Laupäev, 5. mai 2018
12:56
Meinhard Pulk: Tere päevast! Premium liiga 13. voor on paari minuti pärast jätkumas.
13:00
Meinhard Pulk: Koosseisudest: Kalevi poolt ei kuulu pingilegi keskkaitsja Sandro Embalo, mis tähendab, et keskkaitseduo moodustavad Kaspar Laur ja vigastusest naasnud Artjom Artjunin. Esmakordselt pääses tänavusel hooajal Premium liigas pingile Esiliigas kaks väravat löönud 18-aastane ründaja Brandon Bachmann.
Flora poolt on aga algkoosseisu lülitatud Jürgen Lorenz ja Mihkel Ainsalu, kes on pingile jätnud vastavalt Märten Kuuse ja Markus Poomi.
13:00
Meinhard Pulk: Kalev pani palli mängu!
13:02
Meinhard Pulk: Embalo jättis tänasest mängust eemale siis haigus.
13:04
Meinhard Pulk: Väga hea võimalus 3. minutil Kalevil! Sobtšenko teeb ääres kaitsjale ära ning Järva söödu järel ei suuda värava ees Jakovlev palli raamidesse suunata.
13:07
Meinhard Pulk:  Hoiatus 7. Äsja Beglarišvili vea järel haiget saanud Conte tegi seejärel Herolile vea ja sai mängu esimese kollase kaardi.
13:10
Külastaja õiguseeest kommentaar
Sama tegu eest Beglarašvili hoiatatakse aga Conte kohe kardi
13:12
Meinhard Pulk:  Hoiatus 12. Wakui võtab Dmitrijevi maha ja Florale karistusala kaare seest karistuslöök!
13:12
Külastaja Hipper kommentaar
Gulliver keskväljal: 2x japs ja guinea mees vs Zaka ja Sanja....ja noh siis Ainsalu Gulliverina
13:12
Külastaja Asd kommentaar
Rääbis juba rannas päevitamas et koosseisus pole ?
13:12
13:12
Ja selle jutu peale võtis guinea mees Ainsalu eest peapalli :D
13:13
Meinhard Pulk:  Kams keerutab, kuid napilt üle ristnurga!
13:13
Meinhard Pulk: Aga Kalevil on siis juba kaks keskväljameest saanud kollase.
13:16
Meinhard Pulk: ALEKSANDR DMITRIJEV!
13:16
Meinhard Pulk: 20-meetrilt ülepuusalöök latti! Pall põrkub veel väravajoone lähistele, kuid joont ei ületa!
13:16
mõni minuti pärast ootame ka penalt
13:17
Meinhard Pulk:  Päris üle puusa ei olnud, aga võimas löök siiski!
13:19
Külastaja green kommentaar
conte sai kaardi selle eest, et tegi tagasi, saage ikka mängu loomusest aru
13:19
Meinhard Pulk:  Kalev mängis karistuslöögi Flora jaoks ootamatult kiiresti lahti, kuid Sobtšenko löök karistusalas ebaõnnestus.
13:21
Meinhard Pulk: Kui natukene konkreetsemalt mängijatest rääkida, siis on näha, et Ainsalu jaoks on tegu hooaja esimese Premium liiga mänguga algkoosseisus. Üpris suures hädas on ta esimese 20 minuti jooksul keskväljal olnud.
13:21
kalevit tulebki varakult kaartidega rahustada, muidu saavad vastased vigastada varsti
13:22
Meinhard Pulk:  Toom lööb Lorenzi tagasisöödust sisuliselt pallist mööda ja pall veerebki üle otsajoone nurgalöögiks!
13:23
Külastaja Gaga kommentaar
See on alguse põhjal jälle see mäng, mida vaadates ma mõtlen, et kuidas kurat Kalev tabelis nii madalal on
13:24
Meinhard Pulk:  Hoiatus 24. Kams võtab kaitseliini seljataha pääsemas olnud Jakovlevi vahetult enne karistusalla jõudmist maha. Kalevile heast kohast karistuslöök, Kamsile kollane!
