Neljapäev, 19. juuli 2018
18:58
Rasmus Voolaid:  Tervitused suvisest Kadriorust! Nõmme Kalju ja Stjarnan on juba väljakule astunud ja peagi läheb Euroopa liiga esimese eelringi kohtumine käima.
18:58
Külastaja realist kommentaar
Mäng võiks lisaajale minna siis näeb kui hãsti need islandlased kestavad sellise temperatuuri juures. Mu arust ka kôige soojemal suvel Islandil õhutemperatuur väga üle +15'C ei tõuse ja praegu peaks Tallinnas üldse +25 olema ...
18:59
Rasmus Voolaid: Kõlas avavile!
19:00
Külastaja ülekanne kommentaar
Kas mõni meie riigi portaal/kanal teeb mängust ka pildiga ülekande?
19:01
Rasmus Voolaid: Ülekannet teeb Delfi.
19:01
Rasmus Voolaid: Kalju algkoosseisust siis kah. Ei tea, kas seda just suureks üllatuseks saab nimetada, aga väravasuul on Vitali Teleši asemel Pavel Londak. Teleš esimeses mängus just kuigi hea polnud.
19:02
Rasmus Voolaid: Lisaks on pingile jäänud Marko Brtan ja alustas Deniss Tjapkin. Eelmises mängus pooltervena avapoolaja ära kestnud ja seejärel välja vahetatud Rimo Hunt on terve ja alustas.
19:03
Rasmus Voolaid: Kalju on tublisti alustanud ja esimene oli lähedal! Subbotini nurgalöögi järel sai peaga vabalt löögile Trevor Elhi, aga suunas mööda.
19:06
Külastaja kx kommentaar
teles oli kehvake jah
19:06
Rasmus Voolaid: Stjarnani väravavaht Björnsson oli eksimas, aga kamba peale sai Stjarnan ohu likvideeritud.
19:09
Rasmus Voolaid: Jälle Kalju ohtlik! Subbotin lasi kõrge karistuslöögi Ugge peale, aga Björnsson sai käed vahele ja kaitsjad puhastasid.
19:10
Rasmus Voolaid: Sergei Frantsev näeb päris vahva välja. Kuna tal on Kalju sinine särk seljas ja Stjarnan on samuti sinises, siis pidi ta endale roosa vesti peale tõmbama.
19:12
Rasmus Voolaid: Stjarnani väravavaht Björnsson seikles ja ajas küljejoone ääres Hunti taga, aga eestlase tsenderdus ei jõudnud kahjuks Liliu peale. Kalju värav on õhus!
19:18
Rasmus Voolaid: Natuke raske on näha, kuidas Kalju nädala eest samalt meeskonnalt 0:3 pähe sai, aga siis oli tõesti väga teist nägu Kalju platsil. Praegu pannakse agressiivselt ja südamega.
19:20
Rasmus Voolaid: Hoiatus 21. minutil võtab Brynjar Gudjonsson jõuliselt läbi murdnud Volkovi maha ja saab mängu esimese kollase.
19:22
Külastaja Jeesus kommentaar
islandlased löövad kontrast ära.
19:22
19:23
Rasmus Voolaid: Kaspar Paur on juba sisse tulemas! Enne sai Liliu haiget, kas tema mäng saab läbi?
19:23
Rasmus Voolaid: Vahetus 24. Siiski mitte. Volkov hoiab õlast kinni ja tuleb välja. Paur juba platsile, esimeses mängus oli ta üks säravamaid kaljukaid.
19:24
Rasmus Voolaid: Volkovil on jääkott õlal ja kõnnib koos kiirabiga tribüüni eest läbi.
19:26
Rasmus Voolaid: "Paur, see on sinu võimalus!" ergutasid Roosad Pantrid Pauri, kui ta platsile tuli. Nüüd ta sai juba kiita: "Hea töö, Paur!". Pantrid on esimesed 26 minutit ilma pausita kütnud. Kadriorus on päris hea feeling.
19:27
Rasmus Voolaid: Reginald ise algatas rünnaku ja ka lõpetas, aga vajutas väravavahile pihta! Hästi mängisid koos Subbotiniga kokku.
19:33
Rasmus Voolaid: Päris korralikult. Ma usun, et üle tuhande.
19:33
Rasmus Voolaid: Subbotin lõi eemalt vasakuga, aga Björnsson sukeldub edukalt allanurka ja hoiab värava ära.
19:36
Rasmus mis arvad kas Kalju teeb me
19:36
19:37
Liliu kyll nd ei sära nii nagu eesti liigad
19:38
Rasmus Voolaid: Esimese 10-15 minuti järel juba täitsa uskusin, aga nüüd on see esimene eufooria raugenud. Samas ca tund aega veel minna ja värava löömine võtab teatavasti suhteliselt vähe aega. Sellise mänguga on võimalused kindlasti olemas.
19:39
Rasmus Voolaid: Stjarnan näitab ohtu! Paremalt äärelt tulnud tsenderduse järel sai meeskonna kapten Sigurdsson peaga löögile, aga Londak võtab altnurgast ära!
19:43
Rasmus Voolaid: Liliu saab küljejoone ääres ravi. Poolaja viimane minut on alanud.
19:44
Rasmus Voolaid: Üks lisaminut.
19:46
Rasmus Voolaid: Terehhov hõikab neljandale kohtunikule, et aeg peaks otsas olema, aga Stjarnan saab veel nurgalöögi.
19:46
Rasmus Voolaid: Otse värava peale, Londak tõrjub rusikatega ja nüüd annab grusiin Giorgi Kruašvili poolajavile. 0:0, aga mängu on Kalju poolelt küll.
