15:54
Meinhard Pulk:  Tere pärastlõunat!
15:54
Külastaja realist kommentaar
Kalju-Levadia pelal pidi ju karikate näitus olema ... takistuseks sai turvarisk Levadia fännide näol?
15:54
Külastaja ou kommentaar
kelle võitu oodate?
15:55
Kristjan Remmelkoor:  Tere, mina hakkan Hiiu staadionil vaatama Nõmme Kalju ja Tallinna Levadia kohtumist.
15:55
Meinhard Pulk: Eile Viljandis põnevalt alanud 20. voor jätkub kahe kohtumisega, kus võiks samuti võrdsete lahingut oodata. Ma vahendan teile Tamme staadionil toimuva mängu sündmuseid.
15:55
Kristjan Remmelkoor:  Pool tundi enne mängu sadas paduvihma, aga praeguseks on sadu lakanud.
15:57
Kristjan Remmelkoor:  Levadia kapten Dmitri Kruglov vaatab tänast mängu väikese vigastuse tõttu tribüünilt. Ütles, et järgmises mängus on tagasi.
15:57
Meinhard Pulk: Tammeka läheb täna mängima kolmese keskkaitseliiniga. Vähemalt minu mälu ei tunnista, kas see on neil tänavu esmakordne. Transil teeb Premium liiga debüüdi albaanlasest poolkaitsja Arber Basha
15:58
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovi asemel alustab täna Nessterov. Kalju meestest on vigastusest tagasi tulnud Liliu, Hunt on jäänud üllatuslikult pingile ja tema asemel on põhikoosseisus Kirss.
Külastaja Rebel kommentaar
Üle pika pika aja mõtlesin Eesti liigat vaadata. Õnneks pilt kangutas ainult alguses, nüüd korras aga TEGELT ka ainult vene keeles? :D
16:02
Meinhard Pulk: Tartus tundub ilm päris tuuline olevat. Tammeka fännid on end sisse seadnud tribüünivastasel alal.
16:04
Kristjan Remmelkoor:  Esimestel minutitel on Levadia rohkem palli vallanud, Kalju on kohati kõrget pressingut teinud.
16:05
Kristjan Remmelkoor:  Subbotini karistuslööki suutis Ugge hästi jätkata, aga Kirsi pea eest löödi pall puhtaks.
16:05
Meinhard Pulk:  Tartus on kerge initsiatiivi haaranud kodumeeskond.
16:07
Meinhard Pulk:  Koskor proovis kiirrünnakul ülikaugelt Kotenko valvsust. Kotenko oli valvel.
16:09
Kristjan Remmelkoor:  Jürgensoni tsenderdusest lõi Harin peaga mööda.
16:13
Kristjan Remmelkoor:  Levadia sai peaaegu järjest kolm nurgalööki anda, Kalju sai nendega hakkama.
16:13
Meinhard Pulk:  Äärmiselt rahulikult on esimesed 13 minutit kulgenud. Seni on statistikasse läinud üks Koskori optimistlik löök ja üks Transi nurgalöök.
16:16
Meinhard Pulk: 100%-line võimalus Transil! Leverock toob karistuslöögist tulnud palli värava ette, kuid Barkov virutab tühja värava eest peaga üle!
16:17
Kristjan Remmelkoor:  Kirss võttis pika söödu hästi omaks, aga tema sööt Liliu suunas takerdus karistusalas Levadia meeste jalgadesse.
16:18
Meinhard Pulk: Koskorile pannakse pikk pall ette, Koskor mängib ebaõnnestunud välja tulnud Kotenkost mööda, kuid jääb terava nurga alla ja libiseb seejärel!
16:18
Kristjan Remmelkoor:  Svraka lõi pöördelt 18 meetrilt napilt mööda.
16:21
Kristjan Remmelkoor:  Debelko vajas kohtunikupoolset rahustamist.
16:22
Meinhard Pulk: Tammeka sai lühikese aja jooksul kaks nurgalööki, neist teist ründas ohtlikult Sairinen, kuid Leverock sai piisavalt hästi soomlast segadut.
16:22
Meinhard Pulk:  Värav SANDER KAPPER!
16:23
Meinhard Pulk: Kapper saab nurgalipu lähistelt palli, mängib esmalt Leverockist mööda, siis Ovsjannikovist, siis Kotenkost ja lükkab palli tühja. Kuu ilusaim värav?
16:27
Meinhard Pulk:  Transi mäng on täna väga liimist lahti.
16:30
Kristjan Remmelkoor:  Karikaid ma pole täna Hiiul näinud.
16:30
Meinhard Pulk: Prošin sai terava nurga alt löögile, kuid Pecter vastas hea tõrjega!
16:30
Külastaja . kommentaar
Palju leva fanne värava taga on ?
16:32
Meinhard Pulk: Aga nüüd on vaikselt Trans oma mängu käima saanud. Eriti agaralt tekitatakse ohtu äärte pealt.
16:33
Meinhard Pulk:  Värav 32. minut ja Barkov viigistas!
