Pühapäev, 20. mai 2018
14:52
Kristjan Remmelkoor:  Tere päevast, tabeli viimaste lahing on peagi algamas.
14:55
Kristjan Remmelkoor:  Vapruse põhikoosseis on üsna ootuspärane. Kalevil on mängukeeldu kandva Roman Sobtšenko kohale äärepoolkaitsesse nihutatud Alger Džumadil, kelle kohale vasakkaitsesse on omakorda paigutatud tavapärane keskkaitsja Sandro Sakho.
14:58
Kristjan Remmelkoor:  Kaptenid Wakui ja Sarapuu loosisid kohtunikega väljakupooled ära.
15:00
Kristjan Remmelkoor:  Kalev pani palli mängu.
15:01
Kristjan Remmelkoor:  Paistab, et reaalsuses on ikkagi Artjunin vasakkaitses ja Sakho keskkaitses.
15:04
Kristjan Remmelkoor:  Kalev on ootuspäraselt palli valdamas. Jakovlev ja Artjunin on vasakult esimesed tsenderdused ka pannud.
15:09
Kristjan Remmelkoor:  Kalevi esimene nurgalöök löödi kastist välja.
15:11
Kristjan Remmelkoor:  Villotal on jalaga probleem.
15:14
Kristjan Remmelkoor:  Villota on väljakul tagasi ja jätkab mängu.
15:18
Kristjan Remmelkoor:  Wakui karistuslöök lendas üle kõigi meeste peade.
15:25
Kristjan Remmelkoor: Esimesed 20 minutit korraliku bussi ära parkinud Pärnu on proovinud viimastel minutitel ka ise rünnata ja teenis mõned trahvilöögid.
15:26
Kristjan Remmelkoor:  Vihmoja tõmbas Raudsepa maha ja Kalev teenis penalti!
15:27
Kristjan Remmelkoor:  VäravWakui lõi 27. minutil penalti üles nurka! Kalev 1:0 ees.
15:27
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusVihmoja sai penaltivea olukorras kollase kaardi ka.
15:27
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus28. minutil Vapruse sunnitud vahetus: Villota välja, Kutsarev sisse.
15:32
Kristjan Remmelkoor:  Ilves tõmbas Jakovlevi karistusala joone kõrval maha, aga üllatuslikult viga ei vilistatud.
15:36
Kristjan Remmelkoor:  Tutkile vea teinud Conte kuulas alandlikult Rinkeni loengu ära ja noogutas.
15:36
Kristjan Remmelkoor:  Sarapuu ja Laur põrkasid peadpidi kokku.
15:39
Kristjan Remmelkoor:  Jakovlev tegi äärel hea eeltöö ja tsenderdas, Järva ei ulatanud napilt pallini.
15:39
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd virutas Järva seitsmelt meetrilt üle!
15:42
Kristjan Remmelkoor:  "Ma võin öelda, mis ma tahan, ära sega siin!" - Indrek Zelinski neljandale kohtunikule.
15:45
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusKaspar Laur tõmbas äärel Tiismaa maha ja sai 45. minutil kollase kaardi.
15:46
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati 3 minutit, millest 1 on täis.
15:48
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppenud, Kalev juhib penaltist 1:0.
15:57
Külastaja Aet kommentaar
Süvaril mees olemas? Küsib 32-aastane doktorikraadiga (peast noor)mees Ott Lasnamäelt.
15:58
Külastaja Mati kommentaar
Süvari elukaaslane peaks olema Eesti eks-koondislane Mati Pari :)
15:59
Külastaja Ott kommentaar
P***** siis ju.
16:03
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
16:08
Kristjan Remmelkoor:  49. minutil jättis Järva kuldse võimaluse realiseerimata! Kutsarev eksis jämedalt sööduga, Jakovlev ja Järva pääsesid kahekesi ühe kaitsja vastu jooksma. Jakovlev söötis Järvale, kes möödus Alandist, aga veeretas palli värava suunas nii nõrgalt, et Sarapuu jõudis joonele päästma.
16:10
Kristjan Remmelkoor:  Jakovlevi löök võttis ohtliku rikošeti, aga lendas mööda.
