19:09
Külastaja jasja kommentaar
lahe, et ülekanne laitmatult täätab
19:10
Kristjan Remmelkoor:  Wakui korneril oli Post peaga vahel, jätkupalli lõi Jakovlev terava nurga alt üle.
19:10
Rasmus Voolaid: Vaprus teenis umbes 25-30 meetri pealt karistuslöögi, aga Tõnis Vihmoja palli taha ei läinudki. Veensalu lõi, aga Liotti jaoks piisavalt pehme pall, et probleeme ei tekkinud. Mäletame ju, et kui viimati need meeskonnad kohtusid, siis lõi Vihmoja kuu ilusaima värava.
19:11
Kristjan Remmelkoor:  Peips sai tsenderdusele Kalevi kastis jala vahele, kuid ei tulnud korralikku lööki.
19:12
Rasmus Voolaid: Kaldma tegi Tutkile korralikult haiget, Marko Liiva fikseeris vea, aga kaarti ei andnud. Vedas mullu koondisedebüüdi teinud Kaldmal.
19:13
Rasmus Voolaid: Vihmoja, kes muu! Esimene tõsisem löök, karistusalast väljast läks Vihmoja löögile, saatis palli põrkega postikõrvale, aga Liotti võtab ära.
19:14
Rasmus Voolaid: Nüüd sai karistusalast löögile Paide kapten Frolov, aga Aland võtab ristnurgast ära. Supertõrje!
19:14
Kristjan Remmelkoor:  Kui tavaliselt on Kalevil alumist poolkaitsjat mänginud Wakui, siis täna mängib ta kõrgemal ja allpool ehitab Conte.
19:15
Kristjan Remmelkoor:  Koroljov püüdis karistusala joonelt tehtud löögi probleemideta.
19:16
Rasmus Voolaid: Nüüd pani Sõerde korraliku tsenderduse karistusalasse, Vihmoja läks ühega üritama, aga selgelt üle.
19:17
Rasmus Voolaid: Vaprus järjest lööb ja lööb. Nüüd Mark eemalt, aga Liotti jaoks taas pehme.
19:19
Kristjan Remmelkoor:  Elur jäi Kalevi karistusalasse liiga kauaks triblama ja Sakho võttis temalt lõpuks palli ära.
19:19
Kristjan Remmelkoor:  Järva proovis kaugelt, Nõmm püüdis.
19:20
Kasper Elissaar: Tervitused Lillekülast Eesti rahvusstaadionilt!
19:21
Kristjan Remmelkoor:  20. minutil oli ohtlik! Jakovlev sai kaitseliini taha läbisöödu ja proovis palliga Nõmmist mööduda, kuid väravavaht sai jala vahele.
19:21
Kasper Elissaar: Rahvas vaikselt koguneb. Kõik on suure mängu ootuses. Hetkel küll on tribüünid päris tühjad.
19:21
Külastaja Soccernet kommentaar
Rauno Alliku on juba mänguvalmis? Floral on teda hädasti hetkel vaja.
19:22
Kristjan Remmelkoor:  Järva andis karistusalasse söödu Sobtšenkole, kes ei tabanud normaalselt palli.
19:22
Kasper Elissaar: Alliku ei ole endiselt mänguvalmis. Aga kui koosseisudest rääkida, siis sellest, mida ennustasime, läks täppi 22/22.
19:24
Rasmus Voolaid: Pärnus on nüüd mäng Paide kätte läinud, aga midagi ohtlikku pole viimasel ajal suudetud tekitada.
19:26
Kristjan Remmelkoor:  Kalev on praegu päris hea surve peale pannud.
19:26
Kasper Elissaar: Mitte mänguvalmis olemise all pidasin seda, et veel Henn teda 90 minuti vormis ei arva olema. Aga jah, pingil ta on ja vajadusel valmis sekkuma. Samas näiteks Rimo Hunt, kes ka pingil, oli soojenduse ajal jooksuketsides.
19:29
Kasper Elissaar: Meeskonnad sammuvad Lillekülas väljakule.
