Reede, 4. mai 2018
18:56
Kasper Elissaar: Tervitus vutisõpradele!
18:58
Kasper Elissaar: Koosseisud on uudises - nagu juba varem teada oli, siis puudujaid on palju. Vähemalt esialgne info ütleb, et Trans mängib täna olukorrast tulenevalt nelja kaitsjaga. Eks aeg selgitab.
18:59
Külastaja realist kommentaar
Kas Kotenko on ainus Transi pallur kes Tallinnas elab ?!?
18:59
Kasper Elissaar: Pead ei julge anda.
19:01
Kasper Elissaar: Täna helesinises mängiv Kuressaare pani palli mängu!
19:03
Külastaja asd123 kommentaar
Kes täna Transi juhendab? Konstantin?
19:04
Kasper Elissaar: Treenerina on protokollis Irie nimi. On ta varem näiteks aastalõputurniiril Transi juhendanud.
19:08
Kasper Elissaar: Trans on alustanud oodatult veidi paremini.
19:09
Kasper Elissaar: Paar-kolm korda on juba Trans proovinud ka, aga viimase näitena lendas Prošini löök väravast mööda.
19:11
Külastaja mdsv kommentaar
kas trans on ikka kunstmurul
19:11
Kasper Elissaar: Jah, Narvas mängitakse kunstmurul.
19:12
miks
19:12
Kasper Elissaar: Sest naturaalmuru pole veel nii hea kvaliteediga.
19:13
ag paides ju ka pole
19:13
Kasper Elissaar: Ju siis Narvas on veel hullem. Oli talv seal oluliselt krõbedam ka kui näiteks Tallinnas.
19:14
Kasper Elissaar: HoiatusKarmo Paju saab 13. minutil keskväljal tehtud vea eest hoiatada.
19:15
Kasper Elissaar: Golovljov lasi terava tsenderduse värava eest läbi ja Trans saab korneri.
19:15
Kasper Elissaar: Nurgalöögist ei tulnud midagi.
19:15
Kasper Elissaar: Kure läks kontrasse, Suursaar leidis hea sööduga Lahe, kes natuke kiirustas löögiga ja virutas palli väravast mööda.
19:16
võib olla jah
19:17
Kasper Elissaar: Dante sai uuest kornerist löögile, aga Grigorevski jäi suluseisu ja Paplavskis tõrjus ka.
19:18
Kasper Elissaar: Barkov sai peaga löögile, aga lõi üle.
19:19
Kasper Elissaar: Golovljov sai kastis nüüd täitsa vabana löögile, aga suunas palli kuue meetri pealt peaga tagapostist mööda!
19:20
Kasper Elissaar: Kodumeeskond omab sulaselget initsiatiivi.
19:22
Kasper Elissaar: Laht teenis nüüd Kurele nurgalöögi.
19:23
Kasper Elissaar: Lahe tsenerdus oli ebatavaliselt kehv.
19:26
Kasper Elissaar: Kotenkolt super sekkumine! Pruul riputas karistuslöögist palli Lahele, kes sai täiesti uhkes üksinduses löögile, aga Kotenko tuli õigel ajal vastu ja püüdis. Kure parim moment.
19:28
Kasper Elissaar: VäravOi mis kala Kurelt! Barkov viib Transi 27. minutil juhtima!
19:28
Kasper Elissaar: Paplavskis tuli vastu, aga palli asemel võttis maha hoopis oma kaitsja Pruuli ja Barkov lükkas palli tühja. Väravasöödu osas ei tea praegu öelda.
19:35
Kasper Elissaar: Nüüd oli Paplavskis hea! Standardi järel tuli mehel kaks tõrjet järjest teha. Väga lähedal oli teine.
19:36
Kasper Elissaar:  Kõigepealt lõi Barkov peaga ja siis Tamberg jalaga. Tamberg ei tabanud hästi ootamatus olukorras.
19:39
Kasper Elissaar: Sander Laht on maha istuma jäänud. Väga halb asi, kui siit nüüd tema viga sai. Kas tõmbas tagareie ära? Jah. Küsis vahetust juba. Ai-ai-ai. Väga valus löök saarlastele.
19:40
Kasper Elissaar: Kuressaarel on tänavu ikka meeletult probleeme vigastustega. Ja just mängudes saadakse neid.
19:41
Kasper Elissaar: Plotnikov sai peaga löögile, aga mööda.
19:43
Kasper Elissaar: Vahetus42. minutil saab Georg-Ander Sild platsile. Laht lahkus juba varem.
19:46
Kasper Elissaar: Prošinilt hea löök etteposti, aga Paplavskis tõrjus!
