Reede, 1. juuni 2018
17:56
Kristjan Remmelkoor:  Tere, Läti ja Eesti U21 koondiste Balti turniiri mäng on kohe algamas.
17:57
Kristjan Remmelkoor:  Eesti algkoosseisus on vaid neli mängijat, kes olid põhis ka Leedu vastu: Kuusk, Ainsalu, Šlein ja Sappinen.
18:00
Kristjan Remmelkoor: Kõlavad hümnid.
18:00
Külastaja njaa kommentaar
Lukka alustab... (Rohkem pole vaja midagi öeldagi)
18:00
Külastaja qp kommentaar
Nõmm võib masendavalt puterdama hakata. Mingil põhjusel antud väravavaht ei hüppa.
18:01
Aru ma ikka ei saa miks meie A-koondis ei laula hümni nii nagu U21. Palju uhkem näeb välja.
18:03
Kristjan Remmelkoor:  Mäng algas.
18:05
Kristjan Remmelkoor:  Läti teenis kohe kahe minutiga kolm nurgalööki.
18:11
Kas Läti ja Leedu on omavahel juba kohtunud?
18:11
Kristjan Remmelkoor:  Ei, Läti ja Leedu kohtuvad 4. juunil.
18:11
Kui ei eksi, siis Nõmm teeb debüüdi U21 eest?
18:13
Kristjan Remmelkoor:  Eesti teenis esimese nurgalöögi. Herol tsenderdas, Kuusk lõi peaga veidi üle. Üldiselt on aga domineerinud Läti.
18:15
Kristjan Remmelkoor:  Nõmm on jah seni mänginud U17, U18 ja U19 koondise eest, täna on esmakordselt U21 koondises platsil.
18:16
Kristjan Remmelkoor:  Lätlane kukkus Eesti trahvikastis, kuid penaltit ei saanud.
18:17
Külastaja nonoh kommentaar
Ainsalu keeras ikka päris hea sööduvõimaluse puuksu... Oleks omamehe 1v1 väravavahiga saanud.
18:21
Kristjan Remmelkoor:  Sinjavski teenis Eestile korneri, Herol tsenderdas, aga see löödi puhtaks.
18:23
Kristjan Remmelkoor:  Eesti on viimasel ajal rohkem palliga mängima hakanud.
18:27
Külastaja ee kommentaar
Eesti mängu sisse saanud lõpuks
18:27
Läti võidab Eestit nt 1-0 ja Leedu võidab Lätit 2-1, siis turniiri võitja oleks Eesti?
18:28
Kristjan Remmelkoor:  Värav25. minutil läheb Läti 1:0 juhtima!
18:29
Kristjan Remmelkoor:  Ciganiks andis paremalt terava tsenderduse ja Fjodorovs lõi jalaga palli väravasse. Roosnupp üritas veel joonelt klaarida, aga ei jõudnud.
18:30
Külastaja to ee kommentaar
Eesti oleks viimane siis
18:30
Külastaja mm kommentaar
Statkal küljejooned natuke paigast ära? Lätlane viskas põhimõtteliselt auti väljaku pealt.
18:30
Kristjan Remmelkoor:  Lukka oli see, kelle eest Fjodorovs löögile pääses.
18:31
Kristjan Remmelkoor:  Vahepeal väravavõrgu parandamise paus.
18:39
Kristjan Remmelkoor:  Eesti rünnakute ajal koonduvad kõik poolkaitsjad paremale äärde, vasak äär jäetakse tõusmiseks Sinjavskile, kes mängib viieses kaitseliinis vasakkaitsjat.
18:42
Kristjan Remmelkoor:  Kuusk oli keskkaitses ohtlikult palli kaotamas. Palli ta lõpuks kaotaski, aga suutis selle vähemalt kaugemale lüüa.
18:44
Kristjan Remmelkoor:  Sorokinsi ohtlik löök kasti nurga juurest lendas valeltpoolt küljevõrku.
18:44
"Külastaja ee" - kas lihtne matemaatika ei ole piisavalt selge? Kui Läti sai 3p võidu eest kätte ja Eesti sai vaid 1p viigi eest, siis kuidas saab Eesti võita?! :D
18:45
Hispaania ilmaga tehakse lausa joogipaus
18:45
Mis ma ütlesin, Lukka...
18:45
Külastaja rallikas kommentaar
Heh... Eesti fännid hüüavad "Igaunija! Igaunija!"
18:49
Kristjan Remmelkoor:  Karklinši karistuslöögi tõrjus Nõmm õhku, kust pall tagasi väravaesisele kukkus. Seal sai Nõmm palli enda valdusesse, väikeseks tõuklemiseks läks ka, aga mehed rahunesid maha.
18:50
Nõmm - täis kloun...
18:50
Lukka ja Grauberg tegelevad huumoriga rohkem.
18:51
Kristjan Remmelkoor:  Karklinši ebatäpse kauglöögi järel sai 45+2 minutit täis ja kohtunik puhus poolajavilet. Eesti on 0:1 kaotusseisus.
18:51
Vabandan. Suurem kloun oli see lätlane, kes kiskuma hakkas.
18:59
Kristjan Remmelkoor:  Liivak ja Pürg teevad sooja võistlusvormis ja on ilmselt peagi mängu sekkumas.
