Pühapäev, 29. juuli 2018
15:58
Kristjan Remmelkoor:  Tere, kohe algab Premium liiga 20. vooru mäng Paide Linnameeskonna ja FC Kuressaare vahel.
15:59
Kristjan Remmelkoor:  16-aastane Henri Välja (Paide) kuulub täna esimest korda elus Premium liigas algkoosseisu.
16:00
Kristjan Remmelkoor:  Tarmo Neemelo on põhikoosseisus esimest korda pärast 18. maid.
16:01
Kristjan Remmelkoor:  Mäng algas.
16:02
Kristjan Remmelkoor:  Rassi karistuslöögi lõi Neemelo peaga ära.
16:02
Külastaja Soccernet kommentaar
Küsimus, mis tekitas huvi. Kas väravavahil võib olla täpselt samas toonis vorm, nagu on seda kohtunikul? On selle kohta midagi üles kirjutatud?
16:06
Kristjan Remmelkoor:  Turi tsenderdusele pani Miil pea vahele.
16:07
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusJuba 6. minutil sai Seeman, kes on tänavu Premium liigas enim vigu teinud, kohtumise esimese kollase kaardi.
16:07
Kristjan Remmelkoor:  Pajunurmelt korralik karistuslöök distantsilt, Paplavskis tõrjus üle lati.
16:09
Kristjan Remmelkoor:  Paide nurgalöök langes Paplavskise kinnastesse.
16:11
Kristjan Remmelkoor:  Neemelo püüdis vasaku jalaga tsenderdada ja pall kaldus väga viltu platsilt välja.
16:13
Kristjan Remmelkoor:  Hanson tsenderdas, Piht lõi pallist mööda, teisest lainest tuli Tur, kes kõmmutas üle.
16:15
Kristjan Remmelkoor:  Neemelo söötis peaga Frolovile, kelle kauglöögi Paplavskis püüdis. Paide domineerib.
16:18
Kristjan Remmelkoor:  VäravLaht viib imelise karistuslöögiga Kuressaare 1:0 juhtima! 25 meetrilt üle müüri ristnurka!
16:22
Kristjan Remmelkoor:  Valge kauglöök jäi nõrgaks ja Paplavskis püüdis raskusteta.
16:25
Kristjan Remmelkoor:  Pajunurme tsenderdusele sai Neemelo õrnalt pea vahele, aga ei suutnud seda raamide vahele suunata.
16:26
Kristjan Remmelkoor:  Joogipaus.
16:28
Kristjan Remmelkoor:  Mäng jätkub.
16:33
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaarelt väga kiire kontrarünnak, Liotti jõudis napilt enne Lahte pallini, muidu oleks saarlane läbi pääsenud.
16:33
Külastaja asd kommentaar
Neemelo kohe põhi panna tundub küll jama sellise ilmaga :D
16:37
Kristjan Remmelkoor: Pajunurm tsenderdas, Valge pääses peaga löögile, aga Pruul suutis teda piisavalt segada, et löök ohtlikuks ei kujunenud.
16:42
Kristjan Remmelkoor:  Pajunurme kauglöök ebaõnnestus.
16:45
Kristjan Remmelkoor:  Neemelo sai kastis palli maha ja söötis edasi Pihtile, aga viimane lõi ebamugavast asendist üle.
16:45
Külastaja whoever kommentaar
Huvitav kas Neemelo võib taaskord Kreeka mänguks koondisesse saada ...
16:46
Kristjan Remmelkoor:  2 lisaminutit esimesele poolajale.
16:48
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes Kuressaare 1:0 eduseisus.
16:49
Kristjan Remmelkoor:  Paide on pidevalt palli vallanud. Tsenderdusi ja kauglööke on olnud, aga mitte midagi üliohtlikku. Hoopis saarlane Laht oli see, kes suurepärasest karistuslöögist skoori tegi.
16:51
Kristjan Remmelkoor:  Pealtvaatajaid on Paides 163.
17:03
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
17:04
Kristjan Remmelkoor:  VäravVälja lööb teise poolaja esimesel minutil Neemelo söödust 1:1 viigivärava! Välja ei tabanud korralikult palli, aga suutis mõnelt meetrilt palli kuidagimoodi üle väravajoone lükata.
17:06
Kristjan Remmelkoor:  Värav49. minutil viib Valge Paide 2:1 juhtima!
17:07
Kristjan Remmelkoor:  Piht söötis palli karistusalasse, kus Valge jõudis napilt enne Paplavskist pallini ja tõstis mänguvahendi üle puurivahi.
17:14
Külastaja hmm kommentaar
kommentaatori loogika puudulik. Kuidas Paide tuleb Tammekale järele selle vooruga, kui Tammeka võitis ise ka Transi ja vahe jääb ikkagi 3p kui Paide võidab.
17:15
Kristjan Remmelkoor: Hansonilt hea kauglöök, Paplavskis tõrjus ristnurgast.
17:16
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 59. minutil Paide esimene vahetus: Pajunurm välja, Lilander sisse.
17:16
Kristjan Remmelkoor:  Neemelo lükkas palli väravasse, aga oli suluseisus.
17:19
Kristjan Remmelkoor:  Valge sai võitluses Viiraga haiget.
17:24
Kristjan Remmelkoor:  Lilanderi terav pall läks ohtlikult värava eest läbi ja veeres lõpuks nurgalipu pihta.
17:25
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus68. minutil Kuressaare esimene vahetus: Maar välja, Luup sisse. Luup saab kirja oma hooaja esimese Premium liiga mängu.
17:26
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus69. minutil Paide teine vahetus: Piht välja, Yao sisse.
17:29
Kristjan Remmelkoor:  Teise poolaja joogipaus.
17:31
Kristjan Remmelkoor:  Pealtvaatajate arvu on 8 võrra suurendatud, nüüd on see number 171.
17:31
Kristjan Remmelkoor:  Mäng jätkus.
17:32
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus75. minutil Kuressaare teine vahetus: Vinter välja, Opp sisse.
17:37
Kristjan Remmelkoor:  Viira keerutas palli 20 meetrilt latti! Viigivärav oli lähedal.
17:38
Kristjan Remmelkoor: Vahetus 80. minutil Kuressaare viimane vahetus: Seeman välja, Paju sisse.
17:40
Kristjan Remmelkoor:  Kuressaare on mehi väljakul põhjalikult ümber paigutanud. Kaitsjad Viira ja Valmas on kohtumise lõpuks rünnakule viidud.
17:42
Kristjan Remmelkoor:  Lilanderi karistuslöögi sai Paplavskis ristnurgast kätte.
17:43
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus86. minutil Paide viimane vahetus: Välja välja, Kokla sisse.
17:48
Kristjan Remmelkoor:  90 minutit täis, 4 veel.
17:52
Kristjan Remmelkoor:  Pruuli karistuslöögi tsenderdus maandus Liotti süles ja kõlas lõpuvile. Paide teenib tänu teise poolaja alguse väravatele 2:1 võidu.