Kasper Elissaar: Tere õhtust, kallid jalgpallisõbrad!
Kasper Elissaar: Koosseisud on täna sellised: Infonet: 1-Igonen, 2-Kalimullin, 4-Avilov, 5-Aristov, 10-Gurtšioglujants, 11-Kouadio, 14-Martõnov, 17-Smirnov, 20-Lipin, 22-Elhi, 38-Nahk.

Varus: 69-Kassjantšuk, 6-Kovtunovitš, 9-Harin, 12-Lehtonen, 15-Golovljov, 18-Ogorodnik, 19-Kharlanau.

Levadia: 1-Smiško, 17-Podholjuzin, 3-Artjunin, 19-Kulinitš, 21-Jahhimovitš, 23-Kaljumäe, 27-Raudsepp, 6-Antonov, 22-Pikk, 28-Hunt, 11-Teever.
Varus: 30-Pikker, 4-Kaldoja, 7-Koljajev, 2-Ingermann, 20-Pebre, 16-Paur, 25-Koger.

19:22
Kasper Elissaar: Levadia poolelt päris mitu üllatust. Kadunud on nii Subbotin kui ka Dmitrijev.
19:25
Kasper Elissaar: Sportland Arena on mänguks valmis. Päike on küll pilve taga, aga sooja on 16 kraadi.
19:26
Kasper Elissaar: Rahvast on praegu kuskil 50 ringis. Levadia fänne ei ole.
Külastaja Meintz kommentaar
karikafinaal ikka sees, alles nüüd tuli meelde, et meistriliiga peaks ka jätkuma :)
19:34
Kasper Elissaar: Mäng on alanud päris teravalt.
19:35
Kasper Elissaar: Infoneti poolelt sai Manucho pealelöögi, mis ära blokeeriti. Levadia on teeninud kaks nurgalööki järjest, aga neist ei tulnud midagi.
19:35
Kasper Elissaar: Hea uudis: kohale on jõudnud ka viis-kuus Levadia fänni. Veidike melu juures kohe!
19:38
Kasper Elissaar: Hoiatus8. minut. Kalimullin (Infonet) läks vea järel kohtunikuga jutustama ja sai oma hoiatuskaardi kätte.
19:42
Kasper Elissaar: Levadia on väikse surve peale pannud, aga lööke ei ole seni olnud.
19:42
Kasper Elissaar: Artur Pikk proovib peaga, aga kui eelmisel nädalal saatis ta Paide vastu heast olukorrast palli lihtsalt mööda, siis nüüd Igonen püüdis.
19:44
Kasper Elissaar: SUPERVÕIMALUS LEVADIALE! Rimo Hunt pääses sisuliselt üks-üks olukorda, aga kaitsjad suutsid viimasel hetkel lööki segama tulla. Pall läks sealt Ingemar Teeverile, ent Igonen tegi supertõrje!
19:45
Kasper Elissaar: Igonenilt taas supertõrje! Võttis posti kõrvalt Hundi pealöögi ära.
19:49
Kasper Elissaar: Infonet läks vahepeal päris ilusa kombineerimise toel rünnakule, aga üleliia ohtlikuks ei suudetud muutuda. Pall on pigem Levadia käes.
19:53
Kasper Elissaar: Pealtvaatajate numbriks on EJL täheldanud 78.
19:53
Kasper Elissaar: Karikafinaali näitajatega võrrelda ei anna...
19:55
Kasper Elissaar: Levadia on päris palju nurgalööke teeninud. Infonet loodab kontrarünnakutele.
19:55
Külastaja Juss kommentaar
ilmselt käib San Marinos ka rohkem inimesi kohalikku tippliigat vaatamas
19:57
Kasper Elissaar: Publiku hulgas on muuseas ka Belgiast Eestisse naastes just Levadiasse maandunud ja viimased aastad Kaljus pallinud Tarmo Neemelo.
20:00
Kasper Elissaar: Infoneti kaitsjate eksimusest oli Rimo Hunt peaaegu üks-üks olukorda pääsemas, aga jäi liialt toppama. Mängis siiski paar vastast üle ja sooritas ka pealelöögi, kuid oleks saanud paremini situatsiooni lahendada.
20:06
Kasper Elissaar: Palju mänguseisakuid olnud. Vahepeal mehed pikali, siis pall audis. Hetkel midagi toimumas ei ole.
20:10
Kasper Elissaar: Artur Pikal suurepärane võimalus! Jooksis kaitsjatega võidu, sai neist ette, suutis mänguvahendi ka vastu tulnud Matvei Igonenist mööda lükata, aga teele saadetud pall veeres nii palju aeglaselt, et Infoneti kaitsjad suutsid olukorra ära klaarida.
20:11
Kasper Elissaar: Infoneti poolelt teravus! Trevor Elhi jooksis suurepärast kiirust näidates Levadia kaitsjad üle, andis hea tsenderduse alla, aga Manucho pealöögist tuli nurgalöök.