19:01
Kristjan Remmelkoor:  Lukka ja Roosnupp on vist välja tulemas.
19:05
Külastaja Soccernet kommentaar
Mitu vahetust on lubatud teha? 3? 6?
19:06
Kristjan Remmelkoor:  VahetusTehaksegi need vahetused ära: Lukka ja Roosnupp välja, Pürg ja Liivak sisse.
19:06
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
19:07
Kristjan Remmelkoor:  Leedu tegi eelmises mängus 6 vahetust, nii et ilmselt on 6 vahetust lubatud.
19:14
Kristjan Remmelkoor:  Liivaku korner jäi madalaks.
19:14
Ainsalu - Šlein - Herol on jube poolkaitseliin. Kõik sellised Esiliiga tipu tasemel.
19:17
Kristjan Remmelkoor:  Sappinen jättis rinnaga kõrge palli Herolile, kelle jala eest said lätlased siiski palli kätte.
19:17
Kuusk.. ikka kaunis ebakindel tegelane.
19:17
Külastaja SaunaMadis kommentaar
Frank tee selle jalgpalliga lõpparve , teed endale teene ja Eestimaale ka , Sa oled nii mäda .
19:17
Kas lätlased suhtlevad platsil vene keeles või?
19:18
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus58. minutil Herol välja, Poom sisse.
19:20
Kristjan Remmelkoor:  Sappinen söötis Liivakule, kes uhas terava nurga alt üle värava.
19:21
Kristjan Remmelkoor:  60. minutil lõi Uldrikis lähedalt posti! Ciganiksi madalast tsenderdusest.
19:22
Kristjan Remmelkoor:  VahetusEesti kaks vahetust: Sinjavski ja Mägi välja, Järvelaid ja Tur sisse.
19:25
Roosnupp välja??? Eesti parim mees 1-poolajal. Palli ei antud absol.
19:25
"Eesti (või kes iganes) võitleb lõpuni" on kaotajate laul. Jah, ka võitjate fännid võivad võistkonna motiveerimiseks seda laulda, kuid pigem on sellel luuserite maik küljes. Isiklik arvamus.
19:28
Kristjan Remmelkoor:  Tur otsustas kiirrünnakul karistusala äärest ise peale lüüa. Lõi üle. Väravavaht õrnalt puutus ka, aga seda kohtunik ei näinud ja nurgalööki ei antud.
19:28
Lõpeta Oll oli kõige nähtamatum kuju 1 poolaeg , täielik Olli vari oli platsil
19:30
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus68. minutil Eesti turniiri viimane vahetus: Grauberg välja, Kaldma sisse.
19:32
Kristjan Remmelkoor:  Poomi karistuslöök jäi madalaks, aga lätlased lasid selle ohtlikult läbi, kuid suutsid ikkagi lõpuks klaarida.
19:33
Kristjan Remmelkoor:  Sappinen lõi 20 meetrilt, puurivaht püüdis probleemideta.
19:35
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus74. minutil sai Ciganiks mängu esimese kaardi.
19:37
Kristjan Remmelkoor:  Eesti viis nurgalöögiks suured jõud värava ette, keegi eestlastest sai ka esimesena pea vahele, aga lõpuks löödi pall puhtaks.
19:38
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus77. minutil Läti esimene vahetus: Krušatins välja, Soloveiciks sisse.
19:38
Kristjan Remmelkoor:  Läti karistuslöök läks ohtlikult värava eest läbi, aga õiges kohas ühtki lätlast ei olnud.
19:39
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus78. minutil sai kollase Järvelaid, kes ei suutnud leppida sellega, et tema vastu viga vilistati.
19:40
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus79. minutil sai kollase Liivak, kes lätlasele jalgadesse libistas.
19:42
Kristjan Remmelkoor:  81. minutil tabas Kolesovsi pealöök korneri järel latti! Kaks korda on lätlased väravaraame kolistanud.
19:43
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus81. minutil kollane Soloveiciksile.
19:43
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus82. minutil Läti teine vahetus: värava autor Fjodorovs välja, Šibass sisse.
19:45
Kristjan Remmelkoor:  VäravÄsja vahetusest sekkunud Šibass lõi peaga 2:0 Lätile! Tsenderduse andis jällegi Ciganiks.
19:49
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus88. minutil sai kaardi Sappinen, kes keskväljal jõuliselt vea tegi.
19:50
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus89. minutil Läti kolmas vahetus: Ciganiks välja, Grinbergs sisse.
19:51
Kristjan Remmelkoor:  Kohtumisele lisati 4 minutit.
19:52
Külastaja Ott kommentaar
Esiliiga sats vs Läti U21
19:54
Kristjan Remmelkoor: Poomi korner oli ohtlik, aga puurivaht tõrjus järjest nii Kuuse pealöögi, Sappineni jalalöögi kui ka Kuuse uue pealöögi.
19:54
Pigem on point EJL graafikus . Mõnel mehel on 15 päevaga 6 mäng - KOSMOS
19:56
Kristjan Remmelkoor:  Turi sööt Liivaku suunas läks liiga pikaks ja kõlas lõpuvile. Läti võitis 2:0, Eesti šansid U21 Balti turniir võita kustusid.