Teisipäev, 10. juuli 2018
20:27
Rasmus Voolaid: Üks ülekanne lõppeb ja teine algab. MM võtab Meistrite liigalt järje üle, tere õhtust!
20:36
Rasmus Voolaid: Täna mängime siis niimoodi. Belgia keskvälja moodustavad kaks vana head mikrofoni.

20:39
Rasmus Voolaid: Taas on seega pingil Dries Mertens, kes MM-i algkoosseisus alustas, aga viimasel ajal selgeks varuks langenud.
20:45
Rasmus Voolaid: Kes veel eelvaadet lugenud ei ole, siis tänase mängu üks keskne tegelane on üllatuslikult Belgia abitreener.
20:54
Rasmus Voolaid: Griezmann näris küll tunnelis küüsi, aga ükski närv küll nende meeste näos ei liigu. MM-i poolfinaal küll, aga põdemiseks, tundub, et põhjust ei ole.
20:55
Külastaja realist kommentaar
See moment kui tänases ainsas EL kohtumises toob 94 min vôiduvârav korralikult raha sisse
20:57
Rasmus Voolaid: Hugo Lloris saab tõenäoliselt selle turniiriga oma treenerist mööda. Kõva mees!
21:00
Rasmus Voolaid: Läksime!
21:00
Rasmus Voolaid: Mbappe näitas juba viie sekundiga, miks Real teda Ronaldo asendajaks noolib! Tegi mitmele vastasele ära ja tsenderdas, aga liiga ohtlikuks veel ei saadud.
21:04
Rasmus Voolaid: Belgia on päris terav ja jõutakse järjest karistusalasse, aga mitte löögile. Chadli on vaieldamatult olnud selle MM-i Belgia must hobune. Ka praegu on ta hea.
21:09
Rasmus Voolaid: Belgia on palju aktiivsem - De Bruyne ja Hazard tõmbavad korralikult niite, aga viimane käik jääb praegu puudu. Prantsusmaa on väga passiivne.
21:10
Külastaja Aa kommentaar
Ikka ja jälle lastakse Voolaid kommenteerima. Rasmus, ei pea sind silmas.
21:13
Rasmus Voolaid: Kontrad on relvad! Mbappe oli üks-ühele pääsemas, aga Courtois tuli õigeaegselt välja. Kümnendiksekundite küsimus!
21:13
Külastaja ee kommentaar
Courtois on Klavanilt trikke õppinud vahepeal
21:16
Rasmus Voolaid: HUGO LLORIS! Hazard otsis tagumist posti, aga Lloris saab kaks sõrme vahele ja lükkab postist mööda. Võib-olla siis ikka ei olnud? Nurgalööki ei tulnud.
21:17
Külastaja Voolaid kommentaar
Ei tea jah. Poolfinaali puhul võiks nagu kaaskommentaator ka asjalikum olla
21:17
Mõlemad meeskonnad tahavad ise ehitada omale ikka
21:19
Rasmus Voolaid: Väga ohtlikult tuli pall Prantsusmaa värava peale, aga Varane suudab peaga üle lati saata. Chadli nurgalöögist siiski midagi ei tulnud.
21:21
Rasmus Voolaid: Fellaini teeb kõvasti. Prantslased ei suuda teda taltsutada ja Unitedi mees tekitab korralikult segadust. Nüüd teenis ta nurgalöögi, mille järel Alderweireld pöördelt vasakuga lõi ja tema klubikaaslane võtab ära!
21:27
Rasmus Voolaid: De Bruyne tsenderdas kavalalt, kahest kaitsjast sai mööda, aga lõpuks Umtiti puhastas vahetult enne Lukakut.
21:30
Rasmus Voolaid:
21:31
Rasmus Voolaid: Geniaalne löök! Pavard tsenderdas Giroud'le selja taha puusakõrgusele, aga Chelsea ründaja suutis sealt peaaegu palli väravale lükata. Napilt mööda!
21:32
Rasmus Voolaid: Griezmann tahtis ka end näidata, aga lõi selgelt üle.
21:34
Rasmus Voolaid: Griezmann tõstis paremale äärele Mbappele, kes lükkas ühega edasi Giroud'le, kes jäi nõksu aeglaseks. Kuldne võimalus ja Giroud sai ise ka aru, et munas ära.
21:36
Giroud oskab ainult peaga lüüa
21:37
Rasmus Voolaid: Dembele ja Giroud põrkasid jalgupidi kokku ja prantslane saab säärele külma peale.
21:37
21:39
Rasmus Voolaid: COURTOIS! Mbappe pani maasika läbisöödu ja Pavard sai põhimõtelliselt üks-ühele, aga filigraanne tõrje!
21:43
Rasmus Voolaid: Pogba võetakse umbes 20 meetri peal maha ja poolaja viimastel minutitel suurepärasest kohast karistuslöök.
21:44
Rasmus Voolaid: Griezmann paneb müüri.
21:46
Rasmus Voolaid: Umtiti eksis, aga Lukaku ei oodanud sellist apsakat. Poolaeg läbi - 0:0!
21:51
Rasmus Voolaid: Tegelikult on väga hea mäng olnud.
22:02
Rasmus Voolaid: Nonii, meeskonnad tulevad tagasi. Tundub, et ei Deschamps ega Martinez vangerdama ei hakka.
22:03
Rasmus Voolaid: Läks!
22:05
Rasmus Voolaid: Esimesel poolajal varjus olnud Lukaku saab peaga löögile, aga ei tulnud.
22:05
Külastaja noorfänn kommentaar
Rasmus, oled väga kogenud ja asjalik reporter. Mida arvad Henry juhendamisest Belgias? Kas pigem Prantsusmaa oma kazjak või Belglaste võit?
