Neljapäev, 19. juuli 2018
21:43
Kristjan Remmelkoor:  Tere, Euroopa liiga avaringis Eesti ainsaks lootuseks jäänud Tallinna Levadia hakkab kohe võõrsil Dundalkiga mängima, et püüda 0:1 seisust välja tulla.
21:43
Külastaja jap kommentaar
kas pilti ka kuskilt nâeb?
21:44
Kristjan Remmelkoor:  Pilti näeb Delfist.
21:45
Kristjan Remmelkoor:  Levadia algkoosseisus üllatusi pole.
21:45
Kristjan Remmelkoor:  Avavile kõlas.
21:48
Kristjan Remmelkoor:  Dundalk alustas oma paremalt äärelt rünnates ja saatis ka ühe tsenderduse kasti. Gando jooksis kontrarünnakule, kuid tema tsenderdus kaldus üle otsajoone.
21:49
Kristjan Remmelkoor:  Jürgensoni tsenderdus klaariti ära ja Tkatšuki kauglöök ebaõnnestus.
21:49
Külastaja suss kommentaar
mäng kunstmurul?
21:50
Kristjan Remmelkoor:  Jah.
21:52
Kristjan Remmelkoor: Tkatšukilt võeti ohtlikus tsoonis pall ära ja Hoban läks löögile, Lepmets püüdis.
21:52
Külastaja Soccernet kommentaar
Levadia mängijate jalg korralikult väriseb hetkel, puterdatakse ja mitte vähe.
21:54
Kristjan Remmelkoor:  Bensoni karistuslöögi klaarisid levadialased peaga ära.
21:56
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus  11. minutil sai Andrejev keskväljavõitluses kollase kaardi.
21:58
Külastaja . kommentaar
Leva fanne kohal? ?
21:59
Kristjan Remmelkoor: Ei ole Levadia fänne näinud.
22:00
Kristjan Remmelkoor:  Dundalk teenis esimese nurgalöögi. See löödi esipostist puhtaks.
22:05
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus19. minutil said kollase kaardi nii vea teinud Debelko kui ka selle peale närvi läinud Benson.
22:07
Kristjan Remmelkoor:  Levadia on juba mitmeid kordi oma karistusala juures palliga ohtlikult eksinud.
22:07
Kristjan Remmelkoor:  Dundalki teise nurgalöögiga sai hakkama Gando.
22:08
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd on "Levadia!" hüüdeid tribüünilt kuulda.
22:09
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus24. võttis Podholjuzin ohtliku rünnaku veaga maha ja sai Levadia kolmanda kollase.
22:11
Kristjan Remmelkoor:  Hoban hüppas Lepmetsale sisse ja sai kohtunikult loengu.
22:12
Kristjan Remmelkoor:  Svraka pikk sööt Debelko suunas läks liiga pikaks.
22:18
Kristjan Remmelkoor: Värav 31. minutil suunas Hoban paremalt äärelt tulnud Gannoni tsenderduse posti kõrvale! Dundalk 1:0 ees.
22:20
Kristjan Remmelkoor: Värav  Duffy virutab 33. minutil terava nurga alt fantastilise löögiga 2:0 Dundalkile!
22:21
Külastaja Vazelinovic kommentaar
hullumaja kus alles euromängudes tuleb kõigi nende tkatshukkide ja sfraakade ja debelkode reaalne tase välja. eesti liigas vaatad et täitsa kunnid. aga iirlased teevad suurema vaevata mis tahavad nende vastu. oijah.
22:21
Külastaja Lol kommentaar
Kummaine, miks Delfis Raul nii Dundalki poolse hoiab, kui Eesti sats mängib? Kahtlane kuulata
Külastaja kõik kommentaar
Levadia võib pillid kotti panna ja koju tagasi sõita... Mäng tehtud! Masendav!
22:21
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusHarin reageeris tema vastu vilistatud käele väga vihaselt ja sai 35. minutil kollase kaardi.
22:24
Kristjan Remmelkoor: 38. minutil Jürgenson tsenderdas ja Gando lõi peaga palli posti äärde võrku, kuid kohtunik tühistas värava suluseisu tõttu!
22:24
Külastaja Nojah kommentaar
Mänguliset jälle kõige kehvem sats Euroopa Flora olnud see aasta, ei imesta
22:24
Aga miks peaks Levadia poolt olema?
22:27
Kristjan Remmelkoor:  Gando eksis kaks korda järjest oma väljakupoolel sööduga ja tõstis vabanduseks käed.
22:27
Külastaja Aju kommentaar
Erapooletu peaks olema, aga mitte oma riigi tiimi vastu 😂
22:28
Kristjan Remmelkoor:  Värav42. minutil lõi Debelko ühe värava tagasi! Pääses keskelt läbi ja lõpetas madala löögiga.
22:28
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusGartland võttis Levadia värava järel kollase kaardi.
22:28
Külastaja Tom kommentaar
"Superklubi"
22:30
Külastaja Ohjah kommentaar
Ainult meedia on öelnud, et superklubi, aga madalalaubalised “jalkahuvilised” ju seda ei mõista
22:30
Kristjan Remmelkoor:  Andrejevi löögi püüdis Dundalki väravavaht posti äärest kinni.
22:31
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati 1 minut.
22:32
Kristjan Remmelkoor:  Lepmets püüdis madala kauglöögi.
22:32
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes Dundalki 2:1 eduseisuga (koondskoor 3:1).
22:32
Külastaja tsk kommentaar
Kui ei ole "superklubi", siis mis mõtet oli kaks "tavalist klubi" kokku panna?
