Kasper Elissaar: Tere taas, vutisõbrad! Narvas on Trans ja Flora väljakule sammunud.
Kasper Elissaar: Koosseisud on uudises ja üllatus on vast see, et Flora ei ole ikkagi ka isegi natuke mitte vangerdanud.
Kasper Elissaar: Transil on Ovsjannikov ikkagi nii palju terveks putitatud, et tema alustab täna.
16:03
Külastaja john kommentaar
Millal kaks Kaljust ülevõetud meest väljakule saavad? Kas selle hooaja jooksul?
16:04
Kasper Elissaar: Lepingud on sõlmitud nii, et hooaja lõpus saavad liituda. Sel hooajal mängimiseks peaksid klubid suvel üleminekute osas kokkuleppele jõudma.
16:05
Kasper Elissaar: Flora on alustanud oodatult veidi tugevamalt.
16:05
Kasper Elissaar: Trans jõudis esimese löögini, aga Toom püüdis.
16:11
Kasper Elissaar: Mäng on nii palju võrdsustunud, aga mõlemad saavad aeg-ajalt rünnakule. Tempo on hea seni.
16:13
Kasper Elissaar: Mainime selle ka ära, et täna peab oma 500. meistriliiga mängu abikohtunik Hannes Reinvald. Soccernet.ee teleülekandes sai poolajal sellega seoses juba lõbusat muusikavideot näha.
16:14
Kasper Elissaar: Pall käis vastu Dante kätt ja Flora nõudis penaltit. Seda ei saadud.
16:15
Kasper Elissaar: Teisel pool väljaku otsas oli Leverock lähedal nurgalöögi järel löögile pääsemisega, aga ei õnnestunud päris hästi.
16:19
Külastaja mm kommentaar
kasper, lõbus sitt ja piinlik pole sünonüümid
16:19
aga sitt ja piinlik olid märks õnad selle video kohta
16:19
hooaja lõpus juba? mis voorude ajal siis?
16:20
Kasper Elissaar: Hooaja lõpus ehk hooaja lõppemise järel. Ehk siis uuest hooajast uues särgis praeguse plaani järgi.
16:20
Kasper Elissaar: Penalti Transile!
16:20
Kasper Elissaar: Vihmann tõmbas Barkovi maha ja saab kollase 21. minutil.Hoiatus
16:21
Kasper Elissaar: Värav22. minutil lööb Dmitri Prošin palli vasakule ja Toom hüppab paremale.
16:21
Kasper Elissaar: Transile hea käik.
16:22
hooaja lõpus ei tähenda ju hooaja lõppemise järel
16:22
Kasper Elissaar: Võib-olla tõesti sõnastasin veidi halvasti.
16:23
Külastaja asd123 kommentaar
Täiesti teemast kõrvale, aga täna hakkasin mõtlema, et enne järgmist hooaega saavad enamus kihlveopettuse karistustest läbi. Kuhu näiteks Taar ja Pedõk/Prins maanduda võiksid järgmisel hooajal?
16:23
jõudu kasper ja edu soccernet!
16:24
ah suva, pea asi et nüüd teada on
16:25
Kasper Elissaar: Arvan, et kõrgliigas neid mehi enam näha ei saa. Stanislav Prinsi ja Albert Taari pean silmas.
16:28
Kasper Elissaar: Flora on asunud isukalt viigiväravat otsima, aga ei leita neid päris õigeid käike.
16:34
Võibolla oleneb sellest, kas Maardu tõuseb üles. Neil on juba Jaroslav Dmitrjev meeskonnas, kellel minu arvates isegi hullem minevik on.
16:34
Kasper Elissaar: Vihmann sai kornerist löögile, aga mööda.
16:37
Külastaja Hipper kommentaar
Ei tea, millal Narva selle silikaatjubedise ära remondib, mis seal paremal taga on
16:37
Kasper Elissaar: VäravKevin Aloe viigistab 38. minutil seisu! Beglarišvili tsenderdas karistuslöögist palli tahaposti, kust Aloe löögiga mänguvahendi ettenurka suunas.
16:40
Kasper Elissaar: Ovsjannikov kukkus nüüd kehvasti õla peale.
16:40
Kasper Elissaar: Mees vähkreb.
16:40
Kasper Elissaar: Kotenko näitab, et vahetust vaja.
