Kristjan Remmelkoor:  Tere päevast, 14. vooru lõpetavad peagi FC Kuressaare ja Paide Linnameeskond.
14:53
Kristjan Remmelkoor:  Koosseisudes on suurim üllatus see, et ainsana kõik senised liigamängud Paide põhikoosseisu kuulunud Frolov on täna pingil.
14:53
Kristjan Remmelkoor:  16-aastane keskkaitsja Pelt teeb täna oma teise mängu, esimese tegi ta samuti Kuressaare vastu.
14:55
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaare üks võtmemängija Laht oli küsimärgi all, aga saarlaste jaoks hea uudisena on ta mängukõlbulik ja põhikoosseisus.
14:56
Kristjan Remmelkoor:  Paidel täna rohkem KTM-e pole kui Lilander ja Neemelo, seepärast pididki mõlemad igal juhul alustama.
14:57
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaare mängijad sammuvad väljakule käsikäes emadega.
15:00
Kristjan Remmelkoor:  Mäng algas.
15:04
Kristjan Remmelkoor:  Lilanderi nurgalöögil olid saarlased peaga vahel, kuid jätkulöögi sai teha Yao, kes oli ebatäpne.
15:05
Kristjan Remmelkoor:  Iyede mängis Viirast mööda ja lõi ise terava nurga alt peale, kaitsja blokeeris.
15:06
Kristjan Remmelkoor:  Lilanderi korneri klaaris peaga Valmas.
15:10
Kristjan Remmelkoor:  Väga hea võimalus 9. minutil Paidel! Iyede söötis värava ette, Neemelo lasi palli läbi ja Hanson lõi lähedalt lihtsalt mööda!
15:13
Kristjan Remmelkoor:  12. minutil sai Iyede karistusalasse söödu ja lõi mööda.
15:13
Kristjan Remmelkoor:  Laht tegi hea kauglöögi, Liotti tõrjus.
15:15
Kristjan Remmelkoor:  Suhharovi tsenderdus karistuslöögist läks liiga pikaks.
15:19
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaarele kaks nurgalööki järjest. Valmas ei ulatunud korralikult pallini.
15:21
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusValmas võttis Iyede enne karistusala veaga maha ja sai kollase. Paidele heast kohast trahvilöök.
15:22
Kristjan Remmelkoor:  VäravJa 21. minutil lõi Lilander otse karistuslöögist värava! Keerutas üle müüri alla nurka.
15:28
Kristjan Remmelkoor: Neemelolt hea läbisööt ja Yao näitas imelist kiirust ning jooksis üks-ühele, kuid tegi liiga pika puute ja Paplavskis sättis end löögile ette!
15:32
Kristjan Remmelkoor:  Miil astus Lilanderile kanna peale, nii et värava autoril tuli jalgpallisaabas jalast ära.
15:34
Kristjan Remmelkoor:  Neemelo lõi peaga palli väravasse, kuid oli suluseisus.
15:35
Kristjan Remmelkoor:  Hanson lõi Neemelo tsenderdusest peaga mööda.
15:42
Kristjan Remmelkoor: VäravNeemelo lööb 41. minutil 2:0 Paidele! Või läheb see Paplavskise omaväravaks.
15:43
Kristjan Remmelkoor:  Yao söötis vasakule Hansonile, kes söötis värava ette Neemelole. Löök oleks mööda läinud, kuid läks Paplavskise jalgade kaudu võrku.
15:43
Kristjan Remmelkoor:  Pelt tõmbas karistusalas Lahti maha. Penalti Kuressaarele!
15:44
Kristjan Remmelkoor:  Värav43. minutil realiseeris Valmas penalti! Kindlalt täpselt alla nurka, Liotti hüppas teisele poole. 1:2!
15:44
Külastaja Hyrax kommentaar
Korduse järgi läheb omaväravaks, pall oleks väravast mööda läinud
15:46
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes, seis on 1:2.
