Kristjan Remmelkoor:  Tere, Levadia ja Paide hakkavad peagi mängima.
15:58
Kristjan Remmelkoor:  Levadia põhimeestest on täna vigastuse tõttu puudu ründaja Nikita Andrejev.
15:58
Külastaja asd kommentaar
Ehk keegi teab, et kes paidekatest sõidab ringi klubi logodes halli škodaga ning elab tõenäoliselt Mäepealse tänava kandis ...
16:00
Kristjan Remmelkoor:  Paidel on kerge hüppeliigesevigastusega väljas Martin Kase.
16:00
Külastaja ee kommentaar
Halliga peaks ehk peatreener sõitma või siis Meelis Rooba
16:01
Kristjan Remmelkoor:  Kõlas avavile.
16:03
Kristjan Remmelkoor:  Levadia kastis käis pall ära, aga Paide seal löögile ei pääsenud.
16:04
Kristjan Remmelkoor:  Kruglov andis esimese nurgalöögi, Valge klaaris.
16:07
Kristjan Remmelkoor:  Tkatšuki korneri said Paide mängijad mitmekesi ära puhastatud.
16:14
Kristjan Remmelkoor:  Debelko sai karistusalas löögile, Liotti pani esinurga kinni ja tõrjus. See oli senise mängu parim võimalus.
16:15
Kristjan Remmelkoor:  Söödu Debelkole andis tolles olukorras Gando.
16:16
Kristjan Remmelkoor:  15. minutil andis Kruglov nurgalöögi ja Svraka sai jala vahele, Liotti tegi supertõrje!
16:18
Kristjan Remmelkoor:  Värav18. minutil avab Gando skoori! Roosnupp andis madala söödu karistusalasse, Debelko löök läks rikošeti kaudu posti ja Gando lükkas tagasipõrganud palli tühja võrku.
16:19
Kristjan Remmelkoor:  Rikošeti sai pall Kaldmast.
16:20
Kristjan Remmelkoor:  Iyede vajab Levadia trahvikastis arstiabi.
16:22
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd tuli Iyede väljakule tagasi.
16:24
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovilt hea ühepuutesööt Harinile, Harin lõi karistusalas peale, Liotti oli taas esipostis olemas ja tõrjus jalaga.
16:25
Kristjan Remmelkoor:  Joogipaus.
16:27
Kristjan Remmelkoor:  Mäng jätkub.
16:28
Kristjan Remmelkoor:  Harin ja Kruglov on väga hästi täna pidevalt kokku mänginud, tegid seda nüüdki. Kruglovi tsenderdus läks ohtlikult värava eest läbi, Lilander lõpuks klaaris.
16:30
Kristjan Remmelkoor:  Gando lööb kuuelt meetrilt täiesti vabana palli üle värava! Sai Harini ja Roosnupu söötude järel oivalise võimaluse lüüa oma teine.
16:33
Kristjan Remmelkoor:  Paide ei suutnud oma karistusalast kuidagi palli minema lüüa ja Svraka pääses ilusti löögile. Liotti oli juba mängust väljas, aga Kaldma tõrjus joonelt.
16:35
Kristjan Remmelkoor:  Lilanderi kornerile sai Hanson pea vahele, aga pall lendas väravast üsna kaugele.
16:38
Kristjan Remmelkoor:  Värav37. minutil lööb Harin 2:0! Gando puges mööda otsajoont trahvikasti ja söötis Harinile, kes virutas palli ristnurka.
16:39
Kristjan Remmelkoor:  Kordusest paistis, et pall põrkas lõpuks Harinile ette ikkagi Kaldmast, nii et Gando ilmselt väravasöötu kirja ei saa.
16:41
Kristjan Remmelkoor:  Turi tsenderdusest lõi Valge peaga mööda.
16:42
Kristjan Remmelkoor:  Harin triblas kenasti karistusalasse, aga hoidis palli üle ja ei suutnud lõpuks lööki sooritada.
