Teisipäev, 26. juuni 2018
16:32
Laura Jaansen: Tere minu poolt! Juba varsti panevad palli mängu Taani ja Prantsusmaa. Samal ajal läheb mäng käima ka Austraalia ja Peruu vahel. No mida oodata?
16:39
Ivar Lepik:  Kena teisipäeva minult ka! Toon teieni Austraalia ja Peruu madina sündmused.
16:40
Ivar Lepik:  Mida oodata? Kui täiesti aus olla, siis eeldan, et Prantsusmaa ja Taani mäng lõppeb üsna rahumeelse viigiga või maksimaalselt ühe väravaga Prantsusmaa kasuks. Ja Peruu tuleb hirmsa tahtmisega peale, ei kaota oma viimast mängu ehk Prantsusmaa-Taani lähevad edasi.
16:41
Ivar Lepik:  Aga loodetavasti eksin. Eilne B-grupi lõpplahendus oli viimaste sekunditeni põnev ja tahaks, et sama korduks täna.
16:45
Laura Jaansen: Mina Taani ja Prantsusmaa mängust viiki ei looda, aga kardan. Ikkagi mölluks võiks minna.
16:54
Ivar Lepik:
16:54
Ivar Lepik:  85-15 hinnatakse Taanile edasipääsu. Tundub üsna aus.
16:54
Külastaja aa kommentaar
Tere Mida Laura ja Ivar arvavad, et tänapäeval süüdistatakse maru tihti kohtuniku mängu kaotuses ja just otsustavate mängude puhul on see nii.
16:57
Ivar Lepik: Eks kaotajatel on tihti hapud viinamarjad käepärast võtta. Kaotamine on ka oskus. Vahel on süüdistajatel muidugi õigus, vahel mitte - mina olen seda meelt, et Ronaldo eilne viga, mis Queirozi käima tõmbas, ei olnud punast kindlasti väärt. Iseküsimus on, kas kohtunikul oli õigus anda kollane kaart, sest VAR-i "juhend" näeb seda ette kui punase kaardi olukorra hindamist, aga küll see väike detail ka reeglitega paika pannakse.
16:57
Ivar Lepik:  VAR peaks justkui õiglust juurde andma ja oleme kohati näinud, et annab ka, aga samas tekitab see omakorda uusi probleeme. Varblane peos, tuvi katusel.
16:58
Laura Jaansen: Kohtunikku on hea süüdistada. Napi mängu puhul võib väiksemgi viga saatuslikuks saada, aga selline see jalgpall ole. Eks tulemuses ole ikka mängijad "süüdi".
17:00
Laura Jaansen: Vile! Lužnikis pani Prantsusmaa palli mängu ja vaatame, mis saama hakkab!
17:00
Ivar Lepik: Läksime!
17:04
Laura Jaansen:  Nonii, Prantsusmaa karistusalas läks juba mölluks. Aga mängime edasi!
17:05
Ivar Lepik:  Viies minut ja Austraalia nõuab juba kätt, aga selle palli võttis küll Peruu mees puhtalt kõhulihastega.
17:06
Laura Jaansen:  Taani põrutab ikka korralikult. Braithwaite võitles esimese nurgalöögi välja, aga selgelt mööda.
17:07
Ivar Lepik: Ma eksisin vist Peruu osas - neil on natuke mast maas ikka. Austraalia on tahtmisega peal.
17:10
Ivar Lepik: Hoiatus 10. minut ja Mile Jedinak teeb ikka tugevalt roosaka vea - sai varbaotsa või äärmiste korkidega Peruu mehe kõrile pihta.
17:13
Ivar Lepik:  Aga tabeliseis on siis selline, et Austraalia 1:0 võit ja Taani 0:1 kaotus viiks kängurumaa mehed edasi. Vähemalt Austraalia mäng on küll selles plaanis lubav.
17:13
Laura Jaansen: Aga Taani kaotada küll ei taha.
17:15
Laura Jaansen:  Schmeichel teeb korraliku tõrje, kui Giroud pehme pealelöögi ristnurga poole saadab. Vahva!
17:18
Ivar Lepik: Värav AGA! 18. minut, Peruu on esimest korda pikemalt ees ja Andre Carrillo!
17:19
Ivar Lepik: Kapten Paolo Guerrero saab pika palli kaitsja veast endale, hoiab ja pöörab, ei leia kohe söötu, aga tõstab siis karistusala joonele ja sealt virutab Carrillo maapõrkest posti äärde!
