Ivar Lepik:  Meeskonnad tulevad väljakule. Avavileni läheb veel natuke.
Ivar Lepik:  Marko Brtanil täna Premium liiga debüüt algrivistuses, muud väga põnevat koosseisudes ei ole. Allahindlust ei tehta.
Kui kaua peab vinguma, et postimees oma ülekanded lõpuks korda teeb. Kohe kassib ära kui näed, et ülekanne on postimehes. Teen lahti ja vana hea, ainult laggab.
19:05
Külastaja kriff kommentaar
miks postimehe ülekanne on aint heli.. v aint mul nii.
19:05
Ivar Lepik:  Ma ei ole ka esimest nelja minutit sisuliselt näinud. Ei ole normaalne.
19:06
Ivar Lepik:  Aga tablool on igatahes 0:0 veel - asi seegi!
19:09
Ivar Lepik:  Aga järgmised neli minutit on Vaprus täitsa sümpaatselt pusinud. Ei ole Kaljule väga võimalust antud.
19:14
Ivar Lepik:  Kalju vaikselt haarab ohjasid, aga ei ole väga karistusalla veel jõutud.
19:15
Ivar Lepik: Standardolukorrad ka esimese hooga tulemust ei too. Üsna rahulik algus tegelikult.
19:17
Ivar Lepik: Värav AGA ESIMENE OLEMAS!
19:17
Ivar Lepik:  Kui võimalus tuleb, siis Liliu on kohal.
19:18
Ivar Lepik:  Kirss paneb läbisöödu, Villota ei ulata ja Liliu lahendab Alandi vastu kohe ära. 16. minut ja 1:0!
19:20
Ivar Lepik:  Nurgalöögi järel teine lähedal, aga suur müür on ees ja blokeeritakse kuidagi ära.
19:22
Ivar Lepik:  Kirss jätab nüüd löömata! Alandiga silmitsi, aga veeretab mööda.
19:27
Ivar Lepik:  Brtan on 25 minutiga juba põlve veriseks saanud. Kohe näha, et võitleja.
19:30
Ivar Lepik:  Liliut tuleb kuskilt ja lööb, aga virutab üle! Villotast pääses liiga lihtsalt mööda.
19:36
Ivar Lepik: 35 mängitud ja Kaljul taas nurgalöök mängida.
19:40
Ivar Lepik:  Kalju surve küll jätkub, aga ohtlikke momente näinud ei ole. Mis muidugi ei tähenda, et neid ei oleks võinud olla vahepeal...
19:41
Ivar Lepik:  LATTI! Teist ei tule!
19:42
Ivar Lepik:  Subbotin tegi paremal teravust ja ilmselt Sinjavski oli see, kes tagumisse posti hooga sisse tuli ja latti kõmmutas.
19:45
Ivar Lepik:  Vaprus on viimasel paaril minutil rünnata saanud. Mõttekoht Kaljule, väga palju antakse ruumi tegelikult.
19:46
Ivar Lepik:  JA PENALTI!
19:46
Ivar Lepik:  Subbotin astub Ilvese selja tagant kergelt mööda ja noore kaitsja kooliraha. Liliu lööma.
19:47
Ivar Lepik: ALAND TOOB ÄRA!
19:47
Ivar Lepik:  Liliu penalti ei ole väga tugev ja Aland aimab nurga ära! Liliu jõuab veel reboundile, aga Aland saab kohe kätte!
19:49
Ivar Lepik:  Aga siit tuli ka poolaeg kohe otsa. Kaljule siis 1:0 eduseis.
19:49
Ivar Lepik: Jääme ootama teist poolaega ja tegelikult on kõik ju veel mängus!
19:52
Külastaja Narvakas kommentaar
Krt, Liliu -2 punkti
19:57
Külastaja fantasy kommentaar
ma ei pannud sellepärast liliut algkoosseisu et vaatasin mehel 4 kollast peab mängu vahele jätma aga 1 kollane karika mängus
20:03
Ivar Lepik: PÄRNU EI SAA RAISATA SELLISEID!
20:03
Ivar Lepik:  Tutk lükkab liini vahelt läbi ja Vihmojal, kes sel hooajal palju kiidusõnu teeninud, on aega maa ja ilm, aga mõtleb üle ja Teleš tõrjub lõpuks jalaga!
20:04
Ivar Lepik: Värav JA ÕNNETULT KALJULE TEINE!
