Teisipäev, 10. juuli 2018
18:17
Ivar Lepik:  Kena teisipäeva õhtupoolikut Lillekülast!
18:20
Ivar Lepik:  Tööpäeva lõpule omaselt ei pruugi ehk kõik mängule jõuda, aga rahvas ikka vaikselt koguneb. Ilm on super. Samas on varajane kellaaeg väga mõnusalt MM-ile mõtlev, seega ei välista üks asi teist, kes vähegi staadionist arvestatavas kauguses elab.
18:21
Ivar Lepik:  Ja alati on muidugi võimalik MM-i vaadata kuskil koos teiste fännidega. Aga see selleks - meie oleme siin Lillekülas hetkel ikkagi Meistrite liiga jaoks ja küll MM tuleb siis, kui selleks õige aeg on.
18:21
Ivar Lepik: Flora: Mait Toom, Jürgen Lorenz, Frank Liivak, Mihkel Ainsalu, Rauno Alliku, Rauno Sappinen, Gert Kams, Madis Vihmann, Aleksandr Dmitrijev, Joseph Saliste, Zakaria Beglarišvili.
Varus: Magnus Karofeld, Märten Kuusk, Kevin Aloe, German Šlein, Maksim Gussev, Markus Poom, Erik Sorga.
18:23
Ivar Lepik:  Flora koosseis on täpselt selline nagu arvata võis, ei üllatata millegagi. On see hea või halb? Eks näis. Vastastel peaks päris hea pilt ees olema.
18:23
Külastaja Tom kommentaar
Lorenz alustab? :O Veidi ootamatu valik.
18:23
Külastaja realist kommentaar
Nagu ikka iga aasta eurosarjade eelringis - kui vastamisi 2 satsi kellest vaid ûhel liiga hooaeg käimas ss teadagi kellel väike eelis on. Ja kui too sats avamängu kodus ka peab siis ...
18:23
Külastaja A kommentaar
Hea meel on näha, et väga vajalikud mängijad Vlasi ja Pürg on põhis.
18:23
Ivar Lepik:  Neid ei ole jah täna kumbagi isegi koosseisus, mis on tegelikult mõneti loogiline ka - ei teinud nad ju Kaljuga enam viimastel kuudel trenni. Anname veidi aega enne kui kohtumõistmiseks läheb.
18:24
Staadionist arvestatavas kaugeses elavad eelkõige Flora pallurid ...
18:24
18:25
Ivar Lepik:  Pärast lõpuvilet on aega ~40 minutit koju või kuskile jõuda - see on päris pikk aeg.
18:26
Ivar Lepik: Beer Sheva koosseis on uudises. Oskan öelda vaid nii palju, et kreeklasest väravavaht Giannis Anestis alustab pingilt - see oli küsimus. Seisab siis üsna kogenud David Goresh, kel passis juba 38 eluaastat.
18:26
Ivar Lepik:  Üldiselt on neil üle keskmise vana koosseis ja kogemusi kindlasti kuhjaga.
18:27
Ivar Lepik:  Ja meeskonnad tulevad!
18:29
Ivar Lepik:  Flora rohelises ja valgete pükstega nagu ikka, Iisraeli sats kannab üsna ägedat Puma vormi. Helesinine, kus peal tumedamad sinised "laigud", mis ei ole korrapärased.
18:30
Ivar Lepik:  Ja läksime!
18:33
Ivar Lepik: Natuke liiga palju ruumi jäetakse Hanan Mamanile, aga kukkumise pealt keerutab mees mööda. Tugeva surve alla ei ole Flora veel jäänud, mis on ainult hea. Samas ei tulnud ka sellist kiiret imeväravat nagu aasta tagasi.
18:34
Ivar Lepik:
18:34
Ivar Lepik:  Kes vajab mäluvärskendust eelmise aasta osas.
18:37
Ivar Lepik:  Nüüd on külalised vaikselt ohje haaramas. Flora on oma poolele surutud.