19:29
Kristjan Remmelkoor:  Jakovlevi tsenderduse suunas Sobtšenko peaga edasi ja Matsunaga suunas selle omakorda väravast üle.
19:30
Külastaja Fuuu kommentaar
Hundil mingi terviserike või vigastus?
19:30
Kasper Elissaar: Hunt vigastas Kuressaares oma tagareit. Nädalavahetusel ei mänginud ja täna ka 100% veel ei ole, kuigi on pingil.
19:31
Rasmus Voolaid: Vahepeal näppas Sõerde Paide kaitsjatelt palli, aga sealt midagi ikkagi ei sündinud.
19:33
Kasper Elissaar: Flora pani palli mängu!
19:34
Kasper Elissaar: Liivak saab juba esimesel minutil kasti ja löögile, aga lõi mööda!
19:35
Rasmus Voolaid: Suhharovil nüüd väga hea koha pealt võimalik karistuslööki toimetada. Läks müüri alt madalalt tsenderdama/lööma, aga Tutk klaaris.
19:35
Külastaja Bababa kommentaar
Kas keegi teab, miks suurtes preemium liiga mängudes enam kastikohtunikke pole
19:36
Kasper Elissaar: Praegu tundub, et kastikohtunikud on teatud määral hääbuv nähtus. VAR jne.
19:36
Kristjan Remmelkoor:  Peips mängis kiirrünnakul Laurist mööda ja sai lähedalt löögile, Koroljov tegi hea tõrje.
19:37
Kalevi mäng on Kuressaare mängu järg, kus Kalev ei suuda vastase kaitset lahti murda. Tegu on küll kaitsjaga, kuid tunnen, kuidas Kalev Artjuninist puudust tunneb.
19:38
Külastaja Hah kommentaar
Eks eile nägime, millise imetlusväärse silmanägemisega need kastikohtunikud on :D
19:38
Rasmus Voolaid: Sõerde saab nüüd pikalt keskringis ravi ja ei aja end üles.
19:39
Kasper Elissaar: Flora on praegu alustanud selgelt paremini.
19:39
Kristjan Remmelkoor:  Järva purjetas osavalt karistusalasse, kuid tema palli võttis värava ees Nõmm vahelt.
19:40
Kasper Elissaar: Aga esimene üliohtlik olukord tuleb Kaljult, kelle poolt Liliu löögile läks ning Toom palli värava ette tõrjus. Kaitsja klaaris korneriks.
19:40
Külastaja sss kommentaar
kus artjunin? kas on tülis arbeitereriga? Kas kalev otsib uusi keskkaitseid?
19:40
Rasmus Voolaid: Nüüd võttis Tõnis Vihmoja karistuslöögi endale, aga selgelt üle. Paides tulid tema löögid oluliselt paremini välja.
19:40
Kasper Elissaar: HoiatusTumasjan sai juba esimese kaardi ka kätte keskväljal tehtud vea eest.
19:40
Kristjan Remmelkoor:  Artjunin sai paar mängu tagasi vigastada ja jälgib täna mängu tribüünilt.
19:43
Rasmus Voolaid: Paide tuli kolm kahe vastu, aga Iyede jättis õigel hetkel söötmata ja lõpuks mängis olukorra maha. Suurepärane võimalus.
19:43
Kristjan Remmelkoor:  Tulevik langeb väga madalale, Kalev kõigutab ümber karistusala, aga ei pääse läbi.
19:43
Kasper Elissaar: Kams näitas kiirust ja teenis nurgalöögi. Reginald blokeeris tema söödu.
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus44. minutil võttis mängu esimese kollase kaardi Teor.
19:44
Kasper Elissaar: Teleš lõi esimese palli välja ja jätkuolukorras väravavaht püüdis Vihmanni peaga tehtud suunamise.
19:45
Rasmus Voolaid: Hoiatus Ennist jäi mainimata mul Michael Lilanderi 37. minuti kollane kaart.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Üleminuteid ei tulnud ja avapoolaeg Kalevi kunstmuruväljakul lõppes seisuga 0:0.
