Laupäev, 19. mai 2018
15:29
Kasper Elissaar: Tervitus vutisõpradele! Lillekülas teevad mängijad sooja, ilm on ilus, rahvas vaikselt koguneb.
15:29
Kasper Elissaar: Koosseisud on uudises olemas ja suuri üllatusi ei ole. Jürgen Lorenz on põhis ehk tänaseks on ta hierarhias Märten Kuusest kõrgemale tõusnud.
15:29
Külastaja whoever kommentaar
Lorenz teeb negatiivset ajalugu täna. Või vãhemalt kordab seda.
15:34
Külastaja hahaha kommentaar
Hea nali Lorenz põhis irw . Peale tänast ilmselt langeb kolinal
15:36
Külastaja realist kommentaar
Ei tea kas väsimus võib hakata Levadiat kimbutama ... Sai ju neil nädala sees puhkust vaid 1 vend samas kui Floral oli neid 5+ ehk ...
15:49
Külastaja bussijuht kommentaar
Kui Lorenz peaks kaotama karikafinaali teist aastat järjest võiks ta võtta uue töökoha Lorenzi snäkkide reklaamnäona ...
15:49
Kasper Elissaar: Meeskonnad on soojendused lõpetanud ja saavad viimaseid juhtnööre praegu riietusruumis.
15:54
Külastaja LP kommentaar
tüüpilised vinguvad Eesti jorsid siin kommenteerimas.
15:55
Kasper Elissaar: Täna värskelt avatud uued staadioni ekraanid on igatahes võimsad - näidati isegi pilti tunnelist.
15:55
Kasper Elissaar: Meeskonnad tulevad väljakule! Levadia mängib täna rohelises, Flora valges.
15:56
Kasper Elissaar: Hümn!
15:57
Külastaja noorfänn kommentaar
Telekas ka kantakse?
15:57
Kasper Elissaar: Rahvustelevisioon näitab.
15:59
Kasper Elissaar: Tribüünil rahvast jagub. Neljakohaline arv on igatahes täis vast küll.
16:00
Kasper Elissaar: Flora pani palli mängu!
16:02
Kasper Elissaar: Jürgen Lorenz sai Beglarišvili karistuslöögist antud tsenderdusest löögile, aga Lepmets tegi supertõrje!
16:04
Kasper Elissaar: Mäng on alanud tempokalt. Levadia on veidi enam palli vallanud, aga meeskonnad väärivad üksteist.
16:05
Kasper Elissaar: Levadia fännide organiseeritus on täna väga muljetavaldav.
16:09
Kasper Elissaar: Flora ei saanud nurgalöögist palli värava poole suunata. Levadia kaitse oli jaol.
16:11
Kasper Elissaar: Liivak sai kastis löögile, aga mööda.
16:11
Kasper Elissaar: Flora fännid tõmbasid püro käima.
16:15
Kasper Elissaar: Kogu püro toss tuleb pressitribüünile.
16:16
Kasper Elissaar: Kams võttis Harini maha ja sai viimase hoiatuse.
16:17
Kasper Elissaar: Levadiale esimene nurgalöök.
16:18
Kasper Elissaar: Pall jäi kastis lahti ja Podholjuzin sai löögile, aga mööda.
16:23
Kasper Elissaar: Mäng on võitluslik. Momentideni väga ei jõuta.
16:23
Kasper Elissaar: Derbile ja finaalile omapärane.
16:24
Kasper Elissaar: 25. minutil eksis Vihmann päris halvasti, kinkides palli Debelkole, kes suutis nelja meetri pealt vastu Mait Toomi lüüa! Toomilt tegelikult hea tõrje!
16:26
Kasper Elissaar: Nurgalöögist ei tulnud midagi, aga samuti mitte ka Flora kontrast.
16:26
Külastaja Soccernet kommentaar
Kas polnud see mitte Lorenz, kes eksis?
16:26
Kasper Elissaar: Üks keskkaitsjatest, võib-olla vaatasin valesti.
16:31
Kasper Elissaar: Toomilt 32. minuti alguses supertõrje! Andrejev mängis Gando löögile ja mõne pealt tehtud löögile hiilgav reaktsioonitõrje!
16:32
Kasper Elissaar: Korneri järel sai Lorenz vastu pead kõksu - alles nädala eest sai ta ju ka peavigastuse.
16:37
Kasper Elissaar: Levadia otsib veidi rohkem.
16:39
Kasper Elissaar: Levadial on olnud ka päris palju nurgalööke, aga need ei ole vähemalt seni erilist ohtu kujutanud.
16:39
uuel karikal põnevuspaar Maardu - Tulevik
16:44
Kasper Elissaar: Vahelduseks sai ka Flora korneri, aga ka seda ei kasutatud väga hästi ära. Lepmets oli jaol.
16:44
ka hea paar: Põhja-Tallinna JK Volta - Tartu JK Tammeka
16:44
16:45
Kasper Elissaar: Esimene poolaeg on lõppenud väravateta viigiga!
