Teisipäev, 3. juuli 2018
16:36
Rasmus Voolaid: Ahoi! Viimane kaheksandikfinaalide päev toob Eesti fännidele päris põnevaid mänge.
16:36
Rasmus Voolaid: Eesti naaberriikidest on mängus Rootsi ning õhtul tuleb platsile paljude eestlastes lemmik Inglismaa.
16:42
Rasmus Voolaid: Šveits ei saa täna kasutada oma kaptenit Lichtsteinerit ja Schäri, Rootsil on vigastuse tõttu puudu Larsson. Muud üllatavat algkoosseisudes pole ja tõotab kuuma lahingut. Eeldatavasti muidugi tüüpiline mäng, kus Šveits on aktiivsem ja Rootsi istub kaitses kõvasti ja panustab kontrarünnakutele. Need on neil tõesti kõvad.
16:51
Külastaja asd kommentaar
Vaadates seda rootslaste keskkaitsjast kaptenit siis kas Klavan ka kunagi penalteid löönud on v ...
16:51
Rasmus Voolaid: Ei meenu praegu küll.
16:51
Rasmus Voolaid: Rootsi tuleb jälle peale oma klassikalise 4-4-2 formatsiooniga. Peale nende meenub sel turniiril veel Uruguay, kes seda vana head süsteemi kasutab. Tundub, et töötab!
16:54
Külastaja kx kommentaar
Larsson kaartidega eemal ka nkn
16:54
Rasmus Voolaid: Muidugi, Larsson oleks igal juhul eemal. Vabandused.
16:58
Rasmus Voolaid: Hümnid olid vahvad ja kahe Euroopa koondise mängu hakkab vilistama vägagi vääriline mees. Üks Euroopa parimaid kohtunikke Damir Skomina.
17:08
Rasmus Voolaid: Marcus Berg pääses peaaegu üks-ühele, aga oksakohaga lajatas Araabia liiga mees!
17:08
Rasmus Voolaid: Nüüd eksib Yann Sommer oma väljalöögil. Berg ning Ekdal said lajatada, aga ei tule Rootsile. Äratuskell heliseb ja veab Šveitsil, et nad taga ei ole!
17:09
Külastaja vildek kommentaar
nüüd*
17:11
Rasmus Voolaid: Suutis vaikselt midagi ka Šveits korraldada, aga Dzemaili ei saanud Shaqiri läbisöödu järel palli mängida.
17:16
Rasmus Voolaid: 7927 vastajat oli MM-i ametliku konto küsitluses ning 56% uskus Rootsi võitu.
17:22
Rasmus Voolaid: 22. minut käib ja Skomina tegi vist oma teise või kolmanda vile. Väga rahulik mäng on seni olnud, aga kahjuks ka mängijate poolt. Samas eileõhtune Belgia - Jaapani esimene poolaeg oli ka pigem tagasihoidlik, ega see ei ole veel halb märk.
17:23
Rasmus Voolaid: Behrami sai nüüd Skomina käest viimase hoiatuse, kui Forsbergi maha võttis. On ta ju Neymari vastu mänginud ja seega igati loogiline kollane all.
17:25
Rasmus Voolaid: Tundub, et ka publik juba vilistab.
17:27
Ja varsti karjuvad Rossija,Rossija
17:29
Rasmus Voolaid: YANN SOMMER TASSIB! Ootamatult põrkas pall Bergile jala peale, kes üle puusa ja maapõrkega lõi, aga Sommer toob tagant ära. Šveits jäi enne korraks kaitses passiivseks ja hakati kätt lehvitama.
17:30
Rasmus Voolaid: Hoiatus 31. Mikael Lustig saab Skominalt kaardi kätte ja potentsiaalses veerandfinaalis ta ei mängi. Tõmbas lihtsalt Drmici puusadest maha.
17:34
Rasmus Voolaid: Šveits paugutab eemalt kõvasti peale, millega rikuti väljaku ääres olnud mikrofon ära. Õnneks ülekande kvaliteet ei kannatanud.
