Laupäev, 26. mai 2018
12:58
Rasmus Voolaid: Head jalgpallisõbrad, tervitused! Enne Meistrite liiga finaalmängu vaatame ära koguni neli Premium liiga kohtumist.
13:00
Kristjan Remmelkoor:  Tere ka minu poolt, vaatan täna Tuleviku ja Kuressaare kohtumist. Algkoosseisudes on suurim üllatus see, et esmakordselt tänavusel Premium liiga hooajal kuulub Tuleviku põhikoosseisu Robert Taar.
13:00
Rasmus Voolaid: Levadia ei saa täna kasutada Markus Jürgensoni ja Juri Tkatšuki. Kui Rasmus Peetsoni alustamine oli ootuspärane, siis paremkaitses on täna Kirill Nesterov.
13:00
Rasmus Voolaid: Läks Kadriorus!
13:00
Külastaja ee kommentaar
Tribüüun ikka päris tühi Kadriorus
13:00
Kristjan Remmelkoor:  Mäng Viljandis algas.
13:02
Rasmus Voolaid: 80 sekundit oli mängitud, kuni Levadia esimese ohtliku võimaluse sai. Muamer Svraka pääses kastijoonelt vabalt löögile, ent üle.
13:03
Kristjan Remmelkoor:  Kuigi paberil on kirjas teisiti, siis Post mängib täna ründes.
13:03
Rasmus Voolaid: Aga Pärnu poolelt on kõige märkimisväärsem, et Magnus Villota on endiselt eemal ja Rauno Tutk pingil. Keskkaitses alustab seega Uku Kõrre.
13:04
Rasmus Voolaid: Svraka pääses uuesti löögile, aga Aland võtab ära! Ohtlikult käivad asjad Vapruse jaoks.
13:06
Rasmus Voolaid: Ronaldo Tiismaa lamab murul ja kutsutakse väljakule Vapruse arst.
13:08
Kristjan Remmelkoor:  Peips sooritas liiga optimistliku kauglöögi.
13:09
Rasmus Voolaid: 9. minutil paneb Kruglov päris keerulise koha pealt suurepärase löögi, aga Aland teeb taas ilusa tõrje!
13:10
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaare nurgalöök läks pikaks ja Post klaaris peaga Viira jätkutsenderduse.
13:12
Rasmus Voolaid: 11 minutit pole veel mängitud, aga Svraka proovis juba kolmandat korda eemalt! Alandile lüüakse ainult alla nurka, aga seni on ta kohal!
13:12
Kristjan Remmelkoor:  Ilvese löök jäi pehmeks ja Paplavskis püüdis.
13:15
Rasmus Voolaid: Lepmetsa pika palli järel oli Andrejev pääsemas üks-ühele, aga Aland oli hästi väljas. Joosep Sarapuu oli seal enne eksinud.
13:17
Kristjan Remmelkoor:  Stern otsis tsenderdusega Lahte, aga tsenderdus läks veidi liiga pikaks.
13:18
Kristjan Remmelkoor:  Kährilt terav pall värava ette, Viira sai viimasel hetkel jala vahele.
13:19
Rasmus Voolaid: Aland sai juba viivitamise eest viimase hoiatuse. Toomas Nõmmiste luges Pärnu väravavahile sõnad peale, et ei tohi nii palju valida, kust pall lahti mängida.
13:19
Rasmus Voolaid: Svrakalt juba neljas (!) kauglöök ja nüüd Aland püüab.
13:19
Kristjan Remmelkoor:  Tuleviku nurgalöök põrkas Kuressaare karistusalas maha, aga seejärel löödi pall minema.
13:21
Rasmus Voolaid: Värav Tuli ära! 21. minutil lõi Gando ära!
13:23
Rasmus Voolaid: Gando murdis ise paremalt äärelt kasti, pall läks kuidagi Andrejevile, kes leidis otsajoone juurest sööduga täiesti vabana seisnud Gando. Tugev löök tahaposti ja Aland oli võimetu.
13:24
Rasmus Voolaid: Gando nüüd pikendas väga hästi Kruglovi audi tahaposti, aga Nesterovi pealöök lendas Alandi peale.
13:25
Rasmus Voolaid: Nüüd töötas Levadia värava löönud duo teistpidi ehk Gando jättis selja taha Andrejevile, kes tagapostist mööda lõi.
13:27
Kristjan Remmelkoor:  Allikult ohtlik tsenderdus, Paplavskis sai viimasel hetkel enne ründajaid rusika vahele.
13:27
Kristjan Remmelkoor:  Joogipaus.
13:28
Rasmus Voolaid: Levadialt suurepärane rünnak. Nesterov mängiti ilusate söötudega paremal äärel vabaks, sööt kasti taha Svrakale, kes napilt mööda vajutas.
