Laupäev, 26. mai 2018
18:56
Kristjan Remmelkoor:  Tere, enne Meistrite liiga finaali on veel ära vaadata üks Eesti liiga mäng, kohtuvad Nõmme Kalju ja Paide Linnameeskond.
18:57
Kristjan Remmelkoor:  Koosseisudes suuremaid üllatusi ei ole.
18:58
Kristjan Remmelkoor:  Kuna Kalju lähirivaalid Levadia ja Flora olid täna võidukad, siis peab Kalju ka ise võitma, et liidrikoht säilitada.
18:59
Kristjan Remmelkoor:  Teleši puudumisel (kannab punase kaardi tõttu mängukeeldu) on täna kaptenipael Uggel, väravas seisab Londak.
18:59
Kristjan Remmelkoor:  Mäng algas.
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Paide teenis esimese nurgalöögi, mille ajal hüpati Londakule määrustevastaselt sisse.
19:01
Kristjan Remmelkoor:  Värav2. minutil viib Iyede Paide juhtima!
19:02
Kristjan Remmelkoor:  Vist oli Hanson see, kes läbisöödu andis. Iyede oli kaitsjatest kiirem, pääses Londakuga silmitsi ja lükkas palli alla nurka.
19:09
Kristjan Remmelkoor:  Värav10. minutil Elhi viigistab!
19:11
Kristjan Remmelkoor:  Markovitš viskas paremalt audi ja Kalju sai Paide kastis päris mitmeid sööte lükata. Viimase söödu andis Kirss ja palli lõi lähedalt väravasse Elhi.
19:13
Kristjan Remmelkoor:  Elhi tsenderdas, Liliu sai meestesummast peaga palli värava poole lükata, Liotti püüdis.
19:15
Kristjan Remmelkoor:  Lilander pani ohtliku karistuslöögi kasti, aga pall lõpetas Londaku süles.
19:16
Kristjan Remmelkoor:  Kirss pani otsajoonelt madala palli värava ette, Kase jõudis enne ründajaid ära lüüa.
19:17
Kristjan Remmelkoor:  Kirss võttis hästi palli kastis maha ja pani veel ühe palli värava ette, Liotti suutis selle endale korjata.
19:18
Kristjan Remmelkoor:  Väga tempokas algus on olnud, mõlemad meeskonnad tahavad rünnata. Seni on seda rohkem suutnud teha Kalju, aga seis on viigis.
19:20
Kristjan Remmelkoor:  Kaldma üritas kääre lüüa, aga palli ta ei tabanud. Teiselpool väljakut vihises Liliu kauglöök väravast mööda.
19:25
Kristjan Remmelkoor:  Kalju tahtis, et Turile fikseeritaks käega mäng ja Kaljule penalti, aga Tarajev piirdus nurgalöögiga.
19:25
Külastaja Jaan kommentaar
Passiivne suluseis vilistati
19:27
Kristjan Remmelkoor:  Hunt vajas arstiabi ja lonkab hetkel väljaku kõrvale.
19:28
Kristjan Remmelkoor:  Hunt naasis kiirelt väljakule.
19:30
Kristjan Remmelkoor:  Frolovi tsenderdus tabas karistusala nurgas Reginaldi kätt ja Paide teenis penalti!
19:31
Kristjan Remmelkoor:  Frolov kõmmutas penalti latti!
19:38
Kristjan Remmelkoor:  Elhi kaotas ohtlikus kohas palli, aga Valge, Frolovi ja Yao koostöö polnud piisav selleks, et kontrarünnak löögiga lõpetada.
19:40
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus41. minutil tegi Kaldma vea Liliule ja polnud vilega absoluutselt rahul ning teenis mängu esimese kaardi. Kaljule ohtlikust kohast trahvilöök.
19:41
Kristjan Remmelkoor:  Liliu lõi karistuslöögi üle.
19:45
Kristjan Remmelkoor:  Frolovi ohtlik kauglöök lendas napilt väravast mööda.
19:45
Kristjan Remmelkoor: HoiatusKirss teenis 45+2. minutil kollase kaardi.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  See jäi avapoolaja viimaseks sündmuseks, sest kohe kõlas Tarajevi poolajavile. Seis on 1:1.
19:48
Kristjan Remmelkoor:  Esimesel poolajal liigset palliveeretamist ei olnud, mõlemad tiimid proovisid väravaid lüüa ja mõlemal üks värav ka lüüa õnnestus. Kalju tabamus sündis väga ilusast meeskondlikust söödumängust. Paidel kripeldab kindlasti penalti, mille Frolov latti lõi.
19:59
Kristjan Remmelkoor:  VahetusKalju tegi vaheajal vahetuse: Kirss välja, Mašitšev sisse.