16:33
Meinhard Pulk:  Pall jäi karistusalasse ripakile, Leverock lükkas Barkovi jalale ning mehe hooaja 13. värav oligi tõsiasi!
16:36
Meinhard Pulk: Hoiatus Anderson lõikab keskväljalt palli, tõuseb seejärel ise rünnakule, kuid enne võtab Leverock kaardivääriliselt Kapperi maha! Heast kohast karistuslöök.
16:37
Meinhard Pulk: Leverocki pomm põrkub müürist üle küljejoone. Prošin vajab paarkümmend sekundit toibumiseks.
16:38
Meinhard Pulk:  Järvelaiu pomm siis muidugi*
16:39
Kristjan Remmelkoor:  Debelko andis 38. minutil hea läbisöödu ja Roosnupp pääses üks-ühele, Londak tõrjus jalgadega! Senise mängu parim võimalus.
16:39
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusHarin sai 37. minutil kollase kaardi.
16:40
Meinhard Pulk: Värav  40. HENRI JÄRVELAID! Järviste jätab palli karistusala nurgas olnud Järvelaiule ja Florast tulnud mees lööb vasakuga tagumisse ülanurka! Vähemalt sama kaunis värav kui Kapperi oma.
16:41
Meinhard Pulk: Järvelaiul siis 40 minutiga kirjas väravasööt ja iluvärav.
16:41
Kristjan Remmelkoor:  Aia taga Levadia lipu lähistel on 8-pealine seltskond.
16:41
Meinhard Pulk: Leverockil on teine kollane õhus ning Tammeka saab täpselt samast kohast karistuslööki proovida,kust ka viis minutit tagasi.
16:42
Kristjan Remmelkoor:  Elhi lõi Subbotini nurgalöögi järel värava eest peaga mööda!
16:42
Meinhard Pulk:  Leverockil on päris kohutav mäng käsil. Tõsi, väravasööt on temalgi kirjas.
16:43
Meinhard Pulk: Hoiatus Kolmas karistuslöök samast kohast! Tekko lõi taas müüri ja seejärel mängis Prošin kollasevääriliselt käega.
16:44
Meinhard Pulk:  Järvelaid lõi karistuslööki ja Kotenko tõrjus nurgalöögiks!
16:44
Kristjan Remmelkoor:  Harin lõi terava nurga alt, Londak püüdis.
16:45
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati 2 minutit.
16:45
Meinhard Pulk:  Üleminuteid ei tulnud. Tammeka 2:1 ees.
16:47
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusLiliu on haiget saanud, aga saab ise 45+2. minutil kollase kaardi.
16:47
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg Hiiul lõppes seisuga 0:0.
16:48
Kristjan Remmelkoor:  Mäng on olnud üsna kinnine, palju võitlust. Palliga on mänginud rohkem Levadia. Parim võimalus oli Roosnupul, kes Londakuga silmitsi pääses.
16:59
Meinhard Pulk:  Teine poolaeg algas. Vahetusi tehtud pole.
17:02
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas ka Hiiul.
17:02
Meinhard Pulk:  Hoiatus 48. Ka Zakarljuka sai kollase kaardi.
17:04
Meinhard Pulk:  Barkov keerutas, kuid Pechter oli ülesannete kõrgusel ja tegi kvaliteetse tõrje!
17:05
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusWilliam Gustavo tegi 47. minutil Gandole vea ja sai kollase.
17:05
Meinhard Pulk:  Hoiatus Tekko sai kollase kaardi ning mängukeeld on tulemas.
17:06
Meinhard Pulk:  Transi tsenderdus karistuslöögist oli päris terav, aga keegi pallile pihta ei saanud.
17:08
Meinhard Pulk: Šlaštjovi löök võttis rikošeti ja Kotenko püüdis. Kohe kiirrünnakul sai Trans korneri, millele järgnenud olukorrast sai Škinjov löögile, kuid Pechteri jalg oli esipostis vahel! Päris lahtiseks on mäng muutunud.
17:09
Meinhard Pulk:  Järvelaid pommitab taas, kuid Kotenko tõrjus raskustega!
17:11
Kristjan Remmelkoor:  Harin sai haiget ja vedeles maas, kuid tõusis püsti ja mängib edasi.
17:13
Kristjan Remmelkoor:  Värav56. minutil viib Kirss Kalju 1:0 juhtima! Markovitš tsenderdas, Kirss proovis algul rinnaga edasi sööta, aga pall põrkas Dudarevist tagasi tema jala ette ja siis virutas ta palli lati alla.
17:16
Meinhard Pulk:  Vahetus 61. Golovljov tuleb sisse, Plotnikov välja.
17:19
Kristjan Remmelkoor:  Markovitš viskas pika audi karisstusalasse. Lepmets karjus enne palli vaheltvõtmist nii kõvasti, et keegi ei julgenudki peale tema palli poole minna.
17:20
Meinhard Pulk:  Hoiatus 66. Transile järjekordne kollane. Poljakov võtab Kapperi kiirrünnakul maha.
17:20
Kristjan Remmelkoor:  Kirss võitis Levadia poolel palli ja söötis Liliule, kes oli peaaegu läbi pääsemas. Dudarev jõudis juurde blokeerima.