17:22
Külastaja dsa kommentaar
traa, jälle selline värav, mis ilusaimate väravate edetabelid segi lööb
17:23
Laura Jaansen: Lužnikis asjad praegu pigem rahulikud. Nii Taani kui Prantsusmaa nagu otsivad seda väravat, aga ei kipu leidma.
17:23
Ivar Lepik:  Ma ei ole isegi väga süvenenud nendesse tabelitesse - mida seal kõrgelt hinnatakse praegu? See ei olnud minu hinnangul päris nii ilus, et minu isiklikku toppi kuuluda. Oleks Carrillo otse õhust võrku saatnud, ilma maapõrketa, saaks kõrgema hinde.
17:23
Ivar Lepik:
17:23
Ivar Lepik:  Et päris tühi jutt ei oleks, siis videot ka.
17:24
Ivar Lepik: Päris omapärane kommentaator ka, kes Peruu rünnaku ajal üle võtab. Nagu pärismaalane oleks eetrisse lastud.
17:25
Ivar Lepik:
17:27
Laura Jaansen: Prantsusmaa sai päris hea koha pealt karistuslöögi, aga ei midagi ohtlikku.
17:28
Ivar Lepik: Hea moment Austraalial! Rogic tantsib mitme kaitsja vahelt läbi, aga lööb Gallesele jalgadesse.
17:28
kandidaate on nii palju, et valikud edetabelite vahel erinevad päris jõuliselt. mu top5 oleks mertens, lingard, quaresma, tšerõsevi väliskülg, coutinho vs sveits
17:29
Ivar Lepik:  Mertens, Quaresma ja Tšerõševi teine peaksid minu meelest ka kindlasti TOP5 hulgas olema hetkel.
17:29
Laura Jaansen: OHOH! Eriksen oli siit viigiväravat noppimas, aga Mandanda päästis omad.
17:31
Külastaja Tohoh kommentaar
Laura oled napsutanud et viigiväravat otsid?
17:32
Laura Jaansen: Tänan küsimast, ei ole. Väga soliidne võimalus oli, tegelikult Mandanda ega Hernandez ei kontrollinud seda olukorda. Eriksen võeti ikkagi natuke mustalt maha.
17:33
quintero unustasin ka ära, vahetaksin ehk isegi coutinho vastu :D
17:33
Ivar Lepik: Austraalial oli hea moment, aga Galleset lõpuks tööle ei pandudki ja suluseis ka. Realiseerimine peab natuke parem olema, kui tahavad edasi pääseda. Ja enne kui keegi küsib, siis mina ei ole ka täna napsutanud.
17:34
Ivar Lepik:  Kuidas ei tule? Austraalia mängib nüüd väravavahi välja, vasakult sööt keskele, aga Leckie eest lükkab kaitsja varbaga palli auti!
17:35
Külastaja EKRE VALIJA kommentaar
AGA PRANTSUSMAA JA TAANI ON JUBA VIIGIS
17:35
kuidas on austraalia endiselt taga,,,
17:36
Laura Jaansen: Prantsusmaa tuli päris hästi väikeste söötudega. Pehme pall üle Kjaeri pea polnud Griezmanni jaoks see, mida ta ootas. No mängime aga edasi!
17:36
Ivar Lepik:  Mis väravate TOP-i puudutab, siis ma isiklikult paneks Kroosi ka.
17:39
Külastaja Jumal kommentaar
Tähenärijad APOELile silma ei jää!
17:39
Laura Jaansen:  Prantsumaalt päris hea kontrarünnak, aga Griezmanni pall läheb väravavahile täpselt sülle.
17:41
Ivar Lepik:
17:45
Ivar Lepik: Hoiatus 45. minut ja Yoshimar Yetun võtab Leckie maha.
17:45
Laura Jaansen: Dembelel viskas ka üle. Kõmmutas löögi konkreetselt üle värava.
17:45
Laura Jaansen:  Ja tuleb kaks minutit lisaks.
17:47
Ivar Lepik:  Üks lisaminut läbi ja Peruu läheb pausile 1:0 eduseisus! Nende jaoks kõik hästi. Austraalia ... peab nüüd paremini mängima hakkama ja väravaid lööma. Ja mina isiklikult ootaks Tim Cahilli ka väljakule - kaua võib?
17:48
Laura Jaansen: Hoiatus  Mathias Jörgensen võtab Prantsusmaa rünnaku maha. Aga karistuslööki lahti mängida ei lubanud. Vile!
17:56
Ivar Lepik:
17:57
Ivar Lepik:  Realiseerimine, realiseerimine, realiseerimine. Austraalia, kas on lootust veel?