22:06
Rasmus Voolaid: Ma usun, et see on Belgia võit. Ei ole sugugi kindel, kas Prantsusmaa ta ise nii üles oleks leidnud, mis teisalt muidugi ongi Prantsusmaa kala. See sama Lukaku kirjutas hiljuti The Players Tribune'is, kuidas Henry on ainus inimene, kes temaga sama palju jalgpalli vaatab. Koos arutatakse Saksamaa esiliiga meeskondade formatsioone jne.
22:08
Rasmus Voolaid: Värav SAMUEL UMTITI TEEB OMA ÄRA JA PRANTSUSMAA TANTSIB!
22:09
Rasmus Voolaid: Tõmmatakse Fellaini suurde plaani. Kas tõesti saab sellele mehele õhus ära teha? Saab!
22:13
Külastaja SILVER kommentaar
voolaid ei ole üldse asjalik ja kogenud, ennustas Belgia võitu ja panin kõik säästud trios peale.
22:14
Rasmus Voolaid: GIROUD JAHTIS OMA ESIMEST, AGA EI! Mbappe pani turniiri parima söödu, aga ei saa Giroud isegi oma esimest lööki raami.
22:17
Rasmus Voolaid: Vahetus 60. Dembele välja, Mertens sisse. Kindlalt ründama ja Belgiat päästma.
22:18
Rasmus Voolaid: De Bruyne ei taba palli, muidu oleks kuri karjas olnud. Mertens oli juba aktsioonis.
22:20
Rasmus Voolaid:  Hoiatus 63. Hazard võttis kindla peale Prantsusmaa kiirrünnaku ära ja Matuidi maha.
22:23
Rasmus Voolaid: Belgia taktika on lihtne - Lukaku ja Fellaini kasti ning siis riputame sinna. Elu on näidanud, et "74. minutil Fellani lööb peaga ära" ennustus on paika pidanud. Täna uuesti?
22:28
Rasmus Voolaid: Hoiatus71. minutil jäi Alderweireld hiljaks ja Matuidi teenis talle kaardi. Prantsusmaa on väga sügavale kaitsma tulnud ja Pogbat on päris lust jälgida - hüppab igal pool ringi ja vehib kätega. Põhimõtteliselt on ta juba keskkaitsja.
22:30
Rasmus Voolaid: Umtitil löödi peas veidi kumisema asjad.
22:33
Rasmus Voolaid: Belgia on passiivagressiivse surve peale saanud, aga no ei õnnestu neil väga. De Bruyne vajutab nüüd 20 pealt vasakuga, aga lööb tribüünile.
22:37
Rasmus Voolaid: Kohtunik jätab Hazardi kasuks selge vea vilistamata. Ideaalse koha pealt oleks karistuslöök tulnud.
22:37
Rasmus Voolaid: Vahetus Ei tulnud seda väravat. 80. minutil Fellaini välja, Carrasco sisse.
22:39
Rasmus Voolaid: Witsel paneb täiest südamest, aga Lloris tõrjub rusikatega!
22:40
Rasmus Voolaid: Hazard lendas Matuidile sisse ja lõi korraks vist hinge kinni.
22:40
Külastaja R. kommentaar
Pärast MM'i võtab Real ühendust Llorise agendiga :D
22:40
Rasmus Voolaid: Giroud on välja tulemas ja N'Zonzi sisse.
22:42
Rasmus Voolaid: Vahetus85. Minutil see vahetus toimubki.
22:42
Rasmus Voolaid: Matuidi on ikka suhteliselt läbi omadega sellest Hazardi paugust.
22:43
Rasmus Voolaid: Vahetus 86. Võeti ta lõpuks ikkagi ära. Tolisso sisse.
22:45
Rasmus Voolaid:  Hoiatus 87. Turbomootor Kante võttis Hazardi maha ja suts kaugelt võib-olla, aga teoorias kannatab lüüa.
22:45
Rasmus Voolaid: Oli segadust korralikult, aga ei saanud Belgia löögile.
22:48
Rasmus Voolaid: Kuus lisaminutit on aega ja Belgia endiselt 0:1 taga.
22:48
Rasmus Voolaid: Vahetus Chadli ära ja Batshuayi saab oma võimaluse. See mees on võimeline küll, aga kas on piisavalt aega?
22:50
Rasmus Voolaid: Hoiatus90+3. Tegi Mbappe ka natuke pulli.
22:51
Rasmus Voolaid: Hoiatus90+4. Võtab Vertonghen jõuga Mbappe maha ja korjab küllaltki rumala kollase. Siia läheb vähemalt minut.
22:53
Rasmus Voolaid: Viimane minut minna ja Prantsusmaa omab palli.
22:53
Rasmus Voolaid: Courtois veel päästab! Tolisso oli täiesti vaba ja lõi vasakuga allanurka.
22:54
Rasmus Voolaid: PRANTSUSMAA ON FINAALIS! Roberto Martinez, Thierry Henry & co mängivad pronksile!
22:55
Rasmus Voolaid: Kokkuvõttes pigem teenitud võit prantslastele. Belgia valdas enam palli, aga sellest ei piisanud.
22:56
Rasmus Voolaid: Ütleks, et Prantsusmaa võtmemängijad olid täna Pogba ja Griezmann, kes südamega kaitsetööd rassisid. Aga kes neile vastu tuleb?
23:11
Rasmus Voolaid: Aivar Pohlak arvab, et Inglismaa on ehk sutsu mugavam. Selle teadmisega lõpetame. Ilusat õhtu jätku!