17:39
Rasmus Voolaid: Kas see oli see koht? Zuber mängis Dzemaili vabaks, aga paneb palli väravast üle. Rootsi kaitseliin nii häid võimalusi tihti ei paku.
17:41
Rasmus Voolaid: Forsbergi karistuslöök lendas Dzemaili pea rikošetist napilt mööda. Nurgalöögi jätkuolukorrast pani Ekdal värava eest palli taevasse. Väga palju raisatakse!
17:42
Rasmus Voolaid: Berg tahtis Djourou'l püksid jalast ära võtta, aga pääses kaardist.
17:47
Rasmus Voolaid: Poolaja viimasel hetkel oli väike paanika Rootsi kastis, aga Rodrigueze tsenderduse sai Olsen minema löödud. Poolaeg 0:0. Rootsi oli ohtlikum ja Šveits valdas rohkem palli.
17:52
Külastaja Troll kommentaar
Gary Lineker ütles rootslaste raisatud vôimaluste kohta, et nad ei suudaks haamriga ikea uksele pihta saada
17:53
Külastaja noo kommentaar
Siiani ikka väga kole mäng ja seda eriti Rootsi poolelt...metsikud löögid, lausa mõjuvad nagu nii valesti, et raske on vaadata sellist lahmimist. Et omale kuskile tagamõttesse sellist ideed ei jää, et iga kuradima ette kukkunud pall on vaja silmad kinni ja täie jõuga üle tribüüni lüüa.......
18:01
Rasmus Voolaid: Teine poolaeg läks käima!
18:02
Taheti teist poolaega ilma pallita alustada:)
18:03
Rasmus Voolaid: Juba mitmendat korda on Peterburis näha, kuidas teise poolaja alguses on küljetribüün võib-olla 20% täis.
18:05
arvata on et pikad järjekorrad,nii siin kui seal:(
18:06
Keegi teab ka palju kesvamärjuke ka maksab?
18:07
Rasmus Voolaid: Mälu pealt pakun, et äkki oli umbes 3,50 eurot. Kindel ei ole. Olen juba kaks nädalat Venemaalt kodus.
18:09
nii odav,siis saan aru miks ei mäleta,kulus palju...
18:09
Rasmus Voolaid: Shaqiri külvas Rootsi karistusalas oma tsenderdusega segadust ja teenitakse järjest nurgalööke.
18:11
Külastaja Raka kommentaar
Seis?
18:11
Rasmus Voolaid: Seis on 0:0, nagu uudises näha.
18:11
Rasmus Voolaid: Ekdal istub paha näoga muru peal, aga vist suudab jätkata.
18:14
Rasmus Voolaid: Kui lootsin, et ehk muutub mäng vaheajaga selles suunas nagu eile Belgia - Jaapan, siis tundub, et asjad on läinud veelgi ettevaatlikumaks.
18:17
Rasmus Voolaid: Hoiatus61. Behrami sai oma kollase ära ja tema võimaliku veerandfinaaliga on ka kõik.
18:18
Rasmus Voolaid: No vaadake kuhu mõned Rootsi löögid läinud on.
18:19
Rasmus Voolaid: Behrami sai just kollase ja nüüd kinkis Forsbergile karistusala nurga pealt vea.
18:20
Rasmus Voolaid: Forsbergi senine statistika ei huvitanud ja läks peale lööma, aga leidis kahesest müürist Shaqiri üles.
18:23
Rasmus Voolaid:  Värav ROOTSI SAAB KÄTTE! LOOMULIKULT MITTE OTSE, VAID RIKOŠETIST!
18:24
Külastaja Tom kommentaar
oppa Rootsi
18:24
Rasmus Voolaid: Sommeril oli asi jumala kontrolli all, aga Akanji paneb pallile jala vastu ja seal pole väravavahil midagi teha.
18:24
Rasmus Voolaid: Hoiatus68. Frustreerunud Xhaka sai kollase, aga tal oli all puhas leht.
18:24
Puujalad said palli sisse
18:24
Rasmus Voolaid: See oli natuke nagu naljamäng ja vääris sellist naljaväravat kah.
