Reede, 18. mai 2018
18:57
Kristjan Remmelkoor:  Tere õhtust, Viljandi Tulevik ja Paide Linnameeskond hakkavad varsti mängima.
18:57
Kristjan Remmelkoor:  Koosseisudes on suurim üllatus see, et Iyedet, kes on viimase kahe mänguga kokku neli väravat löönud, täna pole.
18:58
Kristjan Remmelkoor: Mõlemad meeskonnad on teinud eelmise vooruga võrreldes põhikoosseisus kaks muudatust. Paidel asendab Iyedet Piht, Peldi asemel on keskkaitses Kaldma.
18:59
Kristjan Remmelkoor:  Tulevikul on tagasi Post ja põhisse on lülitatud ka Sindi, pingile on täna jäetud Loigo ja Teor.
18:59
Kristjan Remmelkoor:  Tulevik on naasnud viiese kaitseliini juurde.
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Yao pani palli mängu.
19:00
Külastaja whoever kommentaar
Miks Meistriliigas(jt kohalikes sarjades) enam elektroonilist tablood ei kasutata vahetuste ja lisaminutite näitamiseks ...
19:00
Külastaja Tafka pomm kommentaar
Mis Iyedest sai? Isegi varus ei ole! :((
19:01
Kristjan Remmelkoor:  Ilves purjetas pikalt ja jooksis lõpuks palliga küljeauti.
19:02
Kristjan Remmelkoor:  Suhharovi tsenderdus klaariti Pihti eest ära, eemalt lõi kohe seejärel Yao, kuid Nõmm püüdis kindlalt.
19:03
Kristjan Remmelkoor:  Paide esimese nurgalöögi ajal tegi ründav meeskond vea.
19:06
Kristjan Remmelkoor: Suhharovi järjekordse tsenderduse puhastas peaga Post.
Yao löök kasti joonelt ei õnnestunud.
19:07
Kristjan Remmelkoor:  Juhkam on juba teist korda murul pikali.
19:09
Kristjan Remmelkoor:  Tabloo küsimuse vastuseks - ilmselt homme näeme elektroonilist tablood. Ju neid nii palju lihtsalt pole ja maksavad raha.
19:13
Kristjan Remmelkoor:  Neemelo pääses Lilanderi kornerist löögile, Nõmm tõrjus esiposti juures jalgadega.
19:15
Kristjan Remmelkoor: Tuleviku esimesest nurgalöögist ohtu ei tekkinud.
Neemelo tõstis Paide rünnakul palli karistusalasse Pihtile, viimane üritas veel enne löögile minekut konksu teha, aga Seeder sai palli kätte.
19:17
Kristjan Remmelkoor:  Nõmme riskantse söödu tõttu tekkis Paidel hea võimalus, aga Yao otsustas kaugelt ise lahendada ja tema löögis tugevust nappis.
19:21
Kristjan Remmelkoor:  Yao proovib juba vähemalt neljandat korda lüüa, aga see kauglöök läks taevasse.
19:24
Kristjan Remmelkoor: Suhharov on teinud juba paremalt äärelt palju tsenderdusi ja Paide on teeninud palju nurgalööke, aga Tuleviku kaitsjad tunnevad ennast oma karistusalas kindlalt. Kord läks pall ühe viljandlase käe pihta, aga midagi tahtlikku seal polnud ja kohtunik penaltinõudmistest huvitatud polnud.
19:30
Kristjan Remmelkoor:  Nii Sinilaidi kui ka Hansoni kauglöök lendasid selgelt üle või mööda.
19:35
Kristjan Remmelkoor:  Lilander pani hea madala terava palli värava eest läbi, Neemelo ei ulata napilt palli võrku lükkama.
19:38
Kristjan Remmelkoor:  Allik puhastas palli ohtlikult oma värava ette, Post peaga lappis olukorra.
19:43
Kristjan Remmelkoor:  Yao järjekordne kauglöök, seekord lõpuks tuli ohtlik välja, Nõmme näppude kaudu läks üle otsajoone.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Järjekordne Suhharovi tsenderdus, Neemelo suutis seekord jätkata, aga Yao oli suluseisus ja ei suutnud ka Nõmmest palli mööda lükata.
19:46
Kristjan Remmelkoor: 45+1 minutit täitus, avapoolaeg lõppes 0:0.
19:46
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on märgitud 213.
