Laupäev, 7. juuli 2018
14:56
Kaspar Kütt: Tere tulemast Soccerneti MM-i kajastusse! Peagi kohtuvad omavahel Rootsi ja Inglismaa. Mäng algab 17:00 ja Soccernet kajastab siin mängu. Püsige lainel!
15:52
Külastaja realist kommentaar
Mis puudutab Inglismaa finaalturniirilt kojusaatmist siis Rootsi ei saa kuidagi kehvem olla Islandist
15:52
Külastaja sss kommentaar
Rootsi võiks ära panna, omad õlid ikka :d
16:31
peale hendersoni näitlemist ,ei toeta enam neid
16:32
Kaspar Kütt:  Ja tere jälle! Juba alla poole tunni pärast on algamas viimaste veerandfinaalide päev ning tänase päeva lõpuks me teame, kes medalite nimel mängivad!
16:32
Kaspar Kütt:  Ma toon teieni täna siis mõlemad mängud, varsti mängivad Rootsi ja Inglismaa, ning kell 9 kohtuvad Venemaa ja Horvaatia.
16:33
Kaspar Kütt: Siin on siis Rootsi ja Inglismaa meeskondade koosseisud.
16:39
Kaspar Kütt:  Mis siis tänases mängus juhtuda võiks? Ausalt öeldes ei ole ma Inglismaa suur fänn, kuigi tänases mängus peetakse teda favoriidiks. Rootsi võiks üllatuse teha, aga Inglismaa VIST on natuke liiga tugev siiski. Pakun, et Inglismaa võidab normaalajas 2:1.

Mida teie pakute? Kirjutage oma ennustused kommentaaridesse.

16:53
Kaspar Kütt: Meeskonnad on juba väljakul ning kuulame hümne.
17:00
Kaspar Kütt: Mäng algab!
17:03
Kaspar Kütt:  Esimesed minutid on võrdlemisi võrdsed olnud. Ei ole Inglismaa suruma hakanud ja Rootsi on täitsa hästi mängu saanud.
17:06
Kaspar Kütt:  Krafth teeb eksimuse ja pall läheb Alli kätte, aga Alli sööt ei jõua Kane'ini.
17:09
Külastaja Tom kommentaar
Inglismaast rääkides, Käit lõi täna sõpruskohtumises Fulhami eest värava.
17:11
Külastaja ee kommentaar
Alli katki ju
17:11
Kaspar Kütt:  Southgate loodab, et Alli on piisavalt terve siiski, et mängida saaks.
17:12
Kaspar Kütt:  Siiamaani Inglismaa valdab palli rohkem, aga ei saaks öelda, et nad mängu veel domineeriksid.
17:12
Praegu on ikka 2söötu ikka väga mööda läinud Allil
17:19
Kaspar Kütt:  Kane läheb löögile, aga napilt raamidest mööda!
17:20
Kaspar Kütt:  Inglismaa on hoo sisse saanud. Young lööb terava tsenderduse kasti, aga rootslased suudavad palli ohutusse tsooni lüüa.
17:26
Kaspar Kütt:  Rootslased kaitsevad väga hästi. Inglismaal on natuke rohkem palli olnud, aga seis on ikka 0:0.
17:29
Kaspar Kütt:  Umbes viis inglast oli kastis, aga rootslaste kaitse teeb oma töö ära ja pall pääseb ohutusse.
17:30
Kaspar Kütt: Värav  MAGUIRE!!!! 1:0!!
17:30
Kaspar Kütt:  Nurgalöögist saab Harry Maguire peaga palli väravasse koksata ning Inglismaa juhib!
17:31
Kaspar Kütt:  Mida see siis nüüd Rootsile tähendab? Nüüd nad peaksid rohkem ise ründama hakkama ja võimalusi otsima.
17:33
Külastaja noorfänn kommentaar
Mainisite, et pole Inglismaa suurim fänn. Mis tiimile siis pöialt hoiate?
17:34
Kaspar Kütt: Südamelähedasemad on mulle Prantsusmaa ja Horvaatia.
17:40
Kaspar Kütt:  Esimene pool hakkab lõpupoole jõudma ning tundub, et Inglismaa eriti suuri riske hetkel ei võta. Minimaalne eesmärk on saavutatud ja mängijad vist ootavad juba poolaega.
17:44
Kaspar Kütt: Sterling saab ilusa söödu, aga suluseis! Siiski ei tõuse lipp, aga Sterling lööb ikka mööda. Praegu pääsesid nii äärekohtunik ja Sterling.