18:26
Rasmus Voolaid: Värav läks muidugi Forsbergi nimele.
18:26
Miks naljamäng?võrdsed vastased...pisiasjad...aega on...
18:27
Rasmus Voolaid: See löömise osa ei kipu välja tulema. Nagu Eesti korvpallikoondises on palju viskajaid, aga kahjuks mitte sisseviskajaid. Omamoodi on see tegelikult just väga atraktiivne mäng, jah. Jutuainest jagub.
18:28
Võtsid Kullamäe tsitaadi...
18:28
Rasmus Voolaid: Tubli, tähelepanelik!
18:29
Rasmus Voolaid: Vahetus Šveits tuleb ründama! 73. minutil tulevad Embolo ja Seferovic, välja Zuber ja Dzemaili.
18:31
olen üldse tubli,kuigi elan punasärkide riigis,on seljad kollane särk:)
18:36
Rasmus Voolaid: Pall oli meetri kaugusel Rootsi väravast lahti, aga mitte ühtegi šveitslast ei olnud viiekastis. Forsberg puhastab!
18:36
Forsberg lööb ja kaitseb:)
18:38
Rasmus Voolaid: Vahetus Rootsi esimesed vahetused: 82. minutil tuleb värava löönud Forsberg välja ja hoiab tagareiest kinni. Vigastus või krambid? Sisse igatahes Martin Olsson. Kaitsesse.
18:38
Rasmus Voolaid: Vahetus 82. Ja tuleb ka Mikael Lustig välja, kelle turniir võib läbi olla, kui veerandfinaalist kaugemale ei pääseta. Krafth sisse.
18:42
Rasmus Voolaid: Šveits surub, aga absoluutselt kõik rootslased on standardite ajal karistusalas.
18:42
Rasmus Voolaid: Tahaks Rootsi poolt blokitud löökide statistikat teada. See peaks ikka meeletu number olema.
18:45
Rasmus Voolaid: 89. minut käib ja Rootsi oskab hästi mängu tappa.
18:47
Rasmus Voolaid: Vahetus 90+1. Thelin võtab Marcus Bergi välja. Kolm lisaminutit on Šveitsil aega.
18:48
Rasmus Voolaid: Rodrigueze tsenderduse järel sai Seferovic peaga lööma, aga Olsenilt väga hea tõrje!
18:49
Rasmus Voolaid: Rootsi kaitsjad jäävad absoluutselt igale poole ette. 30 sekundit minna.
18:49
Rasmus Voolaid: PENALTI ROOTSILE! OLSSON SAI JOOKSMA JA NÜÜD ON TEHTUD!
18:50
Rasmus Voolaid: Eemaldamine90+4. Langil polnud varianti ja viimase mehe vea eest sai ta punase. Aga kas see võib olla hoopis karistuslöök?
18:50
Rasmus Voolaid: Skomina veel hoiab Langi korra kinni. Vaatame ikka telekat ka.
18:51
Rasmus Voolaid: Ja näitab Skomina, et karistuslöök.
18:52
Rasmus Voolaid: Punane Langile jääb kehtima.
18:53
Rasmus Voolaid: Toivonen lõi, Sommer tõrjus. KÕIK! ROOTSI ON VEERANDFINAALIS!
19:06
Rasmus Voolaid: Vägev värk! Jalgpall on vahva. Juba tunni pärast tulevad Kolumbia - Inglismaa algkoosseisud.
20:10
Rasmus Voolaid: Algkoosseisud on väljas ja mis me näeme? James Rodriguez ei alusta!
20:14
Rasmus Voolaid: Põnev fakt Liverpooli kaptenist. See räägib Kolumbia kahjuks.
20:15
Rasmus Voolaid: James mitte lihtsalt ei alusta, vaid teda pole isegi koosseisus!
20:38
Külastaja Guuno kommentaar
kelle poolt oled
20:39
Rasmus Voolaid: Kolumbia mängib väga-väga rõõmsat ja rõõmsat jalgpalli ning Inglismaa pole kunagi minu lemmikute hulka kuulunud. Ehk natuke kolumblaste poolt, kuigi tänavune Inglismaa on üle aegade sümpaatseim.