19:48
Rasmus Voolaid: Pealelöögid 8:2 Kaljule, neist 6:1 raami.
20:05
Rasmus Voolaid: Vahepeal olid suured probleemid netiga, aga nüüd jälle korras. Vahetusi ei tehtud ja mäng on neli minutit kestnud. Kalju poolelt oli kõige ohtlikum võimalus Liliul, kes peaga üle lõi.
20:05
Külastaja hmm kommentaar
Tegelikult Nõmme Kaljust kahju, meeskond üritab ja mängib, isegi islandil mängisid, aga peale esimest ootamatut väravat vajusid ära ja lasid 3 ära lüüa, mis rikkus võimalused. Trans üritas ka mängu mängida. Levadia näitas ka, et üritavad mängida ja sealgi üks moment rikkus olukorra. Flora samas ei kannata mingit kriitikat, see ikka jube. Nemad võisid oma väravad kätte saada läbi õnne, aga väga jube mängupilt ja ei üritatud ka mängida..
20:06
Rasmus Voolaid: Ühtlasi tuli vaheajal ka kinnitus, et Volkov viidi kiirabisse.
20:11
Rasmus Voolaid: Hoiatus55. Ragnarssonile kollane. Kalju ikka suru vaikselt.
20:13
Rasmus Voolaid: Vahetus 58. Eyjolfur Hedinsson tuleb välja ja Gudmundur Hafsteinsson sisse.
20:16
no ei tule täna siit kaljule väravat
20:16
Rasmus Voolaid: Vahetus 60. minutil tuleb kohe teine vahetus otsa. Johann Laxdal tuleb ära Thorsteinn Mar Ragnarssoni asendama.
20:19
Rasmus Voolaid: Stjarnani mehed panid mitu ohtlikku pealelööki. Korra pidi ka Londak sekkuma, kui Halldorssoni löögi ära võttis.
20:20
Külastaja Tom kommentaar
Leedu klubid samas oma kohtumisi võitmas.
20:20
Rasmus Voolaid: Kalju liigutas Ugge ette ja tänane kapten proovis kohe üle puusa, aga napilt keris üle.
20:23
Rasmus Voolaid: 1455 pealtvaatajat.
20:25
Rasmus Voolaid: Liliul on pahasti.
20:25
Rasmus Voolaid: Ugge näitab pingile, et vahetust vaja. Marko Brtan tulebki sisse.
20:26
Rasmus Voolaid: Vahetus Liliu on päris pettunud ja loobib jääkotti. 71. minutil tuleb aga Brtan tema asemele platsile.
20:29
Külastaja tsk kommentaar
Võikski hakata Leedu jalgpalli vaatama. Nad vähemalt mõistavad korralikult mängida, mitte nagu Eesti mudaliiga.
20:29
Külastaja suss kommentaar
kalju väsinud ja lootuse kaotanud
20:29
Rasmus Voolaid: Ugge on müstiline mees. Keskkaitses, poolkaitses, tipuründes, äärel. Igal pool võib. Aga mäng on tõesti Stjarnanile liikumas.
20:33
Rasmus Voolaid: Gudjon Baldvinsson harutas Kalju kaitsjaid lahti, aga lõpuks saatis oma löögi taevasse.
20:34
Külastaja to tsk kommentaar
eks sa vaata siis oma Leedu jalgpalli, mis sa siin mulised?
20:36
Rasmus Voolaid:  Vahetus 80. Halldorsson puhkama ja Josefsson platsile. Kalju vahetus jääb järgmisesse minutisse, kui Alex Matthias Tamm võtab Tjapkini välja.
20:38
Rasmus Voolaid: Ugge hullab! Vajutas umbes 20 meetrilt ristnurga suunas, aga Björnsson jõudis kohale!
20:38
Vaatangi, kahe ekraani võlu. :) Aga eesti jalgpalliga on midagi fundamentaalselt valesti. Kõik natuke suurema ja väiksema rahvaarvuga riigid on selgelt eest ära läinud...
20:40
Rasmus Voolaid: Kalju mehed proovivad meeleheitlikult ja igalt poolt minnakse juba löögile. Subbotin pani meetriga üle.
20:42
Külastaja asd kommentaar
Kellega islandlased järgmine ring mängivad?
20:43
Rasmus Voolaid: Ats Purje koduklubi KuPS-iga või Kopenhaageniga.
20:43
see on kui koduses liigas lüüakse tulevikule ja kuressaarele kaheksaid, normaalse meeskonna vastu ei suudeta kuidagi 100% võimalusigi luua.
20:44
Rasmus Voolaid: Värav 88. MINUTIL JA ALEX MATTHIAS TAMM!
20:44
Rasmus Voolaid: Viie päeva pärast 17. sünnipäeva tähistav Alex Matthias Tamm näitab vaatamata noorele eale päris korralikku füüsilist rammu ning surub palli jõuga väravasse.
20:45
Rasmus Voolaid: Londak tahtis nurgalöögiks juba kasti minna, aga siiski mitte. Kaht väravat on veel vaja.
20:46
Pole hullu, Flora paneb nüüd Tamme ka pihta, et konkurente võimalikult nõrgaks teha.
20:46
Rasmus Voolaid:  Neli lisaminutit.
20:50
Külastaja muigega kommentaar
Vedas
20:50
No kui kalju võidab selle mängu, siis seegi hea. Saavad natuke klubi koeffi võidu puhul. Seega ei ole koeffi langus järgmine aasta nii suur.
20:50
Rasmus Voolaid: Ja kõik! Kalju langes võideldes.
20:51
Rasmus Voolaid: Kaljult tuli sümpaatne esitus ja esimene võit Eesti klubidel on kirjas.