13:25
Meinhard Pulk:  Värav 25. Kaspar Laur!
13:26
Meinhard Pulk: Wakui karistuslöök ja järgnenud tsenderdus ebaõnnestuvad täielikult, kuid lõpuks saab Jakovlev palli otsajoone juurest värava ette sööda ning Laur lööb palli võrku ära!
13:26
Kas Kalev võiks pretendeerida liiga lühimale põhikoosseisule?
13:27
Külastaja saabas kommentaar
Mnjah, Kalju vastu määrati samast kohast penalti.
13:27
Meinhard Pulk:  Sobtšenko võis veel enne Lauri jala pallile pihta saada. Seega on söötja veel küsimärgi all.
13:30
Raudsepp on 170cm, laur tundis oma 30cm pikem küll, Artjunin ei tundunud ta kõrval kaa väga pikk, kuigi on 190cm.
13:30
Külastaja krt nah kommentaar
sobtšenko viimane sööt ei kannata ikka kriitikat, kui aega on. kaks olukorda ära käkkinud
13:31
Külastaja . kommentaar
Lorenz ikkka ei ole päris see...Miks Kuusk pingil?
13:31
Külastaja tegija kommentaar
Raudsepp on 173 cm :D
13:31
Meinhard Pulk: Floral on päris rasked kuu tulemas ees - eks on vaja veidi rohkem roteerida.
13:34
Meinhard Pulk: Wakui nurgalöögile saab esimesena pea vahele Laur ning seejärel proovis üks Kalevi mängija paari meetri pealt väga akrobaatilist sooritust, kuid raamidest läks pall valgusaastate kaugusele.
13:34
väga arusaamatu roteerimine, kalev ei hakka ju pikka palli peksma kasti
13:34
Külastaja das.hf kommentaar
Sellest mängust küll aru ei saa, et meeskond, kes juhib on eelviimane ja meeskond, kes kaotab on kolmas.
13:37
Meinhard Pulk:  Veel üks lõbusam hetk - peakohtunik Mart Martin pani korraks taguotsa vastu Kalevi kunstmuruväljakut.
13:38
Meinhard Pulk: Flora enda mäng on väga liimist lahti. Rünnakul on teineteise mõistmisega pidevalt raskusi ja viimasel kolmandikul midagi ohtlikku ei suudeta korraldada.
13:41
Meinhard Pulk:  Värav Madis Vihmann, kes muu!
13:42
Meinhard Pulk: 41. Beglarišvili nurgalöögi jätkab Aloe otse Vihmanni pea peale, kes paari meetri pealt ei eksi! Keskkaitsja hooaja viies värav on tõsiasi.
13:43
Tundub, et Vihmann peakski Floral ründes mängima. Kasti tsenderdusi vaja lahmida ja mees paneb kõik võrku ära
13:44
Meinhard Pulk: Kalev mängib 30-35 meetri pealt karistuslöögi taas väga ootamatult lahti ning Jakovlevi madala söödu klaarivad Flora kaitsjad nurgalöögiks.
13:44
Meinhard Pulk:  Hoiatus 44. Mängu neljas kollane kaart - Andre Järva tegi arusaamatus kohas vea.
13:46
Külastaja urmar kommentaar
Järva lõi pärast vilet palli, pakuks rahulolematust teos
13:48
Meinhard Pulk: Kalevil oli esimese poolaja lõpus veel suur võimalus skoorida! Wakui imelise läbisöödu järel pääseb Jakovlev kaitseliini seljataha, Toom ei suuda püütavat palli püüda ning värava ees ei suuda Järva pallini esimesena jõuda!
13:48
Oleks pidanud äkki hoopis Toomi roteerima, tundub täna hajevil ja ebakindel
13:48
Meinhard Pulk:  Aga oleme tagasi umbes 15 minuti pärast.
13:49
Toomi vorm tundub vilets olevat. Eelmisel aastal tassis ta Florat mitmes olulises mängus ja tegi supertõrjeid.
