Kolmapäev, 6. juuni 2018
18:57
Rasmus Voolaid: Tere! Põnev Premium liiga õhtu on algamas.
18:58
Kristjan Remmelkoor:  Tere! Mina hakkan vaatama Nõmme Kalju - FC Kuressaare kohtumist.
18:59
Kristjan Remmelkoor: Pea kahekuulise pausi järel on tagasi Kalju põhikoosseisus Tjapkin. Kirsi puudumisel on teise KTM-i koha saanud väljakul endale Mägi.
18:59
Rasmus Voolaid: Pärnu pani Narvas palli mängu.
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Mäng Hiiu staadionil algas.
19:00
Rasmus Voolaid: Pärnu teenis juba kümne sekundiga endale karistuslöögi, kust saab palli kasti panna.
19:01
Rasmus Voolaid: Sealt veel midagi ei tulnud, aga veel umbes 30 sekundit hiljem põrkas väga ohtlikult pall Transi karistusalas, mille Irie lõpuks klaaris.
19:04
Rasmus Voolaid: Barkov tahtis kääre lüüa, aga tema eest mindi peaga löögile. Alandile oli see lihtne pall.
19:06
Kristjan Remmelkoor: Värav  Mägi tegi paremal äärel purjetades suurepärase eeltöö ja söötis Tumasjanile, kes veeretas palli võrku! Kalju juhib mängu esimesest võimalusest 1:0!
19:06
Külastaja ee kommentaar
Ime et Mägi ise ei proovinud.
19:07
Rasmus Voolaid: Värav Dmitri Barkov teeb ka Narvas juba oma ära!
19:08
Rasmus Voolaid: Mihhailov paneb paremalt palli värava ette ning Barkov lööb täiesti vabana palli võrku. Lihtne värav!
19:08
Rasmus Voolaid: Aga ka koosseisudest: Transi ja Vapruse koosseisud on põhimõtteliselt sellised nagu eelvaates ennustasime. Küll aga on huvitav, et Pärnu on viiese asemel neljase kaitseliiniga. Joosep Sarapuu alustab paremkaitses ning see-eest annab ees jõudu juurde Robyn Hallmere.
19:11
Kristjan Remmelkoor:  Reginald andis püstsöödu Liliule, kelle pealelöök lendas mööda.
19:13
Kristjan Remmelkoor:  Vahelduseks teenis Kuressaare paar standardolukorda, aga need klaariti ära.
19:15
Kristjan Remmelkoor:  Mägi ja Tumasjan kombineerisid jälle - seekord Mägi andis kõrge tsenderduse ja Tumasjan lõi peaga mööda.
19:15
Rasmus Voolaid: Värav 15. minutil lööb Barkov teise!
19:15
Rasmus Voolaid: Aland tuleb küll vastu, aga Barkov tõstab temast palli lihtsalt üle. Söötja jään hetkel võlgu.
19:16
Vale mehe panin kapteniks vist
19:20
Rasmus Voolaid: Pärnu on nüüd taas teeninud Transi poole peal mõne standardolukorra, aga neist ei tule midagi.
19:20
Kristjan Remmelkoor: Värav  21. minutil lööb Kalju teise! Tumasjan andis söödu ja Volkov lõi lähedalt palli tühja väravasse.
19:21
Külastaja njaa kommentaar
Kas ainult mulle tundub või Mägi on paar kilo juurde võtnud?
19:23
Rasmus Voolaid: Zakarljuka hea tsenderduse järel sai Barkov peaga löögile, aga otse Alandi pihta ja seega tartlane rahulikult püüdis.
19:26
Rasmus Voolaid: Leverock posti! Õnnega pooleks jääb pall lahtiselt Bermuda mehele, aga lööb selle palli posti.
19:26
Kristjan Remmelkoor: Avilov tegi kastis Suursaarele vea! Penalti Kurele!
19:26
Ivar Lepik:  Tere jõudu ka Lillekülast! Flora ja Tammeka mängu alguseni on neli minutit, aga meeskonnad veel välja pole tulnud.
19:27
Rasmus Voolaid: Vihmoja mängis suurepärase võimaluse maha, aga kiita tuleb ka Irie kaitsetööd.