20:45
Rasmus Voolaid: Gary Linekeri poeg George on nii kindel, et jalgpall läheb koju. Mängule minnes võttis papsi kapist tema 1986. aasta MM-särgi.
20:46
Rasmus Voolaid: Aga kas Inglismaa on siis päriselt nii hea nagu räägitakse? Kas Tuneesia ja Panama põhjal võib järeldusi teha?
20:52
Külastaja bööb kommentaar
inglased hävivad
20:55
Külastaja Y kommentaar
Rääkisin täna vennaga pikalt jalgpallist ja jõudsime faktini: kui gurdiola oli barca treener võitis mmi hispaania. Kuita oli bayerni treener võitis mmi saksa . Nyyd kus on mancity treener kas tõesti on inglismaa kord ?
20:56
Rasmus Voolaid: See on tõesti üks neist paljudest seostest, mis inglased välja on otsinud.
20:57
Kui bii juhtub siis on järcmised aastad hucitav jälgida kuhu suundub pep
20:58
Rasmus Voolaid: Kolumbia koondise puhul on koosseis täna päris pull - põhimõtteliselt ollakse kolme kaitsva poolkaitsjaga. Gareth Southgate pole ühtegi eksperimenti teinud. Tullakse sama algkoosseisuga, millega turniiri alustati.
20:59
Samuti on ju real madridi ja ucl tiitlitega mis nad viimastel hooaegadel võitnud. ( kui bernabeul kaotati barcale ,siis tuli ucl tiitel)
21:00
Huvitav et inglased ei kasuta vardyt yldse. Eiolnud kyll vägahea hooaeg ,aga lisakäik ryndesse kyll
21:00
Rasmus Voolaid: Avavile!
21:04
Fännide poolest kolumbiale 1:0
21:05
Rasmus Voolaid: Kolumbial on üks turniiri parimaid fännisatse. Aga Inglismaal karistusala joonelt löök, külje pealt.
21:05
Rasmus Voolaid: Young lõi otse peale ja Ospina tõrjus.
21:10
Rasmus Voolaid: Inglismaa on 10 minutiga teeninud juba neli kornerit, Kolumbia on surve all.
21:16
Rasmus Voolaid: Mina kaotab Kane'i ära ja saab Tottenhami mees peaga löögile, aga üle! Spursi mehed mängisid hästi kokku, kuna kiita tuleb ka Trippieri tsenderdust.
21:23
Rasmus Voolaid: Küllaltki rahulik pusimine käib, sajaprotsendilistest on asi veel kaugel olnud.
21:26
Külastaja vk kommentaar
Inglisega juhtub nagu ikka on juhtunud: veerandfinaalis penaltitega välja...
21:27
Rasmus Voolaid: See tähendaks seda, et Rootsi oleks poolfinaalis. Minule sobib.
21:29
Külastaja jah kommentaar
ˇja Rootsi poolfinaali pääs tähendaks omakorda seda, et Venemaa oleks finaalis.
21:29
Rasmus ära alahida kolumbiat
21:30
Rasmus Voolaid: No, kui inglased veerandfinaalis välja langevad, siis on Kolumbia suure tõenäosusega juba kaheksandikfinaalis langenud. Aga jääme, jah, praegu veel tänasesse päeva. 30 minutit mängitud ja triigitakse rahulikult nulli.
21:30
Coratia võidab MMi aiin pole kahtlust
21:32
Rasmus Voolaid: Maguire ja Cuadrado läksid natuke raksu. Miski Cuadrado juures ajas Inglismaa keskkaitsja endast välja.
21:35
Miks sa arvad et kolumbia langeks välja rootsi vastu? 50-50 oleks see
21:38
Rasmus Voolaid: Lerma lendab Kane'ile jalgadesse ja ideaalse koha pealt karistuslöök Inglismaale.
21:40
Rasmus Voolaid: Oppaaa, Barrios paneb Hendersonile peaga vasta lõuga. Maguire nõuab telekapausi.
