Teisipäev, 5. juuni 2018
17:43
Kasper Elissaar: Tervitused vutisõpradele. Umbes 45 minuti pärast algab Premium liiga 1. vooru mäng Paide ja Tuleviku vahel.
17:48
Kasper Elissaar: Mõne aja eest selgusid koosseisud ja üllatusi jagub. Paide poolelt alustab põhikoosseisus 16-aastane keskkaitsja Kristjan Pelt. Ta jättis pingile nii leegionäri Watara kui ka viimati USA-s NCAA esimeses divisjonis Longwood Lancersi kaptenina toimetanud keskkaitsja Märten Pajunurme. Pajunurm on Paidega treeninud praeguseks umbes nädala jagu - viimati nägi teda Premium liigas 2015. aasta suvel, kui ta USA-s ülikoolist suvepuhkust Eestis veetis ning samuti Paide eest mängis.

Tuleviku poolelt on vigastuspausilt naasnud Janar Õunap. Teist mängu järjest on põhikoosseisus ka ründav poolkaitsja Robert Taar, kellel eelmine hooaeg sisuliselt vahele jäi ja kes tänavu kevadel ka tervisega kimpus oli.
17:50
Kasper Elissaar: Peldi kasuks räägib muidugi ka see, et ta on paremajalgne keskkaitsja. Pingil olevad Pajunurm ja Ouattara on mõlemad vasakujalgsed nagu ka Martin Kase.
18:27
Külastaja a kommentaar
kuidas ilm paides on?
18:28
Kasper Elissaar: Päikseline, aga jahedavõitu. 12 soojakraadi ja mõistagi tuuline nagu kõikjal üle Eesti.
18:29
Kasper Elissaar: Meeskonnad on väljakul. Tulevik tegi ühe vangerduse: Peips ei alusta ja alustab hoopis Elur.
18:31
Kasper Elissaar: Avavile!
18:32
Kasper Elissaar: Paide on alustanud päris tormikalt. Umbes nagu kohapealne ilm.
18:37
Külastaja R. kommentaar
Kas Saito tuleb veel tagasi või on jäädavalt tagasi kodus?
18:37
Kasper Elissaar: Saito lõpetas lepingu ja on jäädavalt läinud.
18:38
Kasper Elissaar: Paide on korduvalt juba Tuleviku kasti teravust toonud. Seni veel ohtlikke lööke pole olnud. Tulevik tegeleb kaitsmisega.
18:38
Külastaja ee kommentaar
Pidavat üldse mängimise lõpetama
18:38
Kasper Elissaar: Just, tegeleb edasi kodumaal muude asjadega.
18:39
Külastaja Soccernet kommentaar
Ainult Eestis saad sa kommentaatorilt kiita, kui oskad mõlema jalaga äärt vahetada. :D
18:41
Kasper Elissaar: Paide surve on väga tugev. Esimese nurgalöögi järel kukkus Kase kerge sikutamise järel, aga penaltit ei antud. Rünnaku jätkuks saadakse korner teiselt poolt.
18:42
Kasper Elissaar: Teine nurgalöök ei toonud midagi.
18:42
Külastaja timo kommentaar
keegi unustas mute nupu peale?
18:43
Kasper Elissaar: Taar läks löögile, aga Liotti püüdis probleemideta!
18:45
Kasper Elissaar: Post viis praegu Tuleviku kontrasse ja läks ise kasti ka. Tsenderdus tuli, aga see läks Peldi seljast Liottile.
18:51
Kasper Elissaar: Iyede on nüüd paar korda juba teravust tekitanud, aga Nõmm pole seni väga higistama pidanud.
18:55
Paide pall liigub lihtsalt nii kuradi aeglaselt... Viljandil on ikka eriti kerge sellise meeskonna vastu mängida.
18:56
Kasper Elissaar: Õunap klaaris Frolovi tsenderduse nurgalöögiks.
18:57
Kasper Elissaar: Nurgalöögist taas palli värava peale ei suudetud saata.