19:27
Kristjan Remmelkoor:  Värav28. minutil realiseeris Paju penalti! Lõi enda poolt vaadates paremale, Teleš hüppas teisele poole.
19:28
Kristjan Remmelkoor: Värav  29. minutil Kuressaare viigistab! 2:2! Suursaar tulistas posti ja tagasipõrganud palli lõi Rajaver lati alla!
19:29
Kristjan Remmelkoor:  Liliul oli kohe võimalus Kalju eduseis taastada, aga tulistas õhus olnud palli kõrgelt üle värava.
19:29
Ivar Lepik:  Koosseisud on uudises, suurimaks ootamatuseks võibolla Reio Laabuse puudumine Tammeka ridadest. Teeb nende ülesande kindlasti raskemaks, aga Tammekas on seda sisu, et Floraga mängida. Väike koondisepaus tuli ehk kasuks.
19:31
Külastaja a kommentaar
kure paneb ära kaljule
19:31
Kristjan Remmelkoor: Värav  32. minutil läheb Kalju 3:2 ette! Elhi tsenderdas vasakult äärelt ja Liliu lõi peaga alla nurka.
19:33
Rasmus Voolaid: Plotnikov valdas väga osavalt kahe Vapruse kaitsja vahel palli ja läks ka löögile, aga natuke mööda. Vaprus pusib vastu, aga mäng käib ikka valdavalt nende poole peal.
19:33
Ivar Lepik:  Ja Lillekülas läksime!
19:35
Ivar Lepik: Lorenz jätab kohe löömata! Esimesel minutil standardolukord ja Lorenz jääb täitsa üksi kuue meetri peale, aga ei taba palli...
19:35
Ivar Lepik:  Eks vanu sõpru tuleb ka hoida.
19:37
Külastaja ... kommentaar
oumg Lorenz, Henn võiks juba aru saada, et see mees ei ole Flora põhimees...
19:37
Kristjan Remmelkoor: Värav  37. minutil läheb Kalju 4:2 ette! Liliu pikendas peaga palli Tumasjanile, kes jooksis heale positsioonile, aga otsustas löömise asemel värava ette sööta. Seal pani Soosaar õnnetult jala pallile vastu ja sai kirja omavärava.
19:37
Ivar Lepik:  Tammeka on täna "Kalevit teinud", mitte nii mängimas, nagu paberile joonistati. Mikk Laas on viieses kaitseliinis parempoolne, Slaštšjov vasakul. Siis kolmene liin keskel - Kapper, Tekko, Paju - Paur ründaja all ja Koskor ees üksi.
19:38
Ivar Lepik:  Esialgu ei ole see muidugi väga hästi läinud, Flora surub korralikult.
19:39
Kristjan Remmelkoor:  Valmas tegi Tumasjanile oma karistusala lähedal vea. Liliu lõi trahvilöögi napilt mööda.
19:40
Rasmus Voolaid: Hoiatus40. minutil üritas Dante Leverock käega väravat lüüa, aga Marko Liiva silmad olid piisavalt teravad ja ta nägi selle pättuse läbi.
19:41
Kristjan Remmelkoor:  42. minutil pääses Liliu lähedalt löögile, Paplavskis päästis hea tõrjega.
19:43
Ivar Lepik: Flora testib! Ainsalu mängib rinnaga Allikule ette, aga natuke kerib löök üle jala ja mööda postist.
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus45. minutil sai Reginald kollase kaardi.
19:45
Rasmus Voolaid: Narvas lõppeb poolaeg kodumeeskonna kindlas 2:0 eduseisus.
19:45
Kristjan Remmelkoor:  Samas olukorras said Suursaar ja Mägi haiget. Mõlemad lonkavad pärast kokkupõrget päris tugevalt.
19:47
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes Kalju 4:2 eduseisus. Kuressaare tuli küll 0:2 kaotusseisust välja, kuid jäi kiirelt uuesti kahe väravaga maha.
19:48
Külastaja A kommentaar
Tühja koha pealt kaart? Muidugi absoluutselt ebanormaalne olukord, kus EJL ja FC Flora presidendi pereliige vilistab otsese konkurendi mängu.
19:48
19:49
Ivar Lepik:  Flora nõudis nüüd kõvasti penaltit, aga ei saanud. Käsi oli praeguste reeglite järgi loomulikus asendis, seega kõik õige.