21:40
Rasmus Voolaid: Hoiatus41. Barrios sai selle eest ka kaardi.
21:41
Rasmus Voolaid: Nii pikk paus on olnud, et Geiger peab uuesti vahtu pritsima.
21:41
Külastaja das.hf kommentaar
Rasmus ei öelnud, et Kolumbia Rootsi vastu välja langeks. Külastaja vk ütles, et Inglismaa kukub veerandfinaalis penaltitega välja. See tähendab, et Inglismaa peab võitma Kolumbiat, et jõuda kõigepealt veerandfinaali ja siis Rootsile veerandfinaalis pealtitega kaotama. Ja siis jõuaks Rootsi poolfinaali.
21:41
Rasmus Voolaid: Trippier vajutas selle karistuslöögi lõpuks meetriga mööda.
21:43
Minu viga lugesin valesti :)
21:44
Krt mu beti viimane mäng ja inglased eilöö ära
21:45
Rasmus Voolaid: Järjekordne tüli on lahti. Nüüd olid Sterling ja Mina aktsioonis. Barcelona mees proovis näidata, et sai inglaselt laksu kirja, aga see oli liig, mis liig. Kolm lisaminutit.
21:46
Beti on mingi naine?
21:47
Rasmus Voolaid: Eelmised kaks mängu vigastuste tõttu vahele jätnud Alli on pikali ja arstid on platsil.
21:50
Rasmus Voolaid: Me nägime 50 minutit jalgpalli ja poolaeg on läbi. Ülim kavaldamine käib, aga kumbki paremust maksma pole pannud.
21:57
Rasmus Voolaid: Jah, Inglismaa ajakirjandus küsib selle eest punast. Arvamusi?
22:00
jura, kollane ok
22:02
To jah: ei bet on spordipanus.inglaste võit on puudu ainult
22:02
Külastaja Haha kommentaar
Max jh kollane aga muidu ikka jube kui naiseks võib muutuda...
22:06
22:08
Rasmus Voolaid: Vahetusi ei tehtud. Ka Henderson suudab vaatamata kõigele jätkata.
22:11
Rasmus Voolaid:
22:13
Rasmus Voolaid: Hoiatus 52. Arias lendas Kane'ile õhus selga ja sai kollase kätte. Ise raputab pead ja ei ole rahul.
22:15
Rasmus Voolaid: Hoiatus INGLASTELE PENALTI! SANCHEZ MAADLES JA INGLISMAA JUUBELDAB!
22:15
Rasmus Voolaid: Norbert Hurt leiab, et tasuks telekast üle vaadata.
22:16
Rasmus Voolaid: Geiger suhtlebki videokohtunikega.
22:17
Rasmus Voolaid: Tundub, et Kolumbia jääb pika ninaga ja jääb penalti.
22:17
Rasmus Voolaid: Hoiatus56. Nüüd suutis kuidagi Henderson endale kollase korjata. Tegi Minale pealiigutuse vastu.
22:18
Rasmus Voolaid: Ospina on ülihea penaltitõrjuja, Kane on sel turniiril pannud kahest kaks.
22:19
Rasmus Voolaid: Värav57. KANE LÖÖB ÄRA JA INGLASED ON EES!
22:19
Külastaja R. kommentaar
Kohati tundub, et kolmandat liigat vaataks selle teatri järgi
22:20
Rasmus Voolaid: Korralik anti-jalgpall jätkub. John Stones tõmbas korkidega üle Falcao kupu. Sellised asjad võiks ikkagi kollased ju olla?

22:21
Külastaja hipper kommentaar
hmm...elle esialgse korduse põhjal oleks soovitanud kohtunikul VAR yle vaadata...tundus suht 50-60 minu silmale
22:23
Rasmus Voolaid: VahetusKolumbia tuleb ründama. 61. minutil tuleb Lerma ära ja Bacca sisse.
22:24
Loodan et Colombia läheb siit teatrist edasi rsk
22:24
Võiks mängida, 3 min seisak enne penaltit. Kohtunik peaks selle jutulaada lõpetama otsustavamalt.