17:59
Laura Jaansen: Statistikat natuke kah.
18:01
thomas delaney võttis kollase
18:01
Laura Jaansen:  Mathias Jörgensen võttis.
18:02
Ivar Lepik:  Vahele häid uudiseid ka koduse vuti sõpradele - kui vahepeal oli juttu, et Flora mängib MM-i poolfinaali ajal, siis nii see ei ole. Päris mitmed mängud samal päeval on küll täpselt MM-i ajale sätitud, näiteks HJK poolehoidjad peavad kahte mängu korraga vaatama.
18:03
Laura Jaansen: Lužnikis algas teine poolaeg!
18:03
Laura Jaansen:  Ma siiralt loodan, et värav lüüakse ikka ära. Muidu on natuke nagu raisatud kaks tundi ...
18:04
Ivar Lepik: Vahetus Vahetus poolajal Peruu poolt: Pedro Aquino sisse, Yotun välja.
18:04
Ivar Lepik: Ja läks teine poolaeg ka! Huvitav, et paus oli pikem kui teises mängus.
18:06
paljuga taani võitma peab, et alagrupp võita
18:07
Laura Jaansen: Taanile piisab kasvõi 1:0 võidust. Neil on hetkel neli punkti, Prantsusmaal kuus. Võiduga läheksid 7 punktiga esimesena edasi.
18:08
Laura Jaansen: Vahetus  50. minutil lahkub platsilt Lucas Hernandez, Benjamin Mendy platsile.
18:08
Ivar Lepik: Värav PAOLO GUERRERO! See mees, kes ei oleks pidanud siin olemagi!
18:09
Külastaja serg kommentaar
zanka on muidu hakkama saanud täna oma ülesannetega?
18:09
Ivar Lepik: Vaata ja õpi, Austraalia - nii lahendatakse! Vasakult tuleb rünnak, väike rikošet Guerrerole ette ja mees kõksab pöördelt ühe puutega posti äärde! 50. minut ja 2:0!
18:09
Laura Jaansen:  Ma ütleks, et ju jah. Oma värav puhas.
18:12
Ivar Lepik: Vahetus 53. minut ja Tim Cahill! Rogic välja.
18:12
Ivar Lepik: 38 aastat passis, 106 mängu, 50 väravat. Legendaarne mees.
18:12
Laura Jaansen: Natuke toimus Lužnikis. Taani teenis karistuslöögi, Eriksen lõi peale, aga ikka jäi kaugeks.
18:13
Ivar Lepik:  Aga kes selgitust vajas, siis Zanka on Jörgensen - üks omapärasemaid nimesid tuleneb filmist Cool Runnings. Pikemalt saab internetist lugeda, kes soovib, ei ole raske leida.
18:14
Laura Jaansen: Cornelius maas, jooskis ise Kimpebele otsa. Aga tundub, et mehega korras.
18:15
Ivar Lepik:
18:15
Ivar Lepik:  Peruu teine värav ka. Guerrero sai oma kätte.
18:16
Laura Jaansen:  Taani natuke susis, sellise mängu puhul tõstis pulssi korralikult.
18:17
Ivar Lepik: Vahetus 58. Daniel Arzani platsile ja Kruse välja. Teine vahetus Austraalialt.
18:17
Laura Jaansen: Vahetus  Taani teeb vahetuse. Viktor Fisheri jaoks teeb ruumi Sisto.
18:18
Ivar Lepik: Ei saada võrku! Austraalial kaks ohtlikku nurgalööki järjest, aga mõlemal juhul on kaitsjad joonel!
18:19
Ivar Lepik: Hoiatus 60. minut Arzanile kohe kollane. Kontra maha.
18:21
Laura Jaansen:  Näha on, et midagi mängus pole. Praaki on nii palju.
18:22
Ivar Lepik: Vahetus Peruult sunnitud vahetus: Tapia katki ja Hurtado platsile. 63. minut.
18:25
Ivar Lepik: Hoiatus  Sajab. 66. minut ja Tom Rogic võtab kontra maha. Iga raisku läinud standardolukord on Peruu kontra ja iga kontra on kollane.
18:26
Laura Jaansen: Vahetus Griezmann puhkama, Nabil Fekir mängu.
18:27
Ivar Lepik:  Ei tule! Cahilli pikendust suunavad kaitsjad, aga raamidest ikka mööda. Austraalia pigem lööb varsti ühe ära, aga vaja oleks kolme. Seda on palju.