19:46
Kasper Elissaar: Mäng on võrdsustunud ja käib otsimine.
19:46
Rasmus Voolaid: Üks üleminut Pärnus ja Paidel veel viimasel minutil nurgalöök.
19:46
Kasper Elissaar: Liivak sai löögile, aga mööda.
19:47
Kasper Elissaar: Beglaršivilile jäeti 20 peal viie meetri raadiuses tühja ruumi, mees läks löögile, aga mööda!
19:48
Rasmus Voolaid: Paide pani viimastel sekunditel veel mitu tsenderdust karistusalasse, aga Alandile suurt ohtu need ei kujutanud. Esimene poolaeg lõppes 0:0. Ka esimeses omavahelises mängus Paides lõppes avapoolaeg 0:0 viigiga, aga lõpuks 2:2. Loodame sama!
19:48
Kasper Elissaar: Subbotin läks nurgalöögist vist otse löögile, aga lõi palli värava katusele.
19:53
Külastaja Mhm kommentaar
Kommentaator ajas midagi sassi, ütles, et Liliu on mees kes otsustab mänge, no muidugi mitte!!! Selleks meheks ikka Joel Lindpere!
19:54
Kasper Elissaar: Pürg blokeeris Beglarišvili viielt meetrilt tehtud löögi!
19:56
Kasper Elissaar: Kuusk libistas väga ohtlikult Reginaldile jalgadesse, aga ei saa kaartigi.
Külastaja wtf kommentaar
mis vile see on? Kuusel jumala puhas kaart ju - küsimus värvis vaid...
20:00
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg Kalevi kunstmurul algas.
20:00
Rasmus Voolaid: Vahetus Paidel paneb end valmis Randin Rande, kes tuleb teiseks poolajaks Magnar Vainumäe asemel väljakule.
20:01
Rasmus Voolaid: Läks teine poolaeg ka Pärnus!
20:01
Kasper Elissaar: Flora tiirles Kalju kasti ümber, aga liiga ohtlikuks ei muututud.
20:01
Külastaja A kommentaar
Korgid ees, jalg üle palli, tundub väga selge punane.
20:01
Külastaja para krahv kommentaar
reginald poleks pidanud jalus kakerdama!
20:01
Kui ma õigesti mäletan, siis ei pea tald ees minnes pihta saamagi.....kaart peaks tulema igaljuhul siis
20:02
Kristjan Remmelkoor:  Kalev läks teise poolaja alguses kohe innukalt suruma, Džumadili kauglöök läks aga mööda.
20:03
Rasmus Voolaid: Teisel poolajal paistab Pärnus päike silma Vapruse väravavahile, esimesel kiusas see Liottit.
20:06
Rasmus Voolaid: Kaldma läks kauglööki proovima, aga ikka väga-väga selgelt üle. Peaaegu staadionilt välja, aga pallipoiste õnneks mitte.
20:07
Kasper Elissaar: Tarajev luges Terehhovile sõnad peale.
20:07
Kristjan Remmelkoor:  VäravWakui viib 52. minutil Kalevi 1:0 juhtima! Conte andis diagonaalpalli Järvale, kes murdis vasakult läbi, söötis värava ette ja Wakui lükkas lähedalt sisse.
20:08
Lp soccernet - päris tõsiselt palun teid pärast mängu päring esitada ja kirjutada sellest, et milline oli kohtuniku nägemus Kuuski veast. Iga teadaoleva reegli järgi peaks sealt kaart tulema, aga Tohver teeb mingi sellise vile???
20:08
Kalevi nõrgim mängija on raudselt Džumadil - talle tuleb suvel kindlasti asendus leida. Peale selle tuleks Kalevil hankida endale ründesse enam-vähemgi pikk ründaja, kes suudaks peaga mängida. Halenaljakas vaadata, kuidas Kalev jätkuvalt chipi-stiilis õhupalle Yakovlevi peale paneb.
20:08
Kasper Elissaar: Tarajev on kohtunik ja kohtunikud ise oma otsuseid ei või kommenteerida.