18:38
Ivar Lepik:  Mitu minutit ei pääsenud Flora ja lõpetab Sheva olukorra karistusala joonelt löögiga ka, aga Toomi väravast mööda. Mängu parim moment seni.
18:40
Ivar Lepik:  Pijpers ja Henn istuvad seni rahulikult. Ju on asjad kontrolli all. Abitreener Indermitte näitab vahepeal käega platsi keskele ja selgitab midagi.
18:41
Ivar Lepik: Alliku valesööt, aga Kams teeb head pressi ja kontrat ei tule. Flora domineerimas korraks.
18:42
Kas Soccernet plaanib ise Kalju kodumängu (rumalate) vãravatähistajatega Islandilt näidata, et DELFI seda ei tee ?!?
18:43
Ivar Lepik:  Soccernet teeb kindlasti LIVE-i, aga ei näita. Kas pilt ka kuskile tuleb, ei julge arvata.
18:45
Ivar Lepik:  Iisraeli sats kombineerib hästi ja kuidagi komistatakse värava all pallile otsa, aga Toom paneb igaks juhuks käe vastu ja nurgalöögiks, mille Flora välja saab mängitud.
18:47
Ivar Lepik:  Värav 18. minut ja esimene on käes!
18:48
Ivar Lepik:  Taas sama - Flora poolt vaadates vasakul harutatakse lahti, terav sööt keskele ja Ben Sahar umbes penaltipunktilt ühe puutega. Lihtne jalgpall, aga efektiivne!
18:48
Ivar Lepik: Oli täiesti üksi jäänud sinna...
18:48
Külastaja hmm kommentaar
...ja Flora euroteekond on juba läbi.
18:49
Külastaja nojah kommentaar
Reaalsus on see, et mäng käib flora kasti juures ja kui kogemata üks pall ka tuleb vloorale, siis see lüüakse silmad kinni ette. Kuidas küll nad seda edasipääsu juttu rääkisid? :) Saun tuleb ju!
18:49
Külastaja jeesus kommentaar
korralik saun ikka tulemas
18:51
Vähemalt saab Flora Euroopa Liigas jätkata. Teist korda klubi ajaloos saadakse rohkem kui 2 euromängu aastas.
18:51
Ivar Lepik:  Flora nüüd on kaks korda vastaste karistusalla jõudnud, aga korraliku löögini mitte.
18:55
Ivar Lepik:  Sappinen julges nüüd värava poole vaadata, aga tõstab pehmelt ja mööda.
18:56
Pall liigub juudid juba jooksevad floorakad alles vaatavad ja mõtlevad kuhu poole joosta,
18:57
Ivar Lepik:  Väga selgelt rihitakse vasakult ehk Saliste ja Lorenzi poolt. Kodutöö tehtud?
18:59
Ivar Lepik:  Õnne ka! Keskelt mängitakse taas vasakule, kuhu on tõusnud keskkaitsja Loai Taha, aga Sahar saab tagumises postis veidi kehvasti pihta ja kukub pall võrgu peale!
19:02
Ivar Lepik: Flora küll jõuab vastase poolele, aga käigud on hästi kinni. Ruumi jäetakse kaugemalt, aga karistusala joonelt lähemale pääsemine nõuab palju. Tõnis Vannat oleks vaja.
19:04
Ivar Lepik: Kui pingile vaadata, siis Vannat muidugi ei ole, aga Markus Poom tõi karikafinaalis sellist värskust ja julges kaugemalt proovida. Sellest tekkis ka ohtlikke olukordi. Aga esmalt on muidugi vaja vastu pidada, sest Beer Sheva otsib.
19:04
Ivar Lepik:  PENALTI!
19:04
Ivar Lepik:  Saliste...
19:05
Ivar Lepik: Täitsa üksi läheb peapalli võitma, ei saa peaga pihta, vaid õlaga ja teist korda kukub pall juba käe peale. Enne pääses sarnase asjaga. Nüüd siis mitte.
19:05
Ivar Lepik: Värav Keskkaitsja Shir Tzedek tõstab pehmelt võrku, Toom teisele poole. 0:2.