19:46
Kasper Elissaar: Värav45+1. lööb Barkov olukorra lõpuks 2:0!
19:48
Kasper Elissaar: Pall jäi värava ette lahti, meeletu segadus oli seal, Golovljov lükkas palli Barkovile, kes virutas palli sisse.
19:48
Kasper Elissaar: HoiatusPaplavskis rääkis omale kollase kaardi ka välja. Nõudsid suluseisu ja võis täitsa olla ka.
19:49
Kasper Elissaar: Esimene poolaeg on lõppenud!
19:49
Külastaja R. kommentaar
Kas seal võis äkki suluseis olla? Barkov oli pikali maas, kaitsjad liikusid kuid Barkov jäi kohale.. tõusis ja lõi. Tundus küll et võis isegi olla kaitsjatest eespool.
19:49
Kasper Elissaar: Mulle tundus, et oli.
19:50
Kasper Elissaar: Kuressaare mehed käskisid äärekohtunikul nokamütsi pähe panna, kui päikese pärast olukorda ei näe.
19:51
Külastaja oli kommentaar
kindlalt oli sulg
20:02
Kasper Elissaar: Kordus tundus paljastavat jah, et oli selge suluseis.
20:02
Kasper Elissaar: Teine poolaeg!
20:04
Külastaja Hyrax kommentaar
Oli jep sulg. Jalgpalli paratamatu osa on kohtuniku roll mängude otsustamises. VAR-iga on vähem asju muidugi ilmselt, aga sellegi poolest jääb osaks mängu juures.
20:04
Külastaja asjaijs kommentaar
olles ise kohtunik, siis reeglina kui kaitsjad liiguvad ettepoole kui vastase ründaja ja ründaja on aktiivne rünnakul, siis see on suluseis
20:04
Kasper Elissaar: Barkov sahistas nüüd võrku, aga oli suluseisus. Seekord tõusis ka lipp.
20:07
Kasper Elissaar: Golovljov tulistas posti!
20:10
Kasper Elissaar: Zakarljuka läks kannaga löögile, aga blokeeriti. Trans domineerib selgelt.
20:12
Kasper Elissaar: Kure sai kastis löögile, aga väga mööda.
20:14
Kasper Elissaar: Paju sai viimase hoiatuse. On tal kaart all. Lendas Zakarljukale käsi ees selga.
20:19
Kasper Elissaar: Valmas proovis lüüa, aga ei midagi ohtlikku.
20:24
Kasper Elissaar: Paplavskis tõrjus Prošini löögi!
20:28
Kasper Elissaar: Trans otsib meeletult oma kolmandat, aga veel ei leia.
20:29
Kasper Elissaar: Vahetus71. minutil saab Maarek Suursaar puhkama ja Rasmus Saar naaseb vigastuspausilt. Nüüd pole ühtegi puhtakujulist ründajat saarlastel platsil.
20:29
Kasper Elissaar: Plotnikov lõi 13 meetri pealt üle.
20:30
Kasper Elissaar: Valmas ergutas: "Davai-davai, keskendume!"
20:31
Kasper Elissaar: Valmas tegi nüüd ise musta puute ja Golovljov sai väravavahiga vastamisi, aga Paplavskis tõrjus!
20:36
Kasper Elissaar: VahetusGrigorevski tuleb 79. minutil puhkama ja Mihhailov sisse.
20:37
Kus Stern on? Polnud isegi puudujaks märgitud.
20:37
Kasper Elissaar: Küsisin puudujate kohta, teda ei mainitud ehk praegu ei oska öelda.
20:38
Kasper Elissaar: Paplavskis püüdis Plotnikovi ebaõnnestunud löögi.
20:39
Kasper Elissaar: Vinter sai löögile standardi järel, aga kaitsjad blokeerisid.
20:42
Kasper Elissaar: Zakarljuka lõi palli üle staadioniaia!
20:45
Kasper Elissaar: 123 pealtvaatajat täna Narvas.
20:46
Kasper Elissaar: Paplavskis tõrjus Plotnikovi löögi, seejärel tegi Transi mees vea, pall löödi ikkagi võrku, aga see ei loe.
20:48
Kasper Elissaar: Üks üleminut.
20:48
Kasper Elissaar: Tanel Tamberg teenib veel penalti!
20:49
Kasper Elissaar:  Valmas pani puusa vastu, aga Tamberg tõmbas jalad väga osavalt kõhu alla enne kukkumist juba. Aitas kõvasti kaasa oma kukkumisele.
20:49
Kasper Elissaar: VäravProšin lõi kindlalt lati alla, Paplavskis hüppas nurka, 3:0 ja mäng läbi!