17:45
Kaspar Kütt:  Sterling isetseb!! Sterling saab kastis palli, aga hakkab isetsema! Kane oli täiesti üksi....
17:45
Milleks sa oled seal joonel kui on selge sulg ja ikka ei tõsta
17:45
Sterling ei taha yldse sõõta ja ise hakkama ei saa, võibolla paneks pingile
17:46
Kaspar Kütt: Kui pingil on veel Rashford, Welbeck, Vardy ootamas, siis pahaks ei paneks....
17:46
Kaspar Kütt:  Aga vahepeal on poolaeg kätte jõudnud! Nüüd on 15 minutit pausi ja oleme mänguga tagasi!
17:53
Külastaja Ssss kommentaar
Ei saa aru sellest Sterlingu algkoosseisu panekust. Terve see turniir korralik puujalg olnud. RASHFORDI paluks!
17:53
17:59
Kaspar Kütt: Senikaua siis näete siin Maguire'i väravat kah.
18:02
Kaspar Kütt: Teine pool algas!
18:03
Kaspar Kütt:  Pickford tööb napilt posti juurest ära! Berg ei saa väga lähedalt väravat!
18:03
Kaspar Kütt:  Võimas tõrje Pickfordilt!!
18:05
Kaspar Kütt:  Igaljuhul Rootsi alustas väga aktiivselt teist poolt. Otsivad ikka viigiväravat.
18:08
Kaspar Kütt: Forsberg üritab palli kasti tsenderdada, aga natuke liiga tugevalt lööb ja Pickford lööb palli lahti.
18:13
Kaspar Kütt:  Nüüd on inglased natuke rohkem ründama hakanud. Sterling on väga aktiivne, aga täna vist ei ole ikka tema päev.
18:15
Kaspar Kütt:  Värav DELE ALLI!!! 2:0!!!
18:15
Kaspar Kütt:  Ilusa tsenderduse andis Jesse Lingard ja Dele Allil ei jäänud midagi muud üle kui peaga palli väravasse suunata!
18:16
Kaspar Kütt: Siin siis Alli värav.
18:18
Kaspar Kütt:  PICKFORD TEEB VÕIMSA TÕRJE! Rootslased tulevad kolmekesi, aga Pickford võtab löögi ära ja hoiab Inglismaad.
18:21
Kaspar Kütt: VahetusKaks vahetust Rootsi poolt. Toivonen ja Forsberg välja ning Guidetti ja Olsson sisse.
18:31
Kaspar Kütt:  15 minutit veel mängida. Kas Rootsil on üldse võimalust? Või lööb Inglismaa veel ühe?
18:32
Kaspar Kütt: Vahetus  Inglased teevad esimese vahetuse. Dele Alli lahkub, Fabian Delph asemele.
18:34
Oioi, Dele Alli tõmbas selle hetkega veidi endale vastikut meediat kaela. (A'la Neymari mingite hetkedega võrreldav)
18:36
Kaspar Kütt: Huvitav on see, et mängus ei ole veel ühtegi kollast kaarti antud. Väga viisakalt on siiamaani tõesti mängitud.
18:38
Külastaja To: noorfänn kommentaar
Seda jokutamist teevad absull kõik tiimid kahjuks
18:39
Kaspar Kütt:  Mäng on suht passiivseks muutunud. Kumbki meeskond eriti ei ürita, mulle tundub. Inglased on rahul ja rootslased ei taha olukorda halvemaks teha.

18:40
Kaspar Kütt:  VahetusVahetus inglastele. Henderson välja, Dier sisse.
18:41
Kaspar Kütt: Vahetus  Rootslased teevad viimase vahetuse. Jansson sisse Emil Krafthi asemel.
18:44
Kaspar Kütt:  HoiatusAga tuleb ka esimene kollane, Inglismaale, Harry Maguire'ile.
18:45
Kaspar Kütt: Hoiatus  Ja rootslased korjavad samuti kollase üles. John Guidetti võtab kollase.
18:46
Kaspar Kütt:  Aga nüüd tuleb ohtlikus kohas rootslastele karistuslöök! Kas veel tekib lootus?
18:47
Kaspar Kütt:  Ei. Augustinsson kindlalt ja konkreetselt üle.
18:47
Kaspar Kütt:  VahetusInglased teevad viimase vahetuse. Rashford Sterlingu asemele.
18:50
Kaspar Kütt:  HoiatusLarsson korjab veel kollase.
18:52
Kaspar Kütt:  Ja kõik! Inglased on poolfinaalis!