19:06
Külastaja Saabas kommentaar
Kaks võõrsilväravat juba olemas. Vihad on valmis.
19:07
Külastaja ja kommentaar
Nüüd tehti veel täielkku kutsikat. :)))) Nuta või naera, pigem lugedes mängueelset juttu siis tuleks naerda.
19:09
jube lihtsatest vigadest väravad saadud. Flora ikka põleb euromängudes läbi ikka.
19:11
Ivar Lepik:  Nüüd Flora komistab karistusala joonel palli Beglarišvilile ette, aga löök taas üle.
19:11
Külastaja Oeh jah kommentaar
See Lorenzi ja Saliste äär pōleb...
19:11
Seda mängupilti oleks liialdus isegi impotentseks nimetada.
19:12
Külastaja Sergeo kommentaar
Ehk peaks veel Kaljult paar poissi tooma järgmisele aastale mõeldes, siis tekib 10a pärast võimalus esimesest ringist edasi saada.
19:14
Külastaja Asd kommentaar
Ronaldo ametlikult juventuse mängija!
19:15
Ivar Lepik:  Aga üks lisaminut Lillekülas.
19:16
Flora on hämmingus. Kohtuniku vile ei lähegi nende kasuks
19:16
Ivar Lepik:  Ja 0:2 seisult poolajale! Mõtteainet kõvasti. Lootustega on nagu on. Vaatame, mida teine poolaeg toob.
19:20
Külastaja Betoonpörsas kommentaar
On see kole kyll, taas...
19:29
Külastaja Uhh kommentaar
Ausalt kui koondise vastu veel mingi respekt jätkuvalt nende koledate mängupildi ja tulemuste poolest vaatamata, siis no andke olla. Tugevam või mitte vastane, aga mängitakse ikka väga jubedalt ja ei ole mingit soovi floral. Miks peaks sellist s***a vahtima? Miks Flora nüüd ei võiks mängida nii nagu koduliigas Pärnu või Viljandi vastu mängitakse. Nii ei teki momente, kui juba eos annab mängu käest ja otsitakse vastupidiselt varasemale stiilile mängida. Siis ei suudeta ka mängu tagasi enam tulla.
19:29
Külastaja hehe kommentaar
Juve koduleht Ronaltsist veel ei räägi.
19:32
Ivar Lepik:  Tundub, et vahetusi ei tehtud. Teine poolaeg läks!
19:33
Ivar Lepik:  Külalised on innuga peale tulnud. Tahetakse veel rohkem, üritatakse väga sirgjooneliselt.
19:34
Ivar Lepik: Vahetus Aga kohe tuleb vahetus ka. 48. minut ja Vladimir Broun platsile, Marwan Kabha ära. Keskpoolik välja.
19:34
aga flora on kehvakene. pole ime, et siit liigast ei kasva noortest kõvasid pallureid, kui eesti parim klubi on sellise tasemega. noored pallurid peavad kohe eestist minema saama, siin on lõks ja karjääri hääbumine.
19:35
Ivar Lepik:  Floral standardolukord, kust nõutakse penaltit nüüd, aga suluseis oli enne.
19:37
Ivar Lepik: Sanja Dmitrijev! Hirmsa paugu paneb peale, aga mööda, rikošet!
19:37
Külastaja AL kommentaar
Flora pole Eesti parim klubi. Kalju ja Levadia tõestavad seda Euroopas kogu aeg.
19:38
Ivar Lepik:  Nurgalöögi järel karistusala joonelt - see oleks ehk isegi raami läinud. Ei saanud täpselt aru, aga mingi rikošet seal oli.
19:38
Ivar Lepik:  Flora mäng on nüüd natuke paremaks läinud, aga see avab ka külalistele uut ruumi ja mängumaad.
19:39
Ivar Lepik: Värav Ja tulebki kolmas...
19:40
Ivar Lepik:  52. minut, viiekastijoonele on täitsa üksi jäetud Hanan Maman. Toom saab pealöögile küll näpud vahele, aga suudab vaid küljevõrku lükata. Lorenzi selja tagant kadus ära Maman.