20:00
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
20:01
Kristjan Remmelkoor:  Hanson sai 15 meetrilt korralikult vajutada, aga ei tabanud raami.
20:03
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaja mõlema kollase kaardi autorid - Kaldma ja Kirss - peavad järgmise mängu vahele jätma. Kaljule võib see probleeme põhjustada, et üks väheseid KTM-e Kirss ei saa mängida.
20:05
Kristjan Remmelkoor:  Kase lõi Liliule niimoodi palliga kõhtu, et brasiillasel võttis korraks hinge kinni.
20:07
Kristjan Remmelkoor: Värav  Tur viib 53. minutil Paide 2:1 juhtima!
20:08
Kristjan Remmelkoor:  Tur hakkas oma poolelt palliga jooksma ja lõi karistusala joonelt peale. Londak, kelle jaoks pall ebamugavalt põrkas, eksis püüdmisel ja pall läks võrku.
20:12
Kristjan Remmelkoor:  Liotti on viga saanud ja lamab selili maas.
20:14
Kristjan Remmelkoor:  Hundiga võitluses sai Liotti haiget, lamas ühe minuti ja nüüd on püsti tagasi.
20:15
Kristjan Remmelkoor:  Värav61. minutil lööb Brtan 2:2! Elhi tsenderdas ja Brtan suunas peaga mõnelt meetrilt palli võrku.
20:16
Külastaja Madis kommentaar
Slava ütle 1 põhjus miks Sa eelistad seda habemes makaroni Tammele ?
20:18
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusMašitšev võttis küljejoone juures Lilanderi maha ja sai kollase.
20:19
Külastaja Hmm kommentaar
Mängud näidanud, et Liotti kui ka Tamme on sama kehvad mõlemad. Ei ole ausalt vahet, keda mängitada, mõlemad sama halvad
20:23
Kristjan Remmelkoor:  Neemelo läks sooja tegema, aga Volkov valmistub juba väljakule sisenemiseks.
20:23
Külastaja Paide kommentaar
Küsimus pigem ongi see, et milleks maksta Liottile, kui samasugune nisanäpp on pingi peal olemas.
20:24
See Liotti on ikka nii ebakindel, igal juhul eelistaks eesti poissi . Väravavaht vajab kindluse saamiseks mänguaega ning pole mõtet varieeruda vv ga et täna mängib 1 ja homme teine . Ma saadaks ausalt selle makaroni esimese rongiga tagasi . Üks kõige ebaõnnestunum välismaalane sellel hooajal .
20:25
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus71. minutil Kalju teine vahetus: Subbotin välja, Volkov sisse.
20:27
Kristjan Remmelkoor:  Lilanderi kauge karistuslöök lendas üle.
20:28
Kristjan Remmelkoor:  Liliu oli palliga Paide kastis, aga jäi liiga pikaks mõtlema, mida teha, ja lõpuks andis valesöödu.
20:29
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus75. minutil Paide esimene vahetus: Valge välja, Piht sisse.
20:31
Kristjan Remmelkoor:  Värav77. minutil viib Liliu Kalju 3:2 juhtima ja hüppab fännidesse!
20:32
Kristjan Remmelkoor:  Liliu sai Volkovilt söödu, pööras ümber Kase, jooksis palliga värava lähedale ja lõi võrku.
20:34
Kristjan Remmelkoor:  Markovitš lükkas terava nurga alt palli vastu posti.
20:39
Külastaja mm kommentaar
sai kaardi ka liliu w
20:39
Kristjan Remmelkoor:  Kaarti ei tulnud.
20:41
Kristjan Remmelkoor:  Piht lõi 15 meetrilt, napilt mööda.
20:41
Kristjan Remmelkoor:  VahetusPaide teine vahetus: 87. minutil Yao välja, Neemelo sisse.
20:43
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus88. minutil Paide viimane vahetus: Tur välja, Ouattara sisse.
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Pealtvaatajaid on 204.
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Liotti põrkas Elhiga kokku ja sai viga, oli väike mänguseisak.
20:45
Kristjan Remmelkoor:  5 minutit lisati, 1 on täis.
20:46
Neemelo jaoks liiga hilja.
20:47
Kristjan Remmelkoor:  Lilanderi nurgalöögile sai peaga pihta Neemelo, aga temast lendas pall üle.
20:47
Külastaja ee kommentaar
Ei saa aru mida see Zahavaiko teeb, 87minutil teed viimased vahetused alles?
20:49
Kristjan Remmelkoor:  Päris ohtlikud pallid paneb Paide Kalju karistusalasse, aga jäänud on veel vaid pool minutit.
20:52
Kristjan Remmelkoor:  Vigastuspauside pealt tuli veel natuke juurde, aga nüüd on mäng läbi, Kalju sai raske 3:2 võidu ja jätkab liidrina.