18:28
Laura Jaansen:  AI! Vahetusest sekkunud Fekir proovis kohe, aga küljevõrku. No silm ütles jutkui, et on olemas.
18:30
Laura Jaansen:  Delaney maas, kukkus õnnetult küünarnuki peale. Tundub tõsine.
18:30
Ivar Lepik: Vahetus Austraalia poolt kõik. Rogic välja, Irvine sisse. 72. minut.
18:32
Laura Jaansen: Vahetus  Cornelius välja, Kasper Dolberg tegusid tegema.
18:34
Laura Jaansen:  Fekir on toonud Prantsusmaa mängu vurtsu sisse, aga mitte piisavalt. Umbes 13 minutit veel minna.
18:36
Laura Jaansen:  Vahetus Dembele välja, Mbappe on nüüd küll õige mees, keda mängu tuua.
18:37
Ivar Lepik:  Vahetus Ja viimane vahetus Peruult. Carrillo välja, Cartagena platsile. 79. minut.
18:38
Ivar Lepik: Hoiatus 79. minut ja Hurtado jääb olukorda hiljaks Behichi vastu.
18:38
Laura Jaansen:  Prantsusmaa ja Taani mängu võib maha kanda ...
18:40
Ivar Lepik:  Posti Peruult! Aga suluseis ka.
18:40
Laura Jaansen:  Fekir sundis Schmeicheli hüppama! Tore, aga mitte piisavalt.
18:41
Laura Jaansen:  Taani karistusalas üsna korralik melu, aga palli hoidmisest ei piisa. Korralikku lööki ikkagi ei tule.
18:43
Ivar Lepik:  Tuleb esimene 0:0 ära?
18:43
Laura Jaansen: Täielik pettumus, tundub, et tuleb.
18:45
Sda et 0:0 tuleb oli peale 5. Minutitnäha juba
18:45
Külastaja hipper kommentaar
oootame üleminutid ära...vast tuleb siis kummaline omavärav
18:46
Laura Jaansen:  Prantsusmaa teinud natuke üle 500 söödu, Taani jäänud tagasihoidliku 200 juurde.
18:46
Ivar Lepik: Hoiatus 88. Mark Milligan.
18:47
Laura Jaansen: Mbappe proovis parema jala kannaga midagi. Asi seegi.
18:48
Laura Jaansen:  Lisaminutid jooksevad. Midagi nagu toimus. Aga no mitte midagi ...
18:49
Ivar Lepik:  Neli lisaminutit.
18:50
Laura Jaansen: Vahetus Taani annab Lukas Leragerile veel minutikese joosta. Delaney tuli välja.
18:51
Laura Jaansen:  Esimene 0:0 viik! Taani ja Prantsusmaa lõpetasid selle mängu lõpuks!
18:54
Ivar Lepik:  Kõik! Peruule 2:0 võit ja nemad lähevad koju hea emotsiooniga, Austraalia ilmselt mitte nii rõõmsalt.
18:55
Ivar Lepik:  Siit ilmselt väike paus ja õhtul ootab juba D-alagrupp, kus Argentina krahh saab kas kinnitust või on Lionel Messil midagi põnevat kavas. Minu poolt ilusat õhtut, Laura jätkab teiega!
18:57
Laura Jaansen:  Mina jätkan teiega hiljem! Puhkame kõik ja teeme väikse õhtueine. Umbes 20.30 olen koosseisudega tagasi!
19:06
Ivar Lepik:
20:29
Laura Jaansen: Nonii, illustreerivalt on meil meeskonnad olemas. Peagi on uudises konkreetselt olemas.
20:31
Meinhard Pulk:  Tere õhtust ka minu poolt! Vahendan siis Argentina - Nigeeria mängu.
20:34
Meinhard Pulk: Nagu näha ja nagu oodata võis, siis kes iganes Argentina algkoosseisu lõpuks kokku pani, on ta päris mitu põnevat vahetust teinud.
20:36
Meinhard Pulk: Esmalt väravavahist - Willy Caballero usalduskrediit sai otsa ning 31-aastaselt teeb oma koondisedebüüdi River Plate mees Franco Armani. Lõuna-Ameerika liigades on tõenäoliselt tegu üldse parima väravavahiga ning osad peavad teda isegi maailma tasemel tippude hulka. Kuid Euroopa pinnal peaks tegu olema mehe üldse esimese ametliku jalgpallimänguga.
