Pühapäev, 22. juuli 2018
18:55
Ivar Lepik:  Kena pühapäeva õhtut!
18:56
Ivar Lepik:  19. voor on kohe otsakorral - natuke vähem kui kahe tunni pärast peaks olema selge, kes vooru järel liiga liidriks on. Aga mina toon teieni Pärnu Vapruse ja Tartu Tammeka mängu sündmuseid.
18:58
Meinhard Pulk:  Ja mina Transi ning Kalju mängu!
18:58
Meinhard Pulk: Narvas on oodatult (arvestades vigastusi ja mängukeelde) päris põnevad koosseisud. Oma Premium liiga debüüdi teevad kaks Brasiilia keskkaitsjat - Transil Matheus Troche ja Kaljul William Gustavo. Uudne on ka Deniss Tjapkini positsioon, kes mängib Rimo Hundi taga ründava poolkaitsjana.
18:59
Ivar Lepik: Vaprusel on mitmeid huvitavaid täiendusi, saame näha, kas sellest piisab Tammeka hammustamiseks. Joosep Sarapuu puudumine on suur hoop, aga Vaprus näeb üha rohkem tõsiseltvõetava meeskonnana välja, mitte lihtsalt hunniku koolipoistena.
19:00
Meinhard Pulk:  Pall on Kreenholmi staadionil mängus!
19:00
Ivar Lepik:  Ja läks Pärnus!
19:02
Ivar Lepik: Tammekal ootamatult pingil Silver Grauberg ja keskkaitses Reio Laabus täna. Uus mees Henri Järvelaid vasakkaitses.
19:03
Meinhard Pulk: Kalju sai karistusala nurga juurest juba trahvilöögi, Subbotin oli keerutamas esimese ristnurga suunas, kuid Kotenko vastas hea tõrjega! Järgneva rünnaku järel lõi Tjapkin peaga mööda.
19:06
Meinhard Pulk: Tjapkin taas! Pall kukub universaalse mängumehe jalale karistusala joonel, kuid löök läheb napilt üle lati. Tundusid ka Kotenko näpud vahel olevat, kuid nurgalööki ei tulnud.
19:08
Ivar Lepik:  Tammeka domineerib, aga korralikke momente ei ole suudetud veel luua.
19:10
Ivar Lepik:  Koskor veeretab palli Alandile kätte. Natuke teravust.
19:10
Meinhard Pulk: Narvas vajab Kotenko reielihas intensiivset tohterdamist. Mäng ise oli eelneva paari minuti jooksul võrdsustunud, aga muidu on esimese kümne minuti jooksul Transi paremäär (Ovsjannikov-Tamberg) lekkinud päris tugevalt.
19:10
Külastaja hyll kommentaar
kuidas Paur kalju ktm-ks sai?
19:12
Meinhard Pulk:  Hea küsimus, kahjuks vastata ei oska. Ei ole KTM reegel hetkel päris ideaalselt peas.
19:13
Ivar Lepik:  Ma oletan, et kuna igal klubil on lubatud üks kunstlik KTM ja Kaljul oli see Sinjavski, siis nad said vahetada. Samamoodi sai Sinjavski siis, kui Listmann ära läks.
19:14
Külastaja urmar kommentaar
lahkus siniavskyi, kes oli kunstlik KTM, Pauri vanus sobis ja sai uueks kunstlikuks KTM-iks
19:14
Külastaja ... kommentaar
Tammeka poleks pidanud Pauri maha müüma.Ta oli neil siiski põhimees ja väga vajalik
19:14
Meinhard Pulk: Taas on Kalju vasakäär terav, Elhi konksutab Ovsjannikovi tagumiku peale, aga tsenderdust ei suutnud keegi tagumises postis väravaks koksata.
19:15
Ivar Lepik:  Tammekal polnud valikut müügi osas - kuna Paur ei olnud lepinguline proff, siis sai Kalju ta välja osta.
19:15
Ivar Lepik: PENALTI VAPRUSELE!