19:00
Kasper Elissaar: Hanson lootis siit penalti välja saada, aga Tarajev näitab, et hoopis Hanson ise tegi Õunapile vea.
19:01
Kasper Elissaar: Yao läks nüüd löögile, aga rikošetist tuleb järjekordne nurgalöök. Tulevik aina kaitseb ja kaitseb.
19:02
Kasper Elissaar: Korner mängiti lühidalt lahti, aga Frolov eksis kohe sööduga ja Tulevik sai kontrasse, mis ei osutunud ohtlikuks.
19:03
Kasper Elissaar: Lilanderi karistuslöögist kukkus pall väravale, aga Nõmm tõrjus rusikatega. Jätkuolukorras läks pall väga ohtlikult värava eest läbi.
19:05
Kasper Elissaar: Valge lasi värava ees söödu kanna tagant läbi, selle asemel, et löögile minna.
19:05
Kasper Elissaar: Lilanderilt nüüd 35. minutil pealelöök, aga Nõmm püüdis altnurgast palli. Jäi jõudu väheks sellel löögil.
19:07
Kasper Elissaar: Frolov läks terava nurga alt löögile, aga Nõmm tõrjus!
19:08
Kasper Elissaar: Alliku karistuslöögist antud tsenderdus maandus Liotti käes.
19:08
Kasper Elissaar: Paide sai kohe kontrasse, aga Nõmm püüdis palli kinni, enne kui Valge löögile sai.
19:11
Kasper Elissaar: Nõmm tõrjus Sinilaiu kauglöögi!
19:11
Paide mängib vastu tuult?
19:11
Kasper Elissaar: Pigem jah.
19:13
Kasper Elissaar: HoiatusYao saab 43. minutil kaardi ja jätab järgmise matši vahele.
19:15
Kasper Elissaar: Lilanderilt super pealelöök vasaku jalaga! Pall võttis rikošeti ja lendas õige napilt tagapostist mööda.
19:15
Kasper Elissaar: Esimene poolaeg on lõppenud 0:0 viigiga!
19:16
Kasper Elissaar: Paide domineeris väga selgelt, aga Tulevik oli kaitses tubli ja Paide liiga ohtlikuks ei muutunud.
19:29
Kasper Elissaar: VahetusPaide vahetab poolajal: Yao välja ja Rande sisse.
19:30
Kasper Elissaar: Teine poolaeg!
19:34
Kasper Elissaar: Mäng on jätkunud nii, naug esimesel poolajal. Paide domineerib, aga ohtlikud ei olda.
19:35
Kasper Elissaar: Kase sai nurgalöögist peaga löögile, aga mööda.
19:36
Kasper Elissaar: Paide skooris, aga Iyede oli suluseisus. Värav ei loe.
19:39
Kasper Elissaar: VäravHenri Hanson viib Paide 54. minutil 1:0 juhtima!
19:40
Kasper Elissaar: Iyede võttis otsajoonel kaks meest ette, mängis mõlemast mööda ja söötis paari meetri peale Hansonile, kes palli võrku lükkas. Iyedelt supersooritus!
19:43
Kasper Elissaar: Valge sai üks-üks olukorda, aga lõi palli ikka vastu Nõmme! Tema õnneks oli püsti ka suluseisulipp. Muidu oleks nukram olnud.
19:44
Kasper Elissaar:  Tarajev näitas 59. minutil esmalt penaltipunktile ja siis hoopis seda, et pall jääb Viljandile. Ei saanud Paide penaltit, sai hoopis vea.
19:45
Kasper Elissaar: Vahetus59. minutil Taar puhkama ja Loigo väljakule.
19:47
Kasper Elissaar: Nüüd võttis Iyede taas väga hästi ette ja läks löögile, aga sahistas küljevõrku.
19:47
Kasper Elissaar: Väga lähedal oli see värav ikka.
19:47
Kasper Elissaar: Lilanderilt nüüd kõva purakas kauglöögist ja Nõmm tõrjus päris ebakindlalt, aga ikkagi tõrjus.
19:48
Kasper Elissaar: Tauno Mõttus on valudes maas.
19:49
Kasper Elissaar: Läks praegu väljaku kõrvale. Tundub, et ei saa jätkata.
19:52
Kasper Elissaar: VäravPaide läheb 66. minutil 2:0 juhtima! Henri Hanson lõi, pall võttis meeletu rikošeti ja maandus Nõmme selja taga.
19:52
Kasper Elissaar: Õunapi jalast tuli see rikošett. Väravasöödu andis Edgar Tur.
19:53
Kasper Elissaar: VahetusTulevik vahetas ka. 67. minutil vigastatud Mõttus välja ja Raik Andre teeb oma debüüdi meistrisarjas.
19:53
Kasper Elissaar: Vahetus68. minutil läheb Valge puhkama ja Piht sisse.
19:54
Kasper Elissaar: Liotti püüdis Roosalu pealelöögi.
19:54
Kasper Elissaar:  VäravPiht lööb esimese puutega 3:0!
19:55
Kasper Elissaar: 69. minutil andis Hanson tsenderduse ja Piht suunas paari meetri pealt peaga palli väravasse ära.
19:55
Kasper Elissaar: Nõmm tõrjus nüüd veel Iyede löögi!
19:56
Kasper Elissaar: VahetusÕunap tuli nüüd 70. minutil väljakult ära ja Peips platsile.
19:56
Kasper Elissaar: Frolov proovis nurgalöögist otse palli sisse keerutada ja ei jäänud palju puudu.
19:59
Kasper Elissaar: Nõmm tegi oma põlvele veidi liiga. Ilves lööb väljalööke ise nüüd.
19:59
Kasper Elissaar: Ilvese pehme karistuslöök maandus Liotti käte vahel.
19:59
Kasper Elissaar: Sinilaid lõi eemalt mööda.
19:59
Kasper Elissaar: Post on jäänud nüüd rünnakule.
20:01
Kasper Elissaar: Ilves vajus Frolovile selga ja Paide kapten sai veidi haiget.
20:03
Külastaja njaa kommentaar
Hanson paneb hullu.
20:03
Kasper Elissaar: Need, kel ta Fantasys on, peavad rahul olema.
20:04
Kasper Elissaar: Nõmm tõrjus Sinilaiu kauglöögi. Nõmm liigub ka ikka väga vaevaliselt.
20:04
viljandi ikka masendav
20:06
Kasper Elissaar: Viimased kümme minutit jäänud.
20:07
Kasper Elissaar: Piht ei saanud mõnekümne sentimeetri pealt palli väravasse! Iyedelt super sööt väravata ette.
20:09
Kasper Elissaar: VahetusPaide teeb oma viimase vahetuse. 84. minutil saab Frolov puhkama ja nooruke Joel Kokla tuleb väljakule.
20:11
Kokla debüüt?
20:11
Kasper Elissaar: VäravSamson Iyede lööb 86. minutil 4:0!
20:11
Kasper Elissaar: Hanson söötis, Iyede murdis kasti ja lõi palli ettenurka.
20:12
Kasper Elissaar: Kokla jaoks samuti debüüt, jah.
20:12
Läti läks Leedu vastu juhtima.
20:15
Kasper Elissaar: Hoiatus  Peipsi kollane jäi ka enne mainimata.
20:17
Kasper Elissaar: LÄBI! Paide võttis 4:0 võidu!
20:17
Kasper Elissaar: Teisel poolajal saadi oma püss paukuma ja võeti igati teenitult kolm punkti.
20:18
Kasper Elissaar: Aitäh, et olite meiega! Ilusat õhtu jätku ja püsige Soccernet.ee lainel! Jalgpalli mängitakse täna veel ja kohe on juba uus LIVE-ülekanne Kalevi ja Levadia mängust algamas.