20:42
Meinhard Pulk: Seni kahe mängu peale vaid 36 minutiks platsile pääsenud Ever Banega kuulub täna algkoosseisu ning Sergio Agüero asemel alustab tipuründes Gonzalo Higuain. Algkoosseisus on tagasi ka Angel Di Maria ja Marcos Rojo. Võrreldes eelmiste mängudega on pingil aga Salvio ning Maximilano Meza.
20:44
Meinhard Pulk: Nigeeria satsis muutusi ei ole ning Kelechi Iheanaco on nii Alex Iwobi kui ka Odion Ighalo ees oma koha säilitanud.
20:47
Külastaja küsimus kommentaar
kas nigeeria argentiina mängu ei näitagi kuskil? :O
20:48
Meinhard Pulk:  ERR näitab kõiki MM-i mänge. Nigeeria - Argentina on ETV+ kanalil.
20:51
Meinhard Pulk: Aga Peterburi staadioni tribüünidel juba toimub. Rahvaste sõprus parimas mahlas.

20:51
Külastaja Meinhardile kommentaar
Suured tänud info eest :) Aga küsiks, kas on tõene, et tänase koosseisu valisid Messi ja teised juhtmängijad? Või on see pigem selline puhutud jutt
20:52
Meinhard Pulk: Kõik sellised jutud ja infokillud on tulnud Lõuna-Ameerika meediaväljaannetelt ja ma ei oska absoluutselt nende usaldusväärsust hinnata. Aga ei välistaks küll, et Sampaoli autoriteet on üpris nullilähedane seal.
20:55
Meinhard Pulk: Mängu kohtunikuks on Cüneyt Cakir. Üldse ei imestaks, kui ta ka finaali vilistaks.
20:55
Külastaja asd kommentaar
kuidas etv+ onlines eesti keelseks saada?
20:56
Meinhard Pulk:  See peaks sõltuma televisiooni pakkujast, seega ma ei oska vastata. Siin saab eestikeelsena vaadata.

20:56
Meinhard Pulk:  Hümnid!
20:58
Meinhard Pulk: Messi on oluliselt vähemdepressiivsema näoga kui Horvaatia mängu eel.
21:00
Laura Jaansen:  Rostov Arenal hakkas aga mäng peale! Island ja Horvaatia võtavad veel seda, mida sellest alagrupist võtta annab!
21:01
Meinhard Pulk:  Ka Peterburis pall mängus!
21:04
Meinhard Pulk: Kõik on ootustele vastavalt alanud. Pall on Argentina käes, Nigeeria on selle järel jooksma. Muide, kui Nigeeria peaks täna teise koha ära napsama, ootaks neid Prantsusmaa näol 1/8-finaalis ees sama vastane, kes ka neli aastat tagasi.
21:05
Laura Jaansen: Horvaatia on praegu isukamalt mänginud. Aga esimesed viis minutit ei tähenda praktiliselt midagi.
21:08
Laura Jaansen:  Halldorsson sai korraks kõhuli visata, aga polnud raske pall.
21:08
Meinhard Pulk: Banega mängis nüüd Tagliafico löögile, kuid kaitsja tegi head tööd ning raamidesse pall ei läinud.
21:11
Laura Jaansen: Kui Island saab palli, siis publik teeb kohe häält. Ikka hea motivaator, kui nii väike rahvas sellist melu korraldab.
21:12
Laura Jaansen: Bjarnason maas, küünarnukk käis ikka korralikult näos ära ja veri lahti. Hea see välja ei näe ... Pjaca on see paharett, kes mehe maha pani.
21:14
Laura Jaansen: HoiatusMarko Pjaca võtab sellest olukorrast ka kaardi.
21:14
Laura Jaansen:  Ma ei usu, et tahtlikult see käsi seal käis, Pjaca oli ise ka näost korralikult ära.
21:15
Meinhard Pulk:  Värav 14. MESSI (AS) ON KOHAL!
21:16
Meinhard Pulk:  Ever Banegalt täiesti geniaalne sööt kaitseliini seljataha ning Messi  võtab rinnaga palli maha ja lööb paremaga väravavahi kõrvade vahelt väravasse!
21:17
Laura Jaansen:  Bjarnason edukalt platsil tagasi. Island saab kergendatult hingata.
21:17
Meinhard Pulk: Aga no üldine seisukoht on olnud, et kui Banega on algkoosseisus, siis saab ka Messi oma parimat mängu mängida. Nüüd oli seda hästi näha.
21:19
Meinhard Pulk: Igatahes tahtsin just enne väravat öelda, et kuigi Nigeeria kaitseb kuue-seitsme mehega, siis Nigeeria kaitseliini/bussi kvaliteet ei ole loogiliselt võttes selline, mis 90 minutit sellisele ründeliinile vastu peaks. Pidaski vaid 14 minutit.
