Ivar Lepik:  Tere reede õhtupoolikut Lillekülast!
Ivar Lepik: Premium liiga on tagasi, Flora ja Tulevik vastamisi. Läheb mänguks!
Ivar Lepik:  Koosseisud leiate uudisest - ei hakka siia neid ümber kopeerima. Räägime siis, kui meeskonnad väljakul, hetkel veel siin kõik vaikne.
19:27
Külastaja realist kommentaar
Vaid Dmitrijev ja Lorenz said puhkust ???
19:29
Ivar Lepik: Alustamegi siis kodumeeskonnast ja tõesti, Dmitrijev on mängukeelu all ehk pidi niikuinii puhkama ja lisaks on võrreldes euromänguga väljas vaid Lorenz ja Liivak. Lorenzit pole üldse koosseisus, Liivak pingil, aga samas tema tegi Iisraelis ainult 45 minutit ehk peaks just värskem olema kui mõned kaaslased. Huvitav tõesti. Samas Zakaria platsil, keda seal ei kasutatud. Väike risk.
19:30
Ivar Lepik:  Saliste sai 100. mängu puhul meene ka, see oli ta eelmine ehk juuni alguses - täna on ta pingil.
19:31
Ivar Lepik:  Tulevik täna ehk veidi üllatuslikult julgelt peale läinud ja peatreener Post ennast pingile jätnud. Ei ole viiest kaitseliini, on neljane, vähemalt paberi peal. Teatavad mured siin kaitseliiniga on ja verinoor Gustav-Hendrik Seeder täna keskkaitses - kindlasti suur test. Florakas Kristjan Kask, kes laenule võetud, saab samuti kohe debüüdi.
19:32
Ivar Lepik:  Ja avavile!
19:37
Ivar Lepik: NÕMM! Kams tsenderdab vasakult kasti, Sappinen saab pea vahele ja oli vist rikošet veel, aga Nõmm paneb näpud vahele ja lükkab ümber posti!
19:39
Ivar Lepik: Tulevik tuleb ise ka. Teor võtab Aloe ette nagu ta mängiks Beer Shevas ja leiab siis keskelt Loigo, kes läheb üsna terava nurga alt proovima. Ja nüüd kohe otsa sama kombinatsioon teistpidi, aga Loigo sööt on natuke liiga ette Teori jaoks.
19:42
Ivar Lepik: Teor leiab tsenderdusega Peipsi, kes saab karistusala joonelt peaga suunata! Läheb küll üle, aga hea üritus.
19:44
Ivar Lepik: Allik saab haiget ja vajab natuke ravi, aga tundub, et jääb elama.
19:46
Ivar Lepik: Tulevik mängib seni küll julgelt.
19:48
Ivar Lepik: Hoiatus Flora nurgalöögist sünnib Tuleviku kontra ja Maksim Gussevile 15. minutil kollane kaart selle maha võtmise eest.
19:49
Ivar Lepik:  Allikult terav pall läbi, aga keegi ei saa ühtegi kehaosa vastu!
19:50
Ivar Lepik:  Flora teenib hea koha pealt karistuslöögi. Alliku võeti maha.
19:50
Ivar Lepik:  Ja Kams keerutab veidi üle.
19:54
Ivar Lepik:  Löögikoht Peipsil, aga ei taba palli korralikult!
19:54
Külastaja anton kommentaar
flora on ikka päris kehv
19:58
Ivar Lepik:  Saab Flora vaikselt survet peale, aga Tulevik seni hakkama saanud. Kohati küll päris napilt juba.
20:01
Ivar Lepik: Värav Ja see on võrgus, Flora 1:0!
20:02
Ivar Lepik:  Nurgalöök Zakarialt ja Mihkel Ainsalu kerkib viiekasti ees nurgas kõige kõrgemale - ei löö ta tihti, aga kui vaja, siis lööb!
20:04
Ivar Lepik: Teiselt poolt nurk ohtlikult. Kams annab ja keegi ei saa ees postis pihta, aga värava keskel ei olnud ka kedagi, kes oleks jala vastu pannud.
20:09
Ivar Lepik:  Flora otsib jätkuvalt. Gussev testis nüüd Nõmme, aga oli väravavaht valmis.
20:12
Ivar Lepik:  Nõmmel on päris palju tõrjeid juba kirjas. Nüüd Alliku madalale löögile.
20:17
Ivar Lepik:  Flora valdab palli, aga Tulevik nõelas jälle kolm-kolmele vastu ja ei jäänud palju puudu, Toom pidi karistusala joonele põlvega klaarima tulema.
20:17
Külastaja suss kommentaar
tagumisel kolmikul peaks lubama 12. mehe väljakule, äkki näeks natukenegi mängu moodi välja asi.
