19:28
Ivar Lepik: Tammeka: Karl Johan Pechter, Rasmus Tauts, Akim Sairinen, Kevin Anderson, Silver Grauberg, Mihhail Slaštšjov, Andre Paju, Tauno Tekko, Sander Kapper, Kaspar Paur, Tristan Koskor.
Varus: Carl Kaiser Kiidjärv, Daaniel Maanas, Mikk Laas, Mihkel Järviste, Martin Jõgi, Mart Paul Preiman, Artur Uljanov.

19:29
Ivar Lepik:  Alustame kodumeeskonnast. Ei ole endiselt Reio Laabust, mis kindlasti lisakäigu Kaido Koppelilt ära võtnud, aga täna siis äärekaitsjana Mikk Laasile eelistatud Rasmus Tautsi. Kui eelmisel nädalal tõdes Koppel, et sellist kaitseasetust ei oldud isegi mitte harjutatud, siis sel nädalal võib ilmselt oodata veidi vähem segadust eriti just mängu algfaasis.
19:30
Ivar Lepik: Flora: Mait Toom, Gert Kams, Madis Vihmann, Jürgen Lorenz, Kevin Aloe, Aleksandr Dmitrijev, Mihkel Ainsalu, Joseph Saliste, Zakaria Beglarišvili, Rauno Alliku, Frank Liivak.
Varus: Magnus Karofeld, Anselmi Mikael Nurmela, Marco Lukka, Markus Poom, Henri Järvelaid, Herol Riiberg, Erik Sorga.
19:31
Ivar Lepik:  Premium liiga maikuu parima peatreeneri autasu saanud Jürgen Henn täna ei üllatanud. Sama 11, mis nädal tagasi ja ei ole ka pingil midagi suurt ootamatut. Küll ei ole koosseisus Märten Kuuske.
19:31
Ivar Lepik:  Flora on favoriit, aga Tammeka üllatusvõimeline. Midagi kindlat siin täna ei ole.
19:33
Ivar Lepik:  Ja läksime!
19:33
Ivar Lepik:  Tammeka on ikkagi kavaldanud, tundub, sest Tauts äärekaitses küll ei mängi.
19:34
Ivar Lepik:  Neljane tagaliin, kus Anderson paremkaitses ja Slaštšjov vasakul. Ehk siis umbes täpselt nii nagu arvata võis, aga jah, ilma Laabuseta endiselt.
19:35
Ivar Lepik: Päris lähedal Flora! Anderson toob enda kehva söödu värava eest ära.
19:41
Ivar Lepik:  Flora ei lase tartlastel üle poole platsi tulla ja otsib pallikaotuseid, et kontrasse murda. Mõned poolmomendid ka, nüüd virutas Beglarišvili 18 meetrilt peale, aga keskele.
19:44
Ivar Lepik: Värav12. minut ja Zakaria nüüd lööb 1:0 ära!
19:45
Ivar Lepik:  Vasakult teravus, Saliste konksutas Andersoni, sööt keskele ja Zakaria virutab 12 meetrilt võrku!
19:45
Külastaja pohlak kommentaar
mis kuupäeval liiga uuesti pihta hakkab?
19:45
Ivar Lepik:  20. juuliga algaval nädalavahetusel ehk põhimõtteliselt kohe pärast MM-i.
19:45
Külastaja okei kommentaar
Kus Tammeka kaitse on
19:47
Ivar Lepik: Zaka tõstab nüüd pöördelt üle Pechteri, aga hirmsa hoo võtab väravavaht üles ja jõuab enne posti käega välja tõmmata! Kõlksu on korralikult kuulda.
19:47
Külastaja flora kommentaar
Zakat tahaks küll kiiremini koondisesse
19:48
Ivar Lepik: Lorenz kastis pikali. Ei kohtle vanad sõbrad hellalt, ei kohtle.