15:47
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajal Paide domineeris kõvasti, Kuressaare seisis üsna madalal ja ründas väheste jõududega. Pelti rumal viga oma kastis hoiab aga saarlaste šansse elus.
16:00
Kristjan Remmelkoor:  VahetusVaheajal Kuressaare esimene vahetus: Laht välja, Suursaar sisse.
16:00
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
16:05
Kristjan Remmelkoor:  Neemelo teise poolaja esimese viie minutiga juba kaks korda suluseisu jäänud.
16:07
Külastaja urmar kommentaar
Neemelo värav on lõplikult selge
16:10
Kristjan Remmelkoor:  Saare löök-tsenderdus pani Liotti korralikult tööle, väravavaht tõrjus ühe käega.
16:12
Külastaja Kus kommentaar
Vainumäe
16:14
Kristjan Remmelkoor:  Piht ja Frolov on hakanud pingil end valmis panema.
16:15
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus61. minutil Paide esimene vahetus: Neemelo välja, Piht sisse.
16:16
Kristjan Remmelkoor:  Miili kauglöök läks meetri jagu mööda, Liotti läks kurjaks.
16:19
Kristjan Remmelkoor:  Iyede mängis hästi Yaoga seina ja oli ohtlikult palliga kastis, kuid söötis selle keskelt läbi, kus ükski Paide mängija pallini ei jõudnud.
16:23
Kristjan Remmelkoor:  69. minutil tehakse joogipaus.
16:25
Kristjan Remmelkoor:  Piht tegi kohe esimesel rünnakul pärast joogipausi terava kauglöögi, mille Paplavskis tõrjus.
16:27
Külastaja paide kommentaar
Vainumäe ei ole pingil ja väga hea, et ei ole. Paide toetajana on kehv vaadata mängijat, kes annab endast vaid 60%. Midagi peab ikka väga palju muutuma, et teda põhis näha lähitulevikus.
16:28
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus73. minutil libistas Yao vastasele sisse ja sai kaardi.
16:28
Kristjan Remmelkoor:  Iyede ja Yao mängisid omavahel mitu seinasöötu, lõpuks Yao lõi, aga liiga pehmelt ja Paplavskis püüdis.
16:29
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus75. minutil Paide teine vahetus: Hanson välja, Frolov sisse.
16:31
Külastaja ee kommentaar
Ainukene mäng kus panen Frolovi fantasys sisse omale ja siis sekkub ka pingilt. Kui nüüd väravat ei löö siis ma olen pettunud
16:33
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus78. minutil Kuressaare teine vahetus: Rajaver välja, Stern sisse.
16:35
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaare tõstis liine üles, Piht lükkas kontrarünnakul Valmase jalgevahelt palli läbi ja pääses üks-ühele, aga lasi palli lõpuks liiga pikalt ette.
16:36
Kristjan Remmelkoor:  Värav81. minutil lööb Iyede 3:1 Paidele! Sai Frolovilt söödu kasti ning lõi tagumisse alumisse nurka. Paplavskis sai küll käe vahele, aga ei suutnud päästa.
16:40
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus85. minutil Kuressaare viimane vahetus: Saar välja, Vinter sisse.
16:42
Kristjan Remmelkoor:  Värav 87. minutil andis Yao söödu ja värava ees sahistas Iyede võrku! Paide 4:1 ees, Iyedel kaks väravat kirjas.
16:43
Kristjan Remmelkoor:  Pealtvaatajaid on märgitud 140.
16:44
Kristjan Remmelkoor: Piht sai Suhharovilt söödu viiekasti joonele, kuid lükkas palli Paplavskisele pihta.
16:45
Kristjan Remmelkoor:  Kolm lisaminutit.
16:48
Kristjan Remmelkoor:  Lõpuvile! Paide oli täna selgelt Kuressaarest parem ja võitis 4:1.
16:49
Kristjan Remmelkoor:  Sellega on Premium liiga 14. voor lõppenud, Paide on nüüd üksinda kuuendal kohal. Kohtumiseni.