Ivar Lepik:  Vaprus ja Flora meil täna vastamisi. Loodame, et ei lähe ühte auku, aga Vaprusel koosseis üsna hõre - kõik peavad endast täna küll viimase välja pigistama, kui Flora vastu midagi tahetakse.
13:01
Ivar Lepik:  Ja avavile!
13:05
Ivar Lepik:  Esimesed minutid Flora käes olnud, aga seni pole Aland väga otsustavalt sekkuda saanud veel.
13:06
Ivar Lepik:  Vaatame üle ka koosseisud...
13:06
Ivar Lepik:  Vaprus: Richard Aland, Oskar Lepik, Joosep Sarapuu, Karl Palatu, Rasmus Ilves, Uku Kõrre, Rocco Mõtt, Reno Mark, Rene Prans, Kristofer Kaasik, Tõnis Vihmoja.
Varus: Robin Limberg, Andreas Kallaste, Georg Grahv, Artur Šalda, Dmitri Kutsarev.
13:07
Ivar Lepik:  Vaprusel on read üsna hõredad ja just praegu on ka Karl Palatu hüppeliigesest kinni hoides pikali jäänud. Ei ole täna Magnus Villotat, Karl Anton Sõerdet, Ronaldo Tiismaad, Rauno Tutki, Enrico Veensalu... Pool algrivistust on sisuliselt puudu.
13:08
Ivar Lepik: Flora: Mait Toom, Gert Kams, Madis Vihmann, Jürgen Lorenz, Kevin Aloe, Aleksandr Dmitrijev, Markus Poom, Joseph Saliste, Zakaria Beglarišvili, Rauno Alliku, Frank Liivak.
Varus: Magnus Karofeld, Anselmi Mikael Nurmela, Märten Kuusk, Mihkel Ainsalu, Herol Riiberg, Henri Järvelaid, Erik Sorga.
13:11
Ivar Lepik:  Floral on lood paremad. Paljud põhimehed said nädala sees karika poolfinaalis puhkust, kui duubel 9:3 alistati, aga nüüd on esivalik väljas jälle. Isegi seitsme värava mees Erik Sorga ei teeninud kohta.
13:11
Ivar Lepik:  Sarapuu samal ajal suudab Alliku eest klaarida! Hea töö Pärnu keskkaitsjalt.
13:11
Ivar Lepik:  Palatu on ka vahepeal platsile tagasi tulnud. Ei ole tervisega hullu.
13:13
Ivar Lepik:  Flora surve tugevneb vaikselt, aga hetkel Vaprus suudab hoida asja nurgalöökide tasemel.
13:14
Ivar Lepik:  Kiiresti nüüd arste vaja! Lorenz pikali ja keegi pärnakatest. Tundus, et nägin ka verd. Pandi vist pead kokku.
13:14
Ivar Lepik:  Läheb vahetusteks ka.
13:15
Ivar Lepik:  Mänguline olukord, pole midagi teha, aga õnnetu. Märten Kuusk ja Dmitri Kutsarev panevad ennast juba valmis.
13:16
Ivar Lepik: Vahetus Märten Kuusk sai 15. minutil platsile.
13:16
Ivar Lepik: Palatu on veel pikali, Lorenz viidi juba ära. Vaatame, kaua nüüd seisak kestab veel. Tervis ennekõike.
13:17
Ivar Lepik:  Palatu läheb verise peaga otse riietusruumi. Omal jalal. Kellel seda kanderaami ikka vaja on, väike veri ees või taga...
13:17
Ivar Lepik: Vahetus 17. minutil tulebki Kutsarev ka.
13:18
Ivar Lepik: Värav Ja kohe tuleb ära! Zakaria Beglarišvili tõstab värava eest läbi ja Frank Liivak lükkab viiekasti joonelt peaga ära!
13:19
Ivar Lepik:  Flora tõmbas kiiresti surve peale ja sai kohe tasu kätte.
13:24
Ivar Lepik:  Järgmised minutid mingit muutust toonud ei ole. Flora surub, aga palju kasutatakse Allikut ja tema viimane puude ei ole väga hea olnud.
13:24
Külastaja noorfänn kommentaar
Kus Sõerde on? Vigastatud?
13:24
Ivar Lepik: Peaks olema jah.
13:25
Ivar Lepik: Hoiatus 25. minutil Uku Kõrre võtab mängu esimese kollase.
13:28
Ivar Lepik:  VäravKAKS!
13:29
Ivar Lepik:  Flora mängib karistuslöögi lahti - Poom söödab Kamsile müüri kõrvale, Kams lükkab vastuliikumisele söödu Beglarišvilile vastu ja Zakaria vajutab võrku karistusala joonelt! Kena kombinatsioon. Õpikust.
13:31
Ivar Lepik: Värav  KOLM!
13:32
Ivar Lepik:  Nüüd tuleb Flora vasakult - Saliste liigub äärelt keskele, leiab Zakaria, kes ei taba palli korralikult, aga siiski piisavalt, et see kuidagi Rauno Allikule läkitada!