21:19
Meinhard Pulk: Aga samas on Nigeeria vastase väljakupoolel päris hea olnud.
21:20
Laura Jaansen: Ai! Modric riputas nurgalöögi järel palli väga nutikalt kasti, aga jätk polnud see, mida oleks vaja. Uus nurgalöök otsa, aga Island klaarib.
21:21
Laura Jaansen:  Bjarnason vahetab lausa püksegi. See veri ei taha kuidagi kinni jääda.
21:22
Laura Jaansen:  Horvaatia selgelt domineerib, aga Island ei maga ja üritab kontrarünnakutest napsata. Tegelt võiksid ju ära lüüa.
21:25
Meinhard Pulk: Tundub, et Maradona on kahe mängu vahe Argentina laagrit ikkagi külastanud. Täiesti teistsuguse häälestatusega meeskond kui Horvaatia vastu.
21:27
Laura Jaansen:  Islandi audid on ikka imelised! See vajas lihtsalt kordamist.
21:28
Meinhard Pulk: MESSI TAAS! Leidis kaitseliini seljataga jooksma pääsenud Higuaini, kuid väravavahi väljatulek oli õigeaegne.
21:28
Meinhard Pulk: Ühtlasi lõi Higuain väravavahi jalaga knokkauti.
21:28
Laura Jaansen:  Magnusson näidanud kahes järjestikuses olukorras head minekut. Aga veel jääb puudu.
21:29
Meinhard Pulk:
21:31
Laura Jaansen:  Gylfi pani Horvaatia väravavahi proovile. Testi läbis viimane edukalt.
21:31
Meinhard Pulk:  Number kümme kõi turniiri sajanda värava

21:33
Meinhard Pulk: Hoiatus  32. Di Maria oli üks-ühele pääsemas, Leon Balogun võttis ta maha ja Nigeeria kaitsja pääses kollasega. Pigem õige otsus, sest teine Nigeeria kaitsja oli toetamas.
21:34
Meinhard Pulk:  Messi lööb karistuslöögi Uzoho nurka, kuid puurilukk lükkab posti!
21:34
Laura Jaansen:  Island paneb ikka sajaga! Päris mitu pealelöögi järjest, aga kõik horvaatidele pihta. No küll see ära tuleb!
21:35
Meinhard Pulk:  Aga ei. Väravavaht Uzoho vist ikkagi näppe vahele ei saanud ja Messi lõi palli otse posti.
21:36
Meinhard Pulk: Aga nüüd jõuti ka selle õige kaamerapildini, mis tunnistas seda, et Uzoho ikkagi sai näpud vahele!
21:36
Laura Jaansen:  Õhtused mängud on kujunenud ikka palju-palju lõbusamaks kui C-alagrupi kohtumised. Vot see on tore!
21:41
Laura Jaansen: MIDA KUI LÄHEDAL? Island surus, kuni Horvaatia oma karistusala ees palli kaotas. Pealelöök läks sentimeetrite jagu postist mööda.
21:45
Meinhard Pulk: Aga mäng on pikemaks ajaks Argentina väljakupoolele jäänud. Seni peab nende kaitseliin veel väga ilusti.
21:45
Laura Jaansen: MIS TOIMUB? ISLAND VIRUTAB JÄLLE HORVAATIDELE OTSA!
21:47
Laura Jaansen:  ISLAND! Kalinic on sunnitud väga hea tõrje tegema. Kui napp see ikka on!
21:48
Laura Jaansen:  Aga esimene poolaeg on Rostov Arenal lõppenud. Teeme väikese pausi!
21:49
Meinhard Pulk: Poolaeg ka Argentina - Nigeeria mängus. Poolaja viimased 15 minutit olid juba päris selgelt Nigeeria käes, kuid korralike võimalusteni ei jõutudki.
21:49
Meinhard Pulk: Igatahes teatud häirekell sellele mehele, kes peab tänases mängus Argentina taktika eest vastutama.
21:58
22:00
Laura Jaansen: Nonii, kuidas teine poolaeg minna võiks? Meinhard, mis sa arvad?
22:03
Laura Jaansen: Rostov Arenal algas teine poolaeg! Läksime!
22:04
Meinhard Pulk: Peterburi mängu puhul tundub kõige loogilisem stsenaarium, et Nigeeria tuleb iga minutiga üha aktiivsemalt rünnakule ning Argentina kägistab nad lõpuks kontratega ära. Aga no oleks põnev näha, mis seal Argentina riietusruumis vaheajal toimus.