19:00
Kaspar Kütt:  Oleme pooleteise tunnikese pärast tagasi, kui viimase poolfinalisti ja Inglismaa vastase selgitavad välja Venemaa ja Horvaatia.
20:32
Kaspar Kütt: Ja tere tulemast tagasi! Alla poole tunni pärast algab viimane veerandfinaal, kus vastamisi lähevad meie idanaaber Venemaa ja Horvaatia.
20:33
Kaspar Kütt: Mõlema meeskonna koosseisud on väljas, siin nad on.
20:34
Kaspar Kütt:  Mis siis siin viimases mängus toimub? Horvaatia poolehoidjana loodan, et Venemaa suurt vastupanu ei osuta ja horvaadid saavad edasi sammuda. Siiamaani on mängud muidugi näidanud, et nii ei lähe. Seega pisut subjektiivne, aga kaalutletud ennustus - horvaadid võidavad lisaajas 2:1.
20:53
Kaspar Kütt:  Kaua pole jäänud, mehed juba sammuvad väljakule ja ainult kümmekond minutit on avavileni jäänud!
21:01
Kaspar Kütt:  Avavile! Horvaatia lööb mängu käima!
21:03
Kaspar Kütt:  Tserõšev saab peaaegu löögile juba! Venemaa on aktiivselt alustanud.

21:03
Kaspar Kütt:  Vabandan juba ette, kui mõni š või ž panemata jääb.
21:05
Kaspar Kütt:  Mängupilti vaadates on Venemaa isegi erksamalt alustanud! Väga huvitav algus.
21:05
Kaspar Kütt:  Venemaa ilmselt üritab ära kasutada mängu varajase faasi, kui horvaatlased ei ole veel mängu sisse saanud.
21:07
Kaspar Kütt:  Lovren lööb napilt peaga üle! Palju puudu ei jäänud.
21:09
Kaspar Kütt:  Aga nüüd on horvaatlased hoo sisse saanud.
21:10
Mis arvate nurgalöökide ja karistuslöökide lühidalt lahti mängimisest? Isiklikult pole see turniir kohanud veel kordagi kus see oleks kasuks tulnud
21:11
Kaspar Kütt:  Iseenesest on seda hea teha, kui mängijad on õigesti paigutatud. Kui on head tsenderdajad/karistuslöögilööjad, siis on muidugi parem lüüa. Ühesõnaga - õigel hetkel tuleb lühidalt mängimine kasuks.
21:14
Kaspar Kütt:  Ja mängupilt on üsnagi Horvaatia kasuks kujunenud. Balkanlased saavad ehitada ja võimalusi otsida, venelased istuvad pigem kaitses ja ootavad kontrasid.
21:14
Kaspar Kütt:  Ja see oleks peaaegu töötanud! Dzjuba teeb head tööd, aga Lovren päästab viimasel hetkel.
21:17
Kaspar Kütt: Horvaatia saab heas kohas karistuslöögi, aga Rakitic lööb tugevalt üle!
21:21
Kaspar Kütt: Ja jätkuvalt üritavad horvaatlased rütmi sisse saada, aga päris hästi kaitsevad venelased.
21:29
Kaspar Kütt:  Perisic üritas peaga lüüa, aga löök läks mööda.
21:32
Kaspar Kütt: Värav  1:0 VENEMAALE!!! Tšerõšev lõi kaugelt peale ja sisse!!!
21:33
Kaspar Kütt:  Väga ilus värav vasakusse ristnurka.
21:33
Kaspar Kütt:  Nonii. Nüüd läheb huvitavaks. Horvaatlased vajavad väravat kiiresti.
21:36
Kaspar Kütt:  HoiatusKollane kaart Horvaatiale. Kollase korjab üles Dejan Lovren.
21:36
Kaspar Kütt: Senikaua siis Venemaa värav.
21:39
Kaspar Kütt: Hoiatus  Strinicile. Horvaatlased on oma pea täielikult kaotanud.
21:40
Kaspar Kütt:  Värav Horvaadid on tagasi! 1:1!!
21:40
Kaspar Kütt: Mandzukic annab ilusa söödu ja Kramaric toksab peaga väravasse!
21:41
Kaspar Kütt: Milline mäng siiamaani olnud on!
21:45
Kaspar Kütt:  Natuke veel esimest poolt veel ja tuleb poolaeg. Ei oska midagi ette arvata, mis edasi hakkab saama.
21:46
Kaspar Kütt:  Mõlemad meeskonnad on väga närviliselt mänginud. See teeb muidugi mängu ise väga huvitavaks!
