Kolmapäev, 9. mai 2018
17:55
Rasmus Voolaid: Tere õhtust! Viie minuti pärast on hakkamas senise noore jalgpallihooaja kõige imelikum mäng, kui vastamisi lähevad kaks Florat.
18:00
Rasmus Voolaid: Ats Sillaste Flora U21 algkoosseisus midagi üllatavat teinud pole ja tullakse peale praktiliselt sama meeskonnaga, kes näiteks nädala eest Kalju eakaaslastega mängis. 15-aastane imelaps Aleksandr Šapovalov, kes veerandfinaalis Viljandi Tulevikule kübaratriki lõi, on esialgu pingil. Just nagu Viljandi vastugi.
18:00
Külastaja pilt kommentaar
Pilti ka kuskilt on ?
18:00
Rasmus Voolaid: Tallinna TV hakkab varsti näitama.
18:00
Rasmus Voolaid: Läks!
18:00
Rasmus Voolaid: Flora noored on täna kodus ja nemad on rohelises, vanemad klubikaaslased on valges.
18:01
Rasmus Voolaid: Jürgen Henn on natuke roteerinud ja parimad pojad pingile jätnud. Istuvad näiteks Mait Toom, Kevin Aloe, Joseph Saliste, Zakaria Beglarišvili ja Frank Liivak.
18:02
Rasmus Voolaid: Värav 2.20 on mängitud ja Erik Sorga viib valged juhtima!
18:03
Rasmus Voolaid: Paremalt tuli pall kasti ja Sorga pidi lihtsalt ära lööma. Tundus, et Rauno Alliku oli söötjaks.
18:05
Rasmus Voolaid: Värav Teine! Taas paremalt - nüüd söötis Poom ja Herol paigutas palli karistusalajoonelt alla nurka!
18:06
Rasmus Voolaid: Värav Kolmas tuleb siia samasse minutisse! Poom söödab ja Sorga tõstab üle Lapa!
18:06
Külastaja Markus kommentaar
Kes Tallinna TVs comentator sellel mängul?
18:06
Rasmus Voolaid: Soccerneti vanemtoimetaja ja hea kolleeg Ivar Lepik.
18:09
Külastaja R. kommentaar
Kuue minutiga poolfinaal läbi.
18:10
Rasmus Voolaid: Selles suhtes tõesti väga "põnevad" poolfinaalid, et eile löödi 3:0 üheksa minutiga ja täna kuuega.
18:14
Rasmus Voolaid: Nagu eeldada võis, siis püsib pall suure Flora käes, aga nüüd on löökidel eksitud. Viimati sai proovida Alliku, aga selgelt üle.
18:18
Külastaja AP kommentaar
See on täielik farss, mis toimub. Milleks te lasete läbi sellise võimaluse, et duublid saavad kokku põhitiimiga. Naerualused oleme, järgmine mäng Sorga läheb toksib U21 eest edasi. Häbi lihtsalt
18:19
Rasmus Voolaid: Herol proovis juba kääre, aga ei õnnestunud. Viimased 13 minutit on nüüd 0:0 mängitud.
18:21
Rasmus Voolaid: Sorga on nüüd karikas löönud üheksa väravat ja see tõstis ta kolmandat kohta jagama. Liider on 11 kolliga Maarek Suursaar ja 10 peal on Ilja Ferapontov.
18:22
Rasmus Voolaid: Värav Ferapontov on käes! Alliku lõi peale, kaitsjast põrkas Sorgale ette ja otse õhust vajutas ta ära.
18:25
Rasmus Voolaid: Alliku pööras end Nurmela söödu järel löögile, aga Seppik võttis joonelt ära.
18:31
Rasmus Voolaid: Rahulikult, väga rahulikult kulgevad asjad platsil. Lorenz tõusis nüüd kaitseliinist üles ja proovis eemalt paugutada, aga selgelt mööda.