19:40
Külastaja MG kommentaar
Saliste oleks tulnudvja vahetada peale 5 min
19:40
Külastaja njah kommentaar
Meistriks tullakse eestis kohtunike abiga. Igal mängul võib 2-3 korda näha, kuidas vaieldavad situatsioonid kõik flora kasuks vilistatakse...
19:40
Tegelikult võib süüdistada selles välismaalaste piirangut ja ktm reeglit. Olgu kasvõi 11 meest välismaalast, aga vähemalt on meie klubid konkurentsivõimelised ja võin mürki võtta, et klubid ei kasvataks edasi eestlasi ja siis peavad ka eestlased rohkem pingutama, et pääseda mängu ja kindlasti liigutakse ka välismaale eestlased ise ja areneksid ka seal edasi.
19:41
Ivar Lepik:  Sellega on nüüd küll kõik. Euroopa liiga, siit Flora tuleb.
19:41
Külastaja Ei noh kommentaar
Lorenz on täielik kaka kurat, vōtke välja see uimane
19:43
Ivar Lepik:  Supertõrje Goreshilt! Alliku suunab peaga, aga näpud vahel!
19:43
Ivar Lepik: Vahetus 57. minut - Saliste välja, Aloe peale.
19:43
Külastaja Forza Flora kommentaar
Ktm reegel näitab, et me oleme õigel teel. Muud klubid on kõik pasad. Euromängud ei näita midagi! 😁
19:43
Külastaja Yo kommentaar
KTM = jalgpalli surm. AGA kindel koht florale euroopas. Puuk.
19:43
Külastaja sss kommentaar
floral tuleks eurosarjad ära keelata,teevad häbi eestlastele ainult
19:43
Külastaja Ja kommentaar
Pakkudes kahe mängu kokkuvõttes seisuks 8:1 olin pisut liiga optimistlik....... 9:0 on tõele lähemal. Flora treenerite optimism enne mängu oli mööda nii umbes 10 väravaga.....korvpallis polekski ehk väga hull, kahjuks siiski pole see mäng (treenerid ei tea vist ise ka, mis palli mängivad)
19:46
Ei olegi vaja kasvatada 10 Meistriliiga klubi jagu eestlasi, kelle hulgast 90% 24-aastaselt karjääri lõpetavad. Nagu Eestis ikka, 23ni on lootustandev noormängija, 24selt lõpetab karjääri.
19:47
Ivar Lepik: Vahetus Teine vahetus külalistelt. Kolmanda värava autor Maman välja, Niv Zrihan välja. 61. minut.
19:50
Saliste vahetus jäi 50 min hiljaks. Ta ei ole halb poiss, aga kohe alguses oli näha, et on täna voolu all.
19:51
Sellise mängu eest saab Flora 800000 € kontole - ulme.
19:52
Ivar Lepik: Vahetus Floralt üllatuskäik: Maksim Gussev, kes ei ole Premium liigaski väga head muljet jätnud, tuleb platsile 66. minutil. Välja Frank Liivak, kes täna ka liiga palju teha ei saanud.
19:54
Ivar Lepik:  Flora surve on ka natuke ära vajunud. Rahulikult Beer Sheva hoiab ja veeretab.
19:54
Ivar Lepik:  Neli kolmele saab Flora rünnakule, aga Gussev teeb viimase puute ja väravalöögiks.
19:57
Ivar Lepik:  Gussev proovib 20 meetrilt ja tulistab selgelt üle.
19:57
Ivar Lepik: Vahetus Flora viimane vahetus. Beglarišvili ära, Markus Poom platsile. 71. minut.
19:58
Ivar Lepik:  Florale penalti!
19:59
Ivar Lepik:  Alliku pääses kahe mehe vahelt läbi, käsi käis õlal ja Alliku kukkus. Nonii. Sappinen lööma.
19:59
Ivar Lepik: Värav 73. minut ja 1:3! Sappinen katusesse! Kas läheb veel mänguks?