20:09
Kasper Elissaar: VäravKalju läheb juhtima! Vlasi Sinjavski!
20:10
Külastaja ka kommentaar
Isegi päike on Pärnu vastu. Peagi saadab Paide väljakule vanameistri Neemelo, kes teeb 1-0 ära. Mis jama selle Palatuga on, et Zelinski teda ei kasuta? Ka kogemustega vanameister, kel ajud peas.
20:11
Kasper Elissaar: 39. minutil mängis Kirss kastis Aloe ja Dmitrijevi üle, söötis värava ette, kust Sinjavski palli kerge vaevaga tagumisse nurka suunas.
20:11
Miks mitte teha MLS stiilis iganädalane review soccerneti poolt kohtunike otsustest
20:11
kuule ''wtf'' enne kui sa siia kaebama tuled, siis palun tee endale selgeks kes on kohtunik ;)
20:11
vabandust - Uno käest uurige siis :)
20:12
Kasper Elissaar: Kamsi karistuslöögist antud tsenderdus lendas posti kõrval mööda.
20:12
Kasper Elissaar: Kalju fännidel on laul Tallinna hooradest lahti.
20:12
Külastaja karl kommentaar
Mait Toom see hooaeg ikka halb olnud, eesti tip klubi varavaht peaks sellise olukorra ikka ära tõrjuma.
20:13
Rasmus Voolaid: Paide hoiab pikalt Pärnu karistusalas ja selle lähistel palli, aga lõputeravus on puudu. Aland teisel poolajal väga palju pildis pole olnud.
20:13
Kasper Elissaar: Lililu karistuslöök lendas vastu müüri.
20:13
Rasmus Voolaid: Värav SÕNUSIN ÄRA! MARTIN KASE SUHHAROVI NURGALÖÖGI JÄREL PEAGA!
20:14
Kalju fännina on rõõm näha, et Sinjavski saab Masitsevi asemel pidevalt põllule!
20:14
Rasmus Voolaid: Villota kleepis end Kase külge, aga Paide kaitsjal oli rammu oluliselt rohkem. Viiekastijoonelt peaga. Klassika.
20:15
Rasmus Voolaid: Vapruse esimeseks vastukäiguks julgen ennustada täna 17. sünnipäeva tähistava Ronaldo Tiismaa.
20:15
Kristjan Remmelkoor:  Jakovlev lükkas palli väravasse, aga oli suluseisus.
20:16
Rasmus Voolaid: Yao mängiti karistusalasse vabaks, tsenderdus värava ette, aga natuke kaugele jäi Iyedest.
20:17
Rasmus Voolaid: Vahetus Yao pärast seda tsenderdust enam väljakule jalga ei tõstnudki ja jäi auti. Tema asemele tuli 61. minutil Henri Hanson.
20:17
Kasper Elissaar: Sinjavski otsis ristnurka, aga Toom tõi hüppega palli ära!
20:18
Kasper Elissaar: Tumasjan läks 35 meetri pealt karistuslöögist otse proovima, aga saatis palli tribüüni kolmandale tasandile.
20:18
Kasper Elissaar: Esimene poolaeg on lõppenud Kalju 1:0 võiduga!
20:19
Kasper Elissaar: Võimalusi oli mõlemal poolel, kohati oli Flora isegi aktiivsem, aga Kalju on paremini löögile saanud ja eduseis teenitud.
20:20
Rasmus Voolaid: Värav TÕNIS VIHMOJA, LOOGILINE!
20:21
Kristjan Remmelkoor:  Tuleviku korner oli päris ohtlik, aga lõpuks Laur klaaris.
20:21
Rasmus Voolaid: 65. minutil sai esimest korda kerge konksu järel proovida Kristofer Kaasik, Liotti tõrjub. Siis lõi Sõerde, aga Ouattara võtab joonelt ära. Vihmojale löögile aga enam keegi end ette ei suutnud sättida.