21:49
Kaspar Kütt:  Ja tuleb poolaeg! Kaootiline mäng saab nüüd väikese puhkuse, ehk saame teisel poolel natuke vähem hullu mängu näha.
22:04
Kaspar Kütt:  Teine pool algab! Väga huvitav mäng on siiamaani olnud, vaatame, mis edasi saab.
22:09
Kaspar Kütt:  Horvaatia sai palli kastis, aga Kramaric passis natuke liiga kaua palliga!
22:11
Kaspar Kütt:  Kramaric üritab kääre panna! Aga otse Akinfejevile kätte.
22:14
Kaspar Kütt:  VahetusVenelased teevad esimese vahetuse. Samedov välja ja Erokhin sisse.
22:19
Kaspar Kütt:  USKUMATU! Perisic lõi posti!! Nii napilt jäi värav saamata praegu.
22:22
Kaspar Kütt: VahetusHorvaadid teevad vahetuse. Perisic tuleb välja ja Brozovic tuleb mängu.
22:25
Kaspar Kütt:  25 minutit jäänud. Kas kumbki meeskond võtab initsiatiivi kätte või lähme lisaaega?
22:26
Kaspar Kütt:  VahetusVenelased teevad vahetuse. Tšõrošev tuleb välja ja Smolov sisse.
22:29
Kaspar Kütt:  Horvaadid on Venemaa nurka surunud, aga siiamaani lõpp-produkti veel ei ole.
22:31
Kaspar Kütt:  Jerohhin sai peaga löögile, aga napilt üle!
22:33
Kaspar Kütt:  VahetusHorvaatia teeb vahetuse. Strinic läheb välja, Pivaric tuleb asemele.
22:36
Kaspar Kütt:  Modric üritab löögile saada, aga tuleb halb löök. Seejärel üritab Vrsaljko saada, aga otse Venemaa kaitsja vastu.
22:39
Kaspar Kütt:  VahetusVenemaa teeb vahetuse. Dzyuba välja, Gazinski sisse.
22:45
Kaspar Kütt: Viis minutit normaalaega + lisaminutit. Horvaatia tõsiselt üritab, aga venelased kaitsevad. Kindlalt ja robustselt.
22:46
Kaspar Kütt:  Nurgalöök horvaatlastele. Kas nüüd tuleb?

22:47
Kaspar Kütt:  Ei tule! Vida lööb üle.
22:47
Kaspar Kütt:  VahetusHorvaatlased teevad viimase vahetuse. Kramaric välja ja Kovacic sisse.
22:49
Kaspar Kütt:  Subasic sai tugevalt haiget! Tõmbas krampi ära. Horvaatial on see probleem, et kõik kolm vahetust on tehtud ja lisaajani ei saa veel horvaatlased vahetust teha.
22:52
Kaspar Kütt:  Horvaadid üritavad iga hinna eest võiduvärava ära võtta.
22:54
Kaspar Kütt:  Viimane lisaminut.
22:55
Kaspar Kütt:  Kõik! Normaalaeg läbi! Ees ootab veel pool tundi mängu.
23:00
Kaspar Kütt:  Ja algab lisaaeg. Vahetusi ei ole ja kohe saame teada, kuidas mäng hakkab kulgema.
23:05
Kaspar Kütt: Vrsaljko näitab, et ei saa jätkata. Läheb väljaku äärele, ehk Horvaatia on hetkel kümnekesi.
23:07
Kaspar Kütt:  VahetusJa teevad horvaatlased viimase vahetuse. Vigastatud Vrsaljko jääb välja ning asemele tuleb Corluka.
23:10
Kaspar Kütt: Lovren oleks peaaegu kinkinud Venemaale suure kingituse! Esiteks tegi sööduga vea, mille Smolov kätte sai. Seejärel lendas kastis veel sisse ka, aga kohtunik näitas, et penaltit ei olnud.
23:10
Kaspar Kütt:  Värav2:1!!!!!!!!!!! Vida lööb ära!!
23:11
Kaspar Kütt:  Tuli nurgalöök, Modric andis ilusa tsenderduse ja Vida lööb, pall põrkab maha ja väravasse!
23:11
Kaspar Kütt:  Ehk Horvaatia juhib. Kas nüüd hoiavad edu?
23:15
Kaspar Kütt:  Jerohhin saab nurgalöögist pea vahele, aga ei lähe raamide vahele!
23:15
Kaspar Kütt:  HoiatusVida võttis vahepeal kollase kaardi ka.