19:15
Külastaja Jaan kommentaar
Kuna Tammeka polnud teinud lepingut, siis oli Paur praktiliselt vaba.
19:15
Ivar Lepik:  Vaprus mängib karistuslöögi kasti, Tiismaa saab palli maha ja kukub. Läheb ise lööma.
19:16
Ivar Lepik: Värav  16. minutil Ronaldo Tiismaa külma kõhuga alla nurka!
19:17
Ivar Lepik:  Pechter hüppas teisele poole. Martin Jõgi oli vist vea tegija, kolme mehe vahele jäi Tiismaa karistusalas. Kaameranurga alt jäid kaitsjad ette ka, täpselt ei näinud viga.
19:18
Meinhard Pulk: 18. minutil Transi võimalus! Zakarljuka sai terava nurga alt löögile, aga Londak oli vastas.
19:18
Külastaja . kommentaar
kurb et vaprus jurib nad pole seda väärt kuna tammeka hoiab palli paremini
19:18
Ivar Lepik:  Koskoril oli poolmoment, aga Aland tuli õigel ajal vastu.
19:23
Meinhard Pulk: Narvas on erinevad mängupausid tempo päris alla löönud.
19:23
Ivar Lepik: Hoiatus 23. Tauno Tekko saab kodulinnas mängu esimese kollase kaardi.
19:25
Ivar Lepik: Hoiatus Esimene kaart vististi siiski Pajule ja 25. sai Tekko kätte.
19:26
Meinhard Pulk: Nüüd oli nurgalöögi järel Transi kastis veidi tummisem segadus, aga ükski löök väravani välja ei jõudnud.
19:26
Ivar Lepik:  Vaprus ähvardab päris tõsiselt. Kaido Koppelil mõtteainet küllaga. Nii Tammeka ei võida.
19:27
Meinhard Pulk:  27. minutil tehakse Narvas ka joogipaus.
19:28
Ivar Lepik:  Pärnus ei tehta. Suvepealinnas jahe.
19:29
Meinhard Pulk:  Värav 30. Igor Subbotin!
19:31
Meinhard Pulk: Subbotin teeb päris pika spurdi, paneb paarikümnelt meetrilt madala palli kasti ja löök veereb posti kõrvale. Tundub nii, et Transile maksis Kotenko meditsiiniline konditsioon kätte - väga ebaõnnestunud tegevus puurilukult.
19:32
Külastaja fakt kommentaar
Huvitav fakt: Tammeka kapten Tekko ja Vapruse kapten Sarapuu on samast põhikoolist, Sarapuu on aasta vanem. Täna Sarapuud küll platsil pole.
19:33
Külastaja Rallikas kommentaar
Aasta absurdivärav
19:33
Ivar Lepik: Hoiatus 33. Juhan Jakobson saab Premium liiga debüüdil kaardi kätte.
19:34
Meinhard Pulk: Transi publik ja mängijad on kergelt marus - esmalt nõuti karistusala servalt trahvilööki, seejärel kukkus Prošin karistusalas, kuid olukord lõpeb Transi suluseisuga.
19:37
Ivar Lepik:  Tammekal on neid poolmomente, aga ei saada kuidagi Alandit korralikult tööle ka.
19:39
Ivar Lepik:  Karistuslöök hea koha pealt tartlastele nüüd.
19:39
Ivar Lepik: Järvelaid lööb ja raami, aga Alandile lihtne saak.
19:40
Meinhard Pulk: Suur osa Kalju rünnakutest on ka poolaja teises pooles tulnud vasakult äärelt. Tõsi, värav tuli paremalt. Aga mäng on laias laastus võrdne.
19:40
Kotenko on mõtetega pensionil
19:41
Meinhard Pulk:  Harjumatult meeldiv atmosäär on Narva tribüünidel.
19:42
Ivar Lepik:  Aland korra pudistab, aga nopib ise teise palli!
