Laupäev, 5. mai 2018
16:01
Kristjan Remmelkoor:  Tere päevast, mäng on alanud! Mängu vahendab teile Rasmus, aga tal hetkel väikesed tehnilised probleemid, varsti peaks kõik korras olema.
16:02
Kristjan Remmelkoor:  Kolm minutit on mängitud, midagi olulist pole juhtunud.
16:03
Rasmus Voolaid: Nonii, nüüd lõpuks probleemid seljatatud. Levadia on aktiivsem pool olnud ja esimene nurgalöök.
16:03
Rasmus Voolaid: Andrejev sai korneri järel peaga löögile, aga napilt tagapostist mööda.
16:05
Rasmus Voolaid: Uus nurgalöök, nüüd sai Podholjuzin lööma ja teenis veel ühe nurga. Levadia tahab siin kiirelt asjad ära otsustada.
16:06
Rasmus Voolaid: Aga nüüd siis algkoosseisudest ka: Levadial täpselt null üllatust. Mängukeelu all olevat Jevgeni Harinit asendab oodatult Gando. Tulevikul on siiski terve Martin Allik ja pingile jäi Roger Teor.
16:08
Rasmus Voolaid: Värav NIKITA ANDREJEV VIIB LEVADIA ETTE!
16:10
Rasmus Voolaid: Jürgenson pani paremalt äärelt poolmadala tsenderduse, Svraka suutis selle kuidagi edasi suunata ja Andrejev pani postipõrkest palli väravasse. Kümnendal minutil juhtus see kõik.
16:12
Rasmus Voolaid: Gando tõi kandikul palli Andrejevile kohale, aga Nikita paneb selle täiesti vaba olles üle lati!
16:14
Rasmus Voolaid: MIS JUST JUHTUS?! Nõmm küpsetas korralikult, aga Debelko pealöök veeres napilt postist mööda.
16:15
Rasmus Voolaid: 16 minutit mängitud ja Viljandi pole praktiliselt Levadia poolele veel saanudki.
16:18
Külastaja Kes? kommentaar
Siis värava lõi, Andrejev või Debelko, ülevalpool kirjas et debelko..
16:18
Rasmus Voolaid: Andrejev.
16:19
Rasmus Voolaid: 20 minutit mängitud ja Lepmets vist pole veel palli puudutada saanud.
16:20
Rasmus Voolaid: Roosnupp hoiab oma seljast kinni ja arstid on väljakul.
16:21
Rasmus Voolaid: Levadial on äärtega praegu nii kehvalt, et nooruke Devid Lehter on esimest korda Premium liiga pingile toodud. Vigastatud on Marin ja Nesterov, kaartidega väljas Harin. Roosnupp aga jätkab!
16:24
Rasmus Voolaid: Gando proovis väga efektselt ääre pealt ühe puutega peale lüüa, aga lendas küljevõrku.
16:27
Rasmus Voolaid: Värav LIHTNE! GANDO TSENDERDAB JA DEBELKO PANEB PEAGA TAGAPOSTIST TEISE!
16:27
Rasmus Voolaid: Debelko kasvatas oma konto üheksa peale.
16:29
Rasmus Voolaid: Kas Lepmetsa esimene pallipuude? Dudarev tõi praegu tagant läbi. 30 minutit ja 15 sekundit mängitud.
16:32
Rasmus Voolaid: Kas vigastusega kimpus olnud Alliku mäng on taas mängitud? Viskab end keset väljakut murule pikali.
16:35
Rasmus Voolaid: Allik on väljakul edasi, aga liiga mugavalt ta end ei tunne. Pinge on mängust täiesti kadunud.
16:35
Külastaja pink kommentaar
Kes tulevikku pingil juhendab, sest oli juttu et Paavo ka lahkub?
16:36
Rasmus Voolaid: President Raiko Mutle.
16:38
Rasmus Voolaid: Allikuga on ikkagi korras!
16:38
Rasmus Voolaid: Vahetus 40. minutil lonkab Allik ära ja Roger Teor tuleb platsile.
16:38
Külastaja Pink kommentaar
Kust kuulsid et Paavo ka lahkub?
16:41
Rasmus Voolaid: Värav ROMAN DEBELKO LÖÖB KOLMANDA!
16:42
Rasmus Voolaid: Praegu riietati Tulevik ikka täiesti lahti. Umbes neli löögikohta oli ja lõpuks pani Debelko palli joonelt võrku. Sööt Jürgensonile.
16:42
Rasmus Voolaid: Jälgime! Tulin isegi Kadriorgu Maarjamäelt, kus naised mängisid, aga Pärnu 0:4 Flora on ikka kergemat sorti šokk tõesti.
16:46
Rasmus Voolaid: Avapoolaeg on läbi! Pingevaba edu Levadiale, Lepmetsal on null tööd olnud.