22:04
Meinhard Pulk:  Pall mängus!
22:07
Laura Jaansen:  Island jätkab surumist. Väga-väga head mängu on näidanud Hallfredsson.
22:08
Meinhard Pulk:  PENALTI PENALTI PENALTI NIGEERIALE!!
22:08
Meinhard Pulk:  Hoiatus 49. minutil tõmbas Mascherano nurgalöögi järel Baloguni maha ja sai ka kollase.
22:09
Meinhard Pulk:  Väike kaklus ka ikka enne Mosese lööki.
22:09
Meinhard Pulk:  Käib asja juurde vist.
22:09
Laura Jaansen: Milan Badelj! LATTI!
22:10
Meinhard Pulk: Värav  MOSES PANEB ARMANI PIKALI JA VEERETAB SIIS KESKELE! 1:1!
22:10
Meinhard Pulk:  51. minut siis. Pigem teenitud värav Nigeeriale.
22:11
Laura Jaansen: Värav SAMA MEES LÖÖB IKKA ÄRA! MILAN BADELJ! Õhust ühe puutega, pall veel põrkesse ja Halldorsson ei tabanud lendu ära.
22:12
Laura Jaansen:  ISLAND VASTAB, AGA MITTE VEEL VÄRAVAGA! KALINIC PÄÄSTAB.
22:12
Meinhard Pulk: Oi-oi, Argentina mängib tulega. Ighalo soleerib kastis, Banega tuleb väga riskantselt sisse ja klaarib nurgalöögiks.
22:13
Meinhard Pulk: Vahetus Aga poolajal tehti ka üks vahetus, Iheanacho võeti välja ja just Ighalo tuli sisse.
22:13
Laura Jaansen: Ingason nurgalöögist latti!
22:16
Laura Jaansen: Hoiatus  Emil Hallfredsson niitis Pjaca korralikult maha.
22:19
Meinhard Pulk:  Aga see Argentina meenutab küll päris pahasti juba seda Argentinat, keda peksti Horvaatia poolt.
22:20
Meinhard Pulk:  Vahetus60. Christian Pavon tuleb kodumaad päästma. Perez välja. Tundub väga ründava vahetusena.
22:21
Meinhard Pulk:  Pavon näitas kohe meeletut kiirust, Ekong klaaris omavärava peale, kuid tema õnneks läks üle.
22:21
Laura Jaansen: Hoiatus Finnbogason sõidab Kalinicile täie rauaga sisse.
22:22
Laura Jaansen: Vahetus  Modric tänaseks lõpetanud, Filip Bradaric tema asemele. Mehe MM-debüüt.
22:23
Meinhard Pulk: Hoiatus  64. Banegale keskväljavea eest.
22:24
Meinhard Pulk:  Mida Soccerneti lugejad arvavad?

22:26
Meinhard Pulk:  Nigeeria 11 mängijast koosnev buss on nüüd pea täies hiilguses enda värava ees. Argentina on raskustes.
22:27
Laura Jaansen:  Pjaca maas. Kõik võtavad hetke ja joovad natukene vett.
22:27
Laura Jaansen: Vahetus  70. minutil Pjaca välja, Lovren teda asendama.
22:28
Laura Jaansen: Vahetus  Ragnar Sigurdsson välja, Sigurdason mängu.
22:30
Laura Jaansen:  No Rostovis asi tuline. Island tahab kangesti ära lüüa. Horvaatia tahab ka. Kõik on veel lahtine.
22:30
Laura Jaansen: MIDA SA TEED? BJARNASON JÄLLE EKSIB! MEHEL MITU NII HEAD VÕIMALUST JA NÜÜD LÜKKAB LIHTSAST KOHAST MÖÖDA.
22:31
Meinhard Pulk:  Vahetus 72. Di Maria pigeb ebaõnnestunud mäng sai läbi. Meza sisse.
22:32
Laura Jaansen:  Horvaatia paneb ka juurde! Aga seis endiselt 1:0.
22:32
Laura Jaansen:  PENALTI ISLANDILE!
22:33
Laura Jaansen: Värav GYLFI SIGURDSSON LAHENDAB KÜLMAVERELISELT!
22:34
Meinhard Pulk:  Kas teine penalti Nigeeriale!?
22:35
Meinhard Pulk:  Kiirrünnak, pall läheb kõrgele õhku ja Ighalo saab siis kastis löögile, lööb mööda, aga Mercado MÄNGIS KÄEGA!