20:13
Kasper Elissaar: Hoiatus43. minut. Artjom Artjunin (Levadia) võttis kiirrünnaku maha.
20:17
Kasper Elissaar: AVAPOOLAEG LÕPPENUD!
20:19
Kasper Elissaar: Viimased viis minutit käis päris hullumeelne andmine, aga Infoneti kaitsjad tegid oma tööd väga eeskujulikult.
20:31
Kasper Elissaar: TEINE POOLAEG ALGAS!
20:32
Kasper Elissaar: VahetusInfonet vahetas poolajal: Gurtšioglujants välja, Kovtunovitš sisse.
20:33
Kasper Elissaar: Maksim Lipinilt hea läbijooks, aga löök läks mööda.
20:38
Kasper Elissaar: MATVEI IGONEN!!! Rimo Hunt murdis end mitme kaitsja vahelt läbi nagu Leo Messi ning sooritas viie meetri pealt pealöögi, kuid 16-aastane väravavaht näitas taas oma võimeid, võttes lähilöögi oivaliselt ära! Tõrje järel sai ka Ilja Antonov proovida, aga tema sooritus oli väga ebatäpne.
20:39
Külastaja 420 kommentaar
Eks näis mil see tihe mängugraafik(nädalas 2-3 mängu) esikolmikule kättemaksab... Levadia võiks võita
20:40
Kasper Elissaar: Hunt sooritas siiski jalaga oma pealelöögi viie meetri pealt.
20:40
Kasper Elissaar: Levadia on suti paremini teist poolaega alustanud, aga asi üsna tasakaalus.
20:40
Külastaja Ehh kommentaar
Levadia võiks kaotada.
20:41
Kasper Elissaar: Hunt ikka ei jäta jonni. Purjetas taas väravale juba üsna lähedale, aga sedapuhku pealelöögini ei jõudnud.
20:46
Kasper Elissaar: Mäng käib pigem Infoneti väljakupoolel, aga Levadia pole pealelöögini jõudnud. Samas kui Infonet palli kätte saab, siis süstitakse välkkiirelt Roman Smiško suunas ning vahepeal on ka kaks lööki sooritatud. Seni aga seis veel püsib.
20:51
Kasper Elissaar: Hoiatus65. minut. Ilja Antonov (Levadia) tõmbas vastase maha.
20:53
Külastaja Mikser kommentaar
tooge Ingermann pingilt sisse, ta lahendab külmavereliselt taha nurka
20:53
Kasper Elissaar: Ründejõudu on Levadial tegelikult pingilt tuua Nikita Koljajevi ja Nikita Kogeri näol.
20:56
Kasper Elissaar: Elhilt hea tsenderdus ja Manucho sai pea vahele, kuid meetrijagu mööda!
20:57
Kasper Elissaar: Vahetus70. minut. Smirnov (Infonet) välja, Golovljov asemele.
20:57
Kasper Elissaar: Hoiatus 71. minut. Manucho (Infonet) segab kiiret lahtimängu.
20:59
Kasper Elissaar: Taas Rimo Hunt! Sedapuhku proovis väga terava nurga alt ja Igonen esmakordselt pudistas. Seejuures jäi pall väga ohtlikult värava ette, kust võõrustajate kaitsjad alles viimasel hetkel selle minema löödud said.
21:01
Kasper Elissaar: Vahetus75. minut. Artur Pikk (Levadia) võetakse puhkama, tema asemel sisse Nikita Koljajev.
21:05
Kasper Elissaar: Vahetus79. minut. Martõnov (Infonet) välja, Harin sisse.
21:06
Kasper Elissaar: Hunt pääses keskjoonelt tulnud tsenderdusest peaga hästi löögile!
21:06
Kasper Elissaar: Ingemar Teever tulistab küljevõrku!
21:06
Külastaja Beckham kommentaar
Infonet ka lüüa üritab või istuvad kaitses ainult?
21:07
Kasper Elissaar: Tegelikult olin just kirjutamas, et viimased kümme minutit on Levadia üritanud, aga kuidagi väga hambutult ja ilma olulistemate teravusteta. Palju rumalaid pallikaotusi ja lahendusi oli neilt, aga nüüd kaks korda järjest suudeti Infoneti väravale ohtu kujutada. Infonet ise luurab kontravõimalusi.
21:08
Kasper Elissaar: Hoiatus83. minut. Koljajev (Levadia) rikub määruseid.
21:10
Kasper Elissaar: HoiatusEemaldamine!! 84. minut. Nikita Koljajev läks penaltit õngitsema ja saab oma teise kollase. Publiku pettis ta igatahes usutavalt ära, aga kohtunik jäi teisele arvamusele.