22:24
Rasmus Voolaid: Dele Alli nüüd peaga lähedla, aga üle! Geiger ei saa enam üldse hakkama. Hoiatus 63. Falcaole kollane.
22:25
Rasmus Voolaid: Falcaol oli jumala õigus. Maguire viskas täiesti tühja koha pealt karistusalas pikali.
22:25
Rasmus Voolaid: Hoiatus 64. Nüüd tuleb juba iga minut. Sedapuhku Bacca.
22:26
Maguire päästis see et lehvitas käega, et polnud viga seal.
22:27
Külastaja R kommentaar
Palju neid kollaseid on juba jagatud täna ?
22:27
Rasmus Voolaid: Kolumbia 5, Inglismaa 1.
22:29
Rasmus Voolaid: Ashley Young on pikali ja asjad ei tundu head.
22:30
aga jah...vaimumängus on inglased võitnud ning kolumblased närvi ajanud
22:30
Rasmus Voolaid: Hoiatus 69. Nüüd teeb Lingard korralikult Sanchezele haiget.
22:31
Rasmus Voolaid: Aga Kolumbial on vaja vaikselt mängima ka hakata. Niimoodi saab varsti aeg otsa.
22:35
Rasmus Voolaid: Inglastel on asjad täitsa kontrolli all. Kolumbia ei leia rütmi ja ei leia ka mitte ühtegi rünnakut.
22:39
Rasmus Voolaid: Lingard kukub karistusalas ja tundus olevat koht, et kas penalti või sukeldumise eest kaart. Geiger näitas, et mitte midagi.
22:40
Rasmus Voolaid: Vahetus 79. Carlos Sanchez välja ja Uribe platsile.
22:42
Rasmus Voolaid: Vahetus 81. Inglismaa esimene vahetus. Dier platsile ja Alli ära.
22:43
Rasmus Voolaid: KAS SEE OLI SEE VÕIMALUS? Walker eksib jämedalt, aga lõpuks paneb Cuadrado taevasse.
22:43
Rasmus Voolaid: Cuadradot väga palju süüdistada ei saa, kaaslased tegid eeltöö natuke kesiselt.
22:45
Rasmus Voolaid: Kolumbial on natuke alla 15 minuti aega alles. Ilmselt tuleb 5-6 üleminutit.
22:47
Rasmus Voolaid: Lõpuks suutis Kolumbia ka midagi korraldada, kui Falcao peaga löögile sai, aga keerulisest asendist ja mitte värava peale.
22:49
Rasmus Voolaid: Vahetus 88. Jamie Vardy tuleb pidutsema ja Sterling välja. Kolumbia poole pealt Quintero ära ja Muriel mängu. Polnud Quinteri mäng.
22:52
Rasmus Voolaid: 90 minutit täis ja näidatakse 5 lisaminutit.
22:53
Rasmus Voolaid: Esimene minut läks Hendersoni vigastuspausi peale.
22:54
Rasmus Voolaid: MIDA HULLU?! URIBE PANI 35 MEETRI PEALT PÖÖRASE KUULI JA SEE OLEKS TURNIIRI VÄRAV OLNUD, AGA PICKFORD OLI VALMIS!
22:54
Rasmus Voolaid: Värav JA YERRY MINA PANEB OMA TURNIIRI KOLMANDA! KOLMANDAL LISAMINUTIL!
22:56
Rasmus Voolaid: Mina käis publiku seas tähistamas ja nüüd hoiab kubemest kinni.
22:58
Rasmus Voolaid: LISAAEG! Hull mäng.
22:58
Rasmus Voolaid: Aga Kolumbial on murekoht. Mina vigastus oleks kohutav.
23:00
Kanel kuuest väravat 4/5 on penaltist?
23:01
Rasmus Voolaid: Kolm peaks olema. Üks löödi talle vastu jalga.
23:01
Mis need lisaaja värava reeglid on?
23:01
Rasmus Voolaid: Tavaline mäng jätkub, erivärava reegleid pole. Küll aga on nüüd lisavahetus lubatud.