19:49
Ivar Lepik:  Aga veerand tundi mängitud ja Flora surve on väga kõva. Esimesed paar korda on tartlased nüüd rünnakupoole jõudnud, aga sellest ei ole midagi sündinud.
19:52
Ivar Lepik:  Reim ja Kivisild on ka kohal. Seekordsetest koondislastest siin Koskor, Liivak, Vihmann, Kams. Noh, Kuusk ka, aga ta istub neljandat mängu järjest Lorenzi selja taga.
19:56
Ivar Lepik:  Tammeka on nüüd natuke jalad alla saanud. Flora küll surub, aga iga 30 sekundit tagant enam karistusalla ei jõuta.
19:58
Külastaja rallikas kommentaar
Tühja koha pealt kaart ja tühja koha pealt penalti. Reginald mängis puhtalt palli, kuid Mägi oli see kes Kuressaare mängijaga kontakti läks. Seega kaardi puhul oleks pidanud see Mägile minema.
20:00
Rasmus Voolaid: Narvas on meeskonnad taas platsil ja teine poolaeg läks!
20:00
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg Hiiu staadionil algas.
20:00
Kristjan Remmelkoor:  VahetusKalju tegi enne teise poolaja algust vahetuse: avapoolaja lõpus jalale haiget saanud Mägi välja, Brtan sisse.
20:01
Ivar Lepik:  POSTI!
20:01
Kristjan Remmelkoor:  Brtan läks keskkaitsesse. Avilov nihkus sealt paremkaitsesse, kus enne mängis Mägi.
20:01
Ivar Lepik:  Tammeka tuleb ja Tammeka teeb! Paur keerutab vasakul, tsenderdab, Kapper ei ulata peaga, aga pall kukub tagumisse posti Koskorile, kes lööb kahelt meetrilt, aga üsna terava nurga alt posti!
20:02
Ivar Lepik:  Ei saa siin väga ette heita Koskorile midagi tegelikult - päris raske koht lüüa ja Toom kattis suure osa ikkagi ära ka. Sentimeetrid siia-sinna, et oleks ette posti ära vajutanud.
20:02
Külastaja Koskor kommentaar
Miks Sa ei löö ära sellist palli
20:03
Külastaja Mhm kommentaar
No näete, Koskor ja koondis? Naljanumber...Koondises vahest tekibki tugevate vastu ainult üks selline moment mängu peale, mis just Koskoril tekkis ja ilusti ja selgesti lõi mööda...Post, aga ei olnud sisse minemaski ja nii terav see nurk ka ei ole nüüd.
20:05
Ja mis terav nurk see nüüd ikka oli, vot Maiconi värav brasiilia eest WC 2010, see oli terav nurk ja isegi siis suutis see mees sisse lüüa, muidugi klass ka teine, aga vot koskori koht on väga tavaline koht kus suunata vähemalt värava peale, siis juba teine teema, kas vv kaitseb ära või mitte, aga koskori löök ei läinud raamide vahelegi.
20:05
Rasmus Voolaid: Tamberg tegi endale ise süütus olukorras natuke haiget, aga paneb edasi.
20:05
Rasmus Voolaid: Värav  Aga Plotnikov lööb kolmanda ära!
20:06
Rasmus Voolaid: Pöörab end Rasmus Ilvese vastu löögile ja Aland ei jõua reageerida.
20:07
Rasmus Voolaid: Plotnikov paneb kohe minut hiljem Prošini tsenderduse järel hästi peaga, aga Alandilt ilus tõrje!
20:08
Ivar Lepik:  Pechter on tegelikult juba üksjagu tõrjeid tegema pidanud, aga kõik on seni püüdmised - pallid kas pehmed või otse sülle.
20:09
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus54. minutil tegi Suursaar vea Reginaldile ja sai kollase.
20:10
Ivar Lepik: Värav  Aga Liivak lahendab ära!
20:10
Rasmus Voolaid: Värav 56. Kohe ka Prošin!
20:11
Ivar Lepik:  37. minut ja Kevin Aloe pikk pass üle liini leiab Liivaku, kes karistusala joonelt Pechteri seisma naelutab!
