Reede, 27. juuli 2018
19:25
Kristjan Remmelkoor: Tere õhtust, Viljandi Tulevik ja Tallinna Kalev hakkavad peagi mängima.
19:27
Kristjan Remmelkoor: Pärast sõjaväepausi oma esimest Premium liiga mängu tegev Tuleviku poolkaitsja Tanel Lang kuulub kohe algkoosseisu. Kalevi värske täiendus, ründaja Hannes Anier alustab aga pingilt.
19:30
Kristjan Remmelkoor:  Meeskonnad marsivad väljakule.
19:34
Kristjan Remmelkoor:  Kalev pani palli mängu.
19:35
Kristjan Remmelkoor:  Kähr võttis vastaste karistusalas Laurilt palli ära, aga jäi sellest kohe uuesti ilma.
19:37
Kristjan Remmelkoor:  Tulevik on alguses Kalevile väikese surve peale pannud. Teeniti lühikese aja jooksul kaks kornerit, Õunap pääses peaga löögile, kuid oli ebatäpne.
19:37
Külastaja Jaan kommentaar
Kalevi peatreener on EJL vormis!
19:41
Kristjan Remmelkoor:  Vallner läks väravast valesti välja, aga tema õnneks läks viljandlaste pealöök tühjast väravast mööda.
19:42
Kalevi väravavaht tuli küll halvasti välja.
19:43
Kas Herol ei saanud veel mängida?
19:45
Kristjan Remmelkoor:  VäravRääbis viib 11. minutil Kalevi juhtima! Mööl andis paremalt äärelt tsenderduse ja Rääbis suunas peaga palli võrku.
19:45
Möölilt hea tsenderdus.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Herol ei tohi seitsme päeva reegli tõttu veel mängida, jah. Teisest klubist üle tulles kohe ei saa.
19:47
Kristjan Remmelkoor:  Jakovlev virutas Järva söödu järel terava nurga alt mööda.
19:49
Külastaja asd kommentaar
Jõle kole pruun näeb rääbis välja
19:49
Kristjan Remmelkoor:  Peipsi tsenderdus maandus Valleri süles.
19:49
Kristjan Remmelkoor:  Järva lükkas palli ohtlikult värava eest läbi, aga keegi jalga vahele ei saanud.
19:50
Viljandi võiks rohkem kaugemalt peale lüüa: väravavahil päike silmades.
19:51
Kristjan Remmelkoor:  Peipsilt hea madal tsenderdus, Kähr napilt ei ulatanud pallini.
19:51
Muru on küll hästi kastetud.
19:55
Kristjan Remmelkoor:  Värav22. minutil lööb Sobtšenko peaga 2:0! Taaskord hea tsenderdus paremalt äärelt Möölilt.
19:56
Kristjan Remmelkoor:  Ilvesel oli enne väravat võimalik pall klaarida, aga andis äärele valesöödu ja sealt korjas Mööl palli.
19:56
Mööl on peajagu teisest klassist mängija.
19:57
Kristjan Remmelkoor:  Järva pealelöök lendas nurgalipu juurde.
19:57
Kristjan Remmelkoor:  Värav24. minutil lööb Kähr ühe tagasi!
19:58
Kristjan Remmelkoor:  Allik andis paremalt äärelt hea söödu ette, Kähr pääses kaitseliini taha ja lükkas palli kindlalt alla nurka.
20:00
Toob mängu põnevust juurde.
20:02
Kristjan Remmelkoor:  Järva pääses kastist löögile, Nõmm püüdis.
20:04
Kristjan Remmelkoor:  Kalevi mängijad ei suutnud palli kastist klaarida ja Loigo pääses löögile, Vallner tõrjus jalaga.
20:04
Külastaja imelik kommentaar
kalev on üllatavalt suures hädas, poleks Mööli, oleks hoopis krahh
20:09
Kristjan Remmelkoor: Teadustaja teatas, et pealtvaatajaid on 633.
20:11
Kristjan Remmelkoor:  Rääbis lõikas vasakult sisse ja läks löögile, aga lõi üle.
20:12
Külastaja Nijah kommentaar
Nii võttes võib kindlalt öelda, et poleks Floral Zakat, oleks nad tabeli tagumise otsa sats, mis suhteiselt kindel klausel isegi, kahjuks või õnneks.
20:15
Kristjan Remmelkoor:  Sobtšenko sai võitluses Õunapiga jalale haiget.
20:15
võta kaljult liliu ära, siis kukuvad üldse välja
20:16
Mööli pole Kaljus keegi asendada suutnud.