20:05
Ivar Lepik:  Kui ise ei löö... 50. minutil pöörab Liliu kastis ja löök võtab kellegi jalast vist rikošeti, Aland aga liikus juba eemale. Õnnetu värav.
20:05
Ivar Lepik:  Brtan peaks siit söödu saama.
20:06
Ivar Lepik: Hoiatus Ja Magnus Villota nõudis endale kollase ka välja.
20:10
Ivar Lepik: Hoiatus 55. Marko Brtan võtab oma esimese Premium liiga kollase ka.
20:10
Ivar Lepik: Hoiatus Eemaldamine  Ja Villota duši alla 56. minutil!
20:11
Ivar Lepik: Liliu võtab hoo äärel üles ja Villota pidurdab ta puhtalt kehaga maha. Reeglite järgi õige kaart, pole midagi teha, aga Vaprusel ei lähe nüüd kohe üldse.
20:13
Ivar Lepik: Vahetus 59. Rasmus Ilves ära ja Oskar Lepik platsile. Huvitav käik.
20:14
Ivar Lepik:  Joone pealt tuuakse nüüd Liliu löök ära!
20:16
Külastaja Some things never change kommentaar
Villota ja tühikargamine
20:17
Ivar Lepik:  Vahetus Sinjavski, kes just rünnakul üritas kahe kaitsja vastu midagi ära teha, tuleb nüüd ära ja Nikolai Mašitšev platsile.
20:22
Ivar Lepik: Elhi paarilt meetrilt mööda! Oli sinna etteposti jäänud nurgalöögi järel, aga ei lahenda ära!
20:22
Ivar Lepik:  Vahetus Rimo Hunt valmis pannud ennast, Subbotinile puhkust. Liliu jaht kübarale jätkub. 68. minut.
20:23
Ivar Lepik:  Pall käib nüüd mõlemalt poolt värava eest läbi, aga pole kedagi, kes võrku paneks.
20:24
Ivar Lepik: Vahetus 70. Kaasik välja ja Robyn Hallmere saab võimaluse.
20:24
Ivar Lepik: Värav JA KOLMAS JA KÜBAR LILIULE!
20:25
Ivar Lepik:  Hooaja 17. värav juba! Trevor Elhilt tsenderdus kasti ja Liliu paneb peaga vastuliikumisele ära.
20:27
Ivar Lepik:  Hunt ei saa nüüd kahe löögiga palli võrku ja siis Avilov ka veel!
20:28
Ivar Lepik: Vahetus Ja Kalju teeb kolmanda vahetuse ära 74. minutil: Liliule tänaseks aitab, Aleksandr Volkov saab ka oma minutid.
20:29
Ivar Lepik: Vahetus Ja Vaprus vahetab ka, Rauno Tutk välja 75. minutil ja Georg Grahv platsile.
20:29
Külastaja kõveketas kommentaar
Väidan ma õigesti, kui kirjutan,et Eesti Premiumliiga tase on tabeli viimastele ikka väga kõva! Ei saa nad paremale neljale naljalt vastu. Mängi kuidas tahad!
20:30
Ivar Lepik: Esimesele kolmele on kindlasti raske vastu saada. Teistele on võimalikum.
20:33
Ivar Lepik:  Ristnurka! Keegi peale Liliu ei saa miskipärast võrku palli.
20:34
Kas Vaprusel sel hooajal õnnestub? Väga kahtlen. Peaks mingisugune meeskonnasisene konkurents tekkima, kahjuks see aga provintsilinnadese, ka Pärnus, ei teki, sest häid - lahkeid sponsoreid pole! Ja ilma rahadeta isegi keskpäraseid mängijaid Eestis oma meeskonda ei meelita... Arvan mina.
20:37
Ivar Lepik: Värav 83. minutil neljas, nüüd leiab Elhi tsenderdus Volkovi!
20:39
Ivar Lepik:  Elhi paneb korraliku paugu, aga kerib napilt üle.
20:40
Ivar Lepik: Värav 86. ja viies! Rimo Hunt nüüd!
20:41
Ivar Lepik:  Maximiliano Ugge pikendas nurgalööki ja Hunt pööras paaril meetril. Lihtne.
20:44
Ivar Lepik: Värav 89. minut, Rimo Hunt ja kuues!
20:44
Ivar Lepik:  Siit vist söötu ei tulnud. Tundus, et kaitsja jalast jõudis pall Hundini.
20:45
Ivar Lepik:  Ja lisaminuteid siit ei tule! Kaljule suur võit lõpuks. Mina tänan ja jääge lainele.