20:21
Külastaja .. kommentaar
Kui palju saab õnne olla, kui pall põrkab peale lööki 2 korda oma mängijatele, uskumatu..
20:21
Külastaja Camron kommentaar
Tüüpidel oli kokku lepitud millise 10 minuti sees peab seis 1:0 igas mängus olema! :D
20:21
Kristjan Remmelkoor: Vahetus67. minutil Kalevi esimene vahetus: Dzumadil välja, Wahl sisse.
20:22
Võimalusi oli mõlemal poolel, kohati oli Flora isegi aktiivsem, aga Kalju on paremini löögile saanud ja eduseis teenitud. Lisaks on kohtunik ka Florat hoidnud :D
20:22
Külastaja to .. kommentaar
See on selline täiesti tavaline olukord, kui sul on mingil mängul panused peal. Tere tulemast!
20:22
20:23
Rasmus Voolaid: Iyede laiutab vasakul äärel käsi, et kuhu tal sööta on. Lõpuks leidis Rande ning Vapruse väravavaht Aland teeb väga hea tõrje!
20:24
Rasmus Voolaid: Vahetus 68. minutil tuleb valge peapaelaga Tarmo Neemelo Sören Kaldma asemel platsile.
20:24
Rasmus Voolaid: Rande võtab nüüd ilmselt Kaldma koha ning Neemelo läheb ette.
20:25
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus70. minutil saab Peips kollase kaardi ja peab järgmise mängu vahele jätma. Kaardi sai ta selle eest, et avaldas rahulolematust, kuna talle võitluses Sakhoga viga vilistati.
20:25
Viimasel hetkel panin Vihmoja pingile ja Vainumäe platsile....
20:26
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus71. minutil kollane Sobtšenkole, kes keskväljal vea tegi.
20:27
Kristjan Remmelkoor:  Värav72. minutil Elur viigistab!
20:27
Rasmus Voolaid: Paide on oluliselt aktiivsem, aga nagu vanasõnagi ütleb, siis parem targalt seista kui lollilt joosta. Vapruse jaoks on laias laastus ikkagi asjad kontrolli all.
20:28
Kristjan Remmelkoor:  Post sai pika söödu karistusalasse ja andis omakorda lühikese söödu värava ette, kus Elur palli Koroljovi eest ära napsas ja terava nurga alt võrku pani.
20:28
Rasmus Voolaid: Vahetus 73. Pikalt oli sünnipäevalaps Ronaldo Tiismaa platsi kõrval valmis ja nüüd ta lõpuks tuleb. Enne väravat plaaniti välja võtta Magnus Villota, aga nüüd siiski ründaja Karl Anton Sõerde.
20:30
Rasmus Voolaid: RICHARD ALAND! MIDA TÕRJET!
20:31
Rasmus Voolaid: Lilander lükkas hea püstsöödu Hansonile, kes leidis värava ees täiesti vabana seisnud Neemelo, aga mõnelt meetrilt leiab vanameister Alandi üles!
20:32
Kristjan Remmelkoor:  Raudsepa tsenderdusest sai Järva jalaga hästi löögile, kuid lõi mööda.
20:32
Kasper Elissaar: Teine poolaeg Lillekülas! Vahetusi ei ole.
20:33
Rasmus Voolaid: Hanson vana pärnakana pani palli ristnurka, aga võrku pall ei lenda!
20:35
Rasmus Voolaid: Hanson taas üritab, aga Alandilt jällegi hea tõrje!
20:35
Kristjan Remmelkoor:  Järva triblas vasakul äärel kolmest mehest mööda ja söötis värava alla. Jakovlevi löök jäi pehmeks ja Nõmm tõrjus.
20:35
Rasmus Voolaid: Kümmekond minutit minna, Paide surub täiega.
20:36
Kasper Elissaar: Flora ei löö ära! Beglarišvili leidis imelise läbisööduga Liivaku, kes murdis kasti jätkas söödu tagasi grusiinile, kes veidi puterdas ja Teleš sai lõpuks vahele.