22:37
Külastaja Budu kommentaar
To Tom, superklubiks ristisid Levadia meie saamatud ajakirjanikud! Ei tasuks igast jama ka uskuda!
22:37
Külastaja Rene kommentaar
naljakas kuidas ope teeb valgetaustaga reklaamide peal valget balanssi.
22:37
To tsk näitad vaid oma rumalust! Ei liitunud klubid vaid FCI esindusmeeskond liitus Levadia klubiga !Enne kui pasandama hakkad, siis võiks faktidega kursis olla! FCI klubi mängib teises liigas
22:41
Külastaja to budu kommentaar
miks sa kõikjal sotsiaalmeedias ja kommentaariumites sellise kibestunud ja räuskava mehe mulje jätad? väga ebameeldiv on sind interneti vahendusel jälgida
22:41
Kas kokku panemine ja liitumine pole sellel juhul sama asi? 2+2 on ikka 4, vahet pole, kuidas lugeda. Või siis kõik Infoneti kõvemad vennad läksid teist liigat mängima? :D
22:45
Pigem sai superklubile saatuslikuks see, et ei suudetud endale talvel korralikku ründajat tuua. Hundil sai sellest jamast villand ja läks Kaljusse üle.
22:46
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
22:49
Kristjan Remmelkoor:  Levadia oli palliga Dundalki kastis, aga Svraka jalalt libistati pall puhtalt ära.
22:51
Kristjan Remmelkoor:  Tkatšuk andis kõrge söödu Debelkole, kes otsustas ise väga terava nurga alt peale lüüa ja lõi mööda.
22:56
Kristjan Remmelkoor: Dundalk on teisel poolajal teeninud mitu karistuslööki Levadia trahvikasti lähistelt, kuid pole neid ära lahendanud.
23:00
Kristjan Remmelkoor:  Dundalki korneril oli Lepmets rusikaga vahel.
23:03
Kristjan Remmelkoor: 62. minutil Dundalki esimene vahetus: Connolly välja, Adorjan sisse.
23:04
Külastaja Fännnn kommentaar
Vaadates Eesti klubide mänge vastastega Euroopast tuleb küll nutt peale. Ründajatest ikka suur puudus, kahjubet Hunt Levadiast ära läks, Andrejev ikka väga mannetu... Imelik et Kalju sellisest satsist jagubei saanud. Samas aru saadav miks Flora kaotas, nad ju mängisid ikka tase kõrgemal :)
23:05
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus64. minutil Levadia esimene vahetus: Gando välja, Roosnupp sisse.
23:07
Kristjan Remmelkoor:  Jürgensoni tsenderdusest sai peaga löögile Andrejev, löök kukkus kaarega värava katuse peale.
23:07
Kristjan Remmelkoor:  Svraka löök 18 meetrilt läks otse väravavahi kinnastesse.
23:08
Kristjan Remmelkoor:  Roosnupp tuli mängima vasakule äärele, Harin liikus vasakult paremale.
23:08
Külastaja õiguseeest kommentaar
Eesti pehmed kohtunikud annavad "tugevatele" lihtsad penaltid. Kohtunikud toetavad impotentsed (väidetavalt ausad) mängijad. Kohe, kui algab tõsine võitlus, siis kohe need pehmud annavad alla. Noortekoondistes, kus saaks rohkem kogemusi, mängivad mitte paremad vaid omad. Sportlik valik puudub. Välismängijate arv on piiratud. Parimate (valitute) sees konkurent puudub. Klubijalgpall Eestis sureb
23:10
Kristjan Remmelkoor:  Debelko libistas vastaste väljakupoolel ühele vastasele jalga, kuid pääses oma teisest kaardist.
23:11
Kristjan Remmelkoor:  Levadialt hea kiire rünnak, aga Debelko kannasööt Jürgensoni suunas läks pikaks.
23:16
Kristjan Remmelkoor:  Levadia on juba tükk aega domineerinud, aga head väravavõimalused on visad tulema.
23:17
Kristjan Remmelkoor:  Andrejev sai kasti tagant virutada ja oli ebatäpne.
23:21
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus80. minutil Levadia teine vahetus: Harin välja, Nesterov sisse.
23:24
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus83. minutil Dundalki teine vahetus: Duffy välja, Chvedukas sisse.
23:24
Külastaja Wm kommentaar
Vaadates selle aastaseid eurotulemusi ja flora tavapärane tulemus kürcale jättes siis täiesti nõus. Pohlak on ikka lõplikult suutnud kõik perse keerata. Keset hooaega kuuks ajaks mängud lõpetada (mis maksis vast paremad tulemused kõigile peale flora sest nad oleks nagunii tala daanud) loll ktm reegel ja lisans debiilsed mängijate ülesostud mujalt. Eesti jalgpall on õigustatukt euroopa mudaliigas!
23:26
Kristjan Remmelkoor:  Podholjuzin suutis rindkerega ühe lähilöögi tõrjuda.
23:26
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusTkatšuk võttis 85. minutil kollase kaardi.
23:27
Kristjan Remmelkoor:  Morozov on end platsi ääres valmis sättimas.
23:28
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus87. minutil Levadia viimane vahetus: Jürgenson välja, Peetson sisse.
23:32
Kristjan Remmelkoor: 4 lisaminutit.
23:33
Kristjan Remmelkoor:  VahetusDundalki viimane vahetus: Hoban välja, Kelly sisse.
23:36
Kristjan Remmelkoor:  Kõik! Teisel poolajal enam väravaid ei löödud ja neljaski Eesti klubi jäi oma esimesele eurovastasele alla.