23:04
Rasmus Voolaid: LÄKS JÄLLE!
23:04
Olen stuudiot kogu aeg mute'i peal hoidnud. Nüüd panin hääle peale lootes kuulda, mida Southgate ringis rääkis, aga hoopis tuli see õudne Aet Süvari möla. Kuidas saab nii jalgpallikauge inimene sellist positsiooni hoida?
23:04
Rasmus Voolaid: Pool Kolumbia meeskonda tundub lombakad olevat. Samas venelased hoidsid samas seisus ära.
23:11
Külastaja Oll kommentaar
Aet on kenasti oma ametisse sobinud. Das sa ime tura oma lolli jutu peale.
23:11
Rasmus Voolaid: Bacca lõi korraks juba värava, aga kuna kaks palli oli väljakul, siis see ei lugenud.
23:15
Rasmus Voolaid: Vahetus 102. Ashley Young välja ja Danny Rose sisse. Vasakule äärele värskust.
23:16
@Oll: Ju ma ise süüdi, et olen välismaa ülekandeid vaadates adekvaatse jutuga ära harjunud. :D
23:17
Rasmus Voolaid: Kolumbia on päris terav olnud. Nüüd sai Falcao Maguire'i vastu löögile, aga peaga mööda.
23:20
Rasmus Voolaid: Trippier sukeldus endale vea välja. Päris palju musta mängu oleme ikka näinud. Esimene poolaeg läbi! Aina penaltite poole tüürime.
23:22
Rasmus Voolaid: James käis ka veel meeskonnaga tribüünilt rääkimas.
23:23
Rasmus Voolaid: Läks uuesti!
23:25
Rasmus Voolaid: Kolumbia proovis endale küpsetada, aga õnne neil praegu oli. Värav oli päris pikalt tühi, aga ei suutnud inglased ära kasutada.
23:26
inglismaa aktiivsuse põhjal tundub, et loodavad pennaldele
23:26
23:27
Rasmus Voolaid: Mina paneb ikka pooleteise jalaga ringi, aga on kunn. Inglismaa on nüüd üritavam pool.
23:29
Rasmus Voolaid: Mõlemal meeskonnal on üks vahetus alles ja Kyle Walker on päris suurtes piinades.
23:30
Rasmus Voolaid: Henderson, Lingard ja Rose mängisid hästi kokku, aga Rose vajutas napilt mööda!
23:31
Rasmus Voolaid: Vahetus113. Walker tulebki ära ja Rashford sisse. Ründaja kaitsja asemele. Mina jalad lähevad aina puisemaks, aga vastu tulevad aina kiiremad mehed.
23:32
Rasmus Voolaid: Trippieri nurgalöögi järel sai Dier täiesti vabalt löögile, aga üle! 115. minut käib.
23:33
Külastaja !!! kommentaar
Krdi puupea Dier
23:33
Rasmus Voolaid: Vahetus 116. Arias tuleb äärelt välja ja Zapata sisse. Mina paneb 120 minutit.
23:36
Rasmus Voolaid: Hoiatus118. minutil võttis Cuadrado kollase ja Inglismaal päris ohtliku koha pealt karistuslöök. Peale lööma ei minda, aga sealt annab riputada küll.
23:37
Rasmus Voolaid: 120. minut käib. Penaltid on ukse taga!
23:38
Rasmus Voolaid: Üks lisaminut. Pall Kolumbial.
23:39
Rasmus Voolaid: Tundus, et Gareth Southgate küsis juba abitreenerilt märkmikut.  PENALTISEERIA!
23:39
Colombia!! !!
23:40
Rasmus Voolaid: Kuidagi sümboolne on praegu meenutada 1996. aasta EM-i poolfinaali, kus Inglismaa otsustavaks eksijaks oli tänane peatreener Gareth Southgate. MM-il pole nad veel kordagi seeriat võitnud.
23:40
Rasmus Voolaid: Inglaste penaltitest oleme me kuulnud legende, aga iga seeria on uus.