13:29
Kristjan Remmelkoor:  Laht proovis kaugelt ühe puutega, mööda.
13:31
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus31. minutil sai Seeman kollase kaardi, kuna võttis lubaval rünnakul Posti veaga maha.
13:34
Kristjan Remmelkoor:  Värav34. minutil viib Stern Kuressaare juhtima!
13:35
Kristjan Remmelkoor:  Kure mängis paari ühepuutesööduga Sterni terava nurga alt löögile ja mees vajutas lati alla. Viimase söödu andis Laht.
13:35
Rasmus Voolaid: Gando oli teisele väga lähedal, kui Kruglovi tsenderduse järel peaga löögile pääses, aga Aland võttis kuidagi põlvede või reitega ära.
13:37
Kristjan Remmelkoor:  Kähri sööduni Post värava ees ei ulatanud.
13:38
Rasmus Voolaid: Värav 39. minutil tuli teine Levadiale ära!
13:40
Rasmus Voolaid: Vaprus kaotas palli. Peetson söötis äärele Harinile, kes leidis karistusalast Debelko. Ukrainlase värav järjekorranumbriga 13 on tõsiasi, kui ta palli ristnurka naelutas.
13:44
Rasmus Voolaid: 44. minutil proovis Harin ise, aga jällegi oli Aland ees.
13:46
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati 2 minutit.
13:46
Rasmus Voolaid: Üks üleminut anti ja Vaprus sai ka löögi kirja, kui Reno Mark peaga mööda lõi. Poolaeg läbi Levadia eduseisul 2:0!
13:48
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes Kuressaare 1:0 eduseisuga. Tulevik alustas aktiivsemalt, aga seejärel mäng võrdsustus ja ainsa värava lõi Stern.
14:00
Rasmus Voolaid: Oleme tagasi. Teine poolaeg läks käima!
14:02
Kristjan Remmelkoor: Vahetus Kuressaare tegi vaheajal vahetuse: Maar välja, Rass sisse.
14:02
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg Viljandis algas.
14:03
Rasmus Voolaid: Värav 48. Gando teist korda!
14:03
Rasmus Voolaid: 48. minutil pani Nesterov suurepärase karistuslöögi kasti ja Gando lükkab värava eest peaga ära. Lihtne!
14:03
Kristjan Remmelkoor:  Taari kauglöögi Paplavskis püüdis.
14:04
Rasmus Voolaid: Uku Kõrre mängib käega ja Levadiale penalti!
14:04
Rasmus Voolaid: Kui tavaliselt lööb penalteid Kruglov, siis ta annab praegu võimaluse lüüa teistel.
14:05
Rasmus Voolaid: Värav 50. Aland hüppab paremale ja Jevgeni Harin lööb vasakule!
14:06
Rasmus Voolaid: Vahetus Poolajal tegi Pärnu ka ühe vahetuse, mis jäi mainimata. Rauno Tutk tuli poolajapausil Reno Margi asemele.
14:06
Kristjan Remmelkoor:  Peips proovis täna kauglööki juba vähemalt neljandat korda. Seekord sai raamide vahele, aga Paplavskis püüdis.
14:09
Rasmus Voolaid: Lepmets tegi natuke nalja ja lõpuks ei võtnud enam riske, kui söötis palli auti.
14:10
Kristjan Remmelkoor:  51. minutil kõmmutas Laht kaugelt latti! Stern koksas tagasipõrganud palli peaga väravasse, aga talle vilistati suluseis. Selle nurga alt, kust kordust näitas, tundus, et suluseisu tegelikult polnudki.
14:11
Kristjan Remmelkoor:  Peipsi heast eeltööst sai Post hästi kastist löögile, kuid kõmmutas üle.
14:11
Kristjan Remmelkoor:  Värav55. minutil lööb Laht 2:0 Kuressaarele!
14:12
Rasmus Voolaid: Vahetus 57. Andrejev pääseb puhkama ja Mark Oliver Roosnupp tuleb platsile.
14:12
Kristjan Remmelkoor:  Kontrarünnakul andis Stern välisküljega oivalise läbisöödu ja Laht pääses üks-ühele ning veeretas palli kindlalt alla nurka.
14:13
Külastaja dsa kommentaar
väljalangemisheitlus on see hooaeg küll päris kõva kuressaare hea hoo tõttu
14:15
Kristjan Remmelkoor:  Stern pääses 58. minutil Nõmmiga silmitsi, aga läks jõuga lööma ja lõi mööda.
14:18
Rasmus Voolaid: Vahetus 63. minutil vahetab Levadia keskkaitsjaid: Marko Lipp võttis Podholjuzini välja.
14:18
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaare järgmine hea võimalus: Rass söötis, Laht lõi lähedalt, Nõmm tegi jalatõrje.