16:49
Rasmus Voolaid: Ülejäänud Tulevik läks sisse, aga Allik jäi nukralt vahetusmeestepingile istuma. Igor Morozov läks teda lohutama. See mees teab ilmselt väga hästi, mis tunne praegu Allikul on.
16:54
Külastaja asd kommentaar
svrakale pole söödu eest punne lisatud
16:55
Rasmus Voolaid: Eks mängujärgselt vaadatakse kõik asjad veel üle ja küll tuleb.
16:59
lisasin söödud, aga need kontrollitakse ja lõplikuks saavad pärast väravate video ülevaatamist ja avaldamist.
17:00
Rasmus Voolaid: Vahetus Vaheajal võtab Levadia Roosnupu välja ja mängu tuleb eelmises voorus värava löönud Rasmus Peetson. Roosnupp sai esimesel poolajal haiget ka.
17:01
Rasmus Voolaid: Aga läks!
17:07
Rasmus Voolaid: Levadia on sellise passiivagressiivse surve taas üles saanud ja Viljandit lämmatatakse. Ohtlikuks pole aga veel saadud.
17:09
Külastaja Fantasy fan kommentaar
Täna jälle hea voor Debelko, Liliu, Zaka - kõik toidavad!
17:10
Rasmus Voolaid: Väga ohtlik olukord oli Viljandi värava all, aga pall sisse ei läinud. Tulevikul aga jätkuvalt null pealelööki.
17:11
Rasmus Voolaid: Peetson tõmbas ikka korralikult Teori kohvile ja korra käis pall kellegi käe pihtas, aga penaltit ei antud. Aga see, mis Peetson tegi, võib mõnes riigis isegi kriminaalne olla.
17:15
Rasmus Voolaid: Kuigi seis on vaid 3:0, siis ma sel hooajal mängupildilt nii ühepoolset kohtumist ei mäletagi. Lepmetsal pole absoluutselt mitte midagi teha olnud.
17:18
Rasmus Voolaid: Jürgensn pani hea tsenderduse, aga Andrejev pani peaga mööda.
17:21
Rasmus Voolaid: Värav ROMAN DEBELKO KÜBARATRIKK!
17:21
Rasmus Voolaid: Tkatšuk pani eemalt kuuli teele, Nõmm oli suurtes raskustes ja Debelko oli esimesena jaol. Lihtne mäng!
17:23
Külastaja Mm kommentaar
Tkatsuk sai sôòdu?
17:23
Rasmus Voolaid: Kõigi eelduste kohaselt küll.
17:24
Rasmus Voolaid: Vahetus 69. Debelko teenitud puhkusele ja Pavel Dõmov väljakule.
17:33
Rasmus Voolaid: Mäng läheb täpselt samas taktis edasi. Tulevik sai nüüd üle tüki aja Levadia kasti, aga Ilvese löök lendas nurgalipu poole.
17:33
Rasmus Voolaid: See võis isegi pealelöögiks kirja minna ehk esimene on olemas!
17:34
Rasmus Voolaid: Kui enne tegi Teorile ära Peetson, siis nüüd sai sama mees jalgevahelt Kruglovilt! Aga Svraka pealelöök keeras mööda.
17:34
Rasmus Voolaid: Vahetus 79. Igor Dudarev tuleb välja ja hooaja debüüdi saab kirja Marko Lipp.
17:35
Rasmus Voolaid: Jürgenson koolitas Sindit ja teenis penalti. Kruglov lööma!
17:36
Rasmus Voolaid: Värav VÄGA KINDLALT! 81. MINUTIL LÄHEB LEVADIA ETTE 5:0.
17:38
Rasmus Voolaid: Marko Lipp pidi kohe kaitsetööd tegema hakkama, aga sai Ilvesega hästi hakkama.
17:39
Rasmus Voolaid: Vahetus 84. Tuleviku teine vahetus: Arlet Hunt mängu, Lauri Elur välja.
17:41
Rasmus Voolaid: Vahetus 87. minutil tuleb viimane vahetus, kui Rainer Rüütel vahetab välja Indrek Ilvese.
17:43
Rasmus Voolaid: Tundub, et Peetson saab nüüd karistusalajoonel ravi.
17:44
Rasmus Voolaid: Jah, oli Peetson see vigastada saanud mängija. Nüüd lamab otsajoone ääres.
17:46
Rasmus Voolaid: Kohtunik ei lase lihtsalt Podholjuzinit tagasi platsile. Juba minut aega.
17:46
Rasmus Voolaid: Nüüd tulid nii Podholjuzin kui Peetson korraga. Kaks üleminutit läksid käima.
17:48
Rasmus Voolaid: Kõik! 5:0 rahulik võit Levadiale. Mina lähen nüüd järelkaja püüdma, ilusat õhtut kõigile!