16:12
Kristjan Remmelkoor:  Džumadil sai karistusalas Matsunagalt söödu ja lõi mööda.
16:12
Külastaja Tiislerile kommentaar
Kalevi Matsunaga, mitte Matsunga.
16:14
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusSarapuu tõmbas Järva maha ja sai kollase.
16:14
Külastaja Huvitava Taustaga kommentaar
Kalevis mängib,aga Olev Matsunaga ikka!
16:16
Kristjan Remmelkoor:  Jakovlevilt hea eeltöö, Wakui lõi lähedalt Alandile pihta!
16:16
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus58. minutil Vapruse teine vahetus: Tutk välja, Mõtt sisse.
16:16
Külastaja Hipper kommentaar
tegelt on väga huvitav hooaeg olnud....igas voorus on vähemalt 2-3 võrdsete heitlust
16:19
Kristjan Remmelkoor:  Artjunini tsenderdusest tegi Sakho pehme pealöögi, Aland püüdis.
16:20
mõeldes kaasa kommentaatorite arutelule, et kas 70. poisse veel liigas mängib, siis vanim, kelle ma hetkel leidsin on Londak, kes on sündinud Mai 1980
16:22
Kristjan Remmelkoor:  Jakovlevi nurgalöögist lõi Laur peaga tagumisest nurgast veidi üle.
16:22
Külastaja rallikas kommentaar
Kalev mängib jõhkralt kastis üle... Selle asemel et asi esimese võimalusega ära otsustada, hakatakse mingeid mõttetuid konkse ja asju veel lisaks tegema.
16:23
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusIlves tõmbas 65. minutil Matsunaga maha, sai kollase ja Kalevile teine penalti!
16:24
Kristjan Remmelkoor:  VäravWakui realiseeris ka selle penalti! Kui enne lõi vasakule üles, siis nüüd paremale alla. 66. minutil Kalev juhib 2:0.
16:24
Kas keegi näinud Jakovlevi kastis ühte puudet tegemas...pigem alati mitu, isegi kui löögikoht
16:27
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus69. minutil Vapruse viimane vahetus: Veensalu välja, Hallmere sisse.
16:29
Kristjan Remmelkoor:  Džumadil mängis kastis seinasöötu ja söötis palli lõpuks värava eest läbi, seal kedagi polnud.
16:29
Ja jälle mängivad üle.
16:30
Kristjan Remmelkoor:  Jakovlev purjetas pikalt ja pääses lähedalt lööma, Aland tõrjus.
16:31
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus73. minutil sai kollase Conte.
16:32
Kristjan Remmelkoor:  Sarapuu pääses karistuslöögi järel värava eest löögile, kuid tulistas üle! Vapruse parim võimalus.
16:32
Kristjan Remmelkoor:  Järva andis kastis pealelöögi asemel liiga tugeva söödu ja seda ei saadud korralikult omaks.
16:33
Kristjan Remmelkoor:  Järva taaskord sõelus karistusalas, tegi konksu, Aland jäi löögile ette.
16:33
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus76. minutil Kalevi esimene vahetus: Järva välja, Rääbis sisse.
16:34
Külastaja Kevin kommentaar
Hea töö smuuti
16:38
Kristjan Remmelkoor:  Džumadil tegi vea ja sai ise kergelt viga.
16:39
Kristjan Remmelkoor:  Vaprus on läinud viieselt kaitseliinilt üle neljasele.
16:43
Kristjan Remmelkoor:  Värav85. minutil lõi Artjunin karistusalast Kalevi kolmanda värava! Söödu andis Jakovlev.
16:44
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus86. minutil Kalevi teine vahetus: Laur välja, Ševjakov sisse.
16:45
Kristjan Remmelkoor:  Pealtvaatajaid on 944!
16:46
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus88. minutil Kalevi viimane vahetus: Wakui välja, Kruusalu sisse.
16:48
Kristjan Remmelkoor:  Lisati 3 minutit.
16:50
Kristjan Remmelkoor: Värav  90+2. minutil lükkas Jakovlev Rääbise söödust 4:0 Kalevile!