19:42
Meinhard Pulk: Nüüd õnnestus Kotenkol külg vastu muru panna, kui nurgalöögi järel suunas keegi Kalju mängijatest akrobaatiliselt palli paarilt meetrilt värava suunas.
19:43
Meinhard Pulk:  Värav 44. Tjapkin alustab ise kiirrünnakut ja lööb seejärel Subbotini tsenderduse peaga võrku!
19:44
Meinhard Pulk:  Täiesti üksi oli värava ees.
19:47
Ivar Lepik:  Lisaminut mängitud ja poolajale Vapruse 1:0 eduseisus!
19:48
Meinhard Pulk:  Poolaeg ka Narvas. Ütleks, et Kalju on igas liinis selgelt kvaliteetsem ja 2:0 on pigem loogiline skoor.
20:04
Ivar Lepik:  Mängib selle taseme välja küll. Mingi imemees ei ole, aga jalgpalluri materjalist.
20:06
Ivar Lepik:  Tammeka on isuga peale tulnud.
20:07
Meinhard Pulk: Sarnane olukord avaväravale, kuid nüüd üritas Elhi vasakust äärest paremaga palli tagumise posti kõrvale saata. Seekord sai Kotenko käed vahele.
20:08
Hunt oleks nagu pohmelli all
20:09
Meinhard Pulk: Plotnikovilt väga täpne sööt kaitseliini seljataha, Barkov proovis veel värava ees omasid leida, kuid Reginald oli vahel.
20:10
Meinhard Pulk: Narvas on 396 pealtvaatajat. Transi senine hooaja rekord oli 168.
20:11
Ivar Lepik:  Kapperi küünarnukk vajas ravi, pidi korraks väljaku kõrval käima.
20:11
Ivar Lepik:  Pärnust numbrit ei ole veel, aga viisakas pilt on küll tribüünil.
20:12
Meinhard Pulk: Hundilt oivaline eeltöö, aga Paur keerutas terava nurga alt napilt tagumisest postist mööda.  Oleks sees olnud, oleks ka kuu ilusaimate väravate edetabelisse vast mahtunud.
20:13
Meinhard Pulk: Sama tõdemus ka järgmise olukorra kohta, kuivõrd Barkovi käärid ei läinud väga palju väravast mööda. Londak paistis samas ka valvel olevat.
20:15
Ivar Lepik: Koskor tõstab karistusala joonelt üle vastu tormava Alandi, aga kaitsja jõudis joonel jala vastu panna vist!
20:17
Ivar Lepik:  Vaprus mängib kohati nagu päris jalgpalli. Tundub, et Zelinski jutt treeningutel asja paranemisest ei olnud niisama suusoojaks.
20:18
Ivar Lepik:  Tekko üsna kõrge jalaga Kekuale sisse. Kergelt kollakas isegi, aga kuna kokku oleks punane tulnud, siis Tohver vaatas natuke läbi sõrmede sellele.
20:20
Meinhard Pulk: Päris mitmeid poolvõimalusi on Kaljule viimase viie-kuue minuti jooksul kukkunud. Ehk pigem on Kalju kolmas lähemal kui Transi esimene.
20:22
Ivar Lepik: Vahetus 66. minutil esimesed vahetused Pärnus. Rocco Mõtt platsile ja Jakobson puhkama; Tammekal Kapper välja ja Rasmus Tauts platsile. Tautsil peaks viimane mäng Eestimaa pinnal olema.
20:23
Meinhard Pulk:  Vahetus 66. Kalju vahetab. Hunt tuleb longates välja, Kirss sisse.
20:24
Meinhard Pulk:  Vahetus 67. Transil Ovsjannikov välja, Mihhailov sisse.
20:26
Külastaja Tammeka kommentaar
Võtku välja see puujalg Koskor sealt eest.
20:27
Külastaja Vazelinovič kommentaar
tammeka mehed on kogu mm pausi õllut joonud ja vorsti söönud. trenni need mehed küll teinud ei ole.