23:15
Kaspar Kütt:  2 minutit lisaaega.
23:17
Külastaja Floid kommentaar
Vida sai kollase väravatähistuse eest.
23:17
Kaspar Kütt:  Just nii. Särk lendas mehel seljast juba peaaegu enne, kui värav oli.
23:18
Kaspar Kütt:  Igaljuhul esimene pool on läbi. 15 minutit veel mängida!
23:21
Kaspar Kütt:
Ja lähme jälle käima.
23:23
Kaspar Kütt:  Kas Venemaal on midagi veel jäänud? Kõik mängijad on VÄGA väsinud.
23:24
Kaspar Kütt: Hoiatus Gazinski korjab kollase. Kui Venemaa jõuab järgmisesse vooru, jääb tema sellest ilma.
23:24
Külastaja G kommentaar
Rakitic ikka nähtamatunviimased 20 min
23:25
Kaspar Kütt:  Valus kokkupõrge. Kovacic ja Kudrjašov lendavad üksteisele sisse, aga mõlemad mehed on püsti tagasi.
23:27
Kaspar Kütt: 8 minutit mängida.
23:28
Kaspar Kütt:  Subasic päästab Horvaatia!
23:29
Kaspar Kütt: Hoiatus  Pivaricile! Mängis kasti ääres käega, ja siin tuleb heas kohas karistuslöök Venemaale.
23:30
Kaspar Kütt:  VäravFernandes!!!!!!!!!!!! VENEMAA ON TAGASI!!!!

23:30
Kaspar Kütt:  2:2!!!!!!!! Dzagojevi karistuslöök täpselt Fernandese pea peale.
23:32
Kaspar Kütt:  Uskumatu ikka, mida Venemaa suudab siin turniiril.
23:33
Külastaja R. kommentaar
Olematu kaitsetöö
23:34
Kaspar Kütt:  Zobnin saab peaaegu veel ühe, aga Subasic päästab!
23:35
Külastaja aa kommentaar
mandzukici kõva bläck
23:35
See pole tervislik venelastele Venemaal, kui peaksid poolfinaali saama.. juuakse surnuks ennast seal venemaal seda tähistades
23:35
Kaspar Kütt:  Ei suuda uskuda, et mäng läheb penaltitesse. Korraks tundus nii kindlalt Horvaatia kätes...
23:36
Kaspar Kütt:  1 lisaminut ja tulevad penaltid.
23:36
Kaspar Kütt:  Mehed on ikka konkreetselt väsinud.
23:37
Kaspar Kütt:  Ja tulevad penaltid!
23:38
Kes ETVs kommenteerivad?
23:38
Kaspar Kütt: Kristjan Kalkun ja Karl Palatu.
23:42
Kaspar Kütt:  Esimesena läheb siis Venemaa lööma. Smolov lööb.
Külastaja heh kommentaar
Smolovi löök oli selle MMi kõige kehvem pennu.
23:47
Kaspar Kütt:  MÖÖDA! TÄIELIKULT! 1:1 jätkuvalt.
23:47
Kaspar Kütt:  Ja nüüd läheb kapten Modric.
23:48
Kaspar Kütt:  Värav1:2! Akinfeev tõrjub, aga põrkab ikka sisse.
23:49
Kaspar Kütt: Väravalööja Vida Horvaatia eest.
23:49
Kaspar Kütt:  SEES! 2:3
23:49
Kaspar Kütt:  Kui Venemaa mööda lööb nüüd, on lips läbi.
23:49
Kaspar Kütt:  Guzjajev läheb lööma.
23:50
Kaspar Kütt:  KINDLALT! VENEMAA LOOTUS ELAB! 3:3
23:50
Kaspar Kütt:  Rakitic läheb Horvaatia eest otsustama.
23:50
Kaspar Kütt:  VäravOLEMAS!!! HORVAATIA LÄHEB EDASI!!!

23:51
Kaspar Kütt:  Venemaa kaotab penaltitega, aga võimas mäng ja veel võimsam turniir!
23:51
Kaspar Kütt:  Kes oleks võinud oodata, et venelased veerandfinaali jõuavad? Tasub uhkust tunda.
23:52
Kaspar Kütt:  Horvaatlased aga lähevad Inglismaaga vastamisi ja selle mängu võitjat ootab koht MM-i finaalis.
23:58
Kaspar Kütt:  Sellega siis lõppeb Soccerneti ülekanne tänaseks, oleme tagasi 10. juulil, kui esimeses poolfinaalis kohtuvad Prantsusmaa ja Belgia.