16:43
Kristjan Remmelkoor:  Harin mängis Turist mööda ja sai jälle karistusalasse. Lükkas palli värava eest läbi, seal ei jõudnud keegi Levadia meestest jaole.
16:45
Kristjan Remmelkoor:  VäravRoosnupp lööb 44. minutil 3:0! Sai Debelkolt kannasöödu ja virutas kasti joonelt ristnurka.
16:48
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes. Levadia valitses täielikult ja juhib 3:0.
17:02
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
17:04
Kristjan Remmelkoor:  VahetusVaheajal tehti kolm vahetust: Paide poolelt Yao ja Lilander välja, Välja ja Piht sisse; Levadia poolelt Kruglov välja, Nesterov sisse.
17:10
Kristjan Remmelkoor:  Podholjuzin sai võitluses Iyedega haiget ja korraks lonkas, aga mängis edasi.
17:10
Kristjan Remmelkoor:  Välja kauglöök oli Lepmetsale lihtne saak.
17:16
Kristjan Remmelkoor:  Harini tsenderduse võttis Debelko kastis omaks ja siis lõi, kuid Hanson jõudis selle ajaga blokeerima.
17:17
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus60. minutil Levadia teine vahetus: Gando välja, Peetson sisse.
17:19
Kristjan Remmelkoor:  Paide karistusalas võidelnud Debelko ja Kaldma läksid omavahel tülli, Tarajev rahustas mehed maha.
17:20
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on märgitud 351.
17:21
Kristjan Remmelkoor:  Tkatšuki karistuslöök lendas umbes 100 meetrit üle ja mööda.
17:22
Kristjan Remmelkoor:  Jürgensonilt madal tsenderdus, Svraka pääses löögile, Liotti tõrjus!
17:25
Kristjan Remmelkoor:  Harin nõudis penaltit, Tarajev käskis tal püsti tõusta.
17:25
Kristjan Remmelkoor:  Peetson lõi 20 meetrilt üle.
17:26
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus69. minutil Levadia viimane vahetus: Podholjuzin välja, Morozov sisse.
17:27
Kristjan Remmelkoor:  Roosnupp andis paremalt äärelt söödu, Debelko lasi kavalalt palli läbi ja Peetson pääses kastist löögile, kuid oli ebatäpne.
17:29
Kristjan Remmelkoor:  Toimus teise poolaja joogipaus.
17:30
Kristjan Remmelkoor:  Peetson tõstis palli tagumise posti juurde, Pajunurm lõi enne Levadia mängijat peaga palli ära.
17:33
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusSinilaid libistas 75. minutil puhtalt Debelkole jalgadesse ja sai mängu esimese kaardi. Debelko läks selle vea peale ka närvi, aga kaaslased hoidsid teda kinni, kuni ta maha rahunes.
17:34
Kristjan Remmelkoor:  Levadial on teisel poolajal palju standardolukordi olnud, aga neid pole resultatiivselt ära lahendatud.
17:36
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus78. minutil sai kollase kaardi Kaldma. Ka tema rikkus määrusi Debelko vastu.
17:37
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus  Iyede tegi Svrakale vea, viimane läks väga närvi. Mõlemad said 80. minutil kollase kaardi.
17:37
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus80. minutil Paide viimane vahetus: Valge välja, Neemelo sisse.
17:43
Kristjan Remmelkoor:  Frolovi nurgalöögi püüdis Lepmets.
17:44
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusNeemelo tegi 87. minutil Morozovile vea ja sai kollase kaardi.
17:47
Kristjan Remmelkoor:  Välja madala kauglöögi Lepmets püüdis.
17:48
Kristjan Remmelkoor:  Teisele poolajale lisati joogipausist hoolimata ainult 2 minutit.
17:49
Kristjan Remmelkoor:  VäravDebelko lööb 90+1. minutil 4:0!
17:50
Kristjan Remmelkoor:  Jõudis enne Liottit läbisööduni, mängis väravavahist mööda ja lükkas terava nurga alt palli võrku.
17:51
Kristjan Remmelkoor:  Sellega mina praegu lõpetan, kuulake veel otsepildist intervjuusid.