18:36
Rasmus Voolaid: Alliku mängiti hästi värava ette, aga löögile siiski korralikult ei pääsenud. Ta küll kukukati, aga penaltit oli veidi palju paluda.
18:36
Rasmus Voolaid: Värav Sorga konksutas enda neljanda ja Flora viienda! Sorga tõmbas Seppikut nii- ja naapidi ning lõpuks lõi palli võrku ära.
18:37
Rasmus Voolaid: Esimene ohtlik moment ka noortelt! Kristjan Kask lõi umbes 25 meetri pealt ning Karofeld pidi korraliku hüppe tegema. Natuke siiski mööda lendas.
18:39
Rasmus Voolaid: Aga Sorgalt üks veel ja suure tõenäosusega on ta 2017/2018 aasta Evald Tipneri karikavõistluste suurim väravakütt. Alles on veel vaid üks mäng ja ülejäänud Flora ja Levadia mehed on kõik kaugel taga.
18:41
Rasmus Voolaid: Sorga, Nurmela, Herol ja Alliku mängisid pikalt kokku ja lõpuks mängiti viimane neist läbi, aga löök läks üle.
18:45
Rasmus Voolaid: Lapa hoidis kuuenda ilusa tõrjega ära ja kohe vilistati ka poolaeg lõppenuks! Mäng on tehtud, aga 45 minutit on meid veel ees ootamas.
18:49
Külastaja mnjah kommentaar
Kohtunik võiks teiselt poolajalt lisaminuteid maha võtta. Nii 45 minuti jagu.
18:54
Külastaja Mathias kommentaar
Milal tuleb järgmise hooaja 64 finaali loos?
18:54
Rasmus Voolaid: 19. mail ehk enne karikafinaali.
18:56
Okei, aitäh
19:00
Rasmus Voolaid: Ja läheb teine poolaeg käima!
19:03
Rasmus Voolaid: Sorga löök oli rikošetist maandumas lati alla, aga Lapa lükkas nurgalöögiks. Korneri pani vist keegi Flora U21 mängijatest peaga oma latti!
19:03
Rasmus Voolaid: Kõige põnevam ongi nüüd jälgida Erik Sorgat. Tal on üht väravat veel vaja, et karikavõistluste parimaks väravakütiks tõusta. Praegu jagab ta seda tiitlit Kuressaare ründaja Maarek Suursaarega.
19:04
Rasmus Voolaid: Nurgalöök Flora U21-le. Esimene tõsisem võimalus ka neil, aga see klaariti.
19:06
Rasmus Voolaid: Palju julgemalt on Ats Sillaste hoolealused riietusruumist välja tulnud. Tehakse isegi Flora esinduse poole peal survet ja võidetakse seal palle.
19:06
Rasmus Voolaid: Alliku löök lendas posti ja joone peale, aga mitte sisse. Kohe oli võimalus ka Sorgal, aga peaga üle.
19:09
Rasmus Voolaid: ABBA - Mamma Mia kõlab taustal ja Floral karistuslöök.
19:09
Rasmus Voolaid: Järvelaid lõi, aga Lapa püüdis.
19:11
Rasmus Voolaid: Värav Sorga tegi oma ära! Täna viies ja kokku 12.
19:12
Rasmus Voolaid: Järvelaid tegi vasakult eeltöö ja Sorga pani palli võrku ära.
19:15
Rasmus Voolaid: Värav Sorga kuues! Mängitakse ilusti läbi ja väliküljega lööb ära. 60 minutit ja kuus väravat.
19:16
Rasmus Voolaid: Vahetus Vahetused: Jeršov ja Jermatšenko välja, oodatud Aleksandr Šapovalov ja Rio Rando Kallaste platsile. Esindus võttis välja Markus Poomi ja platsile tuli Vladislav Kreida.
19:16
Külastaja norsk kommentaar
Kas tegemist on Tallinna Dünamo kunagise mängija Urmas Sorga pojaga?
19:16
Rasmus Voolaid: Peaks olema tõesti!