16:42
Kasper Elissaar: Eks näis, kas tehakse enne poolaega vangerdus või mitte. Ovsjannikov on praegu püsti ja väljaku kõrval. Aga ei. Mihhailov on juba valmis end pannud.
16:42
Kasper Elissaar: Vahetus43. minutil see vahetus tuleb ehk Ovsjannikov välja ja Mihhailov sisse ehk nüüd on platsil see koosseis, mida enne mängu ennustasime.
16:43
Kasper Elissaar: Ainsalu ja Lorenz maas. Ainsalu väänas hüppeliigest ja Lorenz pani taas peaga kõksu vastasega.
16:44
Lorents saab iga mäng vastu pead...welcome to tallinn
16:45
Kasper Elissaar: Kaks üleminutit.
16:46
Kasper Elissaar: Zakarljuka mängis hästi kaaslasega kokku ja kukkus, kuid penaltit ei tule. Saavad vaid korneri.
16:47
Kasper Elissaar: Irie jaoks jäi tsenderdus liiga kõrgeks.
16:47
Kasper Elissaar: Esimene poolaeg on lõppenud 1:1 viigiga! Aus seis.
16:49
Kasper Elissaar: Flora oli aktiivsem, aga Transil olid oma võimalused.
17:02
Kasper Elissaar: Teine poolaeg Narvas! Esmapilgul vahetusi ei tehtud!
17:07
Kasper Elissaar: Flora on taas palliga parem kui kodumeeskond. Ohtlik veel ei ole.
17:08
Kasper Elissaar: VäravJoseph Saliste lööb 51. minutil 2:1!
17:08
Kasper Elissaar: Alliku saatis väravale palli, Kotenko tõrjus jalaga Salistele ja viimane lükkas palli võrku.
17:08
Avastasin nüüd täiesti juhuslikult, et Albert Taar mängib neljandas liigas FC Tallinnas. Kas sinna mängukeeld ei kehtigi? Mitte kusagilt ei leia, et ta keeldu vahepeal lühendatud oleks.
17:10
Kasper Elissaar: Distsiplinaardokumentide kohaselt on Taar katseajal järgmise aasta lõpuni. Ju on siis vahepeal koostööd teinud.
17:12
Kasper Elissaar: VäravBarkov viigistab 56. minutil seisu!
17:12
Kasper Elissaar: Nii lihtsalt see käibki. Zakarljuka lasi vasakult tsenderduse värava ette ja Barkov lõi Aloe eest peaga ära.
17:13
Kasper Elissaar: VahetusVärava järel võeti Sorga puhkama ja Liivak tuli sisse.
17:14
aloe 1-1
17:14
Kasper Elissaar: Beglarišvili kauglöök lendas väravast mööda.
17:17
Külastaja Jaan kommentaar
Lorenz vahtis ka suu ammuli.
17:17
Kasper Elissaar: Alliku lõi mõnelt meetrilt vastu Kotenkot!
17:18
Kasper Elissaar: Värava puhul läks tsenderdus üle Lorenzi tsooni, tundus. Aloe markeeris Barkovit.
17:20
Kasper Elissaar: Ja ei ole Allikul õnne! Lõi nüüd mõne meetri pealt väravast mööda!
17:21
Kasper Elissaar: Flora nõelab järjest nagu tige mesilane.
17:22
Kasper Elissaar: Hoiatus65. minutil sai Mihkel Ainsalu keskväljal tehtud vea eest kollase.
17:22
Külastaja ee kommentaar
Liivak vehib oma meeste tegude peale rohkem kui mängib, praegu oli hästi näha kuidas Alliku löök lendas vastu kaitset ja Liivak hakkas kohe laiutama, kuigi endal oli võimalus olemas kohe, poleks laiutama hakanud oleks jõudnud sekund varem pallini ja võimalius 3x parem lüüa
17:24
Külastaja saabas kommentaar
Liivak on näidanud Premmis väga hästi miks ta mujal pingil istus.
17:25
Kasper Elissaar: Ma päris nõus ei ole. Küll olen nõus, et tipuründaja pole päris tema koht. Kuigi on juba palju arenenud sel positsioonil.
17:27
Kasper Elissaar: Vahetus71. minutil tuleb Ainsalu puhkama ja Poom sisse.