20:37
Kristjan Remmelkoor:  Sobtšenkol supervõimalus, sai Jakovlevilt söödu ja pääses 10 meetrilt löögile, kuid tulistas üle.
20:39
Rasmus Voolaid: Neemelol oli nüüd see kuldne võimalus, kui Turi kaarpalli peaga lööma pääses, aga paneb mööda!
20:39
Kasper Elissaar: Teleš püüdis Liivaku löögi! Kamsilt imeline sööt mõne meetri peale, kust Liivak ei suutnud palli võrku panna.
20:39
Kristjan Remmelkoor:  Värav84. minutil läheb Tulevik 2:1 juhtima! Peips andis kontrarünnakul söödu ja Loigo lõi palli Koroljovi jala alt sisse!
20:39
Kas Arbeiter hakkab astuma?
20:40
Rasmus Voolaid: Vahetus 84. Tutk välja, Uku Kõrre platsile.
20:41
Rasmus Voolaid: 85. minutil äratati Vapruse fännid üles, aga lõpuks pani Kaasik kindlalt palli üle ja mööda.
20:41
Kasper Elissaar: Liliu proovis kääre ja veel sai keegi palli suunata seejärel, aga Toom püüdis vaevata.
20:42
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus87. minutil Kalevi teine vahetus: Sobtšenko välja, Paal sisse.
20:42
Kasper Elissaar: VahetusVolkov vahetab Tumasjani puhkama.
20:43
Rasmus Voolaid: Marko Liiva annab Frolovi kahjuks vea ja Paide kapten ei saa absoluutselt aru, mille eest. Vaprusele nüüd võimalus võiduväravat otsida.
20:44
Kasper Elissaar: Teleš püüdis Zaka karistuslöögist antud tsenderduse.
20:44
Rasmus Voolaid: Ei tulnud midagi, Pärnus 88 minutit mängitud ja seis jätkuvalt 1:1.
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Wakui lõi 90. minutil kääre, aga läks valeltpoolt küljevõrku!
20:45
Kasper Elissaar: VäravLiivak viigistab seisu!
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Kalev - Tulevik mängule lisati 2 minutit.
20:46
Ilusti mängitud viigivärav
20:46
Liivak ainult tap inne suudabki
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus90+2. ehk viimasel minutil Tuleviku esimene vahetus: Peips välja, Arlet Hunt sisse.
20:46
Kasper Elissaar: Kams tsenderdas, Saliste jätkas keskele, Poom suunas edasi ja Liivak viie meetri pealt nurka.
20:47
Kristjan Remmelkoor:  Matsunaga tsenderdusest tegi Laur pealöögi, kuid see jäi hädiseks.
20:47
Rasmus Voolaid: Kolm lisaminutit anti, üks mängitud. Neemelo sai karistusalasse jooksma, aga Villota päästab.
20:48
Kristjan Remmelkoor:  Lõpuvile! Tulevik võttis teise 2:1 võidu järjest, alistades võõrsil kaotusseisust Kalevi.
20:49
Rasmus Voolaid: Viimane võimalus Paidel. Suhharov palli taga.
20:49
Kasper Elissaar: VäravVolkov lõi meetri pealt Kalju ette!
20:49
Rasmus Voolaid: Võis oodata tsenderdust, aga tuli pealelöök. Kindlalt üle ja mäng Pärnus lõppebki 1:1 viigiga!
20:50
Kasper Elissaar: VALE! Liliu ikka skooris! Vaatasin valesti. Subbotin söötis, Liliu lõi meetri pealt.
20:51
Kasper Elissaar: Kuusk ja Toom ei suutnud kahepeale ära jagada, et kes peaks pallile minema, kes meest vaatama. Kuusk oleks pidanud meest vaatama ja Toom pallile minema.
20:52
Kasper Elissaar: Penalti Florale!
20:53
Kasper Elissaar: Pürg tiris Liivakut käest ja lõi jalgadesse. Õige otsus.
20:53
Kasper Elissaar: VäravUuesti viik! Beglarišvili lõi palli keskele lati alla, Teleš hüppas nurka.