14:01
Meinhard Pulk:  Teine poolaeg käib! Vahetusi tehtud pole.
14:02
Meinhard Pulk: Beglarišvili karistuslöögi järel maandus pall Lorenzi jalal, kuid Wakui päästis Kalevi väravajoonelt!
14:02
Conte nagu ei mäletaks, et tal kaart all....jätkab agressiivselt
14:04
Meinhard Pulk:  Sai veidi olukorda faktiliselt veidi ebatäpselt kirjeldatud - Lorenzi pealöök maandus Liivaku jalal ning tema löök oli raamide vahele suundumas.
14:07
Meinhard Pulk:  Flora on riietusruumist selgelt teravamalt väljunud!
14:08
Meinhard Pulk: Kamsilt nurgalöögi lähistelt terav sööt, Liivak saab esiposti juurest suunata, kuid Koroljov on valvel!
14:11
Meinhard Pulk: 56 minutit mänginud ning kõik need teise poolaja 11 minutit on kulgenud täielikult Flora surve all.
14:16
Meinhard Pulk:  Vahetus Mängu esimene vahetus. 62. minutil tuleb Herol välja, Alliku sisse.
14:19
Meinhard Pulk:  Mäng on viimasel kümnel minutil veidi märgatavamalt võrdsustunud.
14:21
Meinhard Pulk: Alliku teenis karistusala joone pealt trahvilöögi.
14:21
no tra sobtšenko
14:21
Meinhard Pulk: Beglarišvili keerutab karistuslöögist palli 67. minutil latti!
14:22
Meinhard Pulk: Hoiatus Vahetus  67. minutil saab Liivak kollase ja kohe võetakse ta ka Erik Sorga vastu välja.
14:24
Külastaja njaa kommentaar
Liivak oskab ainult 5 meetri pealt tühja värava lüüa.
14:25
Meinhard Pulk: Värav 70. Flora saab teise värava kätte! Beglarišvili!
14:25
Meinhard Pulk: Paremalt äärelt pisike segadus ja lõpuks saab Beglarišvili karistusalas palli ning grusiin lööb palli kindlalt esimese posti kõrvale!
14:25
Külastaja asd kommentaar
zakazakazaka
14:25
loata väljakult lahkumine on ju kollane? mart?
14:25
tundus, et Zaka jooksis vale naise juurde
14:26
Meinhard Pulk:  Ning paistis tõepoolest, et Beglarišvilile jäeti väravatähistuse tõttu kollane kaart andmata.
14:26
Meinhard Pulk: Aga söödupunktid peaks kirja saama Gert Kams.
14:27
Meinhard Pulk: HoiatusEemaldamine72. minutil teeb Conte karistusalas Allikule penalti, saab teise kollase kaardi ja Florale penalti!
14:28
Meinhard Pulk: Värav  Beglarišvili panenkatab palli keskele! Kaunis penalti! 3:1!
14:31
Meinhard Pulk:  Alliku ja Beglarišvili mängivad geniaalselt seina ja Alliku virutab palli otse õhust latti!
14:32
Meinhard Pulk:  Vahetus 77. Vahetusi: Ainsalu välja, Poom sisse. Järva välja, Freddie Heinmaa sisse
14:33
kolm sellist pommi latti, ilmselt Pr. liiga rekord ühes mängus
14:35
Meinhard Pulk:  Beglarišvili oli lähedal hooaja ühele kauneimale väravale!
14:35
Meinhard Pulk:  Proovis 20-meetrilt tšippida palli lati alla, kuid Koroljov suutis palli hädaga üle lati lükata!
14:36
Meinhard Pulk:  Vahetus 81. Wahl sisse, Jakovlev välja.
14:36
Meinhard Pulk:  281 pealtvaatajat mängu vaatamas. Kalevi selle hooaja rekord on 295.
14:41
Meinhard Pulk: Päris rahulikuks on mäng jäänud.
14:45
kalevi puhul pole vastasel erilist vahet, kas tulevik või flora, ikka esmalt juhtima ja siis kaotus