19:16
Rasmus Voolaid: Šapovalovil oli kohe võimalus, aga oli grammi jagu suluseisus!
19:20
Rasmus Voolaid: Meresma võeti Flora karistusalas maha. Penaltit ei tulnud, aga potentsiaalne vigastus vist küll. Erik Sorga pidi palli teisel pool platsi auti lööma.
19:21
Rasmus Voolaid: Hoiab oma vasakust küljest/alaseljast kinni. Pahasti kukkus küll, aga tundub, et kõik on okei.
19:23
Kes mängib ametlikult kodus finaalis, ehk rohelises?
19:24
Rasmus Voolaid: Vahetus 69. Meresma võetaksegi välja ja Daniel Tuhkanen platsile.
19:24
Rasmus Voolaid: Aga ma ei ole kindel, kas see on selge, kumb finaalis kodus on. Kui midagi pakkuma peaksin, siis arvaksin, et Levadia, sest nemad mängisid eile ehk esimeses poolfinaalis.
19:28
Rasmus Voolaid: Samal ajal marsivad kõrvalväljakule Flora ja Pärnu naiskonnad, kes omavahel samuti poolfinaalis vastamisi. Muide ka naiste seas said nelja hulka nii esindus- kui ka duubelnaiskond.
19:29
Rasmus Voolaid: Värav 15-AASTANE ALEKSANDR ŠAPOVALOV LÖÖB ILUVÄRAVA!
19:29
Rasmus Voolaid: Võidab Märten Kuuse vastu duelli ja paneb terava nurga alt palli Karofeldi selja taha ristnurka. Vägev pauk!
19:33
Rasmus Voolaid: Värav  NÜÜD VÕTAB ŠAPOVALOV KA LORENZI SKALBI. JA TEINE!
19:33
Rasmus Voolaid: See on ebareaalne kutt!
19:33
Külastaja Haha kommentaar
Lorenz mingi õli ju
19:33
Rasmus Voolaid: Kui Tuleviku vastu tuli ta pingilt vaheajal ja lõi kübaratriki, siis täna sekkus 60. minutil.
19:35
Külastaja fcflora kommentaar
Lorenz on lambi konn ka
19:35
Rasmus Voolaid: Värav 80. minutil sai Sorga kirja seitsmenda!
19:37
Rasmus Voolaid: Värav MIS TOIMUB? MATTIAS MÄNNILAAN LÖÖB KOLMANDA!
19:37
Karofeld ka õli ju ,veel hullem
19:37
Külastaja junn kommentaar
Kust Flora poisi üle ostis? Legionist?
19:37
Rasmus Voolaid: Šapovalov on Legioni juurtega, jah.
19:38
Kaks venda Florast ei kannata nendeks on Lorenz ja Karofeld, kes pole kunagi vv muljet jätnud.
19:39
Rasmus Voolaid: Absoluutseks rekordiks on Sorgal veel kolme väravat vaja. Trevor Elhi lõi mõne aasta eest Virtsule kümme.
19:41
Külastaja To FcFlora kommentaar
Mulle pole ka Lorenz kunagi väravavahi muljet jätnud.
19:41
Rasmus Voolaid: Värav Tuli ka 12. värav! Alliku pani väliküljega Sorga söödust Flora esinduse üheksanda!
19:43
Külastaja Nasfal kommentaar
Mulle pole terve Flora meeskond, kunagi jalgpallimeeskonna muljet jätnud.
19:44
Külastaja Kd kommentaar
Lorenz on Eesti mõistes väga korralik mees
19:44
Rasmus Voolaid: Aastaid Tartu Tammeka vaieldamatu põhimees ja ka kapten. Muidugi on .
19:46
Rasmus Voolaid: Kõik! Petrov vilistab mängu lõppenuks. Äärmiselt kummaline mäng, aga lõpp oli meelelahutuslik. Aitäh kõigile ja ilusat õhtut!