20:19
Ivar Lepik:  Ja jääb poolaeg 1:0 Florale! Ainsalu värav seni meeskondade vahe. Ei saa veel Tulevikku maha kanda - näis, mis ja kuidas teisel poolajal. Eeldaks, et Flora annab ka natuke puhkust ja vahetab pigem varem kui hiljem.
20:34
Ivar Lepik:  Läksime uuesti!
20:34
Ivar Lepik:  Vahetusi raporteerida ei ole.
20:37
Ivar Lepik: Värav Ja veel Ainsalu! 49. minut!
20:38
Ivar Lepik:  Korralik meeskonnarünnak. Sappinen toob palli üles, mängib Gussevile, tema omakorda Aloele ja sealt ühe puutega Ainsalule.
20:39
Külastaja Henri kommentaar
Kuna mul on fantasys nüüd kahest meeskonnast kolm mängijat, siis saan kõikidele mängijatele 0 punkti? Hetkel on küll kõigil nulliring, kuigi Pauri panin pingile...
20:40
Ivar Lepik: Ma ei oska seda teemat kommenteerida, aga vaatasin, et mul on küll Zakarial hetkel mingid punktid kirjas.
20:41
Ivar Lepik:  Sappinenilt pauk, aga Nõmm valvel! Ja siis Alliku ei taba.
20:42
Ivar Lepik: Liivak, Poom ja Sinjavski sooja tegemas. Samas Sorga on pingil juba sisuliselt valmis. Eks näis, mis Jürgen Henn mõtleb.
20:43
Ivar Lepik:  Gussev tahab sünnipäeval. Pikk soolo äärelt sisse, aga löök Nõmmele kätte.
20:45
Ivar Lepik: Vahetus 57. minut - Alliku välja, Frank Liivak platsile.
20:46
Ivar Lepik: Värav LIIVAKUL EI LÄHE KAUA!
20:48
Ivar Lepik:  Liivak mängis Sappineniga seina ja vajutas kohe ära, Õunap magas liikumise maha. 3:0 ja tehtud ilmselt.
20:51
Ivar Lepik: Vahetus Vahetus 63. minutil kaks vahetust. Floral Sappinen välja ja Erik Sorga platsile; Tulevikul Mõttuse asemele Alex Roosalu.
20:54
Ivar Lepik:  Flora fännitribüüni "Mis toimub, kurat!?" võtab hetkeseisu kokku. Henn ei ole ka väga rahul, kuigi Flora domineerib.
20:55
Ivar Lepik: Värav 4:0! Maksim Gussevi sünnipäevavärav!
20:56
Ivar Lepik:  Liivak teeb vasakul teravust ja Gussevil vaja ainult sisse lükata.
20:58
Ivar Lepik: Vahetus Ja Flora viimane vahetus. Markus Poom sisse, Zakarialt võetakse ära võimalus nurgalööki anda. 70. minut.
20:59
Ivar Lepik: Vahetus Tulevik vahetab ka, 71. - Lauri Elur välja ja Andre Raik teeb debüüdi.
21:01
Ivar Lepik:  Poom keerutab värava katusele. Tulevikul on kütus täitsa otsas.
21:04
Ivar Lepik:  Veerand tundi veel jäänud Lillekülas.
21:05
Ivar Lepik: Protokollis oli muide viga ootamatult - Gerdo Juhkam anti esialgu üles algrivistuses, aga tema hiljem maha võetud ja Gustav-Hendrik Seeder alustas tegelikult. Märkasin alles nüüd.
21:05
Ivar Lepik:  Seega on Tulevikul jäänud ainult peatreener Post ja varuväravavaht Hünerson veel pingile ja kumbki ei näe hetkel välja nii, nagu kavatseks platsile tulla.
21:07
Ivar Lepik:  Kamsilt hea karistuslöök, aga Nõmmel näpud vahel.
21:11
Ivar Lepik: Šlein proovib kaugelt ja jalga tal on - ristnurga peale tabab ehk põrkab ikkagi üle.
21:15
Ivar Lepik: Tulevik saab ka nurgalööki proovida.
21:15
Ivar Lepik:  Aga löögini ei jõuta ja teiselt poolt nurgalöök otsa.
21:17
Ivar Lepik:  Mõned minutid veel.
21:18
Ivar Lepik:  Suluseis, aga Liivak paneb meetrilt üle peaga - maapõrkest!
21:18
Ivar Lepik:  Kaks lisaminutit.
21:21
Ivar Lepik:  Ja ongi kõik! Florale 4:0 võit, homme Premium liigaga edasi. Minu poolt aitäh ja kõike head!