20:11
Rasmus Voolaid: Plotnikov tõstab hästi Prošinile, kes lükkab värava ette ja Sarapuu magab. Prošin jookseb end värava ette täiesti vabaks ja pani ainult jala vastu.
20:13
Kristjan Remmelkoor:  Värav57. minutil lööb Ugge 5:2! Kaljul oli kaks nurgalööki järjest. Teise korneri järel sai Subbotin anda jätkutsenderduse ja Ugge skooris peaga.
20:13
Rasmus Voolaid: Värav 58. Vadim Mihhailov teeb omale sünnipäevakingi! Prošin nüüd söötis ja terava nurga alt lõi Mihhailov ära.
20:13
Ivar Lepik:  Zaka mängib efektse kannasööduga Saliste liini taha, aga jätab löömata! Aasta väravasööt läks raisku...
20:14
Rasmus Voolaid: Vabandust, viimase Transi värava sööt läks ikkagi Poljakovile.
20:16
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusAvilov jooksis keskväljal Viirale seljatagant jalgadesse ja sai 61. minutil kollase.
20:17
Ivar Lepik:  Tammeka näitab hambaid küll, aga täpp jääb i-le panemata hetkel.
20:18
Kristjan Remmelkoor:  Värav62. minutil pääses Suursaar palliga Kalju karistusalasse ja lõi lati alla! Saarlaste kaotusseis on nüüd 3:5.
20:18
Rasmus Voolaid: Leverock sai väga hästi peaga löögile ning "karistuseks" veel ka korralikult Alandilt kogemata rusikaga vastu nägemist. Löök läks mööda, Alandi löök aga sisse.
20:19
Ivar Lepik:  Pechter hoiab Tammekat! Nüüd saavad järjest proovida Liivak ja Saliste, aga mõlemal puhul on Pechter vastas!
20:19
Ivar Lepik:  Ja poolaeg! Florale 1:0 eduseis, mis jätab teiseks poolajaks asjad veel mõnusalt lahtiseks. Oleme õige pea tagasi.
20:19
Kristjan Remmelkoor:  VahetusKuressaare vahetus: Vinter välja, Tiirats sisse.
20:20
Kristjan Remmelkoor:  Seeman tõmbas Avilovi maha ja Kalju teenis penalti!
20:21
Kristjan Remmelkoor:  VahetusEnne penaltilööki 66. minutil Kuressaare teine vahetus: Suursaar välja, Kallas sisse.
20:22
Kristjan Remmelkoor:  Paplavskis tõrjus 67. minutil alt nurgast Liliu penalti!
20:23
Rasmus Voolaid: Vahetus  67. Peaaegu aasta aega Eestit kaistnud Artjom Škinjov tuli nüüd esimest korda sel hooajal platsile ja Aleksandr Zakarljuka puhkama.
20:23
Rasmus Voolaid: Vahetus 69. Lõppeb Kristofer Kaasiku mäng ja Rene Prans platsile.
20:24
Kristjan Remmelkoor:  Kalju kiirrünnakul söötis Subbotin jooksu peale äärde Liliule, kes söötis omakorda värava ette Tumasjanile. Viimane lõi viiekasti joonelt üle.
20:26
Rasmus Voolaid: Värav 71. Poljakov paneb otse karistuslöögist palli ristnurka ja Trans juhib 6:0!
20:26
Kristjan Remmelkoor:  Subbotini tsenderdusest lõi Tumasjan peaga üle.
20:27
Rasmus Voolaid: Vahetus 73. Poljakov välja, Grigorevski sisse.
20:30
Kristjan Remmelkoor:  Värav74. minutil lööb Volkov 6:3! Tumasjan leidis kaitsjate vahelt söödu Avilovile. Avilov söötis värava ette, Volkovi esimese löögi Paplavskis tõrjus, aga jätkulöök peaga läks võrku.
20:32
Rasmus Voolaid: Plotnikov pani Prošini hea tsenderduse järel kerge kung fu löögi, aga Aland püüab ilusti.
20:33
Rasmus Voolaid: Narvas on täna päris nukker publikunumber - 68.
20:34
Rasmus Voolaid: Vahetus 79. Pärnu vahetab: Dmitri Kutsarev tuleb Robyn Hallmere asemel platsile.