20:18
Külastaja Rallikas kommentaar
Liliut Narva vastu ei olnud, Narva sai 3:0 omas kodus peksa. Seega ei langeks see Kalju ilma Liliuta mitte kuhugi.
20:19
Kristjan Remmelkoor:  1 minut lisati avapoolajale juurde.
20:19
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg läbi, Kalev juhib 2:1.
20:21
Kristjan Remmelkoor:  Kui kahes esimeses omavahelises kohtumises mängis Tulevik väga kaitsvalt, siis täna on mõlemad meeskonnad tahtnud palliga mängida. On olnud vahelduv ja mõlemapoolsete võimalustega mäng.
20:22
ei langeks ka flora ilma zakata tabeli teise poolde, aga miks Mööl Kalju täielikult välistas naasmisel? Valis mingi kalevi, kui flora ei soovinud teda enam.
20:22
Külastaja Järvat vaadates kommentaar
Järvat saab suhteliselt vähe palli ja võiks võib-olla agressiivsem olla aga jällegi kui palli saab siis muutub vastastele ohtlikuks. Saaks rohkem palli, oleks ilmselt Kalevil väravaid ka rohkem.
20:34
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
20:41
Kristjan Remmelkoor:  Matsunaga pääses kasti tagant löögile ja oli ebatäpne.
20:43
Kristjan Remmelkoor:  Wakui pommlöögi Nõmm tõrjus.
20:43
Kalju ja eestlased välistavad teineteist. Raha jagub vaid välismaalastele.
20:44
Kaspar Paur on siis ilmselgelt venelane
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Kalev on seni teist poolaega kontrollinud. Palju proovitakse kõrgete püstsöötudega eest Rääbist ja Järvat leida.
20:48
Ju Paur eriti raha ei tahtnud. Mööl enam sandikopikatega ei leppinud.
20:49
Kristjan Remmelkoor:  VahetusKohtumise esimese vahetuse teeb 60. minutil Kalev: Järva välja, debütant Anier sisse.
20:49
Kristjan Remmelkoor:  Kähri madala löögi Vallner esiposti juurest püüdis.
20:51
Kristjan Remmelkoor:  Mööl andis terava palli värava ette, Anier ei suutnud nii teravat palli väravale suunata.
20:52
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus63. minutil Tuleviku esimene vahetus: Roosalu välja, Teor sisse.
21:00
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus71. minutil Tuleviku teine vahetus: Loigo välja, Mõttus sisse.
21:02
Kristjan Remmelkoor:  Langi kauglöögi Vallner püüdis.
21:04
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus75. minutil võtab Juhkam mängu esimese kaardi, kui Rääbise veaga maha võtab.
21:05
Kristjan Remmelkoor:  Juhkam on krampides.
21:06
Mängutempo on Juhkami jaoks liiga kiire.
21:09
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus81. minutil Tuleviku viimane vahetus: Juhkam välja, Seeder sisse.
21:10
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus81. minutil saab Teor kollase kaardi.
21:12
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus84. minutil kollane kaart Möölile.
21:13
Kristjan Remmelkoor:  Värav85. minutil Tulevik viigistab!
21:14
Kristjan Remmelkoor: Allik tsenderdas karistuslöögi trahvikasti ja Õunap suunas palli väravasse. 2:2!
21:15
Lõpp läheb põnevaks. Mis saab meil selle vastu olla?
21:18
Kristjan Remmelkoor:  Teise poolaja keskpaigast oli mängutempo väga madalaks läinud. Nüüd, ootamatult eduseisust ilma jäänud, püüab Kalev uuesti tempot tõsta ja rünnata.
21:19
Kristjan Remmelkoor:  4 minutit tuli lisa.
21:21
Kristjan Remmelkoor: Jakovlevi tsenderduse järel oli Tuleviku kastis ohtlik, lõpuks löödi pall minema.
21:22
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd läks meeste vahel tõsisemaks madinaks.
21:22
Kalevilt selge käega mäng.
21:23
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Hoiatus Hoiatus HoiatusPeips, Wakui, Rääbis ja Õunap said kõik madina tagajärjel kollase kaardi.
21:23
Kristjan Remmelkoor: Mäng lõppes, 2:2 viik.
21:23
Tarajevilt täielik prohmakas!
21:24
Kristjan Remmelkoor: Kalevi võiduta seeria omavahelistes liigamängudes Tuleviku vastu pikenes 13-mänguliseks.