14:20
Kristjan Remmelkoor: Viljandis on 199 pealtvaatajat.
14:21
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus64. minutil Tuleviku esimene vahetus: Kähr välja, Teor sisse.
14:22
Kristjan Remmelkoor:  Värav65. minutil lööb Stern 3:0 Kuressaarele!
14:23
Kristjan Remmelkoor:  Stern sai hea läbisöödu kaitseliini taha ja veeretas vastutulnud Nõmmi kõrvalt palli võrku.
14:24
Pole kaitses Posti, pole kaitset üldse.
14:24
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus66. minutil kahe värava autor Stern välja, Rajaver sisse.
14:25
Rasmus Voolaid:  Vahetus70. minutil tegi Levadia viimase vahetuse: penalti löönud Harin välja, Marin sisse.
14:25
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus69. minutil Tuleviku teine vahetus: Ilves välja, Elur sisse.
14:26
Rasmus Voolaid: Marin alustas aktiivselt ja juba otsis esimest, aga Aland oli valmis.
14:27
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus70. minutil Tuleviku viimane vahetus: Taar välja, Loigo sisse.
14:28
Rasmus Voolaid: Kruglov pommitas eemalt peale ... vastu Svraka nägu. Ootamatu.
14:29
Kristjan Remmelkoor:  Sterni teisele väravale andis söödu taaskord Laht.
14:30
Rasmus Voolaid: Värav 75. MINUTIL LÕI VAPRUS VASTU!
14:30
Külastaja Hipper kommentaar
Pekki...panin Kruglovi kapteniks, eeldusel et ta ju lööb pendlaid :D
14:31
Rasmus Voolaid: Sa polnud kindlasti ainus.
14:31
Rasmus Voolaid: Paremalt äärelt pani Kaasik tsenderduse, Lipp natuke eksis ja Rocco Mõtt kasutas oma võimaluse ära. Löök tuli nii lähedalt, et Lepmets sai küll käed taha, aga palli väljas ei suutnud hoida.
14:32
Kristjan Remmelkoor:  Värav75. minutil lööb Post 1:3!
14:33
Kristjan Remmelkoor:  Paremalt äärelt tuli tsenderdus, Peips jätkas peaga ja Post lõi jalaga värava.
14:34
Rasmus Voolaid: Vahetus 79. Pärnu vahetab: Sarapuu välja, Limberg mängu.
14:34
Kristjan Remmelkoor: Viljandi pealtvaatajate arvu on suurendatud 237-le.
14:35
Kristjan Remmelkoor:  Allik tsenderdas, Elur peaga jätkas, Posti ja Viira võitluses põrkas pall Postist üle otsajoone.
14:36
Rasmus Voolaid: Värav 81. minutil lööb Gando kübaratriki!
14:36
Kristjan Remmelkoor:  Alliku karistuslöögi jätkas Post peaga värava ette, Mõttus jäi seal suluseisu.
14:37
Rasmus Voolaid: Fantasy sõpradele ka häid uudiseid, Kruglov natuke halastas! Nullimängust jäi ta ilma, penaltit ei löönud, aga vähemalt söödupunktid tulid.
14:37
Rasmus Voolaid: Uus mees Limberg magas Gando täiesti maha ja taas vabalt peaga värav.
14:38
Rasmus Voolaid: Värav 83. GANDO KORDA NELI!
14:38
Rasmus Voolaid: Svraka mängis suurepäraselt palli Marinile, kes lahkelt Gandol tühja lubas lüüa.
14:40
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusJuhkam sai 83. minutil kollase kaardi.
14:40
Rasmus Voolaid: Vahetus 85. minutil vahetab Vaprus välja poolajapausil sekkunud Rauno Tutk, mängu Georg Grahv.
14:40
Kristjan Remmelkoor:  Juhkam peab järgmise mängu vahele jätma.
14:41
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus85. minutil Kuressaare viimane vahetus: R. Saar välja, Paju sisse.
14:43
Kristjan Remmelkoor:  Tulevik üritab kõrgete tsenderdustega mängu päästa.
14:45
Kristjan Remmelkoor:  Elur söötis Loigole, kes lõi karistusala joone tagant üle.
14:46
Rasmus Voolaid: Lisaminuteid ei tule ja Levadia võitis Pärnu Vapruse 6:1!
14:48
Kristjan Remmelkoor:  Viljandis lisati möngule 5 minutit.
14:49
Kristjan Remmelkoor:  Allik andis karistuslöögi kasti, Juhkam lõi peaga mööda ja nõudis ka penaltit, mida ei tulnud.
14:52
Kristjan Remmelkoor:  Läbi! Kuressaare võitis 3:1 ja tõusis Tulevikust mööda, seitsmendaks.