19:47
Kristjan Remmelkoor:  Tulevik seisis avapoolajal madalal kaitses. Paide ründas suurte jõududega ning muudkui tsenderdas ja teenis nurgalööke ja proovis kauglööke, aga häid võimalusi tekkis väga vähe.
20:00
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
20:05
Kristjan Remmelkoor:  Hanson söötis Pihtile, kes sai karistusalas vabalt löögile, kuid tulistas üle.
20:07
Kristjan Remmelkoor:  Juhkam sai Suhharovi heale tsenderdusele pea vahele.
20:10
Kristjan Remmelkoor:  Korneri järel pääses Yao taaskord kasti tagant teist palli lööma. Seekord tuli väga ohtlik löök, Nõmm tõrjus posti!
20:11
Kristjan Remmelkoor:  Mõttus puutus palli käega ja Paide teenib praktiliselt karistusala kaare pealt trahvilöögi.
20:12
Kristjan Remmelkoor:  Suhharov tulistas madala löögi müüri.
20:13
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusYao teenis 58. minutil mängu esimese kaardi, kui tegi Sindile viljandlaste kastis vea.
20:15
Kristjan Remmelkoor:  Värav59. minutil avab Neemelo skoori! Võttis Turi tsenderduse rinnaga maha ja virutas mõnelt meetrilt võrku!
20:19
Kristjan Remmelkoor:  Hanson lükkas palli Allikust mööda ja sai löögile, Nõmm tõrjus esinurgast ära.
20:21
Külastaja Jaan kommentaar
Viljandi on ikka väga hambutu.
20:24
Kristjan Remmelkoor:  Roosalu purjetas väga pikalt, aga lõpuks kaotas palli ära.
20:24
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus69. minutil esimene vahetus. Selle teeb Tulevik: Ilves välja, Elur sisse.
20:25
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus70. minutil Paide esimene vahetus: värava autor Neemelo välja, Frolov sisse.
20:27
Kristjan Remmelkoor:  Ilvese lahkumise järel sai kaptenipaela Nõmm.
20:29
Kristjan Remmelkoor:  Hanson on pärast vahetust Neemelo positsioonile ette läinud.
20:30
Kristjan Remmelkoor:  Frolov tulistas vasakuga 20 meetrilt mööda.
20:32
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusKaldma tõmbas 77. minutil Eluri maha ja sai kollase.
20:32
Külastaja fkk kommentaar
mille kirevase pärast see striim jälle mängu lõppfaasis laggama hakkab??
20:33
Kristjan Remmelkoor:  Post lõi karistuslöögi selgelt üle.
20:36
Kristjan Remmelkoor: Paidel oli kolm nurgalööki järjest, lõpuks tehti ründes viga.
20:36
Kristjan Remmelkoor:   Vahetus81. minutil Tuleviku teine vahetus: Roosalu välja, Loigo sisse.
20:37
Kristjan Remmelkoor:  Yao, kellel on kollane kaart all, tegi oma karistusala nurga lähistel Juhkamile vea.
20:39
Kristjan Remmelkoor:  Allik tsenderdas karistuslöögi kasti, Frolovist põrkas pall värava suunas, aga Liotti püüdis.
20:40
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus85. minutil Tuleviku viimane vahetus: Peips välja, Teor sisse.
20:42
Kristjan Remmelkoor:  Värav87. minutil Post viigistab! Allik tsenderdas paremalt, Post suunas peaga palli tagumisse nurka.
20:43
Kristjan Remmelkoor:  Post oli mõni minut varem kaitsest ettepoole nihutatud, nüüd on ta kaitses tagasi.
20:43
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus88. minutil Paide teine vahetus: Piht välja, Valge sisse.
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Lisati kolm minutit.
20:47
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus90+2. minutil Paide viimane vahetus: Yao välja, Ouattara sisse.
20:47
Külastaja hea töö, post! kommentaar
Post toob ilusti Fantasys punktid koju. Super!
20:48
Kristjan Remmelkoor:  Keskkaitsja Ouattara sekkus praegu ründesse. Kohe sai ta ka pealelöögile, kuid lennutas palli üle värava.
20:50
Kristjan Remmelkoor:  Mäng on lõppenud seisuga 1:1! Paide muudkui domineeris ja läks 59. minutil juhtima, kuid jäi lõpus ootamatult võidust ilma.