Teisipäev, 15. mai 2018
18:54
Ivar Lepik:  Kena kolmapäeva õhtut Lillekülast!
18:56
Ivar Lepik:  Tänase ainsa Premium liiga mänguni on jäänud umbes viis minutit. Koosseisud uudises - Flora roteerib päris palju, Kuressaare saadab parimad nagu ikka, kuigi ka neil on päris palju üllatavaid nimesid. Pingil näiteks Elari Valmas, Oliver Rass, Sander Laht...
18:56
Külastaja whoever kommentaar
kas Lorenz tehakse karikafinaaliks korda, et tast saaks esimene/järjekordne pallur kes 2a järjest karikafinaali kaotanud ...
18:59
Ivar Lepik:  15. vooruga tehti algust eile Hiiul ja Narvas, kus Kalju ja Trans olulised võidud said. Floral täna võimalik liidriga vahet vähendada - võidu korral oleks vahe kaks punkti.
18:59
Ivar Lepik: Ja läksime!
19:00
Külastaja ee kommentaar
Poom kapten? Miks mitte Zaka
19:01
Ivar Lepik:  Poom on Henni selline väikestviisi lemmikmängija. Ju tal on liidriomadusi ka.
19:01
Ivar Lepik:  Zakaria seevastu väga vaikne, tema osas küll küsimust ei ole. Ega siin täna Floral väga sellist tavapärast liidrikuju polegi platsil.
19:03
Just vaatasin, imelik mõelda, et sellise klassiga mees 8aastat juba Eesti liigas möllanud.
19:04
Ivar Lepik:  Esimesed minutid oodatult Flora käes, aga Roland Küti väravale veel ühtegi tõsist lööki teha pole suudetud. Kütt siis tänavu teist korda Kuressaare postide vahel.
19:07
Ivar Lepik:  Teine nurgalöök, 8. minut ja Aloe lükkab esimese palli värava poole, aga selgelt mööda.
19:08
Külastaja Junn kommentaar
Pigem on see Käsk ülevalt et Buum Kapten , oleme ausad
19:10
Ivar Lepik:  Kümme minutit täis ja saarlased on kahel korral vastase poolele jõudnud - mitte küll väga ohtlikult.
19:10
Ivar Lepik:  Zakaria näitab, et Vapruse-mängust on emotsioon veel üleval! Proovib karistusala joonelt üle Küti tõsta, aga seda väravavaht teha ei luba.
19:11
Ivar Lepik:  Küti esimene tõrje! Kuressaare on juba Flora karistusalas, aga kontra vastu ja ühtäkki saab Järvelaid raamidesse lüüa. Seekord mitte veel väga ohtlikult.
19:14
Ivar Lepik:  Kuressaare teenib ohtlikust kohast karistuslöögi ja proovib tsenderdada, aga Suursaare peast läheb napilt pall üle ja tagumises postis enam löögile ei jõuta.
19:15
Ivar Lepik: Hoiatus 16. Sander Viira võtab Zakaria maha. Lihtne viga, jäi natuke hiljaks olukorda, osalt ka taktikaline.
19:19
Ivar Lepik:  Esimene väga hea moment, aga suluseis oli ka! Liivakule jõuab õnnega pooleks pall, aga Kütt saab seal vist ka tõrjutud.
19:20
Ivar Lepik:  21. minut - Saliste lükkab vasakult keskele, aga Zakaria ei taba raame.
19:26
Flora on mänguga ikka täitsa put....s , 25 minutiga ei suudeta Kurele 1 te ära lyya !!!! Mäng on Nüri
19:26
Ivar Lepik:  Tahtsin just kirjutada jah, et Flora on üsna lohakas. Tundub, et loodeti lihtsamat tööpäeva, praegu ei olda väga valmis.
19:30
Ivar Lepik:  Pool tundi mängitud ja 0:0. Tempot pole ollagi, kuigi viimastel minutitel on Flora natuke teravam olnud, vähemalt karistusala lähistele on jõutud.
19:31
Anna ühele lapsele võimalus ja ta suudab meeskonna per....e keerata ja nii on !!!!
19:31
Külastaja . kommentaar
liivak välja
19:32
Ivar Lepik:  Liivakul hea moment! Viira üritab kehaga katta, kukub, viga ei ole ja Liivak saab üsna vabalt Küti vastu proovida, aga lööb jalgadesse!
19:32
Ivar Lepik:  Mängu seni parim võimalus kahtlemata.
19:32
19:33
Külastaja Ott kommentaar
Liivak välja, Männilaan sisse
19:34
Külastaja saabas kommentaar
Margariin saab sellise mänguga laupäeval ja kolmapäeval nahutada.
19:35
Ivar Lepik:  Jürgen Henn on päris pahane juba.
19:36
sorga sisse
19:36
Ivar Lepik:  Sellega läheb raskeks, Sorgat pole täna pingil ka.
19:37
Ivar Lepik:  Rauno Alliku läks hoopis sooja tegema.
19:37
Huvitav kelle peale ??? Äkii on Henn enda peale pahane et nii sitta tööd teeb ?? !!!
19:39
Ivar Lepik:  Saliste, Järvelaid ja Liivak kombineerivad kuni selleni, et Liivak peab nullnurga alt tühja värava poole tõstma, aga see on muidugi raske ülesanne. Kütt suutis veel nii palju segada ka, et Liivaku pall lähebki selgelt üle.
19:42
Ivar Lepik: Värav43. minut ja Zakaria murrab õnnega pooleks luku!
19:43
Ivar Lepik:  Saliste tsenderdus ei olnud üsna kindlasti Zakale mõeldud, aga kohale jõuab. Grusiin saab viie meetri peal veel kaks puudet teha ja lööb küljevõrku ära! Kui oluline värav Florale.
19:44
Ivar Lepik:   Kuressaare oli just oma esimese löögi ka ära teinud - Stern küpsetas Nurmela kahel korral ära ja proovis ise - aga vastu tuli kontra ja värav.
19:44
Ivar Lepik:  Ja nüüd saab Liivak proovida, aga napilt mööda!
19:45
Ivar Lepik:  Ja poolaeg! Florale 1:0 eduseis, aga on see teenitud? Raske, väga raske.
19:45
Ivar Lepik:  Väike paus ja 15 minuti pärast uuesti.
19:59
Ivar Lepik:  Ja läksime uuesti!
20:01
Ivar Lepik:  Liivaku löögile paneb nüüd Kütt näpud vahele!
20:02
Ivar Lepik:  Flora jahib aktiivselt teist.
20:02
Ivar Lepik:  Vihmann ja latt kõliseb! Flora mängib hoopis teist mängu.
20:07
Ivar Lepik:  Kuressaarel oli ka vahepeal karistuslöök kasutada, aga see mängiti Karofeldile kätte.
20:07
43 minutiga Kure vastu 1:0 hädisest väravast on ikkagi SITT ! Treener peaks tõsiselt peeglisse vaatama
20:07
Külastaja njaa kommentaar
Oii kui Reim peaks Liivaku Koskori asemel koondisesse kutsuma.