16:45
Kasper Elissaar: Oli otsiv mäng, mõlemal olid oma üksikud hetked, Levadia omad selgelt ohtlikumad.
17:00
Külastaja huh kommentaar
Miks Aet Süvari ikka seda mula stuudios ajab? Kes seda otsustab?
17:03
Kasper Elissaar: Andrejevi löök vuhises väravast mööda.
17:04
Kasper Elissaar: Toom sai veel ühe löögi püüda.
17:08
Kasper Elissaar: Tkatšuk sai jalale viga. Tundub päris tõsine.
17:09
Kasper Elissaar: Samal ajal tuli Erik Sorga soojenduselt tagasi.
17:09
Kasper Elissaar: Tkatšuk võttis väiksed tabletid sisse ja mängib edasi.
17:11
Kasper Elissaar: Vahetus56. minutil võetakse Frank Liivak puhkama ja Erik Sorga sisse.
17:13
Kasper Elissaar: 2369 pealtvaatajat.
17:14
Väga ilus number, tuleb tunnistada.
17:15
Meeldiv üllatus ikka publiku arvu kohta. Telepildis ka näha, et päikesepoolne tribüün on ikka täitsa full
17:16
Kasper Elissaar: Hoiatus62. minutil võttis Juri Tkatšuk kollase keskväljal tehtud vea eest. Mees ei olnud üldse rahul selle otsusega.
17:19
Kohe pärast Liivaku välja võtmist Flora rünnak elavdub. Sorga > Liivak
17:21
Kasper Elissaar: Flora on viimastel minutitel mängu palju paremini sisse saanud küll, jah.
17:22
Kasper Elissaar: VäravRoman Debelko lööb 67. minutil 1:0! Gando söötis ja Debelko kasti keskelt paremasse nurka!
17:23
Kasper Elissaar: Debelko oli ikka täitsa vaba.
17:23
Kasper Elissaar: Harin keerutas nüüd veel palli üle värava.
17:26
Kasper Elissaar: Markus Poom on peagi Flora poolt mängu sekkumas.
17:29
Kasper Elissaar: Vihmann võttis rinnaga ette ja läks kasti tagant jalaga löögile, aga üle!
17:29
Kasper Elissaar: Vahetus75. minutil tuleb Beglarišvili puhkama ja Poom sisse.
17:30
Kasper Elissaar: Flora fännid karjuvad: "Äratus! Äratus! Äratus!"
17:31
Kasper Elissaar: Poomilt väga hea löök kontra lõpetuseks, aga Lepmets tõrjus ära!
17:32
Kasper Elissaar: Uus karikahooaeg algab sedasi.
17:32
Kasper Elissaar: Flora viimase vahetusena on väljakule tulemas Henri Järvelaid.
17:33
Kasper Elissaar: Lepmetsalt veel üks hea tõrje!
17:34
Kasper Elissaar: Taas sai Poom löögile.
17:34
Kasper Elissaar: Vahetus79. minutil tuleb Saliste puhkama ja Järvelaid tema asemel väljakule.
17:35
Kasper Elissaar: VahetusLevadia esimene: 81. minutil Andrejev ära ja Peetson sisse.
17:35
Kasper Elissaar: Aloel on vist väiksed krambid juba.
17:36
Kasper Elissaar: Alliku tõusis ja läks ise löögile, aga üle.
17:42
Kasper Elissaar: Paar minutit normaalaega jäänud. Flora otsib.
17:43
Kasper Elissaar: Vahetus 89. minutil tuleb Gando ära ja Nesterov sisse.
17:44
Kasper Elissaar: Viimane minut läks käima.
17:45
Kasper Elissaar: Neli üleminutit!
17:45
Kasper Elissaar: Seda näidati elektroonilise tablooga. Vahetusi seni tavalisega.
17:45
Kasper Elissaar: Lepmetsalt veel üks supertõrje!
17:46
Kasper Elissaar: Peavigastus. Arstid väljakul.
17:46
Kasper Elissaar: Florale järgneb ka karistuslöök 20 pealt.
17:47
Kasper Elissaar: Mehed said püsti. Karistuslöök nüüd.
17:48
Kasper Elissaar: Kams lõi müüri!
17:48
Kasper Elissaar: Hoiatus  Debelko sai vahepeal kollase ka.
17:49
Kasper Elissaar: Flora aeg on otsa lõppemas.
17:50
Kasper Elissaar: LÄBI! LEVADIA ON KARIKAVÕITJA!
17:51
Kasper Elissaar: Oli mõnusalt pingeline matš ning lõpuks sai määravaks Debelko löök. Levadia 1, Flora 0 ning Levadiale üheksas karikas.
17:52
Kasper Elissaar: Rahvas autasustamist vaatama ei jää. Väga paljud lähevad minema. Levadia mängijad ja personal tänavad aga oma fänne.
17:56
Kasper Elissaar: Paarsada inimest on ikkagi tseremooniat vaatama jäänud. Levadia mehed tegid florakatele auvahtkonna.
17:59
Kasper Elissaar: Medalid on jaotatud ja nüüd sai Dmitri Kruglov Uno Piirilt ka karika!