17:29
Kasper Elissaar: Hoiatus EemaldamineMaksim Tšerzov sai punase kaardi! Mille eest, ei tea veel.
17:30
Kasper Elissaar: Esimene kollane on tal esimesest minutist all olnud protokolli järgi. See jäi küll märkamata.
17:30
Kasper Elissaar: Aga lendas vist teise kollase olukorras veidi jõhkralt sisse.
17:31
Tšerzov kogus selle kollase vigade summaga
17:32
Ta mängis kogu aeg justkui all midagi pole.
17:32
Külastaja jah kommentaar
No ei kannata seda Florat.
17:33
Kasper Elissaar: Flora saab penalti!
17:33
Kasper Elissaar: Prošini käed olid Allikul veidi seljas.
17:33
Kasper Elissaar: HoiatusSaab kollase ka 77. minutil Prošin selle teo eest.
17:34
Kasper Elissaar: VäravZakaria Beglarišvili lööb 77. minutil penaltipunktilt 3:2 Flora ette.
17:34
Kasper Elissaar: Kotenko tahtis minna oma vasakule, aga löök läks tema paremale.
17:34
Kas Kuzjajev jääb lõpuni pingile?
17:34
Kasper Elissaar: Kuzjajev ütles, et on enesearendamisega tegelenud.
17:34
Prošin rippus Alliku seljas
17:35
Kasper Elissaar: Vahetus78. minutil Alliku puhkama ja Herol sisse.
17:35
Kasper Elissaar: "Rippus" on vist natuke karmilt öeldud. Ei tundunud nii hull see olukord olema.
17:35
See ei ole muidugi vabandus, aga mulje oli küll nagu Tsherezovil kollast all poleks kui tema ängu jälgida
17:36
Kasper Elissaar: Hoiatus79. minutil saab Poljakov ka kaardi.
17:37
Kasper Elissaar: Floral vahetused tehtud, ühe väravaga ees, Trans vähemuses.
17:39
Nii palju rippus, et tõmbas Alliku maha. Piisavalt.
17:39
Külastaja Mumm kommentaar
Flora on Eesti jalgpalli häbiplekk ja seda nii oma poliitika kui ka visiooniga.Peale Vlasi ja Pürgi jama ei arva sellest jamast midagi , Pohlak tõmmake leekima juba, Leva ultrad panevad paika teid varsti.
17:40
Kasper Elissaar: Vahetus84. minutil Golovljov puhkama ja Grigorevski sisse.
17:42
Ma vist saan aru, miks Golovjov Infonetis läbi ei löönud.....tase pole päris see, tiba jääb puudu
17:43
Mumm paneks kõikide klubide mängijad sunnitööle. Ilma tasuta. Kui jalgpallur tahab ka palka saada, siis on diskrimineeriv klubi suhtes.
17:43
Külastaja to mumm kommentaar
Sina oled selle riigi häbiplekk
17:45
Miks Mumm pole nõus tasuta tööd tegema?
17:45
Golovjov mängis mänguvälise tasu peale esiliigas. Positiivses mõttes.
17:46
Kasper Elissaar: Viimane minut normaalajast käib.
17:47
Kasper Elissaar: VäravBeglarišvili lõi 90. minutil 4:2! Liivak söötis värava ette ja grusiin vajutas palli võrku.
17:47
Mumm! Kumb on riigi suurim häbiplekke? Flora või mina?
17:47
Oi näe...lorents sai vastu pead jälle
17:48
Kasper Elissaar: Neli üleminutit anti.
17:49
Kasper Elissaar: Liivakul riputi nüüd seljas, aga ei saanud penaltit.
17:49
Te olete vist lihtsalt seniilne vanamees, kust sinu väited pärinevad ilma tasuta mängimisest või on see niiet tuled Florasse ja 6 kuuga koondisesse nagu tavaks saanud?
17:51
Kaljus tuleks poisil stipiga hakkama saada.
17:51
Kasper Elissaar: Läbi! Flora sai võõrsil 4:2 võidu Transi üle! Nüüd nende kahe vahe seitse punkti.
17:51
Kasper Elissaar: Aitäh, et olite meiega.
17:52
Kasper Elissaar: Püsige lainel, sest tunni pärast juba uus mäng algamas. Ja õhtul Meistrite liiga finaal ka.