19:52
Ivar Lepik:  Zakariat vaadates tekib mõte, et mees peab ikka väga vastupidav olema - kujutan ette, kuidas teda mängust mängu hakitakse. Mitte isegi tahtlikult, aga tema liigutuste peale on lihtne hiljaks jääda. Ei ole ju ka füüsiliselt väga võimas kuju, aga vigastatud peaaegu mitte kunagi.
19:54
Ivar Lepik:  Koskor mängitakse liini taha, aga üritab parema jala peale mängida ja Lorenz tuleb puhtalt ära võtma.
19:54
Beglarišvili oleks iga juhul koondisesse oodatud ja ilmsel põhikoosseisu mees. Eestil koondises on lõviosa mängijatest keskpärased kaitsemängijad, Zaka tooks kindlasti ründesse kõvasti elavust juurde.
19:59
Ivar Lepik: Vahepeal oli päris tuline, aga nüüd keskendutakse ikkagi mängimisele uuesti.
20:00
Ivar Lepik: Värav TEINE FLORALE!
20:00
Ivar Lepik:  28. minut, Kams riputab nurgalöögi kasti, Vihmann lendab üksi sisse ja värav kirjas!
20:01
Ivar Lepik:  Raskeks, väga raskeks läks Tammeka päev nüüd.
20:02
Ivar Lepik:  Oi-oi... Liivak suudab palli ootamatult väljakul hoida, võtab Graubergi tehnikaga suurepäraselt ette, aga Sairinen toob joone pealt ära!
20:02
Külastaja R. kommentaar
Huvitav kaitse, Vihmann jäetakse täiesti üksi
20:07
Ivar Lepik:  Tammeka mängib kohati ikka päris tulega. Flora nõuab nüüd penaltit, kui Liivak kukub ja jalast kinni hoiab. Kordus näitab, et tegelikult võib tal õigus olla isegi - aga eks see on võibolla karma eelmise nädala eest, kus Liivak pigem kerge penalti teenis.
20:08
Ivar Lepik:  Koskor astub ise meeste vahelt läbi ja saab nüüd löögile ka, aga tugevust ei ole piisavalt! Tammekal võimalus tagasi tulla, seni parim moment.
20:11
Ivar Lepik: Värav  Ja jälle standardolukord! Nüüd keerutab Zakaria ja Vihmann uuesti kõige kõrgemal!
20:12
Ivar Lepik:  3:0. Tehtud?
20:13
Ivar Lepik: Koskor sai nüüd haiget ja lonkas üsna vaevaliselt väljakult ära - ei ole Tammekale kuigi hea uudis. Muidugi arvestades seda, et järgmised 40 päeva ei pea mängima, siis poleks ehk ka kõige hullem, kui midagi juhtuski.
20:15
Ivar Lepik:  Kapperi löök võtab ohtliku rikošeti, aga napilt mööda!
20:19
Ivar Lepik:  Ja poolaeg 3:0 Florale! Loodame, et teine poolaeg toob põnevust veel, aga Flora näitas küll jõudu. Õhujõudu eelkõige. Samas on ka mänguliselt üle oldud.
20:33
Ivar Lepik: Teine poolaeg läks!
20:40
Ivar Lepik:  Suurt muutunud mängupilt ei ole. Ehk Tammeka veidi rohkem sees, aga Flora otsib ikka neid võimalusi ja siit-sealt midagi pudeneb ka.
20:42
Ivar Lepik:  Tammekale heast kohast karistuslöök.
20:42
Ivar Lepik: Vahetus Vahetus ka: Tauts välja ja Järviste sisse. Üsna huvitav käik.
20:42
Ivar Lepik:  Paur lööb ka, aga Toom püüab.
20:45
Külastaja mida kommentaar
Dmitrijev sellise asja eest siis kollast ei saagi? Arusaamatu...
20:46
Ivar Lepik:  Ošomkov üldse tundub, et ei taha täna jagada neid kaarte. Mitu sellist momenti veel olnud, kus kaart poleks üllatanud.