13:33
Ivar Lepik: Hoiatus Märten Kuusk korjab 33. minutil kaardi. Vaprusel oli kontrakoht, aga ei lastud jooksu.
13:34
Ivar Lepik:  Aga saab Pärnu oma momendi! Vihmoja leiab keskkaitsjate vahelt Kaasiku, kelle löök jääb aga pehmeks!
13:36
Külastaja saabas kommentaar
kisub põnevaks
13:39
Ivar Lepik:  Kuusk eksib veel! Toom aitab välja. Flora peab natuke ettevaatlikum olema, kui nullimänguga tahetakse koju tagasi sõita.
13:40
Ivar Lepik: Värav 39. minutil Flora neljas! Beglarišvili leiab jälle söödu liini vahele ja Liivak lõpetab rahulikult, mängides veel Alandist mööda.
13:44
Ivar Lepik:  Oli õnne, et viiendat ei tulnud! Liivak otsis kaks korda söötu, aga kuidagi suutsid kaitsjad asja ära klaarida.
13:44
Ivar Lepik: Värav JA TULEBKI FLORALE VASTU! 1:4!
13:45
Ivar Lepik: Tõnis Vihmoja, kes muu! Keskväljalt tuleb hea pall üle kaitseliini, kaitsjad on liialt passiivsed ja Vihmoja lükkab peaga üle Toomi!
13:48
Külastaja asdasd kommentaar
Pärnu värav sulg ei olnud?
13:49
Ivar Lepik:  Pigem vist mitte. Ootame-vaatame, kui veel näidatakse.
13:50
Ivar Lepik:  POOLAEG! Neli lisaminutit mängitud ja Flora 4:1 eduseisus, aga näis, mis teiseks poolajaks saab. Jürgen Henn ei ole rahul.
13:52
Külastaja Huviline kommentaar
Pole ühtegi mängu see hooaeg näinud, aga aind lugenud, et Vihmoja ikka teeb platsil. On sisu mehes, et kuskil tugevamas klubis ka mängida või pigem seni õnne palju olnud?
13:53
Ivar Lepik:  Vihmojas on sisu küll, ta on hetkel üks väheseid Vapruse mängijaid, kes taseme poolest võiks teiste Premium liiga klubide huviorbiiti ka kuuluda. Aga eks ta on ka suhteliselt vana juba, ei tea, mis võimalused 25-aastaselt veel on edasi liikuda. Näiteid on küll, aga ega see lihtne ei ole.
14:01
Ivar Lepik:  Uudiseid ka vigaste osas - Lorenz ja Palatu viidi kiirabisse.
14:06
Ivar Lepik:  Teine poolaeg!
14:09
Ivar Lepik:  Ei midagi uut, Flora survega alustame.
14:09
Ivar Lepik:  Suluseis Vapruse värava puhul jah nibin-nabin võis olla isegi.
14:11
Ivar Lepik: Vihmann otsib ka oma! Nurgalöögi järel lõpuks saab suunata, aga mööda.
14:15
Ivar Lepik:  Alandil rusikad vastas! Kuusk pääseb peaga hästi löögile.
14:16
Ivar Lepik: Vahetus Teise vahetuse tegi ka Flora 56. minutil: Rauno Alliku välja ja Henri Järvelaid platsile.
14:17
Ivar Lepik: Hoiatus 58. Aleksandr Dmitrijev võttis kontra maha.
14:24
Ivar Lepik: Värav  Viies Florale! Zakaria nurgalöök ja Märten Kuusk paneb kuidagi tagumises postis jala vastu lihtsalt!
14:25
Ivar Lepik:  Zakarialt siis 1+4 hetkel. Pole paha, nagu mõnele meeldiks öelda.
14:26
Ivar Lepik: Vahetus 67. Rene Prans välja ja Georg Grahv platsile.
14:26
Ivar Lepik: Vahetus Ja Flora teeb oma viimase vahetuse ära - Frank Liivak puhkama ja Erik Sorga. Nii. Täna seitset vist ei tule, aga...
14:31
Ivar Lepik: Värav 72. minut ja kuues ja Zakariale taas sööt! Henri Järvelaid nüüd lahendas!
14:33
Palju Zakal assiste koos on
14:34
Ivar Lepik:  Täna viis, hooaja peale 13.
14:35
Ivar Lepik:  Sellega on ta nüüd küll vastava arvestuse kindel liider, Robert Kirss järgmisena on seitsme peal.
14:35
Külastaja realist kommentaar
Kui õieti mäletan oli just Zaka fantasy´s kapten. nagu ikka.
14:36
Ivar Lepik: Vahetus Ja Vapruse viimane vahetus: Rocco Mõtt välja ja Robin Limberg sisse. 77. minutil.
14:40
Ivar Lepik: Värav Seitsmes! Nüüd leiab Saliste Zaka ja grusiin lööb ise ka veel ühe!
14:46
Ivar Lepik: Värav Järvelaid ja kaheksas!
14:47
Ivar Lepik:  Saliste mängib Järvelaidile ja noor ründaja paneb ilusa palli risti värava eest küljevõrku.