22:35
Meinhard Pulk:  Cakir läks teleka ette.
22:36
Meinhard Pulk:  Aga ei! Argentina elab!
22:36
Meinhard Pulk:  Cakir põhjendab veel päris agaralt nigeerlastele oma otsust. Mängime edasi!
22:36
Meinhard Pulk:  Ja lisaks Argentinale elab veel muidugi ka Island.
22:38
Laura Jaansen: Island elab ikka täiega!
22:38
Laura Jaansen:  Vahetus 81. minutil Rakitic sisse, Kovacic platsilt ära.
22:39
Meinhard Pulk: Vahetus  80. Argentina läheb täiega peale. Agüero sisse, Tagliafico välja!
22:40
Meinhard Pulk: Pall tuli kastis Higuaini jalale, kuid üle! Diego tribüünil juba nutab vist.
22:41
Laura Jaansen: Hoiatus Tin Jedvaj mängib mustalt. Islandile päris heast kohast karistuslöök.
22:41
Meinhard Pulk:  Verd voolab ja Mascherano tuigub, aga Cakir ei näe ning legendaarne keskväljasõdur mängib edasi!
22:42
Laura Jaansen: Hoiatus  Birkir Saevarsson teeb taktikalise vea. Otsus õige!
22:43
Laura Jaansen: Vahetus Finnbogason puhkama, Gudmundsson veel viieks minutiks mängu.
22:43
Meinhard Pulk:  Etebo virutas karistuslöögi küljevõrku. Enne seda oli Banegal vedanud, et teist kollast ei saanud.
22:45
Meinhard Pulk:  Vereplekke Mascherano näol on võimatu mitte märgata. Cakir aga just seda suudab.
22:45
Laura Jaansen:  Island teeb karistusala ääres vea. Rakitic põrutab palli üle lati.
22:45
Meinhard Pulk:  Värav86. Marcos Rojo!
22:46
Meinhard Pulk:  Mercado tsenderdus ja karistusalla sattunud Rojo paneb jalaga palli nurka!
22:46
Meinhard Pulk:  Maradona lasi keskmistel sõrmedel lennata.
22:47
Laura Jaansen:  Islandil vaja nüüd tegusid teha!! Üks värav ja nad lähevad alagrupist edasi!
22:48
Laura Jaansen: Värav PERISIC!
22:48
Laura Jaansen:  Selline korralik pomm, Halldorsson sai veel käe vahele, aga asjata ...
22:49
Meinhard Pulk: Vahetus  90. Omeruo välja, Iwobi sisse veel.
22:50
Meinhard Pulk:  Hoiatus 91. Obi Mikelile veel kaart.
22:50
Meinhard Pulk:  Neli lisaminutit!
22:51
Laura Jaansen:  Samuti neli lisaks.
22:51
Meinhard Pulk:  Vahetus92. Veel vahetusi. Musa välja. 1.98 pikk Simy sisse.
22:52
Laura Jaansen:  Läbi! Horvaatia võitis 2:1! Väga-väga ilus mäng!
22:53
Meinhard Pulk:  Hoiatus 90+4. Messi.
22:54
Meinhard Pulk:  KÕIK! ARGENTINA ON KUIDAGIMOODI 1/8-FINAALIS!
22:55
Laura Jaansen:  Milline õhtu! Millised emotsioonid! Tehtud!
22:58
Laura Jaansen:  Oi, ja vabandused kommenteerijate ees. Kõik kommentaarid ei tulnud läbi! Aga kohtume homme jälle! Ilusat õhtut!
09:26
Külastaja Var kommentaar
See oli rohkem käsi kui eilne portugali oma :D aga au kohtunikule, on vähemalt mune mitte nagu eilsel tegelasel
09:26
eile iraan sai pennu sellise käe eest
09:26
Külastaja Y kommentaar
Hahahhaha. Julmmmmmmm. Eile anti Iraanile täpselt samas olukorras penalti . Sõitku P*TSI see VAR
09:26
kohtunik vilistas pendla ning VAR ei näidanud kohtuniku eksimust...lihtne
09:26
Külastaja lennutika kommentaar
Pole nii pehmet penaltit ammu näinud
09:26
Mehiste meeste mängust jääb asi aina kaugemax. Terve turniir antakse pennusi igast poosist.
09:26
Külastaja Jaak kommentaar
Laura sa võiksid rohkem mängu kommenteerida ja seletada ka neile kes pilti ei näe et mis toimub mitte ära edvista