20:49
Ivar Lepik: Hoiatus Nüüd tuleb kaart ära! 61. minut ja Dmitrijev saab kätte ikkagi.
20:49
Ivar Lepik:  Üsna sarnane moment eelmisega - tõmbas lihtsalt Pauri käest.
20:50
Ivar Lepik: Vahetus 62. minutil Flora esimene vahetus - Alliku välja ja Herol platsile.
20:53
Ivar Lepik: Tammeka surub nüüd ja Paju saab proovida karistusala joonelt, aga Toomile üsna pihta!
20:55
Ivar Lepik: Vahetus Flora teine vahetus - Dmitrijev puhkama ja Markus Poom platsile.
20:56
Ivar Lepik:  Kams saab Ošomkovilt loengu. Flora on ootamatult hätta jäänud.
20:57
Ivar Lepik: Hoiatus Kevin Anderson saab Tammeka esimese kollase. 70. minut.
20:58
Ivar Lepik: 661 pealtvaatajat. Tubli number!
20:59
Külastaja ee kommentaar
Kuidagi palju ei ole?
21:00
Ivar Lepik:  Ei ole selle pilguga vaadanud tribüüni, aga teist korrust vist ei paista kaamerasse üldse väga?
21:01
Ivar Lepik: Vahetus Tammeka teine vahetus: Martin Jõgi tagasi ja Sander Kapper teeb ruumi. 73. minut.
21:01
Õige, teine korrus ka. See ei paista kaamera jah
21:02
Ivar Lepik:  Sairinen saab kasti joonelt proovida, aga üle!
21:03
Ivar Lepik: Vahetus Flora teeb kolmanda vahetuse ära - Zakaria välja ja Erik Sorga platsile. Täna siis 1+1 "kõigest". 76. minut.
21:06
Ivar Lepik: Moment - jälle standardolukord ja Kevin Aloe saab nüüd peaga suunata, aga napilt postist mööda!
21:09
Ivar Lepik: Hoiatus 81. Saliste võtab rumala kollase kaardi veel palli minema löömise eest.
21:11
Ivar Lepik: Hoiatus Eemaldamine Kevin Anderson 83. minutil duši alla.
21:12
Ivar Lepik:  Kõik õige. Flora murrab kontrale, Sorga tekitab kiirusega palju pahandust ja lükkab kõrvale Salistele - Anderson selja tagant puhtalt jalga ja minek. Karistuslöök, mitte penalti.
21:12
Ivar Lepik: Vahetus Tammeka vahetas ka 84. minutil, Paju välja ja Preiman platsile.
21:13
Ivar Lepik:  Flora otsib! Sorga ei saa pihta, Herol virutab taevasse.
21:16
Külastaja mc kommentaar
Miks Zakarial tervet mängu ei last mängida???
21:16
Ivar Lepik:  Teda on siin-seal ikka säästetud, kui võimalus on. Eks täna 3:0 pealt andis Henn teistele võimaluse.
21:17
Ivar, mis sa arvad, kes tuleb sel hooajal Eesti meistriks?
21:19
Ivar Lepik:  Elu on näidanud, et ennustamine ei ole tugev külg - aga hooaja eel pakkusin Kaljut ja kui nad oma kaitsemured nüüd 40 päevaga ära lahendavad ja natuke asi maha rahuneb, siis ma endiselt näen, et neil on kõige võimekam tuumik.
21:19
Ivar Lepik:  Aga kolm lisaminutit, millest üks juba läbi.
21:22
Ivar Lepik:  Kõik! Sorga lööb mööda, nurk ei anna midagi ja Ošomkov annab lõpuvile ära! Florale 3:0 võit ja tabelis teine koht. Head õhtut ja Premium liigaga jätkame juba juulis, aga homsest MM, seega ei tasu kuskile kaduda!