17:21
Leva päris mannetu olnud
17:22
Meinhard Pulk: 328 pealtvaatajat on Tartus.
17:24
Külastaja hmm kommentaar
Mis selle Londaku/Teleši värk on? Miks nüüd pärast väga pikka aega Londak väravas?
17:25
Meinhard Pulk: Mäng on Tammekal päris ilusti kontrolli all ning Transi rünnak eriti ohtlikuks ei ole osutunud.
17:26
Meinhard Pulk: Anderson saatis enda karistusala lähistel väga julgelt Barkovi kohvile ning lahendas olukorra elegantselt!
17:27
Kristjan Remmelkoor:   Vahetus65. minutil teeb Levadia kaks vahetust: Roosnupp ja Gando välja, debütant Felek ja Peetson sisse.
17:28
Kristjan Remmelkoor:  Londak on väravas pärast Stjarnani 3:0 võitu Kalju üle, kus Teleš mängis halvasti.
17:28
Külastaja ennustaja kommentaar
selleks,et londak ongi parem ja need kärakad seal islandil...mis nii küsid üldse .D
17:28
narva on uimasuse tipp,ei mingit sirakat sees,ometi on tartus korralik tuul,mis päid jahutaks
17:29
Meinhard Pulk:  Vahetus 75. Üks mängu parimaid Kapper pingile. Martin Jõgi sisse.
17:29
17:30
Kristjan Remmelkoor:  73. minutil tulistas Subbotin pärast Kirsi ja Pauri sööte lähedalt latti!
17:31
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus74. minutil saab Kirss kollase, kuna tegi vea Harinile.
17:32
Kristjan Remmelkoor: Londak pillas ohtlikult Tkatšuki karistuslöögi enda ette. Tekkis segadus, mis lõppes Levadia suluseisuga.
17:32
Kristjan Remmelkoor:  Täna kollase kaardi saanud meestest peavad Liliu ja Harin järgmise mängu vahele jätma.
17:33
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus76. minutil Levadia viimane vahetus: Dudarev välja, Morozov sisse.
17:34
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus78. minutil Kalju vahetus: Kirss välja, Tamm sisse.
17:34
Meinhard Pulk: Uimane on mäng tõepoolest Tartus. Pechteri kehv väljalöök tekitas veidi elevust, aga püüdis seejärel Golovljovi keerutuse.
17:36
Kristjan Remmelkoor:  Svraka löök 20 meetrilt on väga ebatäpne.
17:36
Meinhard Pulk: Pechter lõi nurgalöögist tulnud tsenderdusele käega mööda ja väga terav olukord lõppes veel ühe Transi nurgalöögiga. Selle järel said Transi mängijad kastist löögile, kuid nüüd tegi Pechter nurgast hea tõrje!
17:39
Meinhard Pulk:  Aga Transi surve on juba pikemat aega päris tugev. Kümmekond minutit on Tammekal veel vastu pidada.
17:40
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusNesterov tegi 84. minutil Tammele vea ja sai kollase kaardi.
17:41
Kristjan Remmelkoor:  Peetson andis valesöödu, Paur lõi terava nurga alt ohtlikult peale, Lepmets lükkas palli üle lati.
17:41
Meinhard Pulk:  Ei löö Trans ära! Golovljov oli värava ees täiesti üksinda, jättis veel Mihhailovile, kes virutas umbes kümnelt meetrilt üle!
17:42
Meinhard Pulk:  Eemaldamine 87. minutil saab Zakarljuka teise kollase kaardi ja taaskord lõpetab Trans mängu Tammeka vastu vähemuses. Ei ole see neil kaugeltki mitte esimene kord.
17:43
Meinhard Pulk:  Vahetus 89. Laabus välja, U21 meeskonna suurim väravakütt Sten Reinkort sisse.
17:44
Meinhard Pulk:  Neli üleminutit.
17:46
Kristjan Remmelkoor:  Levadia surub. Tamm sai päris ohtlikult kontrarünnakule joosta, kuid suruti terava nurga alla ära.
17:47
Meinhard Pulk:  Vahetus 90+3. Järviste välja, Preiman saab poolteist minutit kirja.
17:47
Kristjan Remmelkoor:  Mängule lisati 6 minutit.
17:47
Meinhard Pulk: Škinjov sai pisikese segaduse järel 16-meetrilt löögile, aga läks üle!
17:49
Kristjan Remmelkoor:  VahetusLiliu asemele sekkus 90+1. minutil Avilov.
17:49
Meinhard Pulk:  Trans oli veel nurgalööki saamas, aga seda Jaanovitš (õigustatult) anda ei lubanud. Tammekale väga magusad kolm punkti!
17:50
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus90+4. minutil Kalju viimane vahetus: Paur välja, vigastuspausilt naasnud Mašitšev sisse.
17:51
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusAvilov libistas Nesterovile sisse ja sai 90+5. minutil kollase.
17:54
Kristjan Remmelkoor:  Kõik! Kalju võitis 1:0 ja kasvatas vahe Levadiaga 6-punktiliseks.