20:28
Ivar Lepik: Vahetus Vapruse teine vahetus. Tiismaa välja, Karl Anton Sõerde veel ette teravust looma - 73. minut.
20:30
Meinhard Pulk: Mihhailovi madal ja terav sööt paremalt äärelt läheb mitmest mängijast läbi, lõpuks maandus pall Barkovi jalale, kuid tema löök 16-meetrilt oli Londakule lihtne saak.
20:31
Ivar Lepik:  Vahetus Tammeka teine vahetus 76. minutil - Jõgi välja ja Mart Paul Preiman platsile.
20:33
Ivar Lepik:  Tammeka otsib, aga Vaprus nõelab ka. Vahetustega tapetakse seda mängu.
20:33
Ivar Lepik: Vahetus Vapruse kolmas. Gegi Kekua surub veel Tohveri kätt ja tuleb ära, tema asemele Kaspar Tilga, teine uus mees.
20:34
Ivar Lepik:  421 pealtvaatajat Pärnus, tundub üsna adekvaatne.
20:36
Ivar Lepik:  Tauts proovib, aga veidi mööda!
20:36
Ivar Lepik:  Paju kuuelt meetrilt üle!
20:37
tauts on tore poiss. aga miks ta tammekas peale saab jääb arusaamatuks.
20:37
Meinhard Pulk:  Vahetus 80. Kalju eurokangelane Tamm sisse, Paur välja.
20:38
Ivar Lepik:  Laabus andis paarilt meetrilt peaga veel söötu! Ei tea, kas oli ka nii mõeldud.
20:39
Ivar Lepik:  Kümmekond minutit Tammekal aega päästa.
20:39
Ivar Lepik: Värav 84. minut ja olemas lõpuks!
20:40
Ivar Lepik:  Järvelaid paneb vasakult palli kasti, Koskor on viiele meetrile üksi jäänud ja peaga koksab tagumisse posti. 1:1.
20:40
Meinhard Pulk: Trans otsib päris aktiivselt, aga löökideni ei jõuta. Kaljul on asjad kontrolli all.
20:42
Meinhard Pulk:  Värav 84. minut ja Robert Kirss lööb standardolukorra järel lahtiseks jäänud palli väravasse! Tundub, et Elhi saab söödupunkti kirja.
20:43
Ivar Lepik: Vahetus 87. Tammeka viimane vahetus, Järviste välja ja Mikk Laas platsile.
20:43
Meinhard Pulk:  Vahetus 86. Kalju viimane vahetus. Markovitš välja, Avilov platsile.
20:44
Meinhard Pulk: Transi mängu üks parimaid võimalusi, kuid Golovljov lõi Plotnikovi tsenderdusest peaga mööda.
20:44
Ivar Lepik:  Koskor võtab nüüd liiga palju enda peale. Hästi tuli kaitsjat mööda, aga löögikohta tegelikult väga ei olnud.
20:46
Ivar Lepik:  Neli lisaminutit tuleb Pärnus.
20:46
Meinhard Pulk: Ja nüüd ka üks löök raamidesse, kuid Londak sai Plotnikovi kauglöögiga ilusti hakkama.
20:47
Ivar Lepik:  Tammekale nurgalöök.
20:47
Ivar Lepik:  Sairineni pea pihta läks pall, aga lööki sealt ei tulnud.
20:48
Meinhard Pulk:  Kolm minutit Narvas veel.
20:49
Ivar Lepik:  Supermoment! Paju vajutab Alandile sülle!
20:50
Ivar Lepik:  Tundub, et kõik. Alandi löök ja 20 sekundit.
20:50
Ivar Lepik: Sätib ja sätib ja kõik! Tohver vilistab ära, Aland isegi ei saa lüüa! 1:1 viik Vaprusele täna!
20:51
Meinhard Pulk:  Kotenko tegi veel ühe supertõrje, kui tõi pealöögi posti kõrvalt välja. Aga lõpuvile ning Kaljule teenitud 3:0 võit!