20:34
Ivar Lepik:  Teine poolaeg Lillekülas!
20:38
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus83. minutil Kalju teine vahetus: Liliu välja, Klein sisse.
20:38
Ivar Lepik:  Tammekal moment! Paur võidab palli, lükkab paremale Koskorile, sööt värava eest läbi, aga Paju napilt ei jõua!
20:39
Rasmus Voolaid: Tutk sai laksu vastu nägu ja arst platsil.
20:40
Kristjan Remmelkoor: Vahetus85. minutil Kuressaare viimane vahetus: Rajaver välja, Sild sisse.
20:43
Rasmus Voolaid: Dante pani 88. minutil veel palli latti! Alles nüüd tuleb Tutk tagasi platsile, lükati talle vist vatitupsud ninna.
20:43
Ivar Lepik:  Paju jäi nüüd murule ootamatult pikali. Pigem vist tõsine asi. Tohterdatakse hüppeliigest.
20:43
Ivar Lepik:  Temaga tänaseks pigem kõik.
20:44
Kristjan Remmelkoor:  Värav88. minutil lõi Volkov värava alt 7:3! Söödu andis Tumasjan.
20:45
Ivar Lepik: Vahetus  57. minut ja Rasmus Tauts! Ei ole ta veel õiget võimalust saanud, aga nüüd on šanss.
20:45
Rasmus Voolaid: Lisaminuteid Narvas ei tule. Transile kindel 6:0 võit!
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus90. minutil Kalju viimane vahetus: Subbotin välja, Tamm sisse.
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Värav90+1. minutil lõi Tumasjan 8:3! Söödu värava ette andis vist Volkov.
20:46
Ivar Lepik:  PENALTI TAMMEKALE!
20:46
Ivar Lepik: Hoiatus  Dmitrijev kiskus natuke Graubergi ja sai kollase ka.
20:47
Ivar Lepik: Värav TEKKO 1:1! Keskele ja jõuga!
20:47
Ivar Lepik: Hoiatus Alliku rääkis endale veel kollase välja rumalalt.
20:47
Kristjan Remmelkoor:  Kalju alistas Kuressaare 8:3. Minu poolt head õhtut!
20:48
Tammeka fännina võttis penalti natuke muige näole. Praegune moment oli suht 50/50, aga esimesel poolajal sairineni käsi jäeti selgesti vilistamata.
20:48
Ivar Lepik:  Sairineni käsi ei olnud praeguste reeglite järgi käsi. Seal tegi Külljastinen otsuse selle järgi, nagu kohtunikke juhendatakse.
20:49
Ivar Lepik: Hoiatus 61. minutil Tekko teeb Zakariale vea ja kaart ka.
20:49
Külastaja WM kommentaar
Tammeka pennal oli ikka 220% pennal võrreldes sellega mis Hiiul Kuressaarele kingiti :D
20:50
Külastaja Pall kommentaar
Tuleb ikka Meistriliiga 8 klubi peale kärpida. Kellele neid saunasid vaja on?
20:50
Miks siis käsi seal ei olnud? Hmm.. Käsi oli ikka selgesti õhus ju ja takistas palli trajektoori.
20:50
Ivar Lepik:  Sairinen libistas teise käe peal ja ülemine käsi oli tasakaaluks. Ehk loomulik asend.
20:51
Ivar Lepik:  Tammeka murrab kontrasse, aga ei kasuta ära! Neli kahele mingil hetkel, aga Tautsil ei ole hetkel seda jõudu jalgades, mis mõned aastad tagasi.
20:53
Ivar Lepik: Vahetus 65. minutil Ainsalu välja ja Poom sisse.
20:53
Tautsil oli ka Ameerikas mingi pikem vigastus, küllap see ka oma jälje jätnud ja muidugi ei ole enam tammeka tüüpidega sellist kokkumängu ka.
20:54
Ivar Lepik:  Jah, vigastusele tahtsingi viidata tegelikult. On näha, et füüsiline vorm ei ole ka praegu päris see mis ta on olnud.
20:54
Ivar Lepik:  Kapper jääb nüüd pikali. Halvad uudised Tammekale, kui tema ka katki.
20:54
Kui aus olla, siis Tammeka mängus võiks parima mängija tiitli saada Pechter, see mees ikka tassib korralikult ja väravamomendis ei olnud tal enam midagi teha.
20:55
Ivar Lepik:  Aga ei ole hullu. Läks õnneks.
20:56
Tauts alles kevadel vist sai hakata taastuma vigastusest ja enam ameerikas mängida ei olnud võimalik kuna hooaeg oli juba läbi saanud, eks siis muidugi vormi enam ei ole ka.
20:58
Ivar Lepik:  Kams katab nüüd Koskori vastu. Flora hoiab rohkem palli, aga Tammeka otsib neid nõelamisvõimalusi ja neil on selleks mängijad olemas.
21:00
Ivar Lepik: Vahetus Saliste välja ja Sorga peale. 72. minut. Liivak vasakule äärele.
21:01
Külastaja junn kommentaar
ülemine käsi tasakaaluks-seeni sööte seal vä?
21:02
Ivar Lepik: ZAKARIA KEERUTAB RISTNURKA, AGA PECHTERI KÄMBLAD TULEVAD KUSKILT!
21:04
Ivar Lepik:  Flora standardolukorra ajal lendab mehi kahte lehte, aga suluseis.
21:05
Ivar Lepik:  Alliku virutab ristnurga suunas, aga meeter mööda!
21:07
Ivar Lepik: PENALTI FLORALE!
21:07
Ivar Lepik:  Liivak teeb Laasi vastu konksu, väike kõks jalgade pihta ja pole midagi teha.
21:08
Ivar Lepik:  Värav Zakaria paneb võrku! 80. minut ja Flora 2:1 ette!
21:08
Külastaja Korrumpeerunud kommentaar
EJL
21:09
Pigem see penalti oli veel humoorikam kui see käe moment. Liivak läks ikka selgelt seda penaltit otsima ja ei olnud seda kontakti üldselt nii palju.
21:11
No mitte vähe ei tassita Florat...
21:12
Ivar Lepik:  Kümmekond minutit jäänud.
21:12
Ivar Lepik:  609 pealtvaatajat täna. Üsna kena number ilma ja päeva arvestades.
21:13
Külastaja HR.Kapper kommentaar
Keegi oskab öelda, miks hr Kapper jalgpalli mängib? Peale jooksime ja rapsimise ei tee midagi rohkemat platsil
21:14
Ivar Lepik:  Liivak proovib veel Pechterit, aga rusikad vastas.
21:14
Isiklikult ütleks, et kolm penaltimomenti ja kõigis tegi kohtunik kahtlase otsuse. 2 momenti floral ja 1 tammekal. Käe moment pigem ikkagi oli penalt, tammeka penalt pigem ei olnud penalt ja viimane flora moment ka pigem ei olnud penalt ja kollane liivakule.
21:15
Ivar Lepik:  Vahetus Kapper välja ja Mart Paul Preiman saab tulla. 88. minut.
21:15
Ivar Lepik: Vahetus Floral Liivak välja ja Henri Järvelaid platsile.
21:16
Ivar Lepik: Vahetus Ja Laas välja, Martin Jõgi sisse mahtus ka veel samasse minutisse.
21:17
Ivar Lepik: Hoiatus Koskor saab nüüd müüris kollase veel.
21:18
Ivar Lepik: Värav Nüüd on tehtud! Kamsi karistuslöök petab Pechteri ära, saab küll tõrjutud, aga Alliku on kohal ja vajutab võrku!
21:18
Ivar Lepik:  Kolm lisaminutit.
21:20
Eesti kohtunikele lihtsalt meedlib mängu sekkuda ja igal võimalusel kaarte jagada või penalteid määrata...
21:20
No kui aus olla, siis Tammekal Tamme staadionil võiks lootust olla, sest tegelikult Flora küll vääris tänast võitu, aga väga selgesti näha, et midagi ülirasket flora näol ei ole kui välja jätta esimesed 20min.
21:20
Ivar Lepik:  Nõus. Esimesed minutid olid pigem ka vist viiese liini kasvuraskused.
21:21
Ivar Lepik:  Aga siit kõik! Flora võtab võidu